Klinikowski -Drzewo Genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [S] Indeks alfabetyczny [S]450

1Sadomska Krystyna *1941 Toruń +2009 Bydgoszcz   
2Sadomski Stefan *1915 +1994 Bydgoszcz   
3Sadowska Bożena * Przeczno    
4Sadowska Danuta * Toruń    
5Sadowska Halina * Wąbrzeźno    
6Sadowska Krystyna *1954 Wąbrzeźno +2000 Toruń    
7Sadowska Marianna  
8Sadowska Marianna *1905 Pólko +1939 Łopatki   
9Sadowska Rozalia *1833  
10Sadowski Andrzej *1956 Kowalewo Pomorskie +1957 Bydgoszcz   
11Sadowski Antoni   
12Sadowski Czesław *1932 Nosek(Lidzbark) +1996 Przeczno   
13Sadowski Krzysztof    
14Sadowski Marcin  
15Sadowski Paweł  
16Sadowski Wilhelm  
17Sadowski Władysław * Nosek(Lidzbark)    
18Sadowski Władysław, Józef *1902 Nosek(Lidzbark) +1953 Elbląg   
19Sakowska Kornelia    
20Sakowska Marta    
21Sakowska Natalia    
22Sakowski Łukasz    
23Sakowski Maciej    
24Sakowski Oliwer    
25Saliszewska Marianna  
26Samolewska Teresa * Gdańsk    
27Samorowska Rozalia +1908  
28Samsel Jadwiga  
29Samsel Józef  
30Samsel Mateusz  
31Samsel Urszula  
32Sandel Elżbieta, Anna * Warszawa   
33Sandel Jerzy * Warszawa   
34Sandel Marek *1909 Lwów +1991 Warszawa  
35Sandel Piotr, Marian *1992 +1992  
36Sandel Wojciech, Paweł * Warszawa    
37Sapierzyńska Genowefa  *1890 +1953 Zambrzyniec  
38Sapko Jolanta * Lublin    
39Sarnecka Celina *1938 Świętosław +2003 Toruń   
40Sawadzki Nn +1921  
41Sawicki Antoni    
42Schipling Karol +1887  
43Schipling Kunegunda , Amanda *1861 Lautenburg-Lidzbark   
44Schrubkowska Anastazja *1892 +1982 Bydgoszcz   
45Schrubkowski Ignacy  
46Schulz Katarzyna *1855 +1928 Zblewo  
47Schumann Augusta *1872 Morgi  
48Schumann Ernesta, Wilhelmina *1869 Morgi  
49Schumann Jan *1842  
50Schwartz Joseph    
51Sekulak Władysława *1920 Oberhausen Niemcy +1977 Bydgoszcz  
52Sekuła Katarzyna  
53Sendek Stanisława * Zambrzyniec    
54Sergott Gracjan * Bydgoszcz   
55Sergott Wiesław   
56Serowik Jakub  
57Serowik Marianna *1836 Grabownica  
58Sędek Stefania *1928 Ogrodniki +2008 Wołomin  
59Sęk Teresa * Olsztyn    
60Sibora Anna   
61Siedlecka Katarzyna   
62Siedlecki Ryszard   
63Siedlecki Szymon   
64Siejk Grzegorz *1858 Biel  
65Siejk Ignacy  
66Siejk Józef  
67Siejk Stanisłąw *1830 Smoluchy +1872 Biel  
68Siekierska Katarzyna  
69Siemiątkowska Anna  
70Siemiątkowski Adam, Marcin * Sierpc    
71Siemiątkowski Filip * Sierpc    
72Siemiątkowski Kacper * Sierpc    
73Siemiątkowski Patryk   
74Siemiątkowski Paweł   
75Siemiątkowski Piotr   
76Sieradz Janina  * Łochowo    
77Sieradzka Irena *1915 +1990 Łopatki   
78Sieradzka Zofia *1913 +2005   
79Sierdziuk Walentyna *1963 +1990 Legnica   
80Sikorowicz Karolina *1873 +1947   
81Sikorowicz Wojciech   
82Sikorska Barbara, Anna * Wąbrzeźno    
83Sikorska Elżbieta    
84Sikorska Justyna    
85Sikorska Renata    
86Sikorska Sabina    
87Sikorski Andrzej    
88Sikorski Bartosz    
89Sikorski Edward *1936 +2007   
90Sikorski Henryk    
91Sikorski Jan   
92Sikorski Piotr, Adam    
93Sikorski Robert    
94Sikorski Ryszard *1940 +1986   
95Sikorski Władysław   
96Sionkowska Anna * Toruń   
97Sionkowska Bożena *1952 Toruń +1997 Toruń  
98Siraszewski Marian  
99Siudowska Jadwiga *1898 Kurkocin +1991 Podzamek Golubski   
100Siudzińska Joanna    
101Siudzińska Józefa *1914 +1998 Swarzędz   
102Siudzińska Katarzyna   
103Siudzińska Leokadia * Szczepowice    
104Siudzińska Ludmiła    
105Siudzińska Maria    
106Siudzińska Stanisława    
107Siudzińska Teresa * Szczepowice    
108Siudzińska Wacława   
109Siudzińska Wiktoria    
110Siudzińska Władysława    
111Siudzińska Zofia *1922 Jargoniewice +1999 Puszczykowo   
112Siudziński Andrzej    
113Siudziński Franciszek *1877 +1966   
114Siwek Anna   
115Siwek Franciszek  
116Siwek Jan  
117Siwek Marianna  
118Siwek Marianna *1809 Małkinia Górna +1848 Dudy  
119Siwek Marianna /Krysiak/  
120Siwek Rozalia   
121Siwy Alfred    
122Siwy Marek    
123Siwy Patrycja    
124Siwy Paulina     
125Skibicka Agnieszka   
126Skibicki Adam   
127Skibicki Artur * Bydgoszcz   
128Skibicki Wojciech   
129Skierkowska Zofia *1910 +1978 Długie   
130Skiffington Georgene    
131Skoczeń Marianna *1845 Rybno +1866 Przyjmy  
132Skoczeń Stanisław  
133Skonieczna Ewa  
134Skowrońska Elżbieta * Wilkowo    
135Skowrońska Halina + Bydgoszcz  
136Skowrońska Irena, Janina *1925 Bydgoszcz  +1992 Bydgoszcz    
137Skowroński Józef *1902 Bydgoszcz  +1985 Bydgoszcz   
138Skowroński Marian    
139Skóra Urszula    
140Skrubel Jerzy   
141Skrubel Katarzyna    
142Skrzecz Anastazja  
143Skrzecz Weronika  
144Skrzynecka Agnieszka   
145Skrzynecki Dawid   
146Skrzynecki Ryszard   
147Skwara Wiktoria   
148Skwark Amelia    
149Skwark Andrzej * Wąbrzeźno    
150Skwark Marcel    
151Słabęcka Agnieszka *1875  
152Słomczewska Maria    
153Słomkowska Stanisława * Bydgoszcz    
154Słomkowski Michał   
155Słomska Marianna * Podmieście    
156Słomska Mariola   
157Słowik Justyna    
158Słowińska Jagoda * Bydgoszcz    
159Słowiński Franciszek   
160Słowiński Tadeusz * Żytomierz    
161Słupska Marianna  
162Smagor Marianna  
163Smażyk Aleksandra   
164Smażyk Artur   
165Smażyk Leszek   
166Smażyk Martyna   
167Smażyk Michał   
168Smok Zygmunt    
169Smułkowska Marianna  
170Smykowska Nn    
171Smykowski Nn + Wągrowiec   
172Sobiciński Jan *1818  
173Sobiecha Rozalia *1844 Orło +1870 Kaczkowo  
174Sobiecha Wawrzyniec  
175Sobiechowska Anna    
176Sobieska Franciszka *1829 Grabina  
177Sobieska Katarzyna  
178Sobieski Maciej  
179Sobieski Maciej  
180Sobiewska Urszula  
181Sobiewski Filip  
182Sobocińska Marianna *1857 Hamer   
183Sobocińska Marianna    
184Sobociński Jan *1819   
185Soboczyńska Joanna * Orzechowo   
186Soboczyńska Marianna  
187Soboczyński Jan  *1867 Nowa Wieś Królewska   
188Soboczyński Mateusz   
189Sobyrayska Barbara   
190Sobyrayski Nn   
191Socik Klara  
192Socik Maciej *1835 Błędnica +1860 Biel  
193Socik Stefan  
194Sokołowska Anna  
195Sokołowska Rozalia  
196Sokołowski Jan  
197Solecka Anna * Toruń    
198Solecka Magdalena * Toruń    
199Solecki Nn    
200Soliwoda    
201Sominke Łucja   
202Sontowska Teresa   
203Sowa Roch  
204Sowa Rozalia   
205Sówka Barbara  
206Spinek Marianna *1807  
207Spinek Michał  
208Sprenger Łucja   
209Stachowiak Antoni *1908 +1976 Chorzów-Batory   
210Stachowiak Eleonora    
211Stachowiak Henryka *1954 +2000   
212Stachowiak Maria *1951 +1972   
213Stachowska Martyna    
214Stachowski Piotr    
215Stankiewicz Aleksandra    
216Stankiewicz Grzegorz    
217Stankiewicz Magdalena    
218Stankiewicz Małgorzata    
219Stańczak Natan /Stanczak/   
220Stańczak Nn   
221Starczewska Marta    
222Starczewski Jacek    
223Starosta Franciszka  
224Stasiak Agata   
225Stasiak Bogusław * Nowa Ruda   
226Stasiak Jadwiga * Nowa Ruda    
227Stasiak Jakub   
228Stasiak Janusz  *1933 Sandomierz +2011 Nowa Ruda  
229Stasiak Kacper   
230Stasiak Laura   
231Stasiak Magdalena   
232Stasiak Marcin   
233Stasiak Marek * Nowa Ruda   
234Stasiak Wacław *1900 +1970  
235Stasiak Weronika   
236Stasiak Władysława  
237Stawczyńska Rozalia   
238Stawna Joanna   
239Stawna Justyna   
240Stawna Lucyna   
241Stawny Zenon   
242Stawska Helena    
243Stawska Marianna  
244Stawski Stefan    
245Steinfield Margaret, Melodie   
246Stelmaszczyk Ewa *1855 Nagoszewo  
247Stelmaszczyk Łukasz *1828 Nagószewo  
248Stelmaszczyk Marcjanna   
249Stelmaszczyk Marianna  
250Stelmaszczyk Piotr  
251Stelmaszyk Klara *1789 Popowo +1850 Dudy  
252Stelmaszyk Stanisłąw  
253Stępkowska Maria  * Poznań    
254Stępkowski Jakub * Poznań    
255Stępkowski Piotr * Poznań    
256Stolkowski Gabriel *1960 + Mlewo   
257Stolkowski Marcin    
258Stolkowski Sylwester    
259Stoltz Jan E *1920 +1995 USA   
260Stopyra Krystyna * Wąbrzeźno    
261Storek Marianna   
262Strasz Adam * Katowice    
263Strasz Aleksandra * Katowice    
264Strasz Ryszard * Jędrzejów    
265Stremmel Joanna *1881 Polska +1943 USA   
266Stroińska Urszula   
267Stroiński Nn   
268Stryjek Ignacy   
269Strzelczyk Jarosław    
270Strzyżewski Szymon  
271Studnicka Halina   
272Studzińska Monika * Toruń    
273Studzińska Teresa *1941 +2005 Wąbrzeźno   
274Styś Andrzej   
275Styś Justyna   
276Styś Kamil   
277Styś Małgorzata   
278Styś Wacław   
279Suchcicka Marianna  
280Suchcicka Teofila   
281Suchcicki Stanisław  
282Sudoł Józef *1928 +1999   
283Sulęcka Katarzyna  
284Suskiewicz Henryk * Bydgoszcz    
285Suskiewicz Krzysztof * Bydgoszcz    
286Suskiewicz Tomasz * Bydgoszcz    
287Sywak Andrzej * Rybnik    
288Sywak Aneta * Żory    
289Sywak Barbara * Pszczyna    
290Sywak Barbara * Leszczyny    
291Sywak Ewa * Ostrówek    
292Sywak Iwona * Rybnik    
293Sywak Krzysztof * Ostrówek    
294Sywak Michał * Bolesławiec    
295Sywak Piotr    
296Sywak Tomasz    
297Szabłowska Katarzyna  
298Szabłowski Kacper  
299Szabłowski Nn  
300Szachnitowska Franciszka   
301Szałecka Aldona    
302Szałecka Wiesława  
303Szałecki Janusz    
304Szałecki Mirosław   
305Szałecki Nn   
306Szałecki Zdzisław   
307Szamocka Marianna *1881 +1937 Jania Góra  
308Szatanek Agnieszka  
309Szczapa Anna  
310Szczawińska Kamila * Poznań    
311Szczech Bernadeta ???    
312Szczepaniak Marianna  
313Szczepanik Nn   
314Szczepańska Anna   
315Szczepek Ewa *1749 +1819 Smoluchy  
316Szczerba Ewa * Legnica    
317Szczerban Aleksandra * Bydgoszcz    
318Szczerban Ryszard * Toruń    
319Szczesny Damazy   
320Szcześniak Jan     
321Szcześniak Lech    
322Szcześniak Michał    
323Szcześniak Tomasz    
324Szcześnik Marianna +1864   
325Szczęsna Karolina *1853 Polki  
326Szczęsna Małgorzata  
327Szczęsna Marcin  
328Szczęsna Tekla *1840 Polki  
329Szczęsny Marcin  
330Szelągowicz Piotr    
331Szelągowicz Zbigniew * Poznań    
332Szelągowicz Zuzanna * Poznań    
333Szewczyk Elżbieta  
334Szewczyk Jan  
335Szewczyk Janina    
336Szewczyk Katarzyna  
337Szewczyk Klara *1824 Błędnica +1887 Sumiężne  
338Szewczyk Magdalena  
339Szewczyk Stanisław    
340Szlachcikowska Katarzyna *1871 +1949  
341Szlachcikowski Jan  
342Szlija Agnieszka *1900   
343Szlija Artur * Bydgoszcz     
344Szlija Bernard   
345Szlija Bronisław *1929 Starogard Gdański +1988 Starogard Gdański   
346Szlija Bronisław *1905   
347Szlija Bronisława   
348Szlija Ewa * Gniew    
349Szlija Filip * Bydgoszcz    
350Szlija Franciszek   
351Szlija Helena *1892   
352Szlija Jakub    
353Szlija Krystyna   
354Szlija Leon *1897   
355Szlija Maciej * Bydgoszcz     
356Szlija Natalia, Klaudia * Bydgoszcz    
357Szlija Przemysław * Bydgoszcz    
358Szlija Robert *1896 +1951 Starogard Gdański   
359Szlija Roman * Starogard Gdański    
360Szlija Salomea *1890   
361Szlija Samuel, Samuel * Bydgoszcz    
362Szlija Stefan *1899   
363Szlija Stefan   
364Szlija Teresa * Starogard Gdański    
365Szlija Tymon * Strzelno    
366Szlija Waleria *1889   
367Szmit Marzena * Gdańsk    
368Szmyt Wiesław    
369Sznabel Katarzyna    
370Szpotański Daniel   
371Szpotański Edward   
372Szufrajda Anna *1925 Dziedno +2003 Bydgoszcz  
373Szufrajda Danuta   
374Szufrajda Irena   
375Szufrajda Kazimierz   
376Szufrajda Leon  
377Szufrajda Leonard   
378Szufrajda Maria  
379Szufrajda Marta  
380Szufrajda Paweł   
381Szufrajda Paweł  
382Szufrajda Stefania   
383Szufrajda Władysława   
384Szufrajda Zbigniew   
385Szulc Marek * Bydgoszcz   
386Szulędzka Rozalia *1829 Czuraj  
387Szulędzki Grzegorz  
388Szulędzki Piotr *1784 +1854 Glina  
389Szuliński Paweł *1838 Błędnica  
390Szuliński Stanisław *1796 Małkinia Górna  
391Szuliński Stanisław *1863 Kaczkowo +1877 Kaczkowo  
392Szuliński Stanisław  
393Szulkowska Józefa *1860 Koziki  
394Szulkowski Walenty  
395Szwajerek Jacek    
396Szwajerek Małgorzata    
397Szwajka Irena    
398Szwechłowicz Karolina * Wąbrzeźno    
399Szwechłowicz Anna * Wąbrzeźno    
400Szwechłowicz Dawid * Wąbrzeźno    
401Szwechłowicz Jan    
402Szwechłowicz Wojciech *1938 Wilczyce-Ukraina +2000  
403Szwechłowicz Zuzanna    
404Szydlik Franciszek  
405Szydlik Katarzyna *1801  
406Szydlik Marianna *1852 Grabownica  
407Szydlik Tomasz  
408Szydłowska Anna  
409Szydłowski Jakub  
410Szymańska Jadwiga * Długie    
411Szymańska Barbara * Inowrocław    
412Szymańska Gizela    
413Szymańska Jolanta, Beata * Łęczyca    
414Szymańska Lidia    
415Szymańska Magdalena   
416Szymański Fryderyk  *1893 +1960   
417Szymański Fryderyk  *1922 +1980   
418Szymański Marcin   
419Szymański Mariusz   
420Szymański Nn   
421Szymański Nn   
422Szymański Romuald    
423Szymański Tadeusz *1930 +2009   
424Szymański Władysław *1913 +1993  
425Szymański Zygmunt    
426Szymczak Marianna *1846 +1902 Ostrówek  
427Szymczuk Adam *1882 Jasienica  
428Szymczuk Antoni *1854 Kalinowo  
429Szymczuk Michał +1854 Kalinowo  
430Szymczuk Roch  
431Szymkowiak Agnieszka    
432Szyszkowska Antonina *1880 Komorowo +1882 Komorowo  
433Szyszkowska Beata * Wąbrzeźno    
434Szyszkowska Józefa *1877 Komorowo +1882 Komorowo  
435Szyszkowska Marcjanna *1872 Komorowo +1873 Komorowo  
436Szyszkowska Marta   
437Szyszkowska Renata    
438Szyszkowska Stefania *1901 Komorowo  
439Szyszkowski Andrzej *1797  
440Szyszkowski Franciszek  
441Szyszkowski Franciszek *1803  
442Szyszkowski Jakub    
443Szyszkowski Jan *1904 Komorowo  
444Szyszkowski Józef *1764 +1831 Sielc  
445Szyszkowski Kazimierz    
446Szyszkowski Maciej    
447Szyszkowski Piotr *1816 Sielc  
448Szyszkowski Stanisław *1874 Komorowo  
449Szyszkowski Władysław *1883 Komorowo  
450Szyszkowskia M U /Szyszkowski/ *1887 Komorowo +1887 Komorowo  

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C