Klinikowski -Drzewo Genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Osoby zmarłe - Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]5298

1Abramczyk Józef  
2Abramczyk Marcin *1800 Stok  
3Abramczyk Piotr *1876 Grabownica Stara   
4Abramczyk. Anastazja /Abramczyk/ *1773 +1833 Sielc  
5Abramczyk. Antoni /Abramczyk/ *1832 Stok +1910 Grabownica stara  
6Abramowska Janina *1895 Kluki +1972 Kałuszyn  
7Adamczyk Łukasz *1984 +2000   
8Adamowicz Monika +1934 Lipsk  
9Alber Henryk /Serafinowicz/ *1948 Otwock +2008 Miedzylesie   
10Albert Marcjanna *1779 +1849 Brzózka   
11Aleksiewicz Dorora  
12Alijewicz Jan *1896 +1975  
13Ałdycka Franciszka  
14Ałdycka Rozalia *1882 Sulęcin   
15Ałdycki Józef  
16Ałdycki Maciej *1852 Sulencin  
17Andrysiak Franciszka  
18Andryszczyk Adrianna  
19Andryszczyk Barbara  
20Andrzejak Maria *1962 +1962   
21Andrzejewska Leokadia *1921 Lutheran +2005 Bydgoszcz  
22Andrzejewska Regina   
23Ankudowicz Antoni *1866  
24Ankudowicz Bolesław *1893 Łochów  
25Antoniak Franciszka *1819 Czuraj  
26Antoniak Julianna  *1819 Czuraj  
27Antoniak Małgorzata *1819 Czuraj  
28Antoniak Paweł *1779  
29Arażnik Urszula  
30Archacka Ewa   
31Archacka Marianna *1811 Białebłoto +1854 Kaczkowo  
32Archacki Piotr  
33Arczewska Marianna *1852 Płatków   
34Arczewski Jan   
35Ardanowski Antoni *1812 Łobdowo  
36Ardanowski Franciszek  
37Artront Katarzyna  
38Artychowska Agata *1857 Kaczkowo  
39Artychowski Michał  
40Augustyniak Adam *1845 Czuraj  
41Augustyniak Adam *1884 Rogóźnia +1885 Rogóźnia  
42Augustyniak Albina(Balbina) *1851 +1852 Czuraj  
43Augustyniak Anna *1840 Rogóźnia  
44Augustyniak Antoni *1895 Rogóźnia +1896 Rogóźnia  
45Augustyniak Dionizy +1833  
46Augustyniak Elżbieta *1856  
47Augustyniak Franciszek *1836 +1837 Czuraj  
48Augustyniak Franciszka *1880 Rogóźnia  
49Augustyniak Jakub *1876 Rogóźnia +1950 Ostrów Mazowiecka  
50Augustyniak Jan *1853 Czuraj  
51Augustyniak Józef *1886 Rogóźnia  
52Augustyniak Józef *1859 Rogóźnia +1869 Rogóźnia  
53Augustyniak Katarzyna *1891 Rogóźnia +1892 Rogóźnia  
54Augustyniak Katarzyna *1838 Czuraj +1857 Rogóźnia  
55Augustyniak Marianna *1889 Rogóźnia +1890 Rogóźnia  
56Augustyniak Piotr *1813 Zawady +1877 Rogóźnia  
57Augustyniak Piotr  
58Augustyniak Piotr *1848 +1849 Czuraj  
59Augustyniak Szczepan *1882 Rogóźnia +1891 Rogóźnia  
60Augustyniak Wiktoria *1840 +1842 Czuraj  
61Augustynik Marianna *1783  
62Augustynik Paweł  
63Auguścik Jan *1781 +1846 Lipki  
64Auguścik Ludwik *1823 Lipki +1883  
65Baca Mirosław  
66Badecka Scholastyka  
67Bader Elżbieta  
68Badurek Józef  
69Badurek Małgorzata *1833 Nagószewo  
70Bajson Bogusław *1925 Samoklęski +2013 Skoczkowo   
71Bajson Franciiszek *1886 Łoje +1979  
72Bajson Józef *1880 Łoje  
73Bajson Stanisław *1826 Łoje  
74Bakanowicz Agata *1872  
75Bakanowicz Andrzej *1849 +1879 Żmijewo  
76Bakanowicz Antoni *1809 +1879 Wałycz   
77Bakanowicz Antonina *1869 Wałycz +1936 Przydwórz   
78Bakanowicz Franciszek *1877 Niedźwiedź +1877 Niedźwiedź  
79Bakanowicz Franciszek *1839 +1899   
80Bakanowicz Joanna *1878 Zaskocz  
81Bakanowicz Józef *1890 Łobdowo  
82Bakanowicz Julia * Wałycz  
83Bakanowicz Julianna  *1885 Niedźwiedź +1952 Aleksandrowo k.Jarocina  
84Bakanowicz Katarzyna  
85Bakanowicz Lorenc   
86Bakanowicz Marianna * Myśliwiec  
87Bakanowicz Pelagia *1872 Wymychowo  
88Bakanowicz Stanisława *1875 Wałycz  
89Bala Adam *1882 Brzuza   
90Bala Anna *1875   
91Bala Anna  
92Bala Antoni *1868   
93Bala Elzbieta *1878 Brzuza   
94Bala Ewa *1831 +1859   
95Bala Franciszek *1817 Brzuza +1868 Brzuza  
96Bala Franciszek *1866   
97Bala Franciszka *1829 +1854  
98Bala Jan *1844 Brzuza   
99Bala Józef *1885 Brzuza +1885 Brzuza   
100Bala Józefa *1886 Brzuza   
101Bala Maciej  
102Bala Marcjanna *1882 Brzuza +1888 Brzuza   
103Bala Marianna *1885 Brzuza +1885 Brzuza   
104Bala Marianna1 *1884 Brzuza +1885 Brzuza   
105Bala Marianna2 *1888 +1889   
106Bala Michał  *1851 Brzuza   
107Bala Mikołaj  
108Bala Rozalia *1819 +1868  
109Bala Rozalia *1879   
110Bala Stanisław *1870 Brzuza   
111Bala Stanisław *1881 Brzuza   
112Bala Stanisław  
113Bala Szymon *1886 Brzuza +1887 Brzuza   
114Bala Tekla  
115Bala Teofila   
116Bala Tomasz *1888 Brzuza   
117Bala Tomasz *1795 +1849  
118Bala Władysław *1874 Łojki +1875 Łojki   
119Bala Władysław *1876   
120Balik Katarzyna  
121Bałdyga Ewa  
122Banaszek Aleksander  
123Banaszek Jadwiga  
124Banaszek Janina, Helena *1929 Sławin +1985 Toruń   
125Banaszek Tomasz  
126Bandurska Katarzyna *1864  
127Bańska Teofila *1871 Łosiewice   
128Bański Antoni *1845 Łojki  
129Bański Franciszek *1814  
130Baran Bolesław *1929 Straszydło koło Rzeszowa +1982 Bolków   
131Baranowska Aleksandra  *1897 Kaczkowo +1897 Kaczkowo   
132Baranowska Anna *1899 Kaczkowo +1974 Brok   
133Baranowski Andrzej *1898 Kaczkowo   
134Baranowski Antoni, Adolf *1873 Brok   
135Baranowski Józef  
136Barch Magdalena  
137Barczak(Bórczyk) Augusta   
138Barszcz Adam *1833 Klukowo +1854 Klukowo  
139Barszcz Adam *1873 Klukowo  
140Barszcz Ambroży *1785 Łochów +1854  
141Barszcz Elżbieta *1808 +1808  
142Barszcz Feliks *1903 Klukowo  
143Barszcz Jan *1826 Małkinia Górna +1828 Klukowo  
144Barszcz Katarzyna *1790 Łochów  
145Barszcz Kazimierz +1843  
146Barszcz Kazimierz *1820 Małkinia Górna  
147Barszcz Maciej  
148Barszcz Marianna *1838 Klukowo +1838 Klukowo  
149Barszcz Marianna *1778 Łochów  
150Barszcz Marianna *1810 +1810  
151Barszcz Mikołaj *1812 +1812  
152Barszcz Piotr *1823 Małkinia Górna +1831 Klukowo  
153Barszcz Piotr1 * Klukowo +1867 Klukowo  
154Barszcz Piotr2 *1871 Klukowo +1872 Klukowo  
155Barszcz Rozalia *1900 Klukowo  
156Barszcz Stanisław  
157Barszcz Stanisław *1834 Klukowo +1899 Klukowo  
158Barszcz Stefania *1906 Klukowo  
159Barszcz Tomasz *1811 +1811  
160Barszcz Władysław *1869 Klukowo  
161Bartczak Aniela *1897 Dalekie  
162Bartczak Jan *1848 Trzcianka  
163Bartczak Marcjanna *1901 Dalekie  
164Bartczak Stanisław *1876 Trzcianka  
165Bartczak Tadeusz  
166Bartczak Wiktor1 *1899 Dalekie +1899 Dalekie  
167Bartczak Wiktor2 *1900 Dalekie  
168Bartkowicz Jan  
169Bartnik Anna *1862 Kołodziąż  
170Bartnik Franc *1869 Sokółka  
171Bartnik Jan  
172Bartnik Józef *1874 Kołodziąż  
173Bartnik Katarzyna *1876 Kołodziąż   
174Bartnik Marcin  
175Bartnik Marianna /Babeckaartnik/ *1871 Kołodziąż  
176Bartnik Rozalia *1865 Kołodziąż  
177Bartnik Stanisław *1866 Kołodziąż  
178Bartosiewicz Adam *1865 Burakowskie +1872 Burakowskie  
179Bartosiewicz Adam *1868 Łojki +1873 Łojki   
180Bartosiewicz Adam *1860 Łochów +1862 Łochów  
181Bartosiewicz Aleksander *1911 Jasiorówka +1994 Węgrów   
182Bartosiewicz Aleksandra *1891 Łochów  
183Bartosiewicz Anastazja *1911 Łojki   
184Bartosiewicz Andrzej *1947 +1991   
185Bartosiewicz Anna *1863 Łochów +1865 Łochów  
186Bartosiewicz Antoni *1881 Łojki   
187Bartosiewicz Antoni *1865 Łochów  
188Bartosiewicz Balbina *1860 Budziska +1865 Budziska  
189Bartosiewicz Bronisława *1882 Burakowskie  
190Bartosiewicz Czesław *1921 Kamionna +1944 Kamionna   
191Bartosiewicz Edward *1928 Łojew +2000 Malinowszczyzna   
192Bartosiewicz Edward *1905 Łojki   
193Bartosiewicz Elżbieta *1853 Łojki   
194Bartosiewicz Eugenia *1931 Łojew +1994 Szubin   
195Bartosiewicz Ewa *1858 Łojki +1858 Łojki   
196Bartosiewicz Ewa *1856 Łochów  
197Bartosiewicz Ewa *1868 Burakowskie +1875 Burakowskie  
198Bartosiewicz Franciszek *1863 Burakowskie +1864 Burakowskie  
199Bartosiewicz Franciszek *1835 Budziska  
200Bartosiewicz Franciszek *1846 Łochów +1848 Łochów  
201Bartosiewicz Franciszek *1840 Budziska   
202Bartosiewicz Franciszka *1838 Budziska  
203Bartosiewicz Franciszka *1843 Budziska   
204Bartosiewicz Halina *1938 Ostrówek +2013   
205Bartosiewicz Helena *1911 Jasiorówka +1979 Jasiorówka   
206Bartosiewicz Helena *1913 Kamionna +1987 Łojew   
207Bartosiewicz Henryk *1942 +2002   
208Bartosiewicz Ignacy *1848 Budziska  
209Bartosiewicz Ignacy *1822 Budziska  
210Bartosiewicz Irena *1941 Ostrówek +2014   
211Bartosiewicz Izydor *1865 Baczki  
212Bartosiewicz Jakub *1825 Budziska +1883 Budziska  
213Bartosiewicz Jan *1894 Burakowskie +1952  
214Bartosiewicz Jan *1918 Kamionna +1990 Kamionna   
215Bartosiewicz Jan *1953 +1994   
216Bartosiewicz Jan *1843 Budziska +1861  
217Bartosiewicz Jan *1803 Budziska +1852 Budziska  
218Bartosiewicz Jan *1860 Łojki +1861 Łojki   
219Bartosiewicz Jan *1858 Łojki +1858 Łojki   
220Bartosiewicz Józef *1864 Burakowskie  
221Bartosiewicz Józef *1888 Łochów +1890 Łochów  
222Bartosiewicz Józef *1818 Budziska   
223Bartosiewicz Józefa *1851 Łochów +1856 Łochów  
224Bartosiewicz Józefa *1878 Łojki   
225Bartosiewicz Julianna *1885 Burakowskie  
226Bartosiewicz Julianna1 *1858 Łojki +1858 Łojki   
227Bartosiewicz Julianna2 *1859 Łojki +1860 Łojki   
228Bartosiewicz Karolina *1855 Łochów  
229Bartosiewicz Karolina *1853 Łochów  
230Bartosiewicz Katarzyna *1846 Łojki +1888 Brzuza   
231Bartosiewicz Katarzyna *1849 Łochów  
232Bartosiewicz Katarzyna *1846 Budziska +1847 Budziska  
233Bartosiewicz Kazimierz *1894 Łojki +1894 Łojki   
234Bartosiewicz Kazimierz *1814 Budziska  
235Bartosiewicz Konstancja *1888 Burakowskie  
236Bartosiewicz Krystyna *1933 Ostrówek +2010 Ostrówek   
237Bartosiewicz Kunegunda  *1809 Budziska +1815 Budziska  
238Bartosiewicz Małgorzata *1868 Łochów  
239Bartosiewicz Małgorzata *1874 Łojki   
240Bartosiewicz Marcin *1870 Burakowskie  
241Bartosiewicz Marianna *1893 Burakowskie  
242Bartosiewicz Marianna *1873 Burakowskie  
243Bartosiewicz Marianna *1843 Budziska   
244Bartosiewicz Marianna *1848 Łochów  
245Bartosiewicz Marianna *1862 Łojki   
246Bartosiewicz Marianna *1907 Miedzyleś +1996 Węgrów  
247Bartosiewicz Marianna *1836 Budziska  
248Bartosiewicz Marianna *1851 Łojki   
249Bartosiewicz Michał *1840 Budziska +1878 Burakowskie  
250Bartosiewicz Mikołaj *1820 Budziska +1821 Budziska  
251Bartosiewicz MU *1866 Budziska +1866 Budziska  
252Bartosiewicz MU *1858 Łochów +1858 Łochów  
253Bartosiewicz Paulina  *1871 Łojki   
254Bartosiewicz Paweł *1767 +1828 Budziska   
255Bartosiewicz Pelagia *1915 Kamionna +1968 Wolice   
256Bartosiewicz Piotr *1811 Budziska +1817 Budziska  
257Bartosiewicz Rozalia *1898 Błotki  
258Bartosiewicz Rozalia *1855 Łojki   
259Bartosiewicz Stanisław *1816 Budziska  
260Bartosiewicz Stanisław *1876 Burakowskie +1876 Burakowskie  
261Bartosiewicz Stanisław *1864 Łojki   
262Bartosiewicz Stanisław *1892 Burakowskie +1893 Burakowskie  
263Bartosiewicz Stanisław *1928 Kamionna +1997 Bydgoszcz   
264Bartosiewicz Stanisław1 *1842 Budziska   
265Bartosiewicz Stanisław2 *1848 Łojki +1885 Łojki   
266Bartosiewicz Teofil *1872 Budziska  
267Bartosiewicz Teofila *1866 Łojki   
268Bartosiewicz Tomasz *1884 Łojki +1959 Kamionna   
269Bartosiewicz Wacław1 *1907 Jasiorówka +1908 Jasiorówka   
270Bartosiewicz Wacław2 *1909 Jasiorówka +1952 Zagościniec Klembów    
271Bartosiewicz Wawrzyniec *1837 Budziska  
272Bartosiewicz Wiktor *1905 Łojki   
273Bartosiewicz Wiktoria *1876 Łojki   
274Bartosiewicz Władysław *1881 Łojki   
275Bartosiewicz Wojciech *1863 Budziska +1863 Budziska  
276Bartoszewska Katarzyna *1900 Kowalewo Pomorskie  
277Baszkowska Michalina *1864 Żytowo +1934 Skoczkowo   
278Baszkowski Andrzej   
279Baszkowski Konstanty   
280Baszkowski Mikołaj   
281Bącek Jan *1815 Zuzułka  
282Bącek Magdalena *1841 Wielgie Ogrodniki   
283Bącek Piotr  
284Bednarczyk Adam *1837 Kuzkowizna  
285Bednarczyk Adolf *1909 Kuskowizna  
286Bednarczyk Aleksander *1901 Kuskowizna  
287Bednarczyk Aleksandra *1887 Kaczkowo  
288Bednarczyk Anna  *1911 Kuskowizna +1911 Kuskowizna  
289Bednarczyk Antoni *1869 Kaczkowo  
290Bednarczyk Antoni *1800 Ostrów Mazowiecka  
291Bednarczyk Antoni *1865 Kuskowizna  
292Bednarczyk Antoni *1911 Kuskowizna  
293Bednarczyk Bolesław *1911 Kuskowizna  
294Bednarczyk Bronisława *1895 Kaczkowo  
295Bednarczyk Feliks *1874 Kuskowizna  
296Bednarczyk Fraciszek *1806 Kuskowizna +1843 Kuskowizna  
297Bednarczyk Franciszka *1889 Kaczkowo  
298Bednarczyk Helena *1906 Kuskowizna +1985 Kuskowizna  
299Bednarczyk Jakub *1840 Kuskowizna +1885 Kuskowizna  
300Bednarczyk Jan *1809 Kaczkowo +1877 Kuskowizna  
301Bednarczyk Jan *1882 Kaczkowo  
302Bednarczyk Jan *1879 Kuskowizna +1886 Kuskowizna  
303Bednarczyk Jan *1840 Kuskowizna   
304Bednarczyk Józef *1898 Kaczkowo +1899 Kaczkowo  
305Bednarczyk Józef *1899 Kuskowizna  
306Bednarczyk Józef *1846 Błędnica +1898 Kaczkowo  
307Bednarczyk Józef *1884 Kuskowizna  
308Bednarczyk Józef *1904 Kuskowizna +1905 Kuskowizna  
309Bednarczyk Józefa *1866 Kuskowizna +1887 Kuskowizna  
310Bednarczyk Julian *1912 Kuskowizna  
311Bednarczyk Julianna *1891 Kaczkowo  
312Bednarczyk Julianna  *1865 Kuskowizna   
313Bednarczyk Katarzyna *1845 Kuskowizna +1886 Kaczkowo  
314Bednarczyk Łucja *1834 Kuzkowizna  
315Bednarczyk Maciej  
316Bednarczyk Marcjanna *1876 Kuskowizna +1876 Kuskowizna  
317Bednarczyk Marianna *1832 Błędnica  
318Bednarczyk Marianna *1871 Kuskowizna   
319Bednarczyk Marianna *1879 Kaczkowo  
320Bednarczyk Marianna *1832 Kuskowizna +1902 Dudy  
321Bednarczyk Marianna *1902 Kuskowizna  
322Bednarczyk Marianna *1899 Kuskowizna  
323Bednarczyk Marianna *1905 Kuskowizna  
324Bednarczyk Marianna *1908 Kaczkowo  
325Bednarczyk Marianna *1882 Kuskowizna  
326Bednarczyk Marianna *1797 +1855 Bojany  
327Bednarczyk Michalina *1904 Kuskowizna  
328Bednarczyk MU *1907 Kuskowizna +1907 Kuskowizna  
329Bednarczyk Paulina  *1868 Kuskowizna   
330Bednarczyk Paweł  
331Bednarczyk Paweł *1803 Błędnica +1878 Kaczkowo  
332Bednarczyk Piotr *1896 Kuskowizna +1982 Ostrów Mazowiecka  
333Bednarczyk Roch *1868 Kuskowizna  
334Bednarczyk Roch  
335Bednarczyk Rozalia *1865 Kacpurykowo  
336Bednarczyk Rozalia *1907 Kuskowizna  
337Bednarczyk Sebastian *1761 +1820 Błędnica  
338Bednarczyk Stanisław *1871 Kaczkowo +1952  
339Bednarczyk Stanisław *1870 Kuskowizna +1873 Kuskowizna  
340Bednarczyk Stanisław *1903 Kuskowizna  
341Bednarczyk Stanisław *1819 Kuskowizna   
342Bednarczyk Stefania *1909 Kuski +1909 Kuskowizna  
343Bednarczyk Wawrzyniec *1760 Kuskowizna +1848 Kuskowizna  
344Bednarczyk Weronika *1809  
345Bednarczyk Władysław *1894 Kaczkowo +1894 Kaczkowo  
346Bednarczyk Władysław *1882 Kuskowizna  
347Bednarczyk Wojciech *1843 Kuzkowizna  
348Bednarczyk Zofia *1908 Kuskowizna +1908 Kuskowizna  
349Bejma Franciszek *1887 Żelice  
350Bejma Jan *1953 +2013 Wągrowiec   
351Bejma Kazimierz *1944 +2000   
352Bejma Marianna *1913 Żelice  
353Bejma Michał  
354Bejma Stanisław *1911 Żelice +1997 Wągrowiec   
355Bełza Konstancja  
356Bentkowska Anna *1902 Grylewo +1963 Bydgoszcz   
357Bentkowska Franciszka *1900 Grylewo +1980 Żelice   
358Bentkowska Helena, Rozalia *1829 Warszawa  
359Bentkowska Janina *1914 Grylewo +2002 Bydgoszcz  
360Bentkowska Marianna *1898 Grylewo +1974 Bydgoszcz   
361Bentkowska Władysława *1910 Grylewo  
362Bentkowska Zofia *1933 Żelice +1934 Żelice  
363Bentkowski Feliks  
364Bentkowski Jan  *1838  
365Bentkowski Józef *1877 Morakowo +1947 Żelice  
366Bentkowski Józef  
367Bentkowski Stanisław *1906 Grylewo +1983 Bydgoszcz  
368Bentkowski Wincenty *1904 Grylewo  
369Bernat Marianna  
370Beszczyńska Marianna  
371Białek Aleksander *1893 Żarnowa +1959 Toruń  
372Białek Jakub +1953  
373Białkowska Marianna *1863 Przydwórz   
374Białkowski Franciiszek *1833  
375Biegaj Marianna *1801 +1875 Glina   
376Biegaj Marianna  
377Biegaj Wojciech   
378Biel Antoni *1911 +2008  
379Biel Edward *1937 +2010  
380Biel Franciszek *1901 +1990  
381Biel Józef *1872 +1953  
382Biel Ludwik *1919 Łącko +2009 Bydgoszcz   
383Biel Maria *1904 +1957  
384Biel Paweł *1906 +1908  
385Biel Ryszard *1954 Barcin +1978 Barcin   
386Biel Szymon *1908 +1962  
387Biel Władysław *1899 +1936  
388Biel Wojciech *1915 +1917  
389Bieleńczyk Jadwiga   
390Bielicki Czesław *1905 +1979 Warszawa   
391Bielicki Dariusz *1933 Lipno +2013 USA   
392Bielińska Franciszka  
393Bielnicka Marcjanna *1888 Wielgie Ogrodniki  
394Bielska Anna *1889 Sumiężne  
395Bielska Anna, Marianna *1802 +1884 Sumiężne  
396Bielska Franciszka *1852 Bojany  
397Bielska Magdalena  
398Bielska Marianna *1875 Sumiężne  
399Bielska Marianna  
400Bielska Marianna  
401Bielska Wiktoria2 *1881 Sumiężne +1884 Sumiężne  
402Bielski Andrzej *1878 Sumiężne  
403Bielski Jacek  
404Bielski Józef *1814 Sumiężne +1880 Sumiężne  
405Bielski Józef *1886 Sumiężne  
406Bielski Kazimierz *1845 Sumiężne   
407Bielski Piotr *1824 Sumiężne +1895 Sumiężne  
408Bielski Stanisław  
409Bienias Agata  
410Bieniek Anna *1852  
411Bieniek Franciszek  
412Bieniek Franciszka  
413Bieniek Jan  
414Bieniek Józefa *1839 Starowola +1863   
415Bieniek Konstancja *1885  
416Bieniek Marianna  
417Bieniek Marianna *1888  
418Bieniek Mikołaj  
419Bieniek Tomasz *1883  
420Biernacka Franciszka  
421Biernacki Stanisław  
422Biernat Wiktoria  
423Bilnicki Adam *1860 Topór +1890 Wielgie Ogrodniki  
424Bilnicki Szczepan  
425Biskupska Franciszka *1857  
426Biskupski Maciej  
427Blandzińska Marianna  
428Blechert Jan  
429Bloch Franciszka *1848 Kolonia Prześwit +1905 Przyjmy  
430Bloch Józef  
431Bluhm Anna *1803 +1865 Mątawy  
432Błaszczyk Aniela *1823 Małkinia Górna +1870 Klukowo  
433Błaszczyk Apolonia *1877 Brudki Nowe   
434Błaszczyk Brigida   
435Błaszczyk Marcin  
436Boberski Włodzimierz +1984 Łódź   
437Bocian Franciszek  
438Bocian Jan   
439Bocian Marcjanna *1819 Przyborowie +1869 Przyjmy  
440Bodek Marianna *1760 +1840 Glina  
441Bodus Franciszek  
442Bodus Katarzyna *1875 Konary  
443Bodus Maciej *1848 Przysieka +1933 Żelice  
444Bodus Rozalia *1889 Grylewo   
445Bodzon Adam *1836 Wielgie Ogrodniki  
446Bodzon Antoni  
447Bodzon Katarzyna  
448Bodzon Petronela *1880 Wielgie Ogrodniki  
449Bodzon Szczepan  
450Bogdan Anna  
451Bogdanowicz Kunegunda   
452Bogusławski Franciszek  
453Bojarska Marcjanna  
454Bojarski Feliks  
455Bolesta Aleksander *1873 Kaczkowo   
456Bolesta Andrzej *1897 Sielc +1981 Komorowo   
457Bolesta Bronisława *1905 Sielc   
458Bolesta Katarzyna *1783 Kaczkowo +1852 Grabownica  
459Bolesta Łukasz  
460Bolesta Wojciech *1845 Kaczkowo  
461Bonarek Feliks  
462Bonarek Harriet *1929 USA +2016 USA   
463Bonarek Zofia *1894 Polska +1983 USA   
464Bonis Klara  
465Bonkowski Franciszek  
466Bonkowski Ignacy  
467Bonowicz Kazimiera *1903 +1985   
468Bonowicz Nn  
469Borcan Jan *1910 +1979   
470Borkowska Franciszka *1859 Dębowa Łąka  
471Borkowska Ludwika  
472Borkowska Marianna *1855 Dębowa Łąka  
473Borkowska Marianna   
474Borkowska Rozalia *1862 Dębowa Łąka  
475Borkowski Jan  
476Borkowski Jan  *1809 Sokołów +1885 Dębowa Łąka  
477Borowa Agnieszka  
478Borowa Aleksandera *1890 Kaczkowo +1891 Kaczkowo  
479Borowa Aleksandra *1901 Glina +1987 Morzyczyn Włościaski   
480Borowa Anna *1871 Klukowo +1872 Klukowo  
481Borowa Anna *1903 Glina   
482Borowa Anna *1841 Kaczkowo  
483Borowa Anna *1824 Klukowo +1904 Przewóz  
484Borowa Antonina *1898 Malinowo   
485Borowa Antonina *1903 Glina   
486Borowa Bronisława *1876 Klukowo  
487Borowa Emilia *1902 Ostrów Mazowiecka +1986 Ostrów Mazowiecka   
488Borowa Ewa *1822 Klukowo +1904 Klukowo  
489Borowa Ewa  
490Borowa Ewa *1843 Kaczkowo  
491Borowa Ewa *1803 Kaczkowo  
492Borowa Ewa  
493Borowa Franciszka *1876 Glina   
494Borowa Franciszka *1867 Glina  
495Borowa Franciszka *1864 Przewóz +1892 Klukowo  
496Borowa Franciszka  
497Borowa Franciszka  *1825 Klukowo  
498Borowa Helena *1903 Glina   
499Borowa Jan  
500Borowa Jan  
501Borowa Józefa *1884   
502Borowa Józefa *1907 Glina   
503Borowa Józefa *1849 Kaczkwo  
504Borowa Józefa *1852 Czuraj +1894 Sumiężne  
505Borowa Julianna  *1896 Glina  
506Borowa Karolina  
507Borowa Katarzyna  
508Borowa Katarzyna *1889 Glina  
509Borowa Katarzyna *1855 Glina  
510Borowa Katarzyna *1808 Przywóz +1840 Przywóz  
511Borowa Katarzyna *1816 Przewóz  
512Borowa Katarzyna  
513Borowa Katarzyna *1879   
514Borowa Katarzyna  
515Borowa Katarzyna *1860 Niegowiec  
516Borowa Leokadia *1907 Kaczkowo +1910 kaczkowo  
517Borowa Leokadia *1899 Glina   
518Borowa Małgorzata  
519Borowa Marcjanna *1901 Glina   
520Borowa Marcjanna *1897 Kaczkowo  
521Borowa Marcjanna *1866 Klukowo +1866 Klukowo  
522Borowa Marcjanna *1883 Glina +1892 Glina   
523Borowa Marianna *1865 Glina  
524Borowa Marianna *1835 Przewóz  
525Borowa Marianna *1809 Borowe  
526Borowa Marianna *1878 Grabowiec  
527Borowa Marianna *1814 Orło +1855 Orło  
528Borowa Marianna *1760 +1826 Błędnica  
529Borowa Marianna *1885 Kaczkowo +1885 Kaczkowo   
530Borowa Marianna  
531Borowa Marianna *1875 Klukowo +1909 Sielc   
532Borowa Marianna *1897 Glina +1910 Glina   
533Borowa Marianna *1813 Kaczkowo  
534Borowa Marianna *1811 Klukowa  
535Borowa Marianna  
536Borowa Paweł  
537Borowa Paweł  
538Borowa Rozalia *1860 Glina  
539Borowa Rozalia  
540Borowa Rozalia *1881 Sielc   
541Borowa Stanisława /Kulesza / *1902 Ostrów Mazowiecka +1902 Ostrów Mazowiecka   
542Borowa Stanisława *1909 Glina   
543Borowa Weronika *1881 Glina   
544Borowa Wiktoria *1867 Klukowo  
545Borowa Wiktoria *1872 Glina +1873 Glina   
546Borowa Wiktoria *1840 Przewóz +1843  
547Borowa Wiktoria *1873   
548Borowa Wiktoria1 *1873 Sumiężne +1874 Sumiężne  
549Borowa Zofia *1904 Ostrów Mazowiecka   
550Borowa Zofia *1876 Klukowo +1877 Klukowo  
551Borowska Franciszka  
552Borowska Katarzyna *1814 Czuraj  
553Borowski Blanche *1893 +1987 USA  
554Borowski Jan *1896 Polska  
555Borowski Jan +1814  
556Borowski Ludwik, Kaolrol *1802 Czuraj  
557Borowy Aleksander *1906 Kaczkowo +1907 Kaczkowo   
558Borowy Aleksander *1909 Kaczkowo +1909 Kaczkowo  
559Borowy Aleksander *1878 Klukowo  
560Borowy Andrzej *1870 Glina +1904 USA Boltimore   
561Borowy Andrzej *1874 Glina   
562Borowy Andrzej *1798  
563Borowy Andrzej *1893 Glina +1894 Glina  
564Borowy Andrzej *1874   
565Borowy Andrzej *1873 Klukowo  
566Borowy Antoni *1895 Malinowo   
567Borowy Antoni  
568Borowy Antoni *1839 Kaczkowo +1840 Kaczkowo  
569Borowy Antoni *1888 Glina +1963 Brok  
570Borowy Antoni *1905 Klukowo  
571Borowy Antoni *1893 Glina  
572Borowy Balcer  
573Borowy Błażej *1794  
574Borowy Bronisław *1898 Glina +1898 Glna   
575Borowy Czesław *1910 Ostrów Mazowiecka   
576Borowy Feliks *1835 Przewóz +1898 Klukowo  
577Borowy Franciszek *1835 Niegowiec  
578Borowy Franciszek *1861 Glina   
579Borowy Franciszek *1885   
580Borowy Franciszek *1866 Glina +1867 Glina   
581Borowy Franciszek *1898 Glina   
582Borowy Franciszek *1894 Kaczkowo  
583Borowy Franciszek1 *1857 Glina +1857 Glina  
584Borowy Franciszek2 *1862 Glina   
585Borowy Hipolit *1899 Kaczkowo +1908 Kaczkowo  
586Borowy Ignacy *1878 Glina   
587Borowy Jakub *1870 Glina   
588Borowy Jakub *1839 Kaczkowo +1840 Kaczkowo  
589Borowy Jakub  
590Borowy Jan *1902 Klukowo  
591Borowy Jan *1879 Klukowo +1883 Klukowo  
592Borowy Jan *1895 Glina +1895 Glina  
593Borowy Jan *1842 Kaczkowo   
594Borowy Jan *1827  
595Borowy Jan  
596Borowy Jan *1890   
597Borowy Jan *1892 Kaczkowo  
598Borowy Józef *1905 Ostrów Mazowiecka   
599Borowy Józef *1882   
600Borowy Józef *1868 Glina   
601Borowy Józef *1843 Klukowo +1903 Sielc   
602Borowy Józef *1892 Glina +1892 Glina  
603Borowy Józef *1831 Czuraj +1905 Glina  
604Borowy Józef  
605Borowy Józef  
606Borowy Józef *1896 Glina   
607Borowy Józef *1903 Kaczkowo +1908 Kaczkowo   
608Borowy Józef *1819 Kaczkwo +1849 Kaczkowo  
609Borowy Józef  
610Borowy Konstanty *1905 Brok  
611Borowy Łukasz  
612Borowy Marcin  
613Borowy Marcin  
614Borowy Marcin  
615Borowy Mikołaj  
616Borowy MU *1904 Malinowo +1904 Malinowo   
617Borowy Paweł *1846 Kaczkowo  
618Borowy Paweł  
619Borowy Paweł  
620Borowy Paweł *1825 Żachy  
621Borowy Paweł  
622Borowy Piotr  
623Borowy Piotr *1892 Glina +1963 Glina  
624Borowy Piotr *1858 Glina +1858 Glina  
625Borowy Piotr *1902 Kaczkowo  
626Borowy Piotr *1900 Klukowo +1902 Klukowo  
627Borowy Piotr *1818 Klukowo  
628Borowy Roch  
629Borowy Stanisław *1908 Brok  
630Borowy Stanisław *1900 Glina   
631Borowy Stanisław *1901 Kaczkowo +1903 Kaczkowo   
632Borowy Stanisław *1880   
633Borowy Stanisław *1821 Klukowa  
634Borowy Stanisław *1902 Glina +1907 Glina   
635Borowy Szymon *1899 Glina   
636Borowy Tomasz  
637Borowy Tomasz *1887   
638Borowy Wacław *1910 Glina   
639Borowy Wawrzyniec *1856 Kaczkowo   
640Borowy Władysław *1904 Kaczkowo  
641Borowy Wojciech  
642Borowy Wojciech *1881 Klukowo +1892 Klukowo  
643Borowy Wojciech *1809 Kaczkowo +1885 Glina  
644Borys Stanisława *1904 Radgoszcz +1985 Wrocław   
645Borza Marianna  
646Borzeszkowska Łucja *1881 +1964 Zablewo  
647Borzeszkowski Ignacy   
648Borzeszkowski Paweł *1846 +1904  
649Borzymek Katarzyna  
650Bosiek Katarzyna *1802  
651Brandt Jan *1914 Wapno +1994 Gdańsk   
652Brandt Krystyna *1947 Gdańsk +2010 Gdynia   
653Brechczyńska Franciszka *1822 Kąty Parysie   
654Brejnak Agnieszka  
655Brenda Jan  
656Brischke Katarzyna *1823 +1868  
657Brodka Rozalia  
658Brodzik Jan +1863  
659Brodzik Katarzyna  
660Browa Ewa  
661Brudek Ignacy *1840 Wilczegęby  
662Brudek Katarzyna *1849 Rogóźnia Majdan +1876 Rogóźnia  
663Brudek Wojciech  
664Bryl Bogdan *1951 Koneck + Bydgoszcz  
665Bryl Stanisława + Koneck  
666Bryl Władysław *1938 Osięciny +2005 Bydgoszcz  
667Bryl Władysław *1913 Przybranowo + Koneck  
668Brzezińska Anastazja *1902 Skoczkowo +1977 Skoczkowo   
669Brzezińska Antonina *1809 Żytowo  
670Brzezińska Kazimiera + Sierpc   
671Brzezińska Marianna *1905 Skoczkowo +1984 Bydgoszcz   
672Brzezińska Mirosława +2009 Płock   
673Brzezińska Stanisława *1893 + USA   
674Brzezińska Stefania   
675Brzeziński Antoni   
676Brzeziński Jan *1849 +1922 Skoczkowo   
677Brzeziński Józef   
678Brzeziński Lucjan *1910 Skoczkowo +1984 Sierpc   
679Brzeziński Marcin *1779   
680Brzeziński Nn + USA   
681Brzeziński Stanisław + USA   
682Brzostek Adam *1902 Grądy   
683Brzostek Adelajda , Józefa *1851 Turku +1851 Turku  
684Brzostek Agnieszka *1854 Ruda Śląska  
685Brzostek Aleksander *1894 Grądy   
686Brzostek Aleksander  
687Brzostek Aleksander *1894 Laskowizna  
688Brzostek Aleksandra *1882 Grądy   
689Brzostek Andrzej  
690Brzostek Andrzej *1901 Laskowizna   
691Brzostek Anna  
692Brzostek Anna *1877 Laskowizna  
693Brzostek Antoni *1823 Laskowizna  
694Brzostek Antoni  
695Brzostek Antoni *1826 Laskowizna +1856 Bojany  
696Brzostek Antoni *1880 Laskowizna   
697Brzostek Balbina *1878 Laskowizna  
698Brzostek Balbina *1870 Brudki   
699Brzostek Barbara  
700Brzostek Franciszek *1809 Lskowizna  
701Brzostek Franciszek1 *1818 Kuskowizna  
702Brzostek Franciszek2 *1834 Kuskowizna  
703Brzostek Franciszka *1888 Grady +1889 Grądy   
704Brzostek Franciszka *1831 Kuskowizna  
705Brzostek Grzegorz *1828 Laskowizna  
706Brzostek Idzi *1854 Turku  
707Brzostek Ignacy *1825 Laskowizna +1906 Laskowizna  
708Brzostek Jadwiga /Śladewska/ *1845 Laskowizna +1847 Laskowizna  
709Brzostek Jan  
710Brzostek Jan *1812 Laskowizna +1815 Laskowizna  
711Brzostek Jan *1808  
712Brzostek Jan *1907 Laskowizna +1976 Ostrów Mazowiecka   
713Brzostek Jan  
714Brzostek Jan *1771 +1841  
715Brzostek Jan  
716Brzostek Jan *1840 Laskowizna  
717Brzostek Jan *1795 Laskowizna +1854 Laskowizna  
718Brzostek Jan1 *1843 Bojany  
719Brzostek Jan2 *1856 Turku  
720Brzostek Józef *1838 Laskowizna +1843 Laskowizna  
721Brzostek Józef *1859 Turku  
722Brzostek Józef *1850 Grądy   
723Brzostek Józef  
724Brzostek Józefa *1887 Grabownica Stara   
725Brzostek Józefa *1885 Laskowizna  
726Brzostek Józefa1 *1878 Grądy +1878 Grądy   
727Brzostek Józefa2 *1890 Grądy   
728Brzostek Julianna  *1829 Kuskowizna  
729Brzostek Julianna  *1889 Laskowizna  
730Brzostek Karol *1830 Laskowizna  
731Brzostek Katarzyna  
732Brzostek Katarzyna  
733Brzostek Katarzyna *1875 Grądy +1901 Grądy   
734Brzostek Katarzyna *1800 Laskowizna +1874 Puzdrowizna  
735Brzostek Katarzyna *1825 Kuskowizna +1848 Grabownica   
736Brzostek Klara *1816 Laskowizna  
737Brzostek M U *1901 Grądy +1901 Grady   
738Brzostek Maciej *1805 Laskowizna  
739Brzostek Małgorzata *1816 Kuskowizna  
740Brzostek Marcin *1820 Laskowizna  
741Brzostek Marianna *1887 Laskowizna  
742Brzostek Marianna *1848 Bojany  
743Brzostek Marianna  
744Brzostek Marianna *1843 Laskowizna +1844 Laskowizna  
745Brzostek Marianna *1879 Grądy   
746Brzostek Marianna *1873 Kuskowizna  
747Brzostek Mateusz  
748Brzostek Mateusz *1818 Laskowizna  
749Brzostek Nn  
750Brzostek Paweł *1872 Grądy   
751Brzostek Paweł1 *1815 Laskowizna +1815 Laskowizna  
752Brzostek Paweł2 *1821 Laskowizna  
753Brzostek Piotr *1840 Laskowizna  
754Brzostek Piotr  
755Brzostek Piotr *1893 Grądy +1893 Grądy   
756Brzostek Rozalia *1901 Laskowizna   
757Brzostek Rozalia *1895 Laskowizna  
758Brzostek Rozalia *1885 Grądy   
759Brzostek Rozalia *1851 Turku  
760Brzostek Rozalia  *1840 Kuskowizna  
761Brzostek Satunin *1868 Ostrów Mazowiecka  
762Brzostek Scholastyka *1814 Laskowizna +1814 Laskowizna  
763Brzostek Stanisław *1846 Bojany  
764Brzostek Stanisław *1833 Laskowizna  
765Brzostek Stanisław  *1845 Kuskowizna  
766Brzostek Tekla *1922 Kuskowizna  
767Brzostek Tomasz *1818 Laskowizna  
768Brzostek Tomasz *1820 Kuskowizna  
769Brzostek Waleria *1890 Laskowizna  
770Brzostek Wiktoria *1883 Lskowizna  
771Brzostek Wojciech *1865 Grabownica  
772Brzostek Wojciech *1836 Laskowizna +1837 Laskowizna  
773Brzostek Wojciech  
774Brzostek Wojciech *1785  
775Brzostek Zofia  
776Brzozowska Balbina *1863 Rogóźnia  
777Brzozowski Franciszek *1835  
778Brzozowski Jakub  
779Brzózka Franciszka *1814 Daniłowo +1882 Orło  
780Brzózka Protazy *1780 +1850 Daniłowo  
781Bubr Marianna  
782Bubrowicz Anna  
783Budna Antonina  
784Budna Petronela  
785Budnik Konstanty  
786Bułka Malgorzata  
787Burakowska Aleksandra *1887   
788Burda Władysław *1917 Lisów +1993 Olsztyn   
789Burec Bolesław *1949  
790Burec Wincenty *1922 +2010 Bydgoszcz  
791Burrows Carl *1920 +1999 USA  
792Byra Karolina *1902 +1956  
793Bysikiewicz Michał *1883 +1949  
794Bysikiewicz Zofia *1911 +2002 Bydgoszcz  
795Całkowski Tadeusz *1926 +1999 Bydgoszcz   
796Camlet Wiktoria  
797Celmer Julianna   
798Centała Ewa *1910 +1970  
799Centała Stanisława *1894 Pleszew +1929 Żelazno k.Sadek  
800Chachulski Feliks *1910 Zbiczno  
801Chachulski Jakub * Zbiczno  
802Chachulski Józef  
803Chaciński Jerzy   
804Chaciński Marian   
805Chlubicka Leokadia *1904 Klukowo +1905 Klukowo  
806Chlubicka Rozalia *1896 Klukowo  
807Chlubicki Antoni *1894 Klukowo  
808Chlubicki Franciszek *1868 Grabownica  
809Chlubicki Jan  
810Chlubicki Jan *1892 Klukowo +1892 Klukowo  
811Chlubicki Józef *1837 Grabownica  
812Chlubicki Stanisław *1899 Klukowo +1900 Klukowo  
813Chmielecka Józefina  
814Chmielewska Jadwiga *1804   
815Chmielewski Jacenty  
816Chmielewski Kazimierz *1774   
817Chmielewski Paweł *1815 Sulęcin  
818Choinka Ewa  
819Choinka Katarzyna  
820Chojnowska Anna *1878 Małkinia +1913 Glina   
821Chojnowska Ewa  
822Chojnowska Rozalia  *1815 Sielc  
823Chojnowski Franciszek  
824Chojnowski Paweł  
825Chojnowski Wojciech  
826Chomętowska Celina, Maria *1872  
827Chomętowski Stanisław  
828Chorabik Ryszard   
829Chrapkowska Anna *1852 Pusta Dabrówka +1909 Książki   
830Chronik Marianna  
831Chronik Paweł  
832Chruszcz Maria   
833Chrzanowska Katarzyna *1817 Wielgie Ogrodniki  
834Chrzanowski Jan  
835Chudzik Katarzyna *1824 Lipki +1891  
836Chudzik Łukasz +1837 Lipki  
837Chyła Antoni *1909 Świekatowo +1967  
838Chyła Feliks  
839Chyła Franciszek *1921 Świekatowo +1939 Świekatowo  
840Chyła Paweł  
841Chyła Stanisław *1863 Świekatowo  
842Chyła Stanisław *1915 +2005 Bydgoszcz  
843Chyła Wiktor *1913 Jania Góra +1990  
844Chyła Benigna *1921 Jania Góra +1951 Bydgoszcz   
845Chyła Wiktoria *1911 Świekatowo +1995 Bydgoszcz   
846Ciachorowski Jan  
847Ciachorowski Jan *1862   
848Cibek Franciszka  
849Cichocki Franciszek *1864 Dębowa Łąka  
850Cichoracka Franciszka , Helena *1895 Starogard Gdański +1904  
851Cichoracki Antoni  
852Cichoracki Franciszek *1869 +1905 Starogard Gdański  
853Cichoracki Leon +1935 Tczew  
854Cichoracki Leon, August *1901 Starogard Gdański +1950 Tczew  
855Cichoracki Władysław, Franciszek *1899 Starogard Gdański +1967 Bydgoszcz  
856Cichowska Weronika *1891 Biel +1899 Dudy   
857Cichowski Aleksander *1870   
858Cichowski Antoni *1867 Biel  
859Cichowski Bolesław *1893 Biel   
860Cichowski Franciszek  
861Cichowski Franciszek *1900 Biel   
862Cichowski Jan *1896 Biel   
863Cichowski Józef *1898 Biel   
864Cichowski Józef *1861 Wiśniewo +1895 Biel   
865Cichowski M U *1905 Biel +1905 Biel   
866Cichowski Piotr *1877 Biel  
867Ciećko Jan  
868Ciećko Ludwik   
869Cieplińska Agata  
870Ciepliński Franciszek  
871Cieszyńska Antonina *1893 Jankowo gmina Jastrzębie pow. Lipno +1945 Obóz koncentracyjny Ravensbruck   
872Cieszyński Ignacy * Śląśk Cieszyński  
873Cudny Rozalia *1792 +1837  
874Cymerman Karol  
875Cyrklaff Marian *1954 +2011  
876Cyrklaff Waleria *1910 Wąbrzeźno  
877Cyrych Adam *1873 +1873   
878Cyrych Franciszek   
879Cyrych Jan  
880Cyrych Józefa *1865 +1867   
881Cyrych Mgdalena *1864   
882Czachorowska Emilia *1820 Grąbiec   
883Czachorowski Bartłomiej   
884Czachorowski Ignacy *1794   
885Czaczyk Anna *1925 Żelice +2017 Gdańsk   
886Czaczyk Antoni *1894 Turza  
887Czaczyk Antoni *1922 Żelice +1922 Żelice   
888Czaczyk Antonina *1856 Cerekwica k.Jarocina +1866 Paprotnik k.Konina   
889Czaczyk Bronisława *1886 Rzęszkowo + Szczecin   
890Czaczyk Feliks *1864 Aleksandrowo k.Jarocina   
891Czaczyk Franciszek *1897 Turza  
892Czaczyk Franciszek *1920 Żelice   
893Czaczyk Gabriel   
894Czaczyk Helena *1906 Grochowiska   
895Czaczyk Ignacy *1890 +1973   
896Czaczyk Jan *1844  
897Czaczyk Jan *1922 Żelice +2008 Bydgoszcz   
898Czaczyk Jan *1963 Bydgoszcz +1963 Bydgoszcz   
899Czaczyk Janina *1927 Żelice +1927 Żelice   
900Czaczyk Józef *1915 Żelice +1915 Żelice   
901Czaczyk Ludwik *1889 Rzęszkowo +1936 Wagrowiec   
902Czaczyk Łucja   
903Czaczyk Magdalena *1884 Roszkowo   
904Czaczyk Małgorzata *1963 Bydgoszcz +1963 Bydgoszcz   
905Czaczyk Maria(Mania)  
906Czaczyk Marian *1920 Srebrna Góra   
907Czaczyk Marianna +1916 Laskownica Mała   
908Czaczyk Marianna *1913 Żelice +2000 Wagrowiec   
909Czaczyk Marianna *1849 Cerekwica k.Jarocina +1849   
910Czaczyk Michał *1839  
911Czaczyk Mikołaj *1859 Aleksandrowo k.Jarocina +1936 Srebrnogóra   
912Czaczyk Regina *1925 Żelice +2012 Wagrowiec   
913Czaczyk Roman *1892 Gozdanin +1942 Sękocin Nowy   
914Czaczyk Stanisław *1917 Żelice   
915Czaczyk Teresa *1951 Bydgoszcz +1951 Bydgoszcz   
916Czaczyk Tomasz *1810 +1866 Paprotki k.Konina   
917Czaczyk Wiktoria *1920 Żelice +2008 Gdańsk   
918Czaczyk Wincenty *1904 Grochowiska   
919Czaczyk Władysław *1925 Żelice +2007 Bydgoszcz   
920Czaczyk Wojciech *1854 Cerekwica k.Jarocina   
921Czajkowska Katarzyna  
922Czapiewski Józef  
923Czarnecka Kunegunda  +1796 Warszawa  
924Czarnecka Mariola   
925Czarnecka Wictoria *1875 Golub  
926Czarnecki Hieronim *1908 Toruń +1983 Bydgoszcz   
927Czarnecki Józef *1839  
928Czarnecki Leopold, Piotr *1944 Toruń +2014 Bydgoszcz   
929Czarnecki Stefan  
930Czarnecki Wojciech, Stefan *1947 Jelenia Góra +1993 Bydgoszcz   
931Czech Maria, Józefa *1901 Zwierzyniec +1979 Bydgoszcz   
932Czechowski Andrzej *1948 Bydgoszcz  +1949 Bydgoszcz   
933Czechowski Henryk  
934Czechowski Kazimierz *1924 Chełmiczki +1977 Bydgoszcz   
935Czechowski Leszek *1947 Bydgoszcz  +1947 Bydgoszcz   
936Czechowski Stanisław   
937Czerniejewska Feliksa, Marianna *1928 Konradowo +2001 Aleksandrów Kuj.  
938Czerniejewski Stanisław  
939Czerwińska Anastazja *1899 Karczewo  
940Czerwińska Brigida  *1768 +1837  
941Czerwińska Julianna  *1897 Przeszkoda  
942Czerwińska Marta *1904 Łobdowo  
943Czerwińska Stanisława  *1894 Anielewo +1900 Łobdowo  
944Czerwiński Jan *1865 Pułkowo Małe +1923  
945Czerwiński Jan *1893 Przeszkoda +1893 Przeszkoda  
946Czerwiński Jan   
947Czerwiński M U *1905 Łobdowo +1905 Łobdowo  
948Czmok Barbara *1936 Rybnik +1986 Rybnik   
949Czopek Franciszka *1860 Glina +1895 Glina  
950Czopek Jakub  
951Czopek Mateusz *1838 Białebłoto  
952Czyżewska Bogumiła  *1795 +1837 Glina  
953Czyżewski Jan  
954Dana Franciszka  
955Danielska Magdalena  
956Danio Franciszek *1939 Łodzinka Górna +1979 Żory   
957Dawidczyk Adam *1901 Malinowo +1901 Malinowo   
958Dawidczyk Agata  
959Dawidczyk Aniela *1865 Osuchowa  
960Dawidczyk Anna *1859 Osuchowa  
961Dawidczyk Antoni, Telesfor *1904 Malinowo   
962Dawidczyk Błażej *1867 Osuchowa   
963Dawidczyk Fabian *1834 Osuchowa  
964Dawidczyk Feliksa *1900 Malinowo   
965Dawidczyk Franciszek *1826 Osuchowa +1828 Osuchowa  
966Dawidczyk Jakub  
967Dawidczyk Józef *1839 Osuchowa  
968Dawidczyk Józef1 *1854 Osuchowa +1855 Osuchowa  
969Dawidczyk Józef2 *1870 Osuchowa +1874 Osuchowa  
970Dawidczyk Józefa *1895 Malinowo +1898 Malinowo   
971Dawidczyk Julianna  *1893 Malinowo +1898 Malinowo   
972Dawidczyk Katarzyna  
973Dawidczyk Katarzyna *1835 Osuchowa  
974Dawidczyk Katarzyna  
975Dawidczyk Kazimierz *1852 Osuchowa  
976Dawidczyk Marianna *1892 Malinowo +1892 Malinowo   
977Dawidczyk Marianna *1829 Osuchowa  
978Dawidczyk Marianna *1857 Osuchowa  
979Dawidczyk Mikołaj *1789 +1849 Osuchowa  
980Dawidczyk Paweł *1862 Osuchowa +1872 Osuchowa  
981Dawidczyk Piotr *1831 Osuchowa +1889 Osuchowa  
982Dawidczyk Razalia *1897 Malinowo   
983Dawidczyk Satanisław *1906 Malinowo   
984Dawidczyk Tomasz *1844 Osuchowa  
985Dawidczyk Walenty *1824 Osuchowa  
986Dąbek Anna  
987Dąbek Antonina  
988Dąbek Bolesława *1910 Przewóz   
989Dąbek Marianna  
990Dąbek Stanisława *1907 Przewóz +2005 Prostyń   
991Dąbkowska Ewa *1819 Czuraj +1824 Czuraj  
992Dąbkowska Franciszka *1854  
993Dąbkowska Franciszka *1817 Czuraj +1853 Kaczkowo  
994Dąbkowska Julianna *1850 Czuraj +1910 Kańkowo  
995Dąbkowska Katarzyna *1812 Czuraj +1818 Czuraj  
996Dąbkowska Marianna *1814 Czuraj +1877 Kuskowizna  
997Dąbkowski Antoni *1810 Czuraj +1811 Czuraj  
998Dąbkowski Michał *1782 Kobyłka +1852 Czuraj  
999Dąbkowski Mikołaj  
1000Dąbkowski Stanisław *1823 Czuraj +1903 Glina  
1001Dąbkowski Tomasz  
1002Dąbkowski Wojciech *1808 Czuraj +1826 Czuraj  
1003Dąbrowska Anna *1837 Klukowa  
1004Dąbrowska Katarzyna *1849 Klukowa +1853 Klukowa  
1005Dąbrowska Marcjanna /Dabrowska/ *1842 Klukowa  
1006Dąbrowska Marianna   
1007Dąbrowska Zofia  
1008Dąbrowski Fraciszek *1860 Klukowo  
1009Dąbrowski Jakub *1834 Klukowa  
1010Dąbrowski Jan  *1831 Klukowo +1863 Klukowo  
1011Dąbrowski Michał, Adam *1829 Klukowa +1829 Klukowa  
1012Dąbrowski Mikołaj *1857 Klukowo  
1013Dąbrowski Mikołaj *1801 +1856 Klukowo  
1014Dąbrowski Stanisław  
1015Dąbrowski Wojciech  
1016Dehn Wilhelmina  
1017Deja Alfons   
1018Dejewska Anna *1857 Radziki Duże + Golub-Dobrzyń   
1019Dejewski Mateusz   
1020Dejnowska Marianna *1860 +1923   
1021DeLong Artur  
1022DeLong Doris *1930 Allentown USA +2011 USA  
1023Deluga Agata  
1024Deluga Anna  
1025Deluga Barbara  
1026Deluga Katarzyna *1764 +1812 Sumiężne  
1027Denis Adam *1883 Barchów  
1028Denis Adam *1859 Burakowskie  
1029Denis Andrzej *1837 Barchów  
1030Denis Grzegorz *1808 Barchów +1863 Burakowskie  
1031Denis Ignacy *1871 Burakowskie  
1032Denis Jan  
1033Denis Józef *1839 Laski +1861  
1034Denis Leokadia *1916 Strachów +2013 Warszawa  
1035Denis Szczepan  
1036Denis Walenty *1838  
1037Deptuła Marianna  
1038Derejczyk Halina *1946 Wołów +2007   
1039Derejczyk Irena *1935 +1968  
1040Derejczyk Roman *1913 +1979  
1041Derkowska Maria *1911 Wąbrzeźno +1986 Wąbrzeźno   
1042Dębek Adam *1842 Morzyczyn  
1043Dębek Balbina  
1044Dębek Balbina *1840 Biel  
1045Dębek Barbara  
1046Dębek Bernard  
1047Dębek Cyriak, Kajetan *1794 Jasienica  
1048Dębek Genowefa  
1049Dębek Józef  
1050Dębek Katarzyna  
1051Dębek Katarzyna  
1052Dębek Marcin  
1053Dębek Rozalia *1904 Klukowo +1985 Klukowo   
1054Dębek Władysław *1875 Morzyczyn   
1055Dębińska Magdalena *1857   
1056Dębiński Józef  
1057Dębski Mikołaj   
1058Dixa Robert *1964 +2014   
1059Dobies Helena  
1060Dobieszak Ryszard *1913 +1990 Warszawa   
1061Dobkowska Anna  
1062Dobosz Adam   
1063Dobosz Edward   
1064Dobosz Mateusz   
1065Dobosz Piotr   
1066Dobosz Ryszard   
1067Dobosz Wacław, Jerzy *1933 Grabowiec +2015 Warszawa   
1068Dobosz Zofia   
1069Dobroś Anastazja  
1070Dobrowolska Rozalia *1848 Klukowa +1902 Kutaski  
1071Dobrowolska Stanisława *1901 Widawa +1989  
1072Dobrowolski Franciszek *1811 Klukowo +1839 Klukowo  
1073Dobrowolski Jan  
1074Dobrowolski Kazimierz  
1075Dobrowolski Mikołaj  
1076Dobrzeńska Brigida  *1796 +1856 Kaczkowo  
1077Dobrzeński Jerzy  
1078Dobrzyński Kazimierz *1951 Ruda ŚLąska +2012 Bochum/Niemcy  
1079Dolak Marianna   
1080Dołżyńska Franciszka  
1081Domalewska Katarzyna  
1082Domalewska Rozalia  
1083Domalewski Szymon  
1084Donarska Krystyna *1940 +2006   
1085Donarski Alfred *1942 +1994   
1086Donarski Franciszek *1911 +1974   
1087Donarski Józef *1947 +2003   
1088Dódek Bartłomiej  
1089Draszawka Antoni Junior *1931 Jankowo  +1989  
1090Draszawka Antoni Senior  
1091Draszawka Felicyta, Petronela  
1092Draszawka Marianna  
1093Draszawka Marta  
1094Draszawka Sabina *1957 +1976  
1095Dreśliński Henryk *1941 +1969 Rypin   
1096Druzd Marianna  
1097Drużba Adam  
1098Drużba Weronika *1871 Grygrów  
1099Dryzda Katarzyna  
1100Duchnowska Tekla  
1101Duda Andrzej *1909 Grabownica Stara   
1102Duda Aniela *1885 Dudy +1889 Dudy   
1103Duda Anna *1832 Dudy  
1104Duda Antoni *1912 Grabownica Stara   
1105Duda Antoni *1838 Dudy  
1106Duda Antoni *1785 Dudy +1830 Dudy  
1107Duda Eugenia *1901 Dudy   
1108Duda Feliks *1904 Dudy +1972 Dudy   
1109Duda Florian *1866 Dudy   
1110Duda Franciszek *1874 Dudy +1912 Dudy   
1111Duda Franciszek *1840 Dudy   
1112Duda Franciszek *1796 Dudy  
1113Duda Franciszka *1771 Dudy +1851 Sulencin  
1114Duda Grzegorz *1848 Dudy  
1115Duda Helena *1911 Ostrów Mazowiecka   
1116Duda Hipolit *1898 Biel   
1117Duda Jan *1817 Dudy +1878 Dudy  
1118Duda Józef *1869 Dudy   
1119Duda Józef *1907 Stok   
1120Duda Julianna  *1845 Dudy  
1121Duda Karolina *1844 Dudy   
1122Duda Leokadia *1902 Stok +1966 Stok   
1123Duda Ludwik *1908 Ostrów Mazowiecka +1965 Ostrów Mazowiecka   
1124Duda Ludwik *1877 Dudy +1953 Grabownica   
1125Duda Marcin *1850 Dudy  
1126Duda Marcin  
1127Duda Marcjanna *1880 Dudy +1964   
1128Duda Marianna *1864 Dudy +1905 Biel   
1129Duda Michał *1909 Stok +1998 Stok   
1130Duda Onufry *1853 Dudy +1854  
1131Duda Piotr *1882 Dudy +1885 Dudy   
1132Duda Piotr  
1133Duda Roman *1907 Dudy   
1134Duda Rozalia  
1135Duda Stanisław *1843 Dudy  
1136Duda Stefan *1906 Ostrów Mazowiecka +1963 Ostrów Mazowiecka   
1137Duda Szczepan *1872 Dudy   
1138Duda Teodozja *1905 Grabownica Stara +1961   
1139Duda Wacław *1904 Ostrów Mazowiecka   
1140Duda Waleria *1902 Ostrów Mazowiecka +1984   
1141Duda Władysław *1899 Dudy   
1142Dudek Józefa *1838 Myślibory    
1143Dukalik Lipka Marianna +1842 Lipki  
1144Dul Jadwiga /Dabrowskula/  
1145Dybałowski Henryk   
1146Dykowski Antoni *1920 +1993 Warszawa   
1147Dzieciątko Agnieszka *1809 Drgicz  
1148Dzieciątko Kazimierz  
1149Dzieciątko Magdalena  
1150Dzieciątko Stefan  
1151Dziełak Jakub  
1152Dziełak Łucja +1899 Kolonia Brzeźno  
1153Dzieniszewska Franciszka  
1154Dzieniszewska Franciszka *1829 Przyjmy +1890  
1155Dzieniszewska Marianna *1811 Glina  
1156Dzieniszewska Marianna  
1157Dzieniszewski Wojciech  
1158Dzięcioł Anna  
1159Dzięcioł Cyprian  
1160Dzięcioł Katarzyna *1804 Barchów  
1161Dzięcioł Marianna *1805  
1162Dzięcioł Tadeusz  
1163Dzięgielewska Magdalena  
1164Dziurgot Jadwiga  
1165Elert Marcjanna  
1166Elert Szymon  
1167Elert Zofia *1805 +1860 Nagoszewo  
1168Erdmann Anna +1863   
1169Fabiańska Anna *1888 Grabownica Stara +1947 Ostrów Mazowiecka   
1170Fabiańska Ewa  
1171Fabiańska Katarzyna  
1172Fabiańska Marianna1 /GFabiańska/ *1891 Grabownica +1893 Grabownica  
1173Fabiańska Marianna2 *1894 Grabownica +1968 Grabownica  
1174Fabiański Antoni *1857 Grabownica  
1175Fabiański Julian *1860 Grabownica +1862 Grabownica  
1176Fabiański Paweł *1826 Grabownica  
1177Fabiański Tomasz *1858 Grabownica +1859 Grabownica  
1178Fabiański Wojciech *1797  
1179Fabiszewski Janusz  
1180Faleńczyk Teresa *1938 +2017  
1181Falkowska Aleksandra *1894 Ogrodniki +1895 Ogrodniki  
1182Falkowska Czesława *1903 Ogrodniki  
1183Falkowska Franciszka *1847  
1184Falkowska Halina  
1185Falkowska Irena  
1186Falkowska Jadwiga  
1187Falkowska Krytyna  
1188Falkowska Marianna *1817   
1189Falkowska Marianna *1906 Ogrodniki  
1190Falkowska Nn  
1191Falkowska Paulina  *1843 Ogrodniki  
1192Falkowska Stefania *1899 Ogrodniki +1899 Ogrodniki  
1193Falkowska Weronika  
1194Falkowski Antoni *1901 Ogrodniki  
1195Falkowski Franciiszek  
1196Falkowski Franciszek *1896 Ogrodniki +1896 Ogrodniki  
1197Falkowski Henryk  
1198Falkowski Jan *1897 Ogrodniki  
1199Falkowski Jan, Franciszek *1840 +1908 Ogrodniki  
1200Falkowski Nn  
1201Falkowski Piotr *1866 Wielgie Ogrodniki  
1202Falkowski Ryszard  
1203Falkowski Stanisław *1892 Ogrodniki  
1204Falkowski Walenty *1804 Kromnów +1867 Ogrodniki  
1205Falkowski Witold  
1206Fałek Jan *1927 +2004   
1207Fanzelau Marianna *1873  
1208Fatańska Józefa  
1209Fedorczyk Józefa  
1210Felska Augusta, Bertha *1886  
1211Ferenc Katarzyna  
1212Ferenc Paweł  
1213Ferenc Wawrzyniec  
1214Fidura Barbara *1826 Nagoszewo +1898 Glina  
1215Fidura Maciej *1835 Nagoszewo +1899 Nagoszewo  
1216Fidura Mikołaj  
1217Fidura Rozalia *1886 Nagoszewo   
1218Fidura Wawrzyniec  
1219Figat Anna *1813 Kaczkowo +1871 Kaczkowo  
1220Figat Maciej  
1221Figat Marianna  
1222Figat Mikołaj  
1223Figat Paweł  
1224Figurska Marianna  
1225Fischer Henryka *1838 +1905 Wielki Komorsk  
1226Fiszer Franciszek *1839  
1227Fiszer Jan  
1228Fiszer Michał  
1229Fiszer Piotr *1818  
1230Fiszer Wiktoria *1863  
1231Flor Marianna  
1232Florczak Eugenia *1950 Wałbrzych +1991 Wałbrzych   
1233Florowska Aniela *1868  
1234Florowski Wojciech  
1235Fogt? Ludwika +1887  
1236Frackiewicz Halina *1950 +1972  
1237Francyk Marianna  
1238Franiewska Helena *1847 Pieńków parafia Łomna +1900  
1239Franiewski Franciszek  
1240Frąckiewicz Anastazja *1938 Zagrodniki +2006 Ogrodniki   
1241Frąckiewicz Bronisław *1905   
1242Frąckiewicz Paweł *1917 +2003  
1243Froncek Teresa  
1244Froncek Teresa  
1245Frydrych Urszula *1802 Błędnica  
1246Frydrych Wojciech  
1247Frydych Agata /Frydrych/ *1795  
1248Furmańska Bronisława  
1249Fydrych Marianna *1805 Błędnica  
1250Fydrych Walenty  
1251Fydrych Wojciech +1851 Błędnica  
1252Gacke Matylda *1903 +1990 Lipno  
1253Gajewska Genowefa *1930 +1993  
1254Gajewska Magdalena *1807  
1255Gajewska Władysława *1927 +1997  
1256Gajewski Piotr *1901 +1984 Łopatki  
1257Galązka Józef  
1258Galązka Józefa *1877 Stok   
1259Galązka Kamila *1912 Dudy +2006   
1260Galązka Konstanty *1850  
1261Gałąbek Magdalena  
1262Gałązka Agnieszka  
1263Gałązka Anna  
1264Gałązka Józef  
1265Gałązka Józefa *1806 Nagoszewo  
1266Gałązka Józefa +1890 Brzezienko  
1267Gałązka Tekla  
1268Gałązka Tekla  *1843 Rząśnik  
1269Gałązka Tomasz  
1270Gałązka Wojciech  
1271Gałecka Anastazja +1851  
1272Gantkowska Frasnciszka *1887 Podzamek Golubski +1971 Toruń  
1273Gantkowska Helena *1910 Wąbrzeźno +1979 Wąbrzeźno   
1274Gantkowski Edmund   
1275Gantkowski Franciszek  
1276Gantkowski Henryk *1926 Polska +2010 USA   
1277Gantkowski Jan   
1278Gantkowski Jan I *1880 Golub  
1279Gantkowski Jan II *1892 Golub-Dobrzyń  
1280Gantkowski Józef *1914 Wąbrzeźno +1989 Wąbrzeźno   
1281Gantkowski Klemens *1912 Polska +1975 USA   
1282Gantkowski Stanisław *1872 Golub +1955 Wąbrzeźno   
1283Gantkowski Stanley, Henry *1953 Pennsylvania +2006 USA   
1284Garczyńska Rozalia  
1285Garczyński Adalbert  
1286Gaś Katarzyna  
1287Gawronek Marianna   
1288Gawrysiak Ludwika  
1289Gąsiewska Justyna  
1290Gąsiorek Hilary +1847  
1291Gąsiorek Marianna *1801 +1865 Korytnica   
1292Gehrke Katarzyna  
1293Gero Franciszka  
1294Gęsina Andrzej  
1295Gęsina Franciszek  
1296Gęsina Jadwiga   
1297Gęsina Marianna  
1298Gęsina Marianna *1831 Kiełczew +1894 Klukowo  
1299Gielnik Adalbert *1861  
1300Gielnik Jan *1887 Granowo/Kąkolewo +1939  
1301Gielnik Jan Junior *1917 Berlin +1945 Dippach-Niemcy  
1302Gielnik Józef *1868  
1303Gielnik Nn  
1304Gielnik Tekla, Maria  *1908 Berlin +2008 Bydgoszcz   
1305Gierak Andrzej  
1306Gierak Konstancja *1803 +1838  
1307Giezek Wojciech  
1308Gill Adalbert  
1309Gill Gertruda *1914 +2003 Bydgoszcz  
1310Gill Leon *1914 Bydgoszcz +1994 Bydgoszcz   
1311Gill Stanisław *1888 +1944 Bydgoszcz   
1312Gill Zygmunt *1916 +1979 Bydgoszcz  
1313Giziński Tomasz *1863   
1314Gliniecka Katarzyna  
1315Głowacka Antonina *1830 +1877 Malinowo  
1316Głowacka Józefa  
1317Głowacki Gerzegorz  
1318Głowacki Kacper  
1319Godawska Katarzyna  
1320Godlewska Agnieszka  
1321Gołębiewska Bronisława *1900 Drgicz  
1322Gołębiewska Józefa *1872 Drgicz +1873 Drgicz  
1323Gołębiewska Marianna *1892 Drgicz  
1324Gołębiewska Monika *1882 Drgicz +1887 Drgicz  
1325Gołębiewska Rozalia *1896 Drgicz  
1326Gołębiewska Stefania *1893 Drgicz +1897 Drgicz  
1327Gołębiewski Adolf *1865 +1944 Starogard Gdański  
1328Gołębiewski Aleksander *1874 Drgicz +1875 Drgicz  
1329Gołębiewski Feliks *1843 Drgicz +1901 Drgicz  
1330Gołębiewski Franciszek *1812 Zgrzebichy  
1331Gołębiewski Józef *1890 Drgicz +1890 Drgicz  
1332Gołębiewski Julian *1886 Drgicz +1886 Drgicz  
1333Gołębiewski Ludwik *1879 Drgicz +1898 Drgicz  
1334Gołębiewski Michał  
1335Gołębiewski Stanisław *1876 Drgicz  
1336Gołębiowska Franciszka *1898 Drgicz +1981 Ogrodniki   
1337Gonsiorowska Marta *1874 Lignowy Szlacheckie  
1338Gonsiorowski August +1898  
1339Gorczyca Julianna  
1340Gorczyca Szczepan  
1341Gorczyńska Anna *1820 Łobdowo  
1342Gosiewska(gajewska Marianna /Gosiewska(Gajewska)/  
1343Goś Andrzej *1828 Borowe +1886 Jelonki  
1344Goś Jan  
1345Goś Maciej  
1346Gościeniec Anna *1814 +1854 Budziska  
1347Gościeniec Michał  
1348Gowor Andrzej *1953 +1989  
1349Gowor Zbigniew *1960 + Bydgoszcz  
1350Goździeniak Eugeniusz *1948 Kol.Gaj  +1993 Lublin   
1351Góral Magdalena *1998 +1998   
1352Górecka Anna  
1353Górecka Antonina   
1354Górecki Józef *1796   
1355Górecki Nn   
1356Górska Antonina *1802 Rabiny +1876 Sufczyn  
1357Górska Elżbieta +1971   
1358Górska Magdalena  
1359Górski Bronisław Junior +2001   
1360Górski Franciszek  
1361Górski Franciszek *1936 +1985   
1362Górski Jan *1754 +1814 Korytnica  
1363Górski Stefan *1949 +1992   
1364Górzyńska Monika *1919 +2004  
1365Grabiec Antoni, Józef *1916 +1976  
1366Grabowska Apolonia  
1367Grabowska Emilia  
1368Grabowska Ewa *1851 Nagoszewo  
1369Grabowska Jsadwiga *1880 Niewierz  
1370Grabowska Marianna *1829 Nagoszewo +1855   
1371Grabowska Marianna  
1372Grabowska Marianna /Gerabowska/  
1373Grabowska Marianna *1808 Przywóz  
1374Grabowska Wiktoria *1816 Nagoszewo +1870 Nagoszewo  
1375Grabowski Błażej  
1376Grabowski Idzi  
1377Grabowski Jan  
1378Grabowski Jan   
1379Grabowski Józef  
1380Grabowski Józef *1789 +1831 Nagoszewo  
1381Grabowski Stanisław  *1911 + Kupce  
1382Grabska Katarzyna   
1383Graczyk Augustyn *1828 Kańkowo +1828 Kańkowo  
1384Graczyk Hieronim  
1385Graczyk Jan *1801 Kańkowo +1852 Kańkowo  
1386Graczyk Józef *1829 Kańkowo  
1387Graczyk Kacper *1836 Kańkowo  
1388Graczyk Marcin *1838 Kańkowo +1841 Kańkowo  
1389Graczyk Marianna *1832 Kańkowo  
1390Graczyk Marianna *1875 Niegowiec   
1391Graczyk Mu *1834 Kańkowo +1834 Kańkowo  
1392Grala Jan  
1393Grala Józef *1871 Wywłoka   
1394Gramsa Anna  
1395Grądzka Aniela  
1396Grądzka Małgorzata  
1397Greenwood E.Dilvenna *1907 USA +1965 USA  
1398Griuszka Marianna  
1399Grochocka Justyna  
1400Grodek Apolonia *1909 Małkinia   
1401Grodek Bronisław *1868 Glina  
1402Grodek Bronisław *1908 Glina +1908 Małkinia   
1403Grodek Czesława *1911 Małkinia   
1404Grodek Franciszek  
1405Grodek Marianna *1912 Małkinia +1912 Zawisty   
1406Grodek Szczepan *1878 Glina   
1407Grodzicka Antonina *1938 Paryż +2010 Nowa Ruda  
1408Gromczewski Konstanty   
1409Gromek Anna  
1410Gromek Antoni  
1411Gromek Franciszka  
1412Gromek Jan *1834 Wola Korytnicka   
1413Gromek Jan *1854 Wola Korytnicka +1911 Wola Korytnicka   
1414Grotkowska Katarzyna *1848  
1415Grotkowski Henryk *1940 +1999 Ogrodniki   
1416Gruba Janina *1940 +2008 Warszawa  
1417Grudziąż Marianna  
1418Grudzka Małgorzata  
1419Gruszczyńska Franciszka *1902 Grądy   
1420Gruszczyńska Helena *1824 +1874 Przyjmy  
1421Gruszczyńska Petronela *1795 Komorowo  
1422Gruszczyński Adam *1840 Komorowo  
1423Gruszczyński August  
1424Gruszczyński Józef *1881 Komorowo +1966 Ostrów Mazowiecka   
1425Gruszczyński Waerzyniec  
1426Gruszczyński Walenty  
1427Grykis Grażyna, Teresa *1956 Bydgoszcz  + Bydgoszcz   
1428Grykis Jarosław *1984 Bydgoszcz +2007 Warszawa   
1429Grykis Jerzy *1947 Bydgoszcz +2003 Oborniki   
1430Grykis Julian *1921 Wilno-Litwa +1978 Bydgoszcz   
1431Grykis Zdzisław, Bogdan *1948 Bydgoszcz  +1950 Bydgoszcz   
1432Grzegorowski Edmund *1933 +2001 Bydgoszcz  
1433Grzywacz Eleonora *1841 +1875  
1434Grzywacz Józef  
1435Grzywacz Wojciech  
1436Gulc Jadwiga *1892  
1437Gulc Maciej  
1438Guss Marianna  
1439Gut Marianna  
1440Gutowska Janina *1909 Guty +1911 Guty  
1441Gutowska Józefa *1912 Guty  
1442Gutowska Stefania *1905 Guty +1905 Rogóźnia  
1443Gutowski Jan  
1444Gutowski Stefan *1881 Guty  
1445Guttmann Rozalia  
1446Guzek Adam *1864 Wieliczna +1864 Wieliczna  
1447Guzek Adela *1909 Stoczek  
1448Guzek Franciszka1 *1866 Wieliczna +1866 Wieliczna  
1449Guzek Franciszka2 *1880 Wieliczna +1967 Stoczek Węgrowski  
1450Guzek Jan *1874 Wieliczna  
1451Guzek Jan *1838 Wieliczna +1902   
1452Guzek Józef *1887 Stoczek +1887 Stoczek  
1453Guzek Katarzyna  
1454Guzek Maciej *1812   
1455Guzek Magdalena *1877 Wieliczna +1953 Ostrówek   
1456Guzek Marianna  
1457Guzek Marianna *1870 Wieliczna  
1458Guzek Stanisław *1867 Wieliczna +1872 Wieliczna  
1459Guzek Stanisława *1905 Stoczek  
1460Guzek Stanisława1 *1904 Stoczek +1904 Stoczek  
1461Guzek Stanisława2 *1906 Stoczek +1994 Stoczek  
1462Guzek Stefania *1902 Stoczek  
1463Gwiazdowska Franciszka  
1464Hardewang Emma, Joanna *1863  
1465Hartzell Edna  
1466Herdzina Nn +2000  
1467Heronimek Andrzej *1888 Małkinia   
1468Heronimek Helena *1911 Małkinia   
1469Heronimek Jakub *1795 +1849 Małkinia Górna  
1470Heronimek Mateusz  
1471Heronimek Stanisław *1912 Małkinia   
1472Heronimek Wojciech *1835 Małkinia Górna +1909 Małkinia Górna  
1473Hertmanowski Stefan *1910 +1985   
1474Hetmańska Eleonora *1946 Szczepowice +1946   
1475Hetmański Jan *1917 Szczepowice +1999 Swarzędz   
1476Hieronimek Mateusz  
1477Hieronimek Tomasz *1802 Małkinia Górna +1874 Puzdrowizna  
1478Hieronimek Wojciech *1834 Puzdrowizna  
1479Hoffman Sarah  
1480Hokken Magdalena  
1481Holopienko Stefan  
1482Holopienko Tatiana *1921 Ratendorf +2003 Bydgoszcz  
1483Ignerowicz Karolina *1983 Piotrków Trybunalski +2015   
1484Iwanicka Agnieszka  
1485Iwanowska Agnieszka *1787   
1486Iwańczyk Marianna  
1487Izydorczak Edward *1900 +1974  
1488Jabłońska Bronisława *1884 Glina  
1489Jabłońska Marianna  
1490Jabłoński Antoni *1867 Frydrychowo   
1491Jabłoński Bronisław *1894 Wałycz   
1492Jabłoński Henryk, Marian *1933 Czerwonka pow.Sochaczew +1999 Bydgoszcz  
1493Jabłoński Jan  
1494Jabłoński Józef  
1495Jabłoński Mateusz *1838 Udrzyn +1890 Dudy  
1496Jabłoński Stanisłąw *1886 Dudy  
1497Jachna Konstancja  
1498Jaczewska Franciszka  
1499Jaczkowska Anna  
1500Jaczkowski Jan  
1501Jadbłońska Marianna /Jabłońska/ *1882 Glina  
1502Jadczyk Małgorzata  
1503Jagiełło Józef  
1504Jagiełło Julianna *1879  
1505Jagodzińska Marianna   
1506Jaguś Marianna  
1507Jakacka Rozalia  
1508Jakubczyk Karol  
1509Jakubczyk Magdalena *1832 Stoczek Węgrowski  
1510Jakubiak Franciszka *1754 +1844 Glina  
1511Jakubisiak Brygida *1874  
1512Jakubisiak Marianna  
1513Jakubisiak Marianna *1828 Matoły  
1514Jakubisiak Sylwester *1938 +1998   
1515Jakubisiak Wincenty  
1516Jamrowska Agnieszka   
1517Jamrowska Bronisława *1882 Barłożno   
1518Jamrowska Elżbieta   
1519Jamrowska Melania *1892 Barłożno   
1520Jamrowska Waleria *1884 Barłożno   
1521Jamrowski Aleksander *1900 Barłożno +1902   
1522Jamrowski Aleksy *1902 Barłożno   
1523Jamrowski Franciszek *1889 Barłożno +1933   
1524Jamrowski Jan *1886 Barłożno   
1525Jamrowski Józef *1895 Barłozno +1917   
1526Jamrowski Kazimierz, Franciszek *1931 Mierzyn +1986 Bydgoszcz   
1527Jamrowski Korneliusz *1897 Barłozno   
1528Jamrowski Teofil *1893 Barłożno   
1529Jamrowski Teofil *1852 +1926   
1530Janicka Józefa *1901 Czerlin  
1531Janicki Erwin  
1532Janicki Franciszek  
1533Janitzka Albina *1923  
1534Janitzka Lida  
1535Janitzka Marta  
1536Janitzki Henryk +1941  
1537Janitzki Waldemar  
1538Janitzki Wanda  
1539Jankowska Agnieszka *1873   
1540Jankowska Anna *1825 Trynosy  
1541Jankowska Anna  
1542Jankowska Elżbieta  
1543Jankowska Franciszka  
1544Jankowska Gertruda *1925 Kotomierz +2009  
1545Jankowska Joanna *1975 Wąbrzeźno +2012 Wabrzeźno  
1546Jankowska Łucja *1796  
1547Jankowska Urszula *1935 +2009 Wąbrzeźno   
1548Jankowski Łucjan *1937 Wąbrzeźno +2004 Wąbrzeźno   
1549Jankowski Mateusz  
1550Jankowski Michał  
1551Jankowski Michał *1902 +1973 Wąbrzeźno   
1552Janków Marianna *1780   
1553Janowska Jadwiga, Kazimiera *1908 Łosiaki +1988 Krapkowice   
1554Janowska Władysława +1952   
1555Jarosz Magdalena  
1556Jaroś Anna  
1557Jarząbek Józefa  
1558Jasieńska Marianna  
1559Jasińska Marianna  
1560Jaskółka Jadwiga  
1561Jaskółka Nn   
1562Jaskulska Józefa *1864 Sochocin +1864 Sochocin  
1563Jaskulska Julianna *1861 Sochocin +1862 Sochocin  
1564Jaskulska Teofila *1825 Kaliszewo  
1565Jaskulska Waleria *1859 Sochocin +1860 Sochocin  
1566Jaskulski Franciszek *1869 Sochocin  
1567Jaskulski Józef *1822 Wierzbówiec  
1568Jaskulski Julian *1866 Sochocin +1890 Sochocin  
1569Jaskulski Piotr  
1570Jaskulski Stanisław *1833 +1883 Sochocin  
1571Jaskulski Tomasz  
1572Jastrzębska Wiktoria *1832 +1870 Przyborowie  
1573Jastrzębski Adam  
1574Jaśkiewicz Franciszek  
1575Jaśkiewicz Wiktoria   
1576Jaźwiński Jakub *1826 Laski +1867 Łochów  
1577Jednorowska Józefa *1832 Patków  
1578Jezierski Adam  
1579Jezierski Barbara *1811 Płotnica  
1580Jędryszczyk Agata  
1581Jędryszczyk Andrzej  
1582Jędryszczyk Andrzej *1796 +1830 Puzdrowizna  
1583Jędryszczyk Barbara *1821 Puzdrowizna  
1584Jędryszczyk Ewa1 *1818 Puzdrowizna +1818 Puzdrowizna  
1585Jędryszczyk Ewa2 *1819 Puzdrowizna  
1586Jędryszczyk Grzegorz  
1587Jędryszczyk Jan *1827 Puzdrowizna  
1588Jędryszczyk Marianna *1802  
1589Jędryszczyk Walenty1 *1824 Puzdrowizna +1824 Puzdrowizna  
1590Jędryszczyk Walenty2 *1825 Puzdrowizna  
1591Jędrzejczak Nn  
1592Jędrzejewska Marianna   
1593Jędrzejewski Walenty   
1594Jędrzyński Mateusz *1990 Starogard Gdański   
1595Jędrzyński Paweł *1984 Starogard Gdański +1984 Starogard Gdański   
1596Joachimiak Ewa *1848 Prosienica  
1597Joachimiak Józef  
1598Jordan Rozalia  
1599Józefczak Małgorzata  
1600Józwik Antoni  
1601Józwik Jakub  
1602Józwik Marianna *1869   
1603Jóźwiak Stanisław + Wągrowiec   
1604Jóźwik Andrzej  
1605Jóźwik Teresa *1816 Osuchowa +1862 Kuskowizna  
1606Judasz Petronela  
1607Jurczyk Salomea  
1608Jurek Antoni *1946 +2014 Gdańsk cm Garnizonowy   
1609Jurkiewicz Marianna  
1610Kacpura Katarzyna *1818 Kacpury  
1611Kacpura Marianna  
1612Kacpura Szczepan  
1613Kaczmarczyk Katarzyna  
1614Kaczmarczyk Marcjanna  
1615Kaczmarska Anna *1914 +1960  
1616Kaczor Konstancja   
1617Kaflik Barbara  
1618Kaja Aleksandra *1884 Kaczkowo  
1619Kaja Antoni  
1620Kaja Wojciech  
1621Kajo Andrzej *1811 Orło +1852 Orło  
1622Kajo Augustyn  
1623Kajo Teofila *1852 Orło +1891  
1624Kalata Agata *1868  
1625Kalata Andrzej  
1626Kalata Andrzej  
1627Kalata Anna  
1628Kalata Antoni  
1629Kalata Franciszek  
1630Kalata Idzi *1749 +1845 Sumiężne  
1631Kalata Jacenty  
1632Kalata Jakub *1821 Sumiężne  
1633Kalata Magdalena *1824 Kańkowo  
1634Kalata Marianna *1848 Sumiężne +1882 Glina  
1635Kalata Marianna  
1636Kalata Marianna  
1637Kalata Marianna  
1638Kalata Mateusz  
1639Kalata Stanisław *1829 Sumiężne  
1640Kalata Szczepan  
1641Kalbarczyk Andrzej  
1642Kalbarczyk Antoni *1860  
1643Kalbarczyk Józef *1884  
1644Kalbarczyk Leokadia *1892  
1645Kalbarczyk Marianna *1890 +1891  
1646Kalbarczyk Stanisław *1883 +1883  
1647Kalbarczyk Stefan *1899  
1648Kalbarczyk Wiktor *1902  
1649Kalbarczyk Władysław *1896 Wielgie Ogrodniki  
1650Kalbarczyk Zofia  *1887 +1889  
1651Kalinowska Franciszka  
1652Kalisiak Ewa  
1653Kalisz Adam *1841 +1844  
1654Kalisz Franciszek *1840 +1843  
1655Kalisz Jakub *1846 +1847  
1656Kalisz Jan *1803 Zawiszyn +1851  
1657Kalisz Karol *1844 +1845  
1658Kalisz Katarzyna *1848  
1659Kalisz Marcjanna *1843 +1843  
1660Kalisz Marcjanna  
1661Kalisz Paweł *1850 +1874  
1662Kalisz(Kaliś) Mikołaj  
1663Kaliś Elżbieta *1788 +1853 Glina  
1664Kaliściak Jakub *1877 Prosienica   
1665Kaliściak Jan  
1666Kaliściak Jan *1903 Prosienica +1904 Prosienica   
1667Kaliściak Józef *1908 Prosienica +1983 Ostrów Mazowiecka   
1668Kaliściak Józefa *1911 Prosienica +1997 Ostrów Mazowiecka   
1669Kaliściak Marianna *1902 Prosienica +1902 Prosienica   
1670Kaliściak Piotr *1905 Prosienica   
1671Kaliściak Roch *1844 Prosienica  
1672Kaliściak Stanisław *1910 Prosienica +1910 Prosienica   
1673Kalkowski Czesław *1936 Barbarka  
1674Kalkowski Ignacy *1905 Uciąż +1963 Kwidzyn  
1675Kalkowski Jerzy *1949 Wrzosy +1979 Kwidzyn  
1676Kalkowski Kazimierz *1934 Wąbrzeźno +2010 Kwidzyn  
1677Kałuska Agnieszka *1953 +1974 Ostrówek   
1678Kałuska Karolina  
1679Kałuska Katarzyna *1860 Ruda  
1680Kałuski Aleksander *1838 Majdan +1909 Żulin  
1681Kałuski Czesław *1901 Łojewo +1978 Łojewo   
1682Kałuski Franciszek  
1683Kamińska Bronisława /Kamińska/ *1903 +1935   
1684Kamińska Bogumiła *1933 Występ +2013 Bydgoszcz    
1685Kamińska Bożena *1940 +1941 Potulice k.Nakła  
1686Kamińska Halina *1935 +2008   
1687Kamińska Katarzyna  
1688Kamińska Marianna *1935 +2016 Warszawa   
1689Kamińska Stanisława *1929 +1996 Świecie   
1690Kamińska Teofila  
1691Kamińska Zygfryda + Koszalin   
1692Kamiński Henryk *1927 +1985 Bydgoszcz   
1693Kamiński Jan *1909 Dąbrówka +1961   
1694Kamiński Jan  *1883 Dębowa Łąka  
1695Kamiński Józef  
1696Kamiński Piotr *1874 Dąbrówka +1953 Karnowo   
1697Kamiński Roman *1945 +1946  
1698Kamiński Stanisław *1901 Dąbrówka koło Dynowa +1979 Występ   
1699Kamiński Stanisław  
1700Kamiński Stanisław *1908 +1960  
1701Kamiński Tadeusz *1934 Sierakowo +2006 Wąbrzeźno  
1702Kamiński Wawrzyniec *1914 +2003 Sanok   
1703Kamiński Wojciech   
1704Kantorski Grzegorz  
1705Kańkowska Marianna *1819 Brok +1865 Brok  
1706Kańkowski Franciszek  
1707Karaszewska Katarzyna *1843  
1708Karczewska Marianna  
1709Karczmarczyk Anna  
1710Karczmarczyk Jan *1819 Przyborowie  
1711Karczmarczyk Józef  
1712Karczmarczyk Józefa *1857 Przyborowie +1906 Czesin  
1713Karkosa Adam *1844 +1869  
1714Karkosa Jan +1866  
1715Karkosa Józefa *1867  
1716Karolak Zofia *1961 +2013   
1717Karpińska Antonina *1898 Brzuza   
1718Karpiński Fraciszek  
1719Karpiński Leopold  
1720Karpiński Szymon *1866 Pałapus  
1721Karpowicz Anna  
1722Karska Antonina *1840 Wrocki   
1723Karski Jan *1798 +1840 Wrocki   
1724Karszewska Rozalia *1822 Łobdowo  
1725Karszewski Adalbert  
1726Karwacka Jadwiga , Celina *1909 Lwów +1990 Warszawa  
1727Kasprzak Henryk *1935 +2006 Warszawa   
1728Kasprzycka Paulina  *1862 +1947  
1729Kasprzycki Franciszek  
1730Kaszkurski(Kaszkur) Jan *1914 Mielowce +1996 Gdańsk   
1731Kaszycka Anastazja *1909 Ożanna +1984 Bydgoszcz  
1732Kaszycki Jakub  
1733Kawka Tekla  
1734Kazimierczak Tomasz  
1735Kazimierczak Urszula *1815 +1848  
1736Kaźmierczak Janina +1944   
1737Kempf Halina, Maria *1911 +1992 Bydgoszcz  
1738Kempf Paweł *1881 +1961 Bydgoszcz  
1739Kendzior Tekla  
1740Kesler Jakub  
1741Kesler Marianna  
1742Kędzior Małgorzata *1858 Komorowo  
1743Kędzior Piotr  
1744Kiełek Kazimiera   
1745Kiełpikowska Arianna  
1746Kieszonka Feliksa *1910 Kikół k/Lipna +1998 Toruń   
1747Kitowski  + Bydgoszcz  
1748Kiżewska Marianna  
1749Klamecka Konstancja  
1750Klebba Elżbieta   
1751Klepacka Magdalena *1781 +1841  
1752Klepacki Jan  
1753Klesiewicz Katarzyna  
1754Klimkiewicz Antoni *1919 Chąśno +2008 Wtelno  
1755Klimkiewicz Ludwik  
1756Klimkiewicz Nn  
1757Klinikowska Agnieszka *1838 Brodnica ???  
