Klinikowski -Drzewo Genealogiczne

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 2020-2020 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1800 a 1809Indeks chronologiczny [1800 - 1809] - 141

1Abramczyk Marcin *1800  
2Badorek Katarzyna *1808  
3Bakanowicz Antoni *około 1809 +1879   
4Barszcz Elżbieta *1808 +1808  
5Bartosiewicz Jan *około 1803 +1852  
6Bartosiewicz Kunegunda  *około 1809 +1815  
7Bednarczyk Antoni *1800  
8Bednarczyk Fraciszek *około 1806 +1843  
9Bednarczyk Jan *1809 +1877  
10Bednarczyk Paweł *1803 +1878  
11Bednarczyk Weronika *1809  
12Biegaj Marianna *1801 +1875   
13Bielska Anna Marianna *1802 +1884  
14Bluhm Anna *1803 +1865  
15Bogdalski Jan *1802 +1834  
16Borkowski Jan  *1809 +1885  
17Borowa Ewa *1803   
18Borowa Katarzyna *1808 +1840  
19Borowa Marianna *około 1809  
20Borowski Ludwik Kaolrol *1802  
21Borowy Wojciech *1809 +1885  
22Bosiek Katarzyna *1803  
23Brzezińska Antonina *1809   
24Brzostek Franciszek *1809  
25Brzostek Jan *około 1808  
26Brzostek Katarzyna *1800 +1874  
27Brzostek Maciej *1805  
28Centała Franciszek *około 1800 +przed 1876  
29Centała Franciszek *około 1809  
30Chmielewska Jadwiga *1804   
31Cierlica Jan *1803 +1871  
32Dąbkowski Wojciech *1808 +1826  
33Dąbrowski Mikołaj *około 1801 +1856  
34Denis Grzegorz *1808 +1863  
35Dobrowolska Franciszka *około 1807   
36Duszyńska Zuzanna *około 1807 +1831  
37Dzieciątko Agnieszka *około 1809 +1850  
38Dzięcioł Katarzyna *1804  
39Dzięcioł Marianna *1805  
40Elert Zofia *1805 +1860  
41Fabiański Wawrzyniec *około 1809 +1831  
42Falkowski Walenty *1804 +1867  
43Fidura Wawrzyniec *1806  
44Franiąka Petronela *około 1801 +1855  
45Frydrych Urszula *1802  
46Fydrych Marianna *1805  
47Gajewska Magdalena *około 1807  
48Gałązka Józefa *1806  
49Gąsiorek Marianna *około 1801 +1865   
50Gęsina Franciszek *około 1807 +1865  
51Gierak Konstancja *około 1803 +1838  
52Górska Antonina *około 1802 +1876  
53Grabowska Marianna *1808 +1882  
54Grabowska Marianna *około 1808  
55Graczyk Jan *1801 +1852  
56Grzeszek Marcjanna *około 1805 +1832  
57Hieronimek Tomasz *1802 +1874  
58Jędryszczyk Marianna *około 1802  
59Kalisz Jan *1803 +1851  
60Karski Jan *około 1802 +1842   
61Klinikowski August Adolf *1808  
62Klinikowski Jan *1805  
63Knioła Stanisław *1802 +1877  
64Kobus Jan *około 1805 +1874   
65Kodym Anna *około 1802 +1826   
66Korzeb Jadwiga *1809 +1810  
67Korzeb Józef *1802  
68Korzeb Małgorzata *1808 +1853  
69Korzeb Marianna *1801 +1842  
70Kowalak Michał *około 1806 +1864  
71Koziara Jan *około 1805 +1878  
72Kruszewski Tomasz *1807  
73Krysiak Maciej *1808 +1885  
74Kujawa Barbara *około 1808 +1889   
75Kulbicka Józefa *1807  
76Kulbicka Katarzyna *1802 +1850  
77Kulbicki Grzegorz Józef *1808  
78Kulbicki Jan Teodor *1800 +1874  
79Kulbicki Leonard *około 1802   
80Kulbicki Piotr *1805 +1834  
81Kuliński Jan *1808 +1828  
82Kurdusiewicz Petronela *około 1803 +1876  
83Kuta Marianna *1807  
84Lech Marianna *około 1802 +1879  
85Łasa Franciszka *około 1808 +przed 1876  
86Łojek Katarzyna *około 1800   
87Maćkiewicz Zofia *1807 +1871  
88Marcyk Franciszka *1808 +1845  
89Matusiak Marianna *1809  
90Michalak cecylia (Łucja) *około 1802  
91Najmoła Hieronim *1801  
92Najmoła Wojciech *1807  
93Najmoła Zofia z d. Najdoj *1803  
94Nn Jadwiga *około 1807 +1852  
95Nowak Marcjanna *około 1802  
96Odyniec Antoni Edward *1804 +1885  
97Olżyński Bartłomiej *około 1807   
98Ommernik Karol *około 1808  
99Orłowska Konstancja *1807 +1886  
100Owsianka Marcin *1809  
101Parys Katarzyna *około 1801 +1822  
102Pastewka Michał *około 1802 +1839  
103Pierzchanowska Agnieszka *około 1800 +1813  
104Pierzchanowska Anna *1802 +1847  
105Pierzchanowski Franciszek *1805 +1844  
106Pierzchanowski Jan Chrzciciel *1809 +1809  
107Pierzchanowski Wojciech *1807 +1855  
108Polak Anna *1808 +1841  
109Ponichtera Adam *1807 +1840  
110Przywoźna Elzbieta *1808 +1808  
111Przywoźna Ewa *1801 +1848  
112Przywoźny Tomasz *1806 +1854  
113Rogala Paweł *około 1808  
114Rostek Agnieszka *około 1804 +1860  
115Rowicka Tekla *1809  
116Równy Wojciech *1808 +1866  
117Ruszkowska Rozalia *1807  
118Ruszkowski Antoni *około 1806  
119Siwek Marianna *1809 +1848  
120Smółkowska Jadwiga *1809  
121Sokołowski Paweł *1808 +1884  
122Spinek Marianna *1807  
123Stefańczuk Stanisław *1807  
124Szatanek Jan *około 1803 +1876  
125Sztuczka Franciszek *około 1804  
126Szydlik Katarzyna *1801  
127Szyszkowski Franciszek *1804  
128Śladewska Katarzyna *1801 +1851  
129Śladewska Petronela *około 1802 +1866  
130Śladewski Marcin *1809  
131Tabor Paweł *1800 +przed 1860   
132Talęga Brigida  *1802 +1860   
133Tomaszewski Andrzej *1806 +1848  
134Węcicki Szymon *1807  
135Wiśniewska Agnieszka *około 1808 +1850  
136Woźniak Tomasz *1809  
137Wójcicki Michał *1800  
138Wójcik Paweł *1807  
139Wójcik Rozalia *1802  
140Wróbel Małgorzata *1806 +1833  
141Zyśk Józef *około 1806  

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl