Klinikowski-Drzewo Genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [S] Indeks alfabetyczny [S]318

1Sadomska Krystyna *1941 Toruń +2009 Bydgoszcz   
2Sadomski Stefan *1915 +1994 Bydgoszcz   
3Sadowska Bożena * Przeczno    
4Sadowska Danuta * Toruń    
5Sadowska Halina * Wąbrzeźno    
6Sadowska Krystyna *1954 Wąbrzeźno +2000 Toruń    
7Sadowska Marianna *1905 Pólko +1939 Łopatki   
8Sadowski Andrzej *1956 Kowalewo Pomorskie +1957 Bydgoszcz   
9Sadowski Antoni   
10Sadowski Czesław *1932 Nosek(Lidzbark) +1996 Przeczno   
11Sadowski Krzysztof    
12Sadowski Wilhelm  
13Sadowski Władysław * Nosek(Lidzbark)    
14Sadowski Władysław, Józef *1902 Nosek(Lidzbark) +1953 Elbląg   
15Sakowska Kornelia    
16Sakowska Marta    
17Sakowska Natalia    
18Sakowski Łukasz    
19Sakowski Maciej    
20Sakowski Oliwer    
21Samolewska Teresa * Gdańsk    
22Samorowska Rozalia +1908  
23Sandel Jerzy   
24Sapierzyńska Genowefa  *1890 +1953 Zambrzyniec  
25Sapko Jolanta * Lublin    
26Sarnecka Celina *1938 Świętosław +2003 Toruń   
27Sawadzki Nn +1921  
28Sawicki Antoni    
29Schipling Karol +1887  
30Schipling Kunegunda , Amanda *1861 Lautenburg-Lidzbark   
31Schrubkowska Anastazja *1892 +1982 Bydgoszcz   
32Schrubkowski Ignacy  
33Schumann Augusta *1872 Morgi  
34Schumann Ernesta, Wilhelmina *1869 Morgi  
35Schumann Jan *1842  
36Schwartz Joseph    
37Sekulak Władysława *1920 Oberhausen Niemcy +1977 Bydgoszcz  
38Sendek Stanisława * Zambrzyniec    
39Sergott Gracjan * Bydgoszcz   
40Sergott Wiesław   
41Sędek Stefania *1928 Ogrodniki +2008 Wołomin  
42Sęk Teresa * Olsztyn    
43Sibora Anna   
44Siedlecka Katarzyna   
45Siedlecki Ryszard   
46Siedlecki Szymon   
47Siemiątkowska Anna  
48Siemiątkowski Adam, Marcin * Sierpc    
49Siemiątkowski Filip * Sierpc    
50Siemiątkowski Kacper * Sierpc    
51Siemiątkowski Patryk   
52Siemiątkowski Paweł   
53Siemiątkowski Piotr   
54Sieradz Janina  * Łochowo    
55Sieradzka Irena *1915 +1990 Łopatki   
56Sieradzka Zofia *1913 +2005   
57Sierdziuk Walentyna *1963 +1990 Legnica   
58Sikorowicz Karolina *1873 +1947   
59Sikorowicz Wojciech   
60Sikorska Barbara, Anna * Wąbrzeźno    
61Sikorska Elżbieta    
62Sikorska Justyna    
63Sikorska Renata    
64Sikorska Sabina    
65Sikorski Andrzej    
66Sikorski Bartosz    
67Sikorski Edward *1936 +2007   
68Sikorski Henryk    
69Sikorski Jan   
70Sikorski Piotr, Adam    
71Sikorski Robert    
72Sikorski Ryszard *1940 +1986   
73Sikorski Władysław   
74Sionkowska Anna * Toruń   
75Sionkowska Bożena *1952 Toruń +1997 Toruń  
76Siudowska Jadwiga *1898 Kurkocin +1991 Podzamek Golubski   
77Siudzińska Joanna    
78Siudzińska Józefa *1914 +1998 Swarzędz   
79Siudzińska Katarzyna   
80Siudzińska Leokadia * Szczepowice    
81Siudzińska Ludmiła    
82Siudzińska Maria    
83Siudzińska Stanisława    
84Siudzińska Teresa * Szczepowice    
85Siudzińska Wacława   
86Siudzińska Wiktoria    
87Siudzińska Władysława    
88Siudzińska Zofia *1922 Jargoniewice +1999 Puszczykowo   
89Siudziński Andrzej    
90Siudziński Franciszek *1877 +1966   
91Siwy Alfred    
92Siwy Marek    
93Siwy Patrycja    
94Siwy Paulina     
95Skibicka Agnieszka   
96Skibicki Adam   
97Skibicki Artur * Bydgoszcz   
98Skibicki Wojciech   
99Skierkowska Zofia *1910 +1978 Długie   
100Skiffington Georgene    
101Skowrońska Elżbieta * Wilkowo    
102Skowrońska Halina + Bydgoszcz  
103Skowrońska Irena, Janina *1925 Bydgoszcz  +1992 Bydgoszcz    
104Skowroński Józef *1902 Bydgoszcz  +1985 Bydgoszcz   
105Skowroński Marian    
106Skóra Urszula    
107Skrubel Jerzy   
108Skrubel Katarzyna    
109Skrzynecka Agnieszka   
110Skrzynecki Dawid   
111Skrzynecki Ryszard   
112Skwara Wiktoria   
113Skwark Amelia    
114Skwark Andrzej * Wąbrzeźno    
115Skwark Marcel    
116Słabęcka Agnieszka *1875  
117Słomczewska Maria    
118Słomkowska Stanisława * Bydgoszcz    
119Słomkowski Michał   
120Słomska Marianna * Podmieście    
121Słomska Mariola   
122Słowik Justyna    
123Słowińska Jagoda * Bydgoszcz    
124Słowiński Franciszek   
125Słowiński Tadeusz * Żytomierz    
126Słupska Marianna  
127Smażyk Aleksandra   
128Smażyk Artur   
129Smażyk Leszek   
130Smażyk Martyna   
131Smażyk Michał   
132Smok Zygmunt    
133Smykowska Nn    
134Smykowski Nn + Wągrowiec   
135Sobiciński Jan *1818  
136Sobiechowska Anna    
137Sobocińska Marianna *1857 Hamer   
138Sobocińska Marianna    
139Sobociński Jan *1819   
140Soboczyńska Marianna  
141Soboczyński Jan  *1867 Nowa Wieś Królewska   
142Soboczyński Mateusz   
143Sobyrayska Barbara   
144Sobyrayski Nn   
145Solecka Anna * Toruń    
146Solecka Magdalena * Toruń    
147Solecki Nn    
148Soliwoda    
149Sominke Łucja   
150Sontowska Teresa   
151Sprenger Łucja   
152Stachowiak Antoni *1908 +1976 Chorzów-Batory   
153Stachowiak Eleonora    
154Stachowiak Henryka *1954 +2000   
155Stachowiak Maria *1951 +1972   
156Stachowska Martyna    
157Stachowski Piotr    
158Stankiewicz Aleksandra    
159Stankiewicz Grzegorz    
160Stankiewicz Magdalena    
161Stankiewicz Małgorzata    
162Stańczak Natan /Stanczak/   
163Stańczak Nn   
164Starczewska Marta    
165Starczewski Jacek    
166Starosta Franciszka  
167Stasiak Agata   
168Stasiak Bogusław * Nowa Ruda   
169Stasiak Jadwiga * Nowa Ruda    
170Stasiak Jakub   
171Stasiak Janusz  *1933 Sandomierz +2011 Nowa Ruda  
172Stasiak Kacper   
173Stasiak Laura   
174Stasiak Magdalena   
175Stasiak Marcin   
176Stasiak Marek * Nowa Ruda   
177Stasiak Wacław *1900 +1970  
178Stasiak Weronika   
179Stasiak Władysława  
180Stawczyńska Rozalia   
181Stawna Joanna   
182Stawna Justyna   
183Stawna Lucyna   
184Stawny Zenon   
185Stawska Helena    
186Stawska Marianna  
187Stawski Stefan    
188Steinfield Margaret, Melodie   
189Stępkowska Maria  * Poznań    
190Stępkowski Jakub * Poznań    
191Stępkowski Piotr * Poznań    
192Stolkowski Gabriel *1960 + Mlewo   
193Stolkowski Marcin    
194Stolkowski Sylwester    
195Stoltz Jan E *1920 +1995 USA   
196Stopyra Krystyna * Wąbrzeźno    
197Storek Marianna   
198Strasz Adam * Katowice    
199Strasz Aleksandra * Katowice    
200Strasz Ryszard * Jędrzejów    
201Stremmel Joanna *1881 Polska +1943 USA   
202Stroińska Urszula   
203Stroiński Nn   
204Strzelczyk Jarosław    
205Strzyżewski Szymon  
206Studnicka Halina   
207Studzińska Monika * Toruń    
208Studzińska Teresa *1941 +2005 Wąbrzeźno   
209Styś Andrzej   
210Styś Justyna   
211Styś Kamil   
212Styś Małgorzata   
213Styś Wacław   
214Sudoł Józef *1928 +1999   
215Suskiewicz Henryk * Bydgoszcz    
216Suskiewicz Krzysztof * Bydgoszcz    
217Suskiewicz Tomasz * Bydgoszcz    
218Sywak Agnieszka    
219Sywak Andrzej * Rybnik    
220Sywak Aneta * Żory    
221Sywak Barbara * Leszczyny    
222Sywak Barbara * Pszczyna    
223Sywak Ewa * Ostrówek    
224Sywak Iwona * Rybnik    
225Sywak Krzysztof * Ostrówek    
226Sywak Michał * Bolesławiec    
227Sywak Piotr    
228Sywak Tomasz    
229Szachnitowska Franciszka   
230Szałecka Aldona    
231Szałecka Wiesława  
232Szałecki Janusz    
233Szałecki Mirosław   
234Szałecki Nn   
235Szałecki Zdzisław   
236Szamocka Marianna *1881 +1937 Jania Góra  
237Szczawińska Kamila * Poznań    
238Szczech Bernadeta ???    
239Szczepaniak Marianna  
240Szczepanik Nn   
241Szczepańska Anna   
242Szczerba Ewa * Legnica    
243Szczerban Aleksandra * Bydgoszcz    
244Szczerban Ryszard * Toruń    
245Szcześniak Jan     
246Szcześniak Lech    
247Szcześniak Michał    
248Szcześniak Tomasz    
249Szcześnik Marianna +1864   
250Szelągowicz Piotr    
251Szelągowicz Zbigniew * Poznań    
252Szelągowicz Zuzanna * Poznań    
253Szewczyk Janina    
254Szewczyk Stanisław    
255Szlija Artur * Bydgoszcz     
256Szlija Bronisław *1929 Starogard Gdański +1988 Starogard Gdański   
257Szlija Ewa * Gniew    
258Szlija Filip    
259Szlija Jakub    
260Szlija Maciej * Bydgoszcz     
261Szlija Przemysław * Bydgoszcz    
262Szlija Robert   
263Szlija Roman * Starogard Gdański    
264Szlija Samuel, Samuel * Bydgoszcz    
265Szlija Teresa * Starogard Gdański    
266Szlija Tymon    
267Szmit Marzena * Gdańsk    
268Szmyt Wiesław    
269Sznabel Katarzyna    
270Szpotański Daniel   
271Szpotański Edward   
272Szufrajda Anna *1925 Dziedno +2003 Bydgoszcz  
273Szufrajda Danuta   
274Szufrajda Irena   
275Szufrajda Kazimierz   
276Szufrajda Leon  
277Szufrajda Leonard   
278Szufrajda Maria  
279Szufrajda Marta  
280Szufrajda Paweł   
281Szufrajda Paweł  
282Szufrajda Stefania   
283Szufrajda Władysława   
284Szufrajda Zbigniew   
285Szulc Marek * Bydgoszcz   
286Szwajerek Jacek    
287Szwajerek Małgorzata    
288Szwajka Irena    
289Szwechłowicz Karolina * Wąbrzeźno    
290Szwechłowicz Anna * Wąbrzeźno    
291Szwechłowicz Dawid * Wąbrzeźno    
292Szwechłowicz Jan    
293Szwechłowicz Wojciech *1938 Wilczyce-Ukraina +2000  
294Szwechłowicz Zuzanna    
295Szymańska Jadwiga * Długie    
296Szymańska Barbara * Inowrocław    
297Szymańska Gizela    
298Szymańska Jolanta, Beata * Łęczyca    
299Szymańska Lidia    
300Szymańska Magdalena   
301Szymański Fryderyk  *1922 +1980   
302Szymański Fryderyk  *1893 +1960   
303Szymański Marcin   
304Szymański Mariusz   
305Szymański Nn   
306Szymański Nn   
307Szymański Romuald    
308Szymański Tadeusz *1930 +2009   
309Szymański Władysław *1913 +1993  
310Szymański Zygmunt    
311Szymczak Marianna *1846 +1902 Ostrówek  
312Szymkowiak Agnieszka    
313Szyszkowska Beata * Wąbrzeźno    
314Szyszkowska Marta   
315Szyszkowska Renata    
316Szyszkowski Jakub    
317Szyszkowski Kazimierz    
318Szyszkowski Maciej    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C