1758Klinikowska Agnieszka *1887 Małe Pułkowo   
1759Klinikowska Anna *1865 Makowska Wola  
1760Klinikowska Anna  
1761Klinikowska Anna  
1762Klinikowska Anna *1775 Wrocki  
1763Klinikowska Anna, Teresa *1901 Mały Komórsk  
1764Klinikowska Augusta *1870 Wielki Komorsk  
1765Klinikowska Barbara *1782 Wrocki  
1766Klinikowska Berta *1885 Grudziądz +1885 Szumiłowo  
1767Klinikowska Bertha *1882 Piaski(Blumberg)  
1768Klinikowska Bronisława *1877 Sosnówka +1963 Sobiałkowo   
1769Klinikowska Cecylia *1880 Zbiczno  
1770Klinikowska Cecylia *1897 Łosiaki   
1771Klinikowska Czesława *1926 Podzamek Golubski +1934 Podzamek Golubski   
1772Klinikowska Dorota *1843 Brodnica ???  
1773Klinikowska Eleonora *1852 radzyń Chełmiński  
1774Klinikowska Elżbieta *1919 +2004 USA   
1775Klinikowska Elżbieta  
1776Klinikowska Emma, Małgorzata *1904 Wielki Wełcz +1905 Wielki Wełcz  
1777Klinikowska Ewa *1835  
1778Klinikowska Ewa *1958 Szczecin +1958 Szczecin   
1779Klinikowska Feliksa, Bronisława *1924 Wąbrzeźno +1997 Bydgoszcz   
1780Klinikowska Franciszka *1889 Karbowo(Kriegersdorf)  
1781Klinikowska Genowefa   
1782Klinikowska Genowefa *1934 Wąbrzeźno +1934 Wąbrzeźno  
1783Klinikowska Genowefa, Danuta *1935 Wąbrzeźno +2013 Toruń  
1784Klinikowska Gertruda *1906 Wielki Wełcz  
1785Klinikowska Halina   
1786Klinikowska Helena *1925 Podzamek Golubski +1934 Podzamek Golubski   
1787Klinikowska Helena *1895 Ryńsk +1972 Lubliniec   
1788Klinikowska Henryka, Elżbieta *1866 Wielki Komorsk  
1789Klinikowska Jadwiga *1946 +1963 Bydgoszcz   
1790Klinikowska Jadwiga *1942 Toruń-obóz jeniecki,filia obozu w Potulicach k.Nakła +2017 Bydgoszcz  
1791Klinikowska Jadwiga *1939 +1939  
1792Klinikowska Janina *1923 Podzamek Golubski +1934   
1793Klinikowska Joanna *1837 Gawłowice +1897 Szewa   
1794Klinikowska Józefa *1882 Żałe   
1795Klinikowska Julianna  *1904 Kiełpiny  
1796Klinikowska Julianna   
1797Klinikowska Julianna  *1886 Sosnówka   
1798Klinikowska Julianna1 *1877 Sitno +1877 Sitno   
1799Klinikowska Julianna2 *1882 Małe Pułkowo   
1800Klinikowska Justyna  
1801Klinikowska Karolina *1839  
1802Klinikowska Katarzyna *1871 Wrocki  
1803Klinikowska Katarzyna *1822 Dąbrówka  
1804Klinikowska Klara *1904 Grudziądz +1980 USA   
1805Klinikowska Krystyna, Marta *1944 Wąbrzeźno +2006 Toruń  
1806Klinikowska Leokadia *1889 Lipowiec Bartniki +1889 Lipowiec Bartniki   
1807Klinikowska Leokadia *1904 Radzyń Domena   
1808Klinikowska Magdalena  
1809Klinikowska Maria *1905 Radzyń Domena   
1810Klinikowska Marianna *1883 Żałe   
1811Klinikowska Marianna *1879 Sosnówka +1967 Wąbrzeźno   
1812Klinikowska Marianna *1905 Piątkowo  
1813Klinikowska Marianna *1830 Buczek  
1814Klinikowska Marianna *1896 Karczewo +1896 Karczewo  
1815Klinikowska Marianna *1831 Wielki Komorsk +1886 Wielki Wełcz  
1816Klinikowska Marianna *1878 Zbiczno +1879 Zbiczno  
1817Klinikowska Marianna *1775 Wrocki  
1818Klinikowska Marianna *1884 Płużnica   
1819Klinikowska Marianna *1833 Brodnica ???  
1820Klinikowska Marianna  *1880 Wrocki +1954 Chełmża  
1821Klinikowska Marta *1882 Płużnica   
1822Klinikowska Marta *1903 Glina +1903 Glina  
1823Klinikowska Marta *1905 Grudziądz +1905 Grudziądz   
1824Klinikowska Marta  
1825Klinikowska Marta *1909 Karczewo +1988 Toruń  
1826Klinikowska Marta *1883 Wrocki +1937 USA  
1827Klinikowska Marta1 *1883 Sosnówka +1883 Sosnówka   
1828Klinikowska Marta2 *1892 Sosnówka +1894 Ryńsk   
1829Klinikowska Melania *1940 Zaskocz +2010 Chełmża   
1830Klinikowska Monika *1894 Ryńsk +1975 Szczecin   
1831Klinikowska Monika *1878 Sitno   
1832Klinikowska Monika *1921 USA +2008 USA   
1833Klinikowska Nn *1901 Sosnówka   
1834Klinikowska Paulina   
1835Klinikowska Paulina  *1844   
1836Klinikowska Pelagia *1898 Sosnówka +1973 Szczecin   
1837Klinikowska Petronela *1893 Owieczkowo   
1838Klinikowska Renata *1938 Zaskocz +1994   
1839Klinikowska Rozalia  
1840Klinikowska Rozalia  
1841Klinikowska Scholastyka *1796  
1842Klinikowska Stanisława *1900 Karczewo +1945 Przydwórz  
1843Klinikowska Stanisława *1901 Sosnówka +1989 Hamburg Niemcy   
1844Klinikowska Stefania, Helena *1927 Wąbrzeźno +1988 Bydgoszcz   
1845Klinikowska Wanda *1902 Sosnówka   
1846Klinikowska Wilhelmina *1862 Wielki Komorsk  
1847Klinikowska Władysława *1914 +1998   
1848Klinikowska Władysława *1912 Karczewo +1983 Kwidzyn  
1849Klinikowska Władysława, Ewa +1952 Łódź   
1850Klinikowski Adolf, Franciiszek *1823  
1851Klinikowski Alfons *1909 Niedźwiedź +1909 Niedźwiedź   
1852Klinikowski Alojzy *1894 Bartniki   
1853Klinikowski Alojzy *1916 Karczewo +1998 Bydgoszcz  
1854Klinikowski Anastazy *1905 Karczewo +1951 Pieniężno  
1855Klinikowski Andrzej *1948 +2005 Legnica   
1856Klinikowski Antoni *1893 Łosiaki   
1857Klinikowski Antoni *1849 Łapinóż-Rumunki +1930 Sierpc lub Golub-Dobrzyń   
1858Klinikowski Antonius *1777 Wrocki  
1859Klinikowski August, Adolf *1808  
1860Klinikowski Barry, Henry *1945 USA +2013 USA   
1861Klinikowski Bernard *1878 Przydwórz +1956 USA   
1862Klinikowski Bernard Junior *1908 +1986 USA   
1863Klinikowski Bronisław *1907 +1950 Łopatki   
1864Klinikowski Bronisław *1896 Ryńsk   
1865Klinikowski Bronisław *1908 Karczewo +1988 Bydgoszcz  
1866Klinikowski Bronisław(Adam) *1940 Przydwórz +1941 Toruń  
1867Klinikowski Chester *1914 USA +1937 USA   
1868Klinikowski Clarence(Clemence) *1906 USA +1970 USA   
1869Klinikowski Czesław *1911 Świekatowo +1957 Grudziądz   
1870Klinikowski Czesław *1926 Wąbrzeźno +2002 Bydgoszcz   
1871Klinikowski Czesław *1895 Łosiaki +1951 Pelpin   
1872Klinikowski Czesław *1931 Podzamek Golubski +2002 Golub-Dobrzyń   
1873Klinikowski Damian *1989 Krosno +2008 Dobieszyn   
1874Klinikowski Edward *1915 USA +1991 USA   
1875Klinikowski Franciszek *1890 Adamowo +1931 USA   
1876Klinikowski Franciszek *1885 Sosnówka +1958 USA   
1877Klinikowski Franciszek  
1878Klinikowski Franciszek *1875 Lipowiec Bartniki   
1879Klinikowski Franciszek *1902 Karczewo +1957 Srebrniki  
1880Klinikowski Franciszek *1862 Wrocki +1866 Wrocki   
1881Klinikowski Franciszek *1881 Płużnica   
1882Klinikowski Franciszek *1845 Brodnica ???  
1883Klinikowski Franciszek *1903 Piątkowo  
1884Klinikowski Franciszek *1837 Chmielno  
1885Klinikowski Franciszek *1934 Przydwórz +1986 Bydgoszcz  
1886Klinikowski Franciszek *1908 Świekatowo +1949 Świekatowo   
1887Klinikowski Franciszek *1868  
1888Klinikowski Franciszek  *1939 +1997  
1889Klinikowski Franciszek, Herman *1903 Mały Wełcz +1905 Wielki Wełcz  
1890Klinikowski Franciszek, Józef *1930 Wąbrzeźno +1987 Ciechocinek  
1891Klinikowski Franciszek, Juliusz *1901 Wielki Wełcz  
1892Klinikowski Franciszek, Juliusz *1869  
1893Klinikowski Franciszek Schmid *1850 Stary Folwark +1934   
1894Klinikowski Gustawus, Herman *1875 Zajączkowo +1940 Tryl  
1895Klinikowski Henry, A *1919 USA +1988 USA   
1896Klinikowski Henryk *1945 Wąbrzeźno +2014 Toruń  
1897Klinikowski Herman, Gustaw *1873 Morgi  
1898Klinikowski Ignacy *1856 Brodnica ???  
1899Klinikowski Jakub *1874 Wrocki +1876 Wrocki  
1900Klinikowski Jakub *1836 Brodnica ???  
1901Klinikowski Jakub *1776 +1811  
1902Klinikowski Jakub *1781  
1903Klinikowski James *1931 Catasauqua USA +2010 USA  
1904Klinikowski Jan *1845 Kruszyn   
1905Klinikowski Jan *1805  
1906Klinikowski Jan *1765 +1830 Kamionki  
1907Klinikowski Jan *1897 Wrocki +1978 Bydgoszcz   
1908Klinikowski Jan *1881 Sosnówka +1955 Podzamek Golubski   
1909Klinikowski Jan *1826 Buczek +1826 Buczek  
1910Klinikowski Jan *1823 Łobdowo  
1911Klinikowski Jan *1883 Lipowiec Bartniki +1914 Duisburg   
1912Klinikowski Jan *1920 Zieleń +2007 Anglia   
1913Klinikowski Jan *1836 +1905   
1914Klinikowski Jan *1863 Gziki  
1915Klinikowski Jan *1850 Stary Folwark   
1916Klinikowski Jan *1906 Karczewo  
1917Klinikowski Jan *1834 Plemięta   
1918Klinikowski Jan *1789 Wrocki   
1919Klinikowski Jan  
1920Klinikowski Jan   
1921Klinikowski Jan *1744 +1811   
1922Klinikowski Jan  *1890  
1923Klinikowski Jan (John) *1852 Polska  
1924Klinikowski Jan, Alexander *1887 Polska +1970 USA  
1925Klinikowski Jan I *1850 Radzyń Chełmiński  
1926Klinikowski Jan I *1864 Wrocki +1864 Wrocki  
1927Klinikowski Jan II *1866 Wrocki  +1868 Wrocki  
1928Klinikowski Jan II *1858 Zakrzewo  
1929Klinikowski Jan(Johann) +1916 Świekatowo  
1930Klinikowski Jan(Johann) *1844  
1931Klinikowski Jerzy, Rafał *1971 Ryńsk +2005 Wąbrzeźno  
1932Klinikowski Joanes *1780 Wrocki  
1933Klinikowski Josef *1926 Polska +1944 Holandia  
1934Klinikowski Joseph *1895 +1980 USA  
1935Klinikowski Joseph A "Joe" *1970 +2015   
1936Klinikowski Józef *1877 Wrocki +1909  
1937Klinikowski Józef  
1938Klinikowski Józef *1811 Mierzanowo  
1939Klinikowski Józef +1874   
1940Klinikowski Józef *1908 Karczewo +1909 Karczewo  
1941Klinikowski Józef  
1942Klinikowski Józef *1906 Karczewo +1960 Bydgoszcz  
1943Klinikowski Józef * Wąbrzeźno +1942  
1944Klinikowski Józef *1890 Żmijewo +1890 Żmijewo  
1945Klinikowski Józef *1851 Zbiczno  
1946Klinikowski Julian *1869 Wrocki +1940 Przydwórz   
1947Klinikowski Julian *1949 +2005   
1948Klinikowski Kazimierz *1929 Czaple +1951 Wąbrzeźno  
1949Klinikowski Kazimierz *1950 Przydwórz +1979 Bydgoszcz  
1950Klinikowski Kazimierz *1928 Wąbrzeźno +1934 Bydgoszcz   
1951Klinikowski Konrad *1924 Gdańsk +1969 Gdańsk   
1952Klinikowski Konrad *1930 +1959 Kraków   
1953Klinikowski Leon *1915 +1978 Książki   
1954Klinikowski Marek, Stanisław *1959 Chełmża +2017 Bydgoszcz  
1955Klinikowski Marian *1879 Zbiczno +1880 Zbiczno  
1956Klinikowski Mary *1911 USA +1935 USA   
1957Klinikowski Michael *1774 Wrocki  
1958Klinikowski Michał *1850 Wrocki +1908 Książki   
1959Klinikowski Michał, August *1817  
1960Klinikowski Mikołaj  
1961Klinikowski Mikołaj *1880 Małe Radowiska +1880 Małe Radowiska   
1962Klinikowski Nn +1998  
1963Klinikowski Norman, Gerald *1933 Reading USA +2014 USA   
1964Klinikowski Paweł, Ernest *1899 Wielki Wełcz  
1965Klinikowski Piotr *1870  
1966Klinikowski Piotr, Adam *1982 Bydgoszcz +1982 Bydgoszcz   
1967Klinikowski Robert *1969 +2014   
1968Klinikowski Ronald , Francisk *1939 USA +2008 USA   
1969Klinikowski Ryszard *1951 Legnica +1997 Legnica   
1970Klinikowski Stanisław *1845  
1971Klinikowski Stanisław *1907 Świekatowo +1974 Świekatowo   
1972Klinikowski Stanisław *1925 +1999   
1973Klinikowski Stanisław *1946 Ratenburg Hann NRF +2007 Bydgoszcz  
1974Klinikowski Stefan *1922 +1961 Wolin   
1975Klinikowski Stefan *1945 Przydwórz +1993 Bydgoszcz  
1976Klinikowski Szymon *1874 Wrocki   
1977Klinikowski Tadeusz, Marian *1954 Bydgoszcz +2017 Tczew   
1978Klinikowski Teofil *1854 Radzyń Chełmiński  
1979Klinikowski Thaddeus (Ted) *1919 +1974 USA  
1980Klinikowski Tomasz *1842   
1981Klinikowski Walter *1921 Catasauqua USA +2011 USA  
1982Klinikowski Wiesław *1928 +1944 Warszawa  
1983Klinikowski Wilhelm *1866 Fletnowo +1903 Wielki Wełcz  
1984Klinikowski Willy, Paweł *1905 Wielki Wełcz +1906 Wielki Wełcz  
1985Klinikowski Wincenty *1887 Małe Pułkowo +1887 Małe Pułkowo   
1986Klinikowski Witold   
1987Klinikowski Władysław *1904 Karczewo +1904 Karczewo  
1988Klinikowski Władysław *1911 Niedźwiedź +1994 Zaskocz   
1989Klinikowski Wojciech *1852  
1990Klinikowski Wojciech *1828 Buczek +1829 Buczek  
1991Klinikowski Zbigniew *1950 +1990 Legnica   
1992Klinikowski Zbigniew *1969 Wąbrzeźno +2012 Toruń  
1993Klinikowski(Klinke) Ernest , Karol *1891 Wielki Wełcz  
1994Kluziński Jan *1918 +2006 Suradówek  
1995Kłos Katarzyna  
1996Kłosek Ludwika  
1997Kłosowska Agnieszka +1874   
1998Kobiella Rozalia  
1999Kobryń Jakub  
2000Kobryń Sylwester  
2001Kobryń Wiktoria *1876 Złotoria   
2002Kobus Benedykt *1768 +1839 Brzózka   
2003Kobus Jadwiga *1838 Brzózka +1907 Brzózka   
2004Kobus Jan *1805   
2005Kobus Katarzyna  
2006Kobus Marianna  
2007Kobus Szymon  
2008Kobylińska Marianna  
2009Kochanowska Dorota  
2010Kochanowska Julianna  
2011Kochanowska Klara  
2012Kochańska Agnieszka *1824 Sumiężne +1866 Małkinia Górna  
2013Kochańska Jadwiga *1908 Glina   
2014Kochańska Marianna *1906 Glina +1996 Sumiężne   
2015Kochańska Rozalia  
2016Kochański Adam *1839 Sumiężne  
2017Kochański Franciszek *1910 Glina   
2018Kochański Jan *1865 Glina   
2019Kochański Jan  
2020Kochański Maciej  
2021Kochański Wojciech  
2022Kodym Anna *1802 +1826 Wola Korytnicka   
2023Kodym Jan  
2024Kokocińska Czesława *1931 +2013 Osiek n/Notecią  
2025Koliński Wacław  
2026Koluch Felicjanna  
2027Koluch Marcin  
2028Kołodziejczak Aniela *1930 Żelice + Gdańsk   
2029Kołodziejczak Anna *1932 Żelice +2004 Wągrowiec   
2030Kołodziejczak Henryk *1935 +1996   
2031Kołodziejczak Jakub   
2032Kołodziejczak Józef *1896 Żelice +1936 Żelice   
2033Kołodziejczak Józef *1927 +1977   
2034Kołodziejczak Kazimierz *1927 Żelice +2010 Bydgoszcz   
2035Kołodziejczak Łukasz *1984 +1984   
2036Kołodziejczak Marek   
2037Kołodziejczak Stanisław *1902 +1981 Bydgoszcz    
2038Kołodziejczak Walenty *1855 Żelice   
2039Kołodziejczak Zenon *1954 +1976   
2040Kołodziejczyk Anna  
2041Kołodziejczyk Jan  
2042Kołodziejczyk Józefa   
2043Kołodziejek Elżbieta  
2044Kołodziejek Jan  
2045Kołota Antonina   
2046Kołota Nn   
2047Komendowska Marianna *1781  
2048Komud Marianna  
2049Konarzewska Jadwiga  
2050Konarzewska Marianna  
2051Konieczna Franciszka *1791 +1869 Kaczkowo  
2052Konieczna Jan  
2053Konik Edward *1922 +1999 Kraków  
2054Konik Franciszek  
2055Kop Józefa  
2056Kopania Justyna  
2057Kopania Marianna  
2058Kopania Marianna *1785 +1835 Budziska   
2059Kopaniarz Krystyna   
2060Kopeć Jan  
2061Kopeć Mateusz  
2062Kordek Elżbieta +1854 Błędnica  
2063Kordek Elżbieta   
2064Kordek Jakub  
2065Koreń Kazimierz *1939 +2010 Wąbrzeźno  
2066Korinth Robert *1880 Trzew  
2067Korszlak Scholastyka  
2068Korzeb Adam  
2069Korzeb Adam *1890 Malinowo   
2070Korzeb Adam *1775 +1833 Kaczkowo  
2071Korzeb Adam *1848 Kaczkowo +1901 Malinowo  
2072Korzeb Aleksander *1868 Kaczkowo +1882 Orło  
2073Korzeb Aleksandra *1880 Malinowo   
2074Korzeb Anna *1867 Kaczkowo  
2075Korzeb Anna *1887 Malinowo   
2076Korzeb Antoni  
2077Korzeb Antoni  
2078Korzeb Antonina  
2079Korzeb Elżbieta *1819 Kaczkowo  
2080Korzeb Elżbieta *1811 Kaczkowo +1870 Czuraj  
2081Korzeb Ewa *1849 Kaczkowo +1849 Kaczkowo  
2082Korzeb Florian *1814 Kaczkowo  
2083Korzeb Franciszka  
2084Korzeb Franciszka  
2085Korzeb Franciszka *1832 Glina  
2086Korzeb Jadwiga *1809 Kaczkowo +1810 Kaczkowo  
2087Korzeb Jadwiga   
2088Korzeb Jakub  
2089Korzeb Jan *1864 Kaczkowo  
2090Korzeb Jan *1837 Kaczkowo +1843 Kaczkowo  
2091Korzeb Jan *1826 Kaczkowo +1826 Kaczkowo  
2092Korzeb Jan, Andrzej *1871 Kaczkowo   
2093Korzeb Józef  
2094Korzeb Józef *1802 Glina  
2095Korzeb Józef *1866 Kaczkowo  
2096Korzeb Karol +1834 Kaczkowo  
2097Korzeb Karol  
2098Korzeb Karol  
2099Korzeb Karol *1758 +1834 Kaczkowo  
2100Korzeb Katarzyna *1897 Brok  
2101Korzeb Katarzyna *1797  
2102Korzeb Katarzyna *1820 Kaczkowo +1824 Kaczkowo  
2103Korzeb Katarzyna *1798 +1853 Czuraj  
2104Korzeb Katarzyna *1797  
2105Korzeb Katarzyna *1838 Kaczkowo  
2106Korzeb Katarzyna *1811 Kaczkowo  
2107Korzeb Kazimierz  
2108Korzeb Kazimierz *1843 Kaczkowo   
2109Korzeb Maciej *1810 Kaczkowo  
2110Korzeb Małgorzata  
2111Korzeb Małgorzata *1808 Kaczkowo +1853 Glina   
2112Korzeb Małgorzata  
2113Korzeb Marcin *1835 Kaczkowo +1839 Kaczkowo  
2114Korzeb Marcjanna *1810 Bojany +1872 Sumiężne  
2115Korzeb Marianna *1792 +1855 Kaczkowo  
2116Korzeb Marianna *1801 Kaczkowo +1842 Kaczkowo   
2117Korzeb Marianna *1884 Malinowo   
2118Korzeb Marianna *1841 Glina  
2119Korzeb Marianna  
2120Korzeb Marianna1 *1831 Kaczkowo +1832 Kaczkowo  
2121Korzeb Marianna2 *1833 Kaczkowo +1833 Kaczkowo  
2122Korzeb Mateusz *1813 Kaczkowo  
2123Korzeb Paweł *1796 Kaczkowo +1849 Kaczkowo  
2124Korzeb Paweł  
2125Korzeb Piotr *1878 Malinowo   
2126Korzeb Roch *1845 Kaczkowo +1848 Kaczkowo  
2127Korzeb Rozalia   
2128Korzeb Stanisław *1829 Kaczkowo +1830 Kaczkowo  
2129Korzeb Stanisław *1817 Kaczkowo  
2130Korzeb Stanisław *1840 Kaczkowo +1861 Kaczkowo  
2131Korzeb Stanisław *1840 Kaczkowo  
2132Korzeb Walenty  
2133Korzeb Walenty  
2134Korzeb Walenty *1828 Kaczkowo +1828 Kaczkowo  
2135Korzeb Wawrzyniec  
2136Korzeb Wawrzyniec *1823 Kaczkowo  
2137Korzeb Wiktoria *1872 Malinowo   
2138Korzeb Wiktoria *1816 Kaczkowo +1856 Kaczkowo   
2139Kosicka Marcjanna *1836 Dobre +1895 Żulin  
2140Kosicki Stanisław  
2141Kosińska Elżbieta  
2142Kosińska Rozalia *1850 Nagoszewo  
2143Kosińska Stefania *1914 Kościelna Wieś + Koneck  
2144Kosiński Antoni  
2145Kosiński Józef *1790  
2146Kosiński Tomasz *1824 Nagoszewo +1875 Nagoszewo  
2147Kosman Anna  
2148Kostro Teresa  
2149Kostuszeńska Marianna *1782  
2150Kostuszeński Piotr  
2151Koszczyńska Marianna  *1849 Ugoszcz   
2152Koszczyński Albrecht +1874   
2153Kośnik Nn   
2154Kośnik Tekla  
2155Kot Wiktoria  
2156Kotomska Franciszka  
2157Kott Eugeniusz *1910 +1983 Poznań   
2158Kott Tomasz *1940 +1971 Poznań   
2159Kowacka Apolonia  
2160Kowal Weronika  *1921 Ochodza +2000 Gdynia   
2161Kowalak Błażej  *1850 Grądy +1906 Grądy  
2162Kowalak Marianna *1881 Stok   
2163Kowalak Michał *1806 Grądy +1864 Grądy  
2164Kowalczyk Aleksandra *1853 Kaczkowo +1854 Kaczkowo  
2165Kowalczyk Andrzej *1860 Przewóz +1860 Przewóz  
2166Kowalczyk Aniela *1831 +1873 Grądy  
2167Kowalczyk Anna *1965 Łochów +2008 Warszawa   
2168Kowalczyk Apolonia  
2169Kowalczyk Błażej  
2170Kowalczyk Franciszek *1862 Klukowo +1862 Przewóz  
2171Kowalczyk Helena  
2172Kowalczyk Ignacy *1824 Rażny +1862 Przewóz  
2173Kowalczyk Jan  
2174Kowalczyk Jan  
2175Kowalczyk Jan  
2176Kowalczyk Jan *1861 Przewóz +1862 Przewóz  
2177Kowalczyk Józef *1922 +1978  
2178Kowalczyk Julianna *1863 Matały  
2179Kowalczyk Katarzyna *1818  
2180Kowalczyk Katarzyna  
2181Kowalczyk Kazimierz  
2182Kowalczyk Kazimierz *1810  
2183Kowalczyk Marianna   
2184Kowalczyk Marianna *1856 Glina  
2185Kowalczyk Marianna  
2186Kowalczyk Marianna  
2187Kowalczyk Marianna  
2188Kowalczyk Michał  
2189Kowalczyk Piotr  
2190Kowalczyk Rozalia *1854 Kaczkowo +1854 Kaczkowo  
2191Kowalczyk Rozalia *1858 Klukowo  
2192Kowalczyk Stanisław *1837 Matały  
2193Kowalczyk Stanisław  
2194Kowalczyk Stanisława *1893 Łochów  
2195Kowalczyk Stefan *1937 Puste Łąki +2001   
2196Kowalewska Anna +1887 Komorowo  
2197Kowalewska Beata *1991 Starogard Gdański   
2198Kowalewski Grzegorz  
2199Kowalewski Piotr  
2200Kowalska Antonina *1851  
2201Kowalski Dariusz  
2202Kowalski Jan *1884 +1929 Bydgoszcz  
2203Kowalski Leon  
2204Kowalski Marian *1928 +1988 Bydgoszcz  
2205Kowolik Krystian *1953 +2001   
2206Koza Katarzyna *1834  
2207Koza Szymon  
2208Kozak Marianna *1858 Kosztowo k.Wyrzyska +1901   
2209Kozak Stanisław   
2210Koziara Adam *1841 Glina  
2211Koziara Aleksandra *1885 Glina  
2212Koziara Antonina *1899 Glina +1973  
2213Koziara Jan *1805 +1878 Glina  
2214Koziara Jan *1886 Glina +1958 Brok  
2215Koziara Jan +1853 Glina  
2216Koziara Józef *1896 Glina  
2217Koziara Józef *1909 Glina   
2218Koziara Józefa *1868 Glina   
2219Koziara Kalist *1893 Glina  
2220Koziara Karol *1907 Glina +1986 Daniłówka   
2221Koziara Katarzyna *1878 Glina  
2222Koziara Kazimierz *1850 Glina  
2223Koziara Mateusz *1770 +1839 Glina  
2224Koziara Piotr *1891 Glina  
2225Koziara Stanisław *1883 Glina   
2226Kozik Marianna *1799 +1867 Małkinia Górna  
2227Kozik Michał  
2228Kozik Petronella  
2229Kozioł Julianna  
2230Kozioł Małgorzata  
2231Kozioł Piotr  
2232Kozioł Piotr  
2233Kozłowska Leokadia  
2234Kozłowska Marianna  
2235Kozłowska Władysława  
2236Kozłowski Józef  
2237Kozłowski Marcin *1841 Łobdowo  
2238Kraczyńska Genowefa   
2239Krajewska Jadwiga  *1789   
2240Krajewski Antoni *1766  
2241Krajewski Jan *1754  
2242Krajewski Nn   
2243Krajewski Tomasz  +1811   
2244Krajnik Franciszek *1894  
2245Krajnik Jan *1867 +1932 Toruń  
2246Krajnik Marta *1891 Biskupiec +1983 Toruń   
2247Krak Aleksander  
2248Krak Antoni  
2249Krak Stanisław *1888 Stok  
2250Krak Wiktoria *1891 Komorowo  
2251Kraszkiewicz Franciszek *1902 +1960   
2252Kraszkiewicz Teresa *1930 +2012   
2253Krawczyk Adam *1905 Ostrów Mazowiecka   
2254Krawczyk Agnieszka  
2255Krawczyk Antoni *1863 Komorowo +1863 Komorowo   
2256Krawczyk Bolesław *1899 Komorowo +1899 Komorowo   
2257Krawczyk Czesław *1904 Komorowo +1940 Ostaszków   
2258Krawczyk Franciszek *1843 Komorowo   
2259Krawczyk Jan *1880 Komorowo +1952 Ostrów Mazowiecka   
2260Krawczyk Józef *1788  
2261Krawczyk Józefa *1877 Komorowo   
2262Krawczyk Marcin *1821 Komorowo  
2263Krawczyk Marcjanna1 *1869 Komorowo +1871 Komorowo   
2264Krawczyk Marcjanna2 *1871 Komorowo +1892 Komorowo   
2265Krawczyk Marianna *1866 Komorowo   
2266Krawczyk Marianna  
2267Krawczyk Michał *1874 Komorowo   
2268Krawczyk MMU *1897 Komorowo +1897 Komorowo   
2269Krawczyk MU *1891 Komorowo +1891 Komorowo   
2270Krawczyk MU *1890 Komorowo +1890 Komorowo   
2271Krawczyk MU *1902 Komorowo +1902 Komorowo   
2272Krawczyk MU *1895 Komorowo +1895 Komorowo   
2273Krawczyk Piotr *1864 Komorowo   
2274Krawczyk Roch  
2275Krawczyk Stanisław *1884 Komorowo +1893 Komorowo   
2276Krayza Anna  
2277Kresa Grzegorz  
2278Kresa Urszula  
2279Kresa Wawrzyniec  
2280Krol Julianna  *1821 +1863   
2281Król Franciszka *1837 Jadów  
2282Król Jan *1814  
2283Król Maria(Marlena), Magdalena *1947 Poniec +1999 Sobiałkowo   
2284Król Marianna  
2285Król Stanisław *1899 Dzielice +1973 Sobiałkowo   
2286Król Szczepan  
2287Krucieńska Urszula  
2288Krucieński Franciiszek  
2289Krug William *1878 +1935 USA  
2290Krug William, Albert  *1903 USA +1958 USA  
2291Kruk Eżbieta  
2292Kruk Franciszka  
2293Kruk Tomasz  
2294Krupa Józef  
2295Krupa Rozalia  
2296Krupa Stanisław  
2297Krupiński Andrzej *1963 Rypin +2013 Bydgoszcz   
2298Krupiński Franciszek *1910 +1995 Długie   
2299Krupiński Krzysztof *1963 Rypin +2017 Długie   
2300Krupiński Leszek *1956 +1960   
2301Krupiński Stanisław *1940 Długie +2013 Bydgoszcz    
2302Krupiński Zbigniew *1966 +1967   
2303Krużyńska Władysława *1920 +1989 Wolin   
2304Krygier Antonina *1901 Klukowo   
2305Krygier Jan *1851 Klukowo +1892 Klukowo  
2306Krygier Lorenc Adam *1827 Klukowo  
2307Krygier Lorenc Franciszek *1795 +1855 Klukowo  
2308Krygier Wawrzyniec *1871 Przewóz +1901 Przewóz   
2309Krynicka Marianna  
2310Krysiak Adam *1843  
2311Krysiak Andrzej *1859 +1867  
2312Krysiak Barbara  
2313Krysiak Bartłomiej *1778 +1842 Bojany  
2314Krysiak Ewa *1816 Bojany +1867 Kaczkowo   
2315Krysiak Franciszek  
2316Krysiak Franciszek *1830 Bojany +1907 Kaczkowo   
2317Krysiak Franciszka *1862  
2318Krysiak Jakub *1846 +1848  
2319Krysiak Jan *1835 Przewóz +1904  
2320Krysiak Katarzyna *1838 Przewóz +1853  
2321Krysiak Maciej *1808 Bojany +1885 Przewóz  
2322Krysiak Marcjanna  
2323Krysiak Marcjanna *1849  
2324Krysiak Marianna *1854 Klukowo +1854 Klukowo   
2325Krysiak Marianna *1856  
2326Krysiak Rozalia *1851  
2327Krysiak Wiktoria *1820 Bojany  
2328Krysiak Wojciech *1833 Przwóz +1834  
2329Krzemkowska Franciszka *1872 Parlin  
2330Krzemkowski Tomasz  
2331Krzyżaniak Zofia  *1819   
2332Książkiewicz Józefa *1849   
2333Kubacki Cecylia , H *1910 +2010 USA   
2334Kubacki John  
2335Kubaszkiewicz Franciszek *1910 Wąbrzeźno  
2336Kubaszkiewicz Jan *1908 Wąbrzeźno  
2337Kubaszkiewicz Józef  
2338Kubaszkiewicz Władysław *1905 Wąbrzeźno  
2339Kubat Agnieszka  
2340Kubat Bartłomiej  
2341Kubat Bartłomiej  
2342Kubat Franciszek  
2343Kubat Franciszka  
2344Kubat Franciszka *1797 Kozikii  
2345Kubat Franciszka *1797 Koziki  
2346Kubat Józefa *1883 Sielc +1963 Ostrów Mazowiecka  
2347Kuchaj Alfons *1931 +1981   
2348Kuchaj Mariusz *1967 +2010   
2349Kucharek Zofiaia  
2350Kucińska Franciszka  
2351Kuczora Amanda *1852  
2352Kuczora Helena *1853  
2353Kuczora Juliusz  
2354Kuczora Leonard *1858  
2355Kuczora Teodor *1856  
2356Kuczorra Franciszka *1898 Świekatowo +1987  
2357Kuczorra Jan *1863 +1902 Świekatowo  
2358Kuczorra Jan *1902 Świekatowo +1903 Świekatowo  
2359Kuczorra Kazimierz *1895 Świekatowo  
2360Kuczorra Marianna *1901 Świekatowo +1902 Świętochłowice  
2361Kuczorra Marta *1897 Świekatowo +1897 Świekatowo  
2362Kuczyńska Barbara  
2363Kuczyńska Magdalena  
2364Kuczyńska Maria *1931 +2008 Kanada  
2365Kuczyński Edmund *1933 Szuszalewo +1961 Nowa Ruda   
2366Kuczyński Jan  *1894 Lipsk +1973 Dąb  
2367Kuczyński Stanisław *1929 +1980 olsztyn  
2368Kuczyński Zbigniew *1953 Nowa Ruda +1954 Nowa Ruda   
2369Kudyba Ewa  
2370Kufel Zygmunt  
2371Kujawa Agnieszka *1858  
2372Kujawa Antoni *1866  
2373Kujawa Barbara   
2374Kujawa Filip *1826   
2375Kujawa Henryk *1956 Swarzędz +1957 Swarzędz   
2376Kujawa Jan *1856 Lubiewo  
2377Kujawa Kazimierz   
2378Kujawa Ludwik *1875  
2379Kujawa Marianna *1871 Lubiewo +1969 Świekatowo   
2380Kujawa Marianna  
2381Kujawa Nn  
2382Kujawa Wiktoria *1853 Lubiewo  
2383Kujawa Zuzanna *1854 Lubiewo  
2384Kujawska Anastazja  
2385Kukawka Nn   
2386Kukuć Antoni *1886 Komorowo   
2387Kukuć Józef  
2388Kukuć Józefa *1849 Sielc +1884 Sielc  
2389Kukuć Marianna  
2390Kukuć Muchał  
2391Kukuć Rozalia *1854 Sielc  
2392Kukuć Stanisław *1865 Komorowo +1891 Komorowo  
2393Kukuć Wawrzyniec  
2394Kukwa Kazimiera   
2395Kulbicka Agnieszka *1846  
2396Kulbicka Aleksandra *1882 Jasiorówka   
2397Kulbicka Aleksandra *1880  
2398Kulbicka Aleksandra *1884 Jasiorówka  
2399Kulbicka Anna *1828 +1829  
2400Kulbicka Anna *1829 Korytnica   
2401Kulbicka Anna *1814 +1848   
2402Kulbicka Anna *1864 +1866  
2403Kulbicka Anna *1860  
2404Kulbicka Antonina *1819 +1887   
2405Kulbicka Bolesława *1896 Łojew   
2406Kulbicka Czesława *1906 Jasiorówka  
2407Kulbicka Eleonora *1861  
2408Kulbicka Eleonora *1883 Jasiorówka +1883 Jasiorówka   
2409Kulbicka Elżbieta +1873   
2410Kulbicka Elżbieta, Jadwiga *1950 Nowa Ruda +2015 Wrocław   
2411Kulbicka Ewa *1872 +1883 Jasiorówka   
2412Kulbicka Ewa *1866 +1866  
2413Kulbicka Franciszka *1879 Łochów  
2414Kulbicka Franciszka *1869 +1871   
2415Kulbicka Helena *1785 Nowe   
2416Kulbicka Jadwiga *1949 Ogrodniki + Ogrodniki   
2417Kulbicka Józefa *1887  
2418Kulbicka Józefa *1823 Wola Korytnicka   
2419Kulbicka Józefa *1807 Warmiaki  
2420Kulbicka Józefa *1852  
2421Kulbicka Józefa *1870  
2422Kulbicka Józefa *1869  
2423Kulbicka Józefa *1862 Warmiaki +1898 Jasiorówka   
2424Kulbicka Józefata *1829 Rabiany  
2425Kulbicka Józefata *1834 Korytnica   
2426Kulbicka Julianna *1871 +1873   
2427Kulbicka Katarzyna *1868  
2428Kulbicka Katarzyna *1832 Korytnica +1885 Wola Korytnicka   
2429Kulbicka Katarzyna *1802 Warmiaki +1850 Stanisławów  
2430Kulbicka Katarzyna *1839  
2431Kulbicka Małgorzata *1829 +1836   
2432Kulbicka Marcjanna *1821 Rabiany  
2433Kulbicka Marianna *1915 Zambrzyniec +1999 Zambrzyniec   
2434Kulbicka Marianna *1906 Ostrówek +1987 Ostrówek   
2435Kulbicka Marianna *1848  
2436Kulbicka Marianna *1853  
2437Kulbicka Marianna *1854  
2438Kulbicka Marianna *1878 Jasiorówka  
2439Kulbicka Rozalia *1856  
2440Kulbicka Rozalia *1872 +1875  
2441Kulbicka Rozalia /Klepacka/ *1799 Warmiaki  
2442Kulbicka Stanisława *1910 Ostrówek +1931 Ostrówek   
2443Kulbicka Tekla *1835 Korytnica +1836 Korytnica   
2444Kulbicka Wiktoria *1864 +1864  
2445Kulbicka Wiktoria *1826 +1863  
2446Kulbicka Wiktoria *1851 +1852  
2447Kulbicka Wiktoria *1877 +1877  
2448Kulbicka Wiktoria *1884 Jasiorówka +1885 Jasiorówka   
2449Kulbicka Wiktoria *1867   
2450Kulbicka Wiktoria *1859   
2451Kulbicka Wiktoria *1848  
2452Kulbickaka Rozalia /Kulbicka/ *1832 Rabiany  
2453Kulbicki Adam *1853  
2454Kulbicki Adam *1849 +1862   
2455Kulbicki Adam *1862 Warmiaki +1881 Jasiorówka   
2456Kulbicki Adam *1782 Nowa +1852  
2457Kulbicki Andrzej *1743 +1823  
2458Kulbicki Andrzej, Franciszek *1870 Warmiaki +1870   
2459Kulbicki Andrzej, Franciszek *1881 Jasiorówka +1943 Zambrzyniec  
2460Kulbicki Antoni *1901 Ostrówek +1901 Ostrówek   
2461Kulbicki Antoni *1841  
2462Kulbicki Antoni *1793 Nowinki  
2463Kulbicki Antoni *1790 Warmiaki +1854   
2464Kulbicki Bartłomiej Ludwik *1811 +1877  
2465Kulbicki Franciszek *1867  
2466Kulbicki Franciszek *1903 Ostrówek +1943 Ogrodniki   
2467Kulbicki Franciszek *1897 Jasiorówka +1897 Jasiorówka   
2468Kulbicki Grzegorz *1776 +1837 Korytnica   
2469Kulbicki Grzegorz *1760 Nowa  
2470Kulbicki Grzegorz, Józef *1808 Warmiaki  
2471Kulbicki Hilary *1825 Warmiaki   
2472Kulbicki Ignacy, Franciszek *1811 +1866  
2473Kulbicki Jakub  
2474Kulbicki Jan *1887 Jasiorówka +1889 Jasiorówka   
2475Kulbicki Jan *1821 Wola Korytnicka +1825 Wola Korytnicka   
2476Kulbicki Jan *1827 Wola Korytnicka   
2477Kulbicki Jan *1859  
2478Kulbicki Jan *1874  
2479Kulbicki Jan *1883 Burakowskie   
2480Kulbicki Jan *1864 Warmiaki +1873   
2481Kulbicki Jan *1870  
2482Kulbicki Jan *1823 +1870  
2483Kulbicki Jan *1838 +1838  
2484Kulbicki Jan  
2485Kulbicki Jan, Teodor *1800 Warmiaki +1874 Rudzienko  
2486Kulbicki Jan1 *1839 +1839  
2487Kulbicki Jan2 *1844 +1861  
2488Kulbicki Józef *1847 +1847  
2489Kulbicki Józef *1868 Tartak +1926 Ostrówek   
2490Kulbicki Józef *1847 +1847  
2491Kulbicki Józef *1816 +1872   
2492Kulbicki Józef *1866 +1867  
2493Kulbicki Józef *1815 +1842  
2494Kulbicki Józef, Eugeniusz *1927 Ogrodniki +1927 Ogrodniki   
2495Kulbicki Józef1 *1836 +1839  
2496Kulbicki Józef2 *1842 +1911 Łopianka  
2497Kulbicki Kazimierz *1911 Łopianka +1911 Łopianka  
2498Kulbicki Kazimierz *1928 Ogrodniki (kiedyś Wielgie Ogrodniki) +2010 Nowa Ruda   
2499Kulbicki Leon *1877 +1878 Jasiorówka   
2500Kulbicki Maciej *1744 +1820   
2501Kulbicki Marceli *1886 Jasiorówka  
2502Kulbicki Marcin *1833 Warmiaki +1905 Szewnica   
2503Kulbicki Mateusz, Michał *1770 Dzierżanów +1837  
2504Kulbicki Michał *1826 Rabiany  
2505Kulbicki Mieczysław, Jerzy *1925 Ostrówek +1967 Ogrodniki   
2506Kulbicki Mu *1881 Jasiorówka +1881 Jasiorówka   
2507Kulbicki Paweł *1826 +1845   
2508Kulbicki Piotr *1858 Borki   
2509Kulbicki Piotr *1805 Warmiaki +1834  
2510Kulbicki Piotr, Błazej  *1783 Nowe +1841   
2511Kulbicki Robert *1980 +1980   
2512Kulbicki Roch *1831 +1856  
2513Kulbicki Stanisław *1898 Tartak +1898 Tartak   
2514Kulbicki Stanisław +1870  
2515Kulbicki Stanisław *1866 Warmiaki   
2516Kulbicki Stanisław *1901 Łopianka +1902 Łopianka  
2517Kulbicki Stanisław I *1868  
2518Kulbicki Stanisław II *1872  
2519Kulbicki Szymon *1823 +1833   
2520Kulbicki Szymon *1765 Nowa +1837  
2521Kulbicki Tadeusz *1850 +1851  
2522Kulbicki Tadeusz, Jan *1939 Ogrodniki +1940 Ogrodniki   
2523Kulbicki Wacław *1908 Łopianka  
2524Kulbicki Władysław *1884  
2525Kulbicki Władysław *1899 Tartak +1900 Łojew   
2526Kulbicki Wojciech *1812 +1812   
2527Kulbicki Wojciech *1758 Kąty Plewnickie +1831  
2528Kulesza Agata  
2529Kulesza Andrzej  
2530Kulesza Anna  
2531Kulesza Anna *1862 Udrzyn   
2532Kulesza Anna *1898 Sielc  
2533Kulesza Balbina *1891 Sielc +1892 Sielc  
2534Kulesza Bronisława *1911 Sielc +1912 Sielc   
2535Kulesza Feliksa *1908 Sielc   
2536Kulesza Leokadia *1906 Sielc +1980 Stok   
2537Kulesza Marianna *1875 Polki +1959 Ostrów Mazowiecka   
2538Kulesza Marianna  
2539Kulesza Marianna *1896 Sielc +1980 Lipniki  
2540Kulesza Michał *1838 Osuchowa  
2541Kulesza Rozalia *1841 Osuchowa  
2542Kulesza Rozalia *1902 Sielc +1903 Sielc  
2543Kulesza Tomasz  
2544Kulesza Tomasz  
2545Kulesza Wawrzyniec  
2546Kulesza Wawrzyniec  
2547Kulesza Wiktoria  
2548Kulesza Zofia *1904 Sielc +1904 Sielc   
2549Kulesza Anna *1858 Osuchowa  
2550Kulesza Anna  *1877 Malinowo   
2551Kulesza Antoni *1894 Sielc  
2552Kulesza Barbara *1864 Osuchowa  
2553Kulesza Feliksa *1886 Malinowo  
2554Kulesza Franciszek *1845 Osuchowa  
2555Kulesza Franciszek *1873 Malinowo +1875 Malinowo  
2556Kulesza Jan *1860 Osuchowa  
2557Kulesza Jan *1875 Malinowo  
2558Kulesza Jan  
2559Kulesza Józef *1900 Sielc +1901 Sielc  
2560Kulesza Julianna *1889 Malinowo +1967  
2561Kulesza Marcel *1847 Osuchowa  
2562Kulesza Marcin *1863 Wiśniewo   
2563Kulesza Marcin *1818 +1899 Malinowo  
2564Kulesza Marianna *1856 Osuchowa +1901 Malinowo   
2565Kulesza MU *1891 Malinowo +1891 Malinowo  
2566Kulesza MU *1894 Malinowo +1894 Malinowo  
2567Kulesza Piotr *1842 Osuchowa  
2568Kulesza Rozalia *1852 Osuchowa  
2569Kulesza Walenty *1850 Osuchowa  
2570Kulesza Wiktor *1881 Malinowo  
2571Kulesza Zygmunt  
2572Kulikowska Marianna *1833 Grabownica +1887 Grabownica  
2573Kulikowski Jan  
2574Kulińska(Kulesza) Małgorzata *1815 Glina +1854 Glina   
2575Kuliński Jan *1808 Sumiężne +1828 Glina  
2576Kuliński Maciej *1810 Sumiężne  
2577Kuliński Paweł +1834 Glina  
2578Kuliński Wawrzyniec *1812 Sumiężne +1813 Nagoszewo  
2579Kulpiński Ireneusz +2015 Bydgoszcz  
2580Kupiec Rozalia   
2581Kupis Ignacy   
2582Kupis Marianna *1820 Łojki +1859 Łojki   
2583Kupisz Helena  
2584Kupisz Rozalia  
2585Kur Franciszek  
2586Kur Jadwiga *1817 Sekłak   
2587Kurdusiewicz Petronela *1803 Strachów +1876 Ogrodniki  
2588Kuropatwa Petronela  
2589Kurowska Marta *1904 +1984 Starogard Gdański  
2590Kurowski Fraciszek  
2591Kuszaj Mateusz *1992 Bydgoszcz +1992 Bydgoszcz   
2592Kuszpiel Józefa  
2593Kuszpiel Marianna  
2594Kuś Agata  
2595Kuśpiel Anna *1829 Kaczkowo +1891 Malinowo   
2596Kuśpiel Katarzyna  
2597Kuśpiel Kazimierz  
2598Kuśpiel Marianna  
2599Kuśpiel Marianna  
2600Kuśpiel Mikołaj +1853 Kaczkowo  
2601Kut Marianna  
2602Kuta Krystyna  *1923 Kozołupy +2002 Kamionna   
2603Kuta Marianna *1807 Kaczkowo  
2604Kuta Wawrzyniec  
2605Kuziak Stanisław  
2606Kuziak Wiktoria *1831 Pruska Kępa +1896 Biel  
2607Kuźniarska Julianna   
2608Kwara Teresa   
2609Kwiatkowska Cecylia *1902  
2610Kwiatkowska Marianna *1903 Trzcianno  
2611Kwiatkowska Teofila *1906  
2612Kwiatkowska Wanda *1909  
2613Kwiatkowski Antoni *1912  
2614Kwiatkowski Jan *1911 Trzcianno +1978 Przydwórz  
2615Kwiatkowski Marian *1873  
2616Kwiatkowski Marian *1905 Trzcianno +1980 Wąbrzeźno  
2617Kwiatkowski Wiktor *1919  
2618Kwietniewska Feliksa *1930 Rembertów +1998 Malinowszczyzna   
2619Lasecka Anna  
2620Laska Marianna  
2621Laska Wojciech  
2622Laskowiecka Franciszka  
2623Laskowski Franciszek *1845 Brodnica???  
2624Laskowski Jan   
2625Lazarczyk Jan  
2626Lazarczyk Józef *1795 Przetycz  
2627Lenczewska Teodozja  
2628Leonarczyk Janina *1917 +1997 Płock  
2629Leonik Andrzej  
2630Leonik Anna *1849 Przyjmy +1893 Glina   
2631Leonik Jan *1818 Przyjmy +1880 Jegiel  
2632Lerkowska Wiktoria *1898 Liszkowo +1983 Fordon  
2633Leszczyńska Józefa  
2634Leszczyńska Marianna  
2635Leszyński Nn +1877  
2636Lewandowska Anna *1867 Węgrów-Wangeran(nazwa niemiecka)parafia Okonin +1917 Wąbrzeźno   
2637Lewandowska Daniela, Genowefa *1951 Osowo +2016   
2638Lewandowska Janina  
2639Lewandowska Marianna   
2640Lewandowska Nn  
2641Lewandowska Renata *1952 Barlinek +2004 Chełmno  
2642Lewandowska Stefania *1903 Wólne +1987 Bydgoszcz  
2643Lewandowski Ryszard *1830 +1948  
2644Lewandowski Alojzy *1928 Szerokopas +1957 Dźwierzno  
2645Lewandowski Ignacy *1900 Zawada +1982  
2646Lewandowski Józef *1894 +1934 Sierpc  
2647Lewandowski Józef *1891 +1946  
2648Lewandowski Kazimierz *1927 Zalesie +1998   
2649Lewandowski Nn  
2650Lewandowski Nn  
2651Lewandowski Nn  
2652Lewandowski Stanisław + USA  
2653Lewandowski Wojciech *1869  
2654Liczkowska Marianna  
2655Linkowska Maria  
2656Lipińska Katarzyna *1972 Bydgoszcz +2013 Bydgoszcz   
2657Lipińska Teresa  
2658Lipiński Jacek *1974 +1975 Bydgoszcz ul.Lotników cm paraf św trójcy  
2659Lipiński Mieczysław *1941 +2014  
2660Lipka Aleksander *1858 Lipki   
2661Lipka-Chudzik Edward +2006  
2662Lipka-Chudzik Klemens *1883 +1969  
2663Lipka-Chudzik Wiesław *1956 Stoczek Węgrowski +1995 Stoczek Węgrowski   
2664Lipkowska Ludwika *1926 Karnowo +2011 Więcbork  
2665Lipkowska Marcjanna  
2666Lipkowska Marianna *1911 +1997 Toruń  
2667Lipkowska Prakseda *1916 Rokutów +2007 Karnowo   
2668Lipkowski Franciszek *1885 Kocewka +1972  
2669Lipkowski Józef *1912 Suchary  
2670Lipkowski Stanisław *1915 Rokutów +1998 Karnowo  
2671Lipkowski Stefan *1924 Karnowo +2003  
2672Lipska Albina *1853 Kaczkowo  
2673Lipska Elżbieta *1829 Kaczkowo  
2674Lipska Marcjanna *1827 Kaczkowo  
2675Lipska Wiktoria *1851 Kaczkowo  
2676Lipski Błażej *1822 Kaczkowo +1856 Kaczkowo  
2677Lipski Jan  
2678Lipski Józef *1796  
2679Lipski Józef *1849 Kaczkowo +1910 Kaczkowo  
2680Lipski Maciej *1822 Kaczkowo  
2681Lipski Nn   
2682Lis Stefania +1985 Olsztyn  
2683Lisewska Helena *1906 Wąbrzeźno  
2684Lisewska Klara *1908 Wąbrzeźno +1994 Grudziądz  
2685Lisewska Maria *1910 Wąbrzeźno  
2686Lisewska Wanda *1908 Wąbrzeźno  
2687Lisewski Feliks *1905 Wąbrzeźno +1946 Chełmża  
2688Lisewski Franciszek *1910 Wąbrzeźno +1934  
2689Lisewski Józef  
2690Lisewski Maksymilan *1906 Wąbrzeźno +1934  
2691Lisewski Zbigniew *1936 +1961 Bydgoszcz   
2692Lonzer Urszula, Maria *1928 Grudziądz +2000 Chełmno  
2693Lorbiecka Marzena *1990 Bydgoszcz +1990 Bydgoszcz   
2694Lorenc Franciszek  
2695Lorenc Katarzyna *1820 Klukowo +1880 Laskowizna  
2696Lubolak Antoni *1768 +1813 Koliszewo  
2697Lubolak Jan, Chrzciciel *1812 Koliszewo +1813 Koliszewo  
2698Lubolak Marcin *1810 Koliszewo +1813 Koliszewo  
2699Luciński Stanisław *1923 Grąbiec +2005   
2700Lutowska Julianna   
2701Łabich Jan *1907 Nakło n.Notecią +1984 Bydgoszcz Smukała  
2702Łabich Maria  
2703Łabich Stanisław  
2704Łada Wiktoria  
2705Łapińska Łucja  
2706Łaska Cecylia  
2707Łączyński Jan *1949 Dzierzęga +1997 Nowa Ruda   
2708Łobodziński Marek  
2709Łochowicz Regina *1924 Margonin +2012  
2710Łojek Katarzyna *1795  
2711Łojek Katarzyna   
2712Łukasiak Józef  
2713Łukasiak Michał  
2714Łukasiewicz Józef   
2715Łukawiec Robert *1971 +1988   
2716Łysiak Bartłomiej  
2717Łysiak Franciszek  
2718Łysiak Franciszek  
2719Łysiak Leon *1914 Dortmund-Niemcy +2001 Bydgoszcz  
2720Łysiak Urszula, Jadwiga *1949 Bydgoszcz +2017 Bochum/Niemcy  
2721Łyskawa Włodzimierz *1933 +2016  
2722Maciak Marianna  
2723Maciejewska Wiktoria *1784   
2724Mackowiak Casimir, Franc *1901 USA +1975 USA   
2725Maczyńska Wilhelmina *1864  
2726Maćkowska Marianna  
2727Madara Henrry  
2728Madara Raymond  *1930 +2014 USA   
2729Madzelan Marianna  
2730Majewska Anastazja + Turzno  
2731Majewska Anna  
2732Majewska Anna  
2733Makowska Anna  
2734Makowski Jan *1859 Popielarnia  
2735Makowski Józef  
2736Maksiak Teresa  
2737Malak Katarzyna *1878 Oleszno   
2738Malak Walenty *1845   
2739Malec Franciszka  
2740Malec Józefa  
2741Malinowska Anna   
2742Malinowska Klara  
2743Malinowski Adam  
2744Małecka Franciszka *1866 Kaczkowo   
2745Małecki Józef  
2746Małkińska Marianna  
2747Małkowski Nn   
2748Marcyk Franciszka *1808 Małkinia Dolna +1845 Glina  
2749Marcyk Mikołaj *1761 +1821 Małkinia Dolna  
2750Margenfeld Nn  
2751Markowska Elżbieta  
2752Marks Jannie S *1924 +2008 USA  
2753Markuszewska Helena *1885 Linowiec   
2754Markuszewski Jan   
2755Marszał Jan   
2756Marszał Stanisław  
2757Marszałkowska Genowefa + Toruń  
2758Masłowska Agata  
2759Mastalerska Marianna   
2760Matecka Irena *1940 +1940   
2761Matecki Antoni *1915 +1997 Swarzędz   
2762Matecki Jerzy *1944 +2010 Swarzędz   
2763Matejch Marianna  
2764Matusik Józefa  
2765Matusik Katarzyna  
2766Matusik Katarzyna  
2767Matusik Małgorzata   
2768Matusik Marianna  
2769Matusik Mateusz  
2770Matusik Tomasz   
2771Matuszewicz Anna *1904 Turzno +1984 Bydgoszcz  
2772Matuszewicz Bronisław *1898 Turzno +1976 Lipno  
2773Matuszewicz Franciszek *1893 Kamionki Małe  
2774Matuszewicz Franciszek *1869 Małe Kamionki +1935 Szerokopas  
2775Matuszewicz Jan *1894 Kamionki Małe  
2776Matuszewicz Marianna *1906 Lipniczki +1993  
2777Matuszewicz Roch *1843 Młyniec  
2778Matuszewicz Teofila *1897 Turzno +1897 Koniczynka  
2779Mazurkiewicz Anna *1879   
2780Mazurkiewicz Franciszek  
2781Męzińska Józefa  
2782Męziński Karol  
2783Michalik Antonina  
2784Michalik Feliks *1903 Grądziki +1908 Grądziki   
2785Michalik Franciszek *1877 Grądziki +1905 Grądziki   
2786Michalik Gertruda  
2787Michalik Helena  
2788Michalik Jan  
2789Michalik Łucja  
2790Michalik Marcjanna  
2791Michalik Marianna  
2792Michalik Marianna  
2793Michalik Tekla  
2794Michalik Tekla  
2795Michalska Ewa *1813 Trynosy +1849 Laskowizna  
2796Michalski Mateusz  
2797Michna Franciszek *1877 +1937 Zblewo  
2798Michna Jan  
2799Michna Józefa *1900 +1946  
2800Miętkiewicz Marianna  
2801Miklikowska Antonina *1874 Blizienko  
2802Miklikowski Bronisław *1907 Książki   
2803Miklikowski Franciszek *1871 Blizienko  
2804Miklikowski Jan *1886 Dąbrówka Królewska +1908  
2805Miklikowski Jan *1882 Blizienko   
2806Miklikowski Józef *1884   
2807Miklikowski Stefan  
2808Miklikowski Wincenty *1905 Rywałd +1907 Książki   
2809Miklikowski Władysław *1907 Książki   
2810Mikołajczyk Adam  
2811Mikołajczyk Agnieszka  
2812Mikołajczyk Anna  
2813Mikołajczyk Elżbieta *1873 Sumiężne  
2814Mikołajczyk Franciszek *1868 Sumiężne  
2815Mikołajczyk Franciszka *1893 Sumiężne   
2816Mikołajczyk Franciszka +1890   
2817Mikołajczyk Franciszka *1884 Sumiężne  
2818Mikołajczyk Jan *1885 Sumiężne  
2819Mikołajczyk Jan  
2820Mikołajczyk Józef  
2821Mikołajczyk Józef *1844 Sumiężne +1903 Sumiężne   
2822Mikołajczyk Józefa *1832 Sumiężne   
2823Mikołajczyk Katarzyna *1857 Sumiężne  
2824Mikołajczyk Kazimierz +1872 Sumiężne  
2825Mikołajczyk Marianna  
2826Mikołajczyk Marianna  
2827Mikołajczyk Marianna1 *1871 Sumiężne  
2828Mikołajczyk Marianna2 *1887 Sumiężne  
2829Mikołajczyk Paweł  
2830Mikołajczyk Szymon +1832 Sumiężne  
2831Mikołajczyk Wiktoria *1888 Sumiężne  
2832Mikołajczyk Wojciech *1797 +1852 Sumiężne  
2833Mikulska Magdalena *1816  
2834Mikulski Tadeusz  
2835Miller Marianna   
2836Miszczuk Alexander *1786  
2837Miszczuk Jan *1850 Łojewo  
2838Miszczuk Józef *1861   
2839Miszczuk Marcjanna *1870 Łojew +1901 Ostrówek   
2840Miszczuk Stanisław  
2841Miszczuk Wojciech *1826 Wieliczna  
2842Młynarczyk Elżbieta  
2843Modzela Andrzej  
2844Modzelan Anna *1871 Brok  
2845Modzelan Paweł  
2846Modzelan Waleria  
2847Modzelewska Marianna  
2848Molska Katarzyna *1823 Gwizdały  
2849Molska Marianna  
2850Molska Marianna  
2851Molska Marianna *1825 Gwizdały  
2852Molska Monika *1928 +1995 Grabowiec  
2853Molski Adam *1814  
2854Molski Antoni *1821 Gwizdały  
2855Molski Jacenty *1817 Gwizdały  
2856Molski Jan  
2857Molski Józef *1873 Gwizdały +1944   
2858Molski Wojciech *1816 Gwizdały  
2859Mrowińska Barbara  
2860Mrowińska Halina  
2861Mrowińska Henryka *1939 +1972 Płock  
2862Mrowiński Adam  
2863Mrowiński Jakub  
2864Mrowiński Jan *1909 Chrapoń +1972 Płock   
2865Mrowiński Wojciech  
2866Mroz Marianna  
2867Mrozińska Marianna  +1811   
2868Mrówczyńska Helena *1932 Skoczkowo +2010 Bydgoszcz   
2869Mrówczyński Artur  
2870Mróz Anna  
2871Muchewicz Marianna  +1811   
2872Mudry Michał *1895 +1970  
2873Mudry Teodor *1929 Bór Zajaczyński +2016 Legnica  
2874Mularska Wiktoria *1837 Smolechy  
2875Mularski Stanisław  
2876Murawska Teresa  
2877Murawski Andrzej  
2878Murawski Antoni *1822 Wierzbówiec  
2879Murawski Jakub *1819 Koliszewo  
2880Murawski Jan *1816 Zielechy  
2881Murawski Marcin *1814 Koliszewo  
2882Murawski Nn *1934 +1973  
2883Murawski Piotr *1824 Wierzbówiec  
2884Murcyk Teresa  
2885Musiał Marianna   
2886Musiał Nn   
2887Mustalewski Jan *1852  
2888Mustalewski Jan +1876  
2889Nadana Marianna  
2890Nadolska Marianna   
2891Nagrabska Julianna *1842 Sagaje Stok +1893 Ostrów Mazowiecka  
2892Nagrabski Jan  
2893Nagrabski Tomasz  
2894Najmoła Adam *1861 Ogrodniki  
2895Najmoła Anna *1898 Ogrodniki  
2896Najmoła Antonina *1884 +1971  
2897Najmoła Antonina *1904 Ogrodniki  
2898Najmoła Bronisława *1889 Ogrodniki +1890 Ogrodniki  
2899Najmoła Franciiszek *1893 Ogrodniki  
2900Najmoła Franciszek *1832 +1887 Wielgie Ogrodniki   
2901Najmoła Franciszka *1888 Ogrodniki +1888 Ogrodniki  
2902Najmoła Jan *1859 +1860 Ogrodniki  
2903Najmoła Józef *1857  
2904Najmoła Józefa *1891 Ogrodniki +1891 Ogrodniki  
2905Najmoła Katarzyna *1900 Ogrodniki  
2906Najmoła Marcjanna *1873 Ogrodniki +1951 Ogrodniki   
2907Najmoła Marian   
2908Najmoła Marianna *1896 Ogrodniki +1898 Ogrodniki  
2909Najmoła Marianna *1882 Ogrodniki  
2910Najmoła Marianna *1864 Ogrodniki  
2911Najmoła MU *1869 Wielgie Ogrodniki +1869 Ogrodniki  
2912Najmoła MU *1867 Ogrodniki +1867 Ogrodniki  
2913Najmoła Szymon *1894 Ogrodniki  
2914Najmoła Zofia /Nn/  
2915Nalewaj (Naliwaj) Michał   
2916Nalewaj Marianna *1872 Darnowo   
2917Napierała Anna *1914 Potulice  
2918Napierała Franciszek  
2919Napierała Franciszka *1873 Potulice  
2920Napłosek Adam *1885 Jasiorówka +1885 Jasiorówka   
2921Napłosek Jan *1851   
2922Napłosek Konstaty *1890 Jasiorówka   
2923Napłosek Mikołaj  
2924Napłosek Teofila *1886 Jasiorówka   
2925Nasiadka Adam  
2926Nasiadka Adam  
2927Nasiadka Franciszka *1792  
2928Nasiadka Katarzyna +1874 Kaczkowo  
2929Nasiadka Marianna  
2930Naturzonka Zuzanna   
2931Nawrocka Michalina  
2932Niedzielska Rozalia    
2933Niemojewska Justyna  
2934Nierychlewski Jan *1938 Kobyloch k.Lekowa +2006 Poznań   
2935Niewiadomska Waleria   
2936Niewiadomski Maciej  
2937Nitecka Helena *1784 +1823 Czuraj  
2938Niwińska Marianna  
2939Niżnik Błażej *1841   
2940Niżnik Fabian *1849 +1849   
2941Niżnik Józef *1847   
2942Niżnik Józefa *1853   
2943Niżnik Klemens  
2944Niżnik Leon *1857 +1858   
2945Niżnik Ludwik *1817 +1881 Rynia Nowa   
2946Niżnik Wiktoria *1867   
2947Nn A.Helen *1906 +1992 USA   
2948Nn Agnieszka  
2949Nn Agnieszka  
2950Nn Agnieszka  
2951Nn Aleksandra *1910 +1954  
2952Nn Alexandria *1891 +1926   
2953Nn Anna   
2954Nn Anna  
2955Nn Anna   
2956Nn Anna   
2957Nn Anna  
2958Nn Anna   
2959Nn Antonina  
2960Nn Apolonia  
2961Nn Apolonia  
2962Nn Bronisława *1900 +1972  
2963Nn Cecylia *1760   
2964Nn Danuta  
2965Nn Elżbieta *1954 +2013   
2966Nn Elżbieta  
2967Nn Eufemia  
2968Nn Ewa  
2969Nn Ewa  
2970Nn Ewa  
2971Nn Feliksa *1904 +1987  
2972Nn Florentyna *1893 +1977 Bydgoszcz  
2973Nn Franciszka  
2974Nn Franciszka  
2975Nn Franciszka *1767 +1847 Żachy  
2976Nn Franciszka *1887 +1964 Bydgoszcz  
2977Nn Franciszka +1825   
2978Nn Genowefa *1941 +2014  
2979Nn Genowefa +1945 Ogrodniki  
2980Nn Genowefa *1912 +1990  
2981Nn Gertruda  
2982Nn Gertruda  
2983Nn Halina *1948 +2000   
2984Nn Harlotte  
2985Nn Helena  
2986Nn Helena + Syberia  
2987Nn Helena *1924 +1992  
2988Nn Helena  
2989Nn Jadwiga  
2990Nn Jadwiga   
2991Nn Jadwiga *1933  
2992Nn Jadwiga  
2993Nn Jadwiga *1807 +1852 Wrocki  
2994Nn Jadwiga  
2995Nn Jan + Toruń  
2996Nn Jolanta +2011 Łódź   
2997Nn Jolanta  
2998Nn Józef  
2999Nn Józefa  
3000Nn Józefa  
3001Nn Julianna  *1873 +1955  
3002Nn Katarzyna  
3003Nn Katarzyna  
3004Nn Katarzyna  
3005Nn Katarzyna   
3006Nn Katarzyna *1725  
3007Nn Katarzyna  
3008Nn Katarzyna  
3009Nn Katarzyna  
3010Nn Katarzyna  
3011Nn Konstancja  
3012Nn Krystyna  
3013Nn Krystyna  
3014Nn Lucyna *1922 +1999  
3015Nn Łucja  
3016Nn Łucja *1930 +2004   
3017Nn Magdalena  
3018Nn Małgorzata  
3019Nn Małgorzata  
3020Nn Margaret, Peggy *1921 +2007 USA  
3021Nn Maria *1913 +1998   
3022Nn Maria *1890 +1983  
3023Nn Marianna  
3024Nn Marianna  
3025Nn Marianna  
3026Nn Marianna  
3027Nn Marianna  
3028Nn Marianna  
3029Nn Marianna  
3030Nn Marianna  
3031Nn Marianna +1820   
3032Nn Marianna  
3033Nn Marianna  
3034Nn Marianna  
3035Nn Marianna  
3036Nn Marianna  
3037Nn Marianna  
3038Nn Marta  
3039Nn Michał  
3040Nn Nn  
3041Nn Nn  
3042Nn Nn   
3043Nn Nn  
3044Nn Nn   
3045Nn Nn  
3046Nn Nn  
3047Nn Nn  
3048Nn Nn  
3049Nn Nn  
3050Nn Nn  
3051Nn Nn  
3052Nn Nn  
3053Nn Nn  
3054Nn Nn +2008  
3055Nn Nn  
3056Nn Nn   
3057Nn Nn  
3058Nn Nn   
3059Nn Nn  
3060Nn Nn  
3061Nn Nn  
3062Nn Nn   
3063Nn Nn   
3064Nn Nn  
3065Nn Nn  
3066Nn Nn   
3067Nn Petronela  
3068Nn Regina   
3069Nn Rozalia  
3070Nn Rozalia  
3071Nn Rozalia  
3072Nn Rozalia  
3073Nn Salomea  
3074Nn Stanisława  
3075Nn Stanisława  
3076Nn Stanisłwa  
3077Nn Stefania   
3078Nn Tekla  
3079Nn Teresa  
3080Nn Teresa   
3081Nn Teresa  
3082Nn Teresa +1854 Kaczkowo  
3083Nn Teresa  
3084Nn Teresa  
3085Nn Urszula  
3086Nn Valentina *1900 +1978 USA  
3087Nn Zofia  
3088Nn Zofia  
3089Nn Zofia  
3090Nn Zofia *1930 +1994  
3091Nn Zofia  
3092Nn Zofia  
3093Nn Zofia  
3094Nn Zofia   
3095Nowaczak Marianna   
3096Nowaczkowa Anna  
3097Nowak Andrzej  
3098Nowak Aniela  
3099Nowak Antonina  
3100Nowak Franciszka  
3101Nowak Franciszka  
3102Nowak Franciszka *1863  
3103Nowak Hieronim + Gdańsk   
3104Nowak Józefa *1894 Modrze +1972   
3105Nowak Kazimiera *1920 +1997 Poniatowo  
3106Nowak Małgorzata  
3107Nowak Marcjanna  
3108Nowak Mikołaj  
3109Nowak Nn   
3110Nowak Piotr  
3111Nowakowska Elżbieta *1799   
3112Nowakowska Joanna *1849  
3113Nowakowski Jan   
3114Nowicka Marianna  
3115Nowicki Rajmund *1927 +2002   
3116Nowicki Władysław   
3117Nowotka Ewa *1863 Laski  
3118Nowotka Ewa *1842 Laski  
3119Nowotka Franciszek *1813 Budziska  
3120Nowotka Wojciech  
3121Nowotko Adam  
3122Nowotko Adam *1844 Laski  
3123Nowotko Adam *1867 Laski  
3124Nowotko Aleksander *1882 Laski +1947 Karczewizna  
3125Nowotko Ewa *1842 Laski  
3126Nowotko Franciszek *1869 Laski  
3127Nowotko Franciszka *1879 Laski  
3128Nowotko Jan *1839 Laski  
3129Nowotko Józef *1873 Laski +1874 Laski  
3130Nowotko Karolina *1861 Laski  
3131Nowotko Kazimiera *1904  
3132Nowotko Kazimierz *1865 Laski  
3133Nowotko Krystyna *1929 +2010 Łódź   
3134Nowotko Marianna *1858 Łojew  
3135Nowotko Stanisława *1902 Łojew +1903 Łojew  
3136Nowotko Władysław *1905 Łojew +1991 Łojew   
3137Nowowiejski Antoni *1864 Ostrów Mazowiecka  
3138Nowowiejski Franciszek  
3139Nowowiejski Piotr *1895 Ostrów Mazowiecka +1957 Ostrów Mazowiecka   
3140Nowowiejski Stanisław  
3141Ochendowska Julianna *1813 Udrzyn  
3142Ochendowski Walenty  
3143Ochman Agnieszka *1813 Czosnów +1848 Łosia Wólka  
3144Ochman Grzegorz *1780 +1813 Czosnów  
3145Ochman Jakub  
3146Odyniec Teresa  
3147Oksiędzki Tadeusz *1933 Karczewizna +1990 Poniatowo   
3148Oksiędzki Franciszek *1915 +1954 Poniatowo  
3149Okuń Jakub  
3150Olbryś Adam *1791 Rażny +1849 Ruda  
3151Olbryś Jakub  
3152Olbryś Konstancja  
3153Olbryś Marcjanna  
3154Olbryś Marianna  
3155Olbryś Marianna *1792 Poręba +1823 Udrzynek  
3156Olbryś Marianna *1836 Kaczkowo +1896 Kaczkowo  
3157Olbryś Tomasz  
3158Oldach Juliusz +1943  
3159Olewnik Cecylia *1927 Skoczkowo +1944 Sierpc   
3160Olewnik Czesław  
3161Olewnik Edward *1933 Skoczkowo +2003 Starogard Gdański   
3162Olewnik Janina  
3163Olewnik Józef  
3164Olewnik Józefa *1912  
3165Olewnik Julian *1896 Zgagowo +1974 Skoczkowo   
3166Olewnik Marian  
3167Olewnik Teresa *1930 Skoczkowo +2015   
3168Olewnik Wiesław *1962 Zblewo +1968 Czarna Woda   
3169Oljasz Adam *1853 Matały  
3170Oljasz Genowefa *1926 Grabowiec +2000 Warszawa   
3171Oljasz Grzegorz *1862 Wielgie Ogrodniki + Ogrodniki  
3172Oljasz Leszek, Jan *1961 Jadów +2017 Węgrów  
3173Oljasz Ludwika *1899 Ogrodniki +1980 Poniatowo  
3174Oljasz Ryszard *1928 Grabowiec +1989 Grabowiec  
3175Oljasz Stanisław *1825 Dąbrowa  
3176Oljasz Stanisław  
3177Oljasz Wawrzyniec  
3178Oljasz Władysław *1889 Grabowiec +1970 Grabowiec  
3179Olszewska Rozalia  
3180Olszewski Stanisław  
3181Olszewski Wiesław *1967 Łochów +1998   
3182Olszta Antoni * Wieldządz  
3183Olszta Julia *1889 Cholewice  
3184Olszta Zofia *1887 Cholewice  
3185Ołdakowska Scholastyka  
3186Oniszk Adam  
3187Oniszk Elżbieta *1791 +1849 Łojew  
3188Oniszk Franciszka  
3189Oniszk Franciszka *1869  
3190Oniszk Katarzyna *1810  
3191Oniszk Magdalena  
3192Oniszk Marianna *1826 Laski  
3193Oniszk Tomasz  
3194Oniś Zuzanna  
3195Oniś Zuzanna  
3196Oniś Zuzanna  
3197Oniśk Zuzanna  
3198Opałka Anna *1906 +1959  
3199Orębska Albina *1884   
3200Orębska Bronisława *1876   
3201Orębski Adam *1883   
3202Orębski Adam  
3203Orębski Andrzej *1878   
3204Orębski Antoni *1841 Kobyłka   
3205Orębski Bolesław *1881   
3206Orębski Jan *1888   
3207Orębski Józef, Stanisław *1887   
3208Orlikowska Anna  
3209Orłowska Apolonia  
3210Orłowska Zofia *1851 Pecyna  
3211Orłowski Andrzej +1897 Długosiodło  
3212Orłowski Stanisław  
3213Orst Berta *1872 Kikół k/Lipna +1876 Kikół k/Lipna   
3214Orst Elżbieta(Elisabeth) *1754 Tryl  
3215Orst Jan  *1725  
3216Orst Jan(Joannes)  
3217Orst Joannes *1766  
3218Orst Julian *1878 Kikół k/Lipna +1878 Kikół k/Lipna   
3219Orst Julianna  *1866 Kikół k/Lipna +1866 Kikół k/Lipna   
3220Orst Karol 1 *1816 +1863   
3221Orst Karol 2 *1841 Kikół k/Lipna +1913 Kikół k/Lipna   
3222Orst Karol 3 *1867 Kikół k/Lipna   
3223Orst Karolina, Emilja *1870 Kikół k/Lipna   
3224Orst Krystyna(Christina) *1747 Mały Komórsk  
3225Orst M U *1888 Kikół k/Lipna +1888 Kikół k/Lipna   
3226Orst Michael  
3227Orst Olga *1875 Kikół k/Lipna +1878 Kikół k/Lipna   
3228Orst Rudolf *1864 Kikół k/Lipna   
3229Orszt Alfons *1905 Wąbrzeźno +1977 Wąbrzeźno   
3230Orszt Anastazy *1905 Radzyń Domena +1905 Fijewo   
3231Orszt Anna *1894 Wąbrzeźno +1894 Wąbrzeźno   
3232Orszt Anna *1907 Wąbrzeźno   
3233Orszt Anna *1911 +1994   
3234Orszt Anna(Alina) *1836 Chełmica Duża  
3235Orszt Antonina *1878 Wałycz   
3236Orszt Antonina  
3237Orszt Barbara, Zofia *1923 Skępe +2011   
3238Orszt Bernard *1884 Wałycz   
3239Orszt Bernard Junior, Franciszek  *1921 Toruń +1962 Wałbrzych   
3240Orszt Bernard Senior *1896 Fijewo +1962 Toruń   
3241Orszt Bogusław *1951 Wałbrzych +2003 Wałbrzych   
3242Orszt Bolesław *1902 Radzyń Domena +1903 Radzyń Domena   
3243Orszt Czesława *1901 KIKół k/Lipna +1920   
3244Orszt Edmund *1924 Toruń +2002 Toruń   
3245Orszt Edward +2010 Grudziądz   
3246Orszt Elizabetha *1745 Wielki Komursk  
3247Orszt Elżbieta *1860 Wronie  
3248Orszt Felicja *1932 Wąbrzeźno +1961 Wąbrzeźno   
3249Orszt Felicja *1933 Mosina +2005 Poznań   
3250Orszt Franciszek *1931 Wąbrzeźno +1998 Toruń   
3251Orszt Franciszek *1881 Wałycz +1918   
3252Orszt Hedwig *1902 Wielkie Radowiska   
3253Orszt Hedwig(Jadwiga)  
3254Orszt Helena  
3255Orszt Helena *1893 Wąbrzeźno +1975 Bydgoszcz   
3256Orszt Helena *1912 Kikół k/Lipna +1995 Lublin   
3257Orszt Helena *1897 Niedźwiedź +1897 Niedźwiedź   
3258Orszt Henryk *1904 Kikół k/Lipna +1995 Toruń   
3259Orszt Henryk *1906 Wąbrzeźno +1906 Wąbrzeźno   
3260Orszt Henryk *1933 Wąbrzeźno +1994 Wąbrzeźno   
3261Orszt Iwona *1957 Poznań +1978 Poznań   
3262Orszt Izabella *1976 Bydgoszcz +1976 Bydgoszcz   
3263Orszt Jadwiga   
3264Orszt Jakub +1851  
3265Orszt Jan *1875 Wałycz +1946   
3266Orszt Jan *1896 Niedźwiedź +1896 Niedźwiedź   
3267Orszt Jan +1833 Tąsewy  
3268Orszt Jan *1899 Radzyń Domena +1901 Radzyń Domena   
3269Orszt Jan(Janusz) *1940 +1998 Wąbrzeźno   
3270Orszt Jan(Żan) *1902 Wąbrzeźno +1982 Grudziądz   
3271Orszt Janusz *1925 Lipno +1926 Lipno   
3272Orszt Józef *1905 Wąbrzeźno +1943 Poznań   
3273Orszt Józef *1899 Kikół k/Lipna +1939 pod Sochaczewem   
3274Orszt Józefa *1827 Chełmica Duża  
3275Orszt Julianna  *1873 Wałycz   
3276Orszt Kazimiera *1895 Jarczechowo gmina Kikół +1974 Poznań   
3277Orszt Kazimierz *1911 +1986   
3278Orszt Leon *1903 Radzyń Domena   
3279Orszt Leon *1904 Wąbrzeźno +1904 Wąbrzeźno   
3280Orszt Ludwik Junior *1892 Jarczechowo gmina Kikół +1945 więzienie Radogoszcz   
3281Orszt Ludwik Senior *1868 Kikół k/Lipna +1935   
3282Orszt Łucja *1908 Wąbrzeźno +1979 Wąbrzeźno   
3283Orszt M U *1910 Niedźwiedź +1910 Niedźwiedź   
3284Orszt M U *1905 Niedźwiedź +1905 Niedźwiedź   
3285Orszt M U *1906 Wąbrzeźno +1906 Wąbrzeźno   
3286Orszt Marcin *1904 Wielkie Radowiska +1904 Wielkie Radowiska   
3287Orszt Marcin *1836 +1900   
3288Orszt Maria *1939 Bydgoszcz +1939 Bydgoszcz   
3289Orszt Maria(Maryla), Mirosława *1939 Poznań +2011 Poznań   
3290Orszt Marianna  
3291Orszt Marianna *1897 Jarczechowo gmina Kikół +1962 Warszawa   
3292Orszt Marianna *1821 Tąsewy  
3293Orszt Mieczysław *1927 +2014   
3294Orszt Polikarp *1901 Niedźwiedź   
3295Orszt Roch *1907 Wąbrzeźno +1907 Wąbrzeźno   
3296Orszt Roman *1955 Rybnik +2007   
3297Orszt Roman *1898 Jarczechowo gmina Kikół +1912   
3298Orszt Roman, Henryk *1946 Bydgoszcz +2007 Bydgoszcz    
3299Orszt Ryszard *1953 Toruń +2005 Wałbrzych   
3300Orszt Stanisław *1891 Jarczechowo gmina Kikół +1907   
3301Orszt Stanisław +1969 Anglia   
3302Orszt Stanisław *1866 Wałycz +1940 Bydgoszcz   
3303Orszt Stanisław *1899 Niedźwiedź +1967 Bydgoszcz   
3304Orszt Stanisława *1907 Kikół k/Lipna +1930   
3305Orszt Stanisława *1895 Wąbrzeźno +1897 Radzyń Domena   
3306Orszt Stanisława +1863 Warszawa  
3307Orszt Stanisława *1909 Wąbrzeźno +1960 Wąbrzeźno   
3308Orszt Stanisława *1862 Warszawa +1863 Warszawa  
3309Orszt Sylwester *1934 Poznań +1935 Poznań   
3310Orszt Tomasz *1869 +1869   
3311Orszt Tomasz *1971 Bydgoszcz +1971 Bydgoszcz   
3312Orszt Urszula *1936 Poznań +2013 Poznań   
3313Orszt Urszula *1917 Wąbrzeźno +1993 Bydgoszcz   
3314Orszt Waldemar *1961 Wąbrzeźno +1961 Wąbrzeźno   
3315Orszt Waleria *1898 Fijewo +1898 Radzyń Domena   
3316Orszt Weronika *1859 Kurkocin +1900 Wałycz   
3317Orszt Wiktor   
3318Orszt Władysław *1870 +1929   
3319Orszt Władysław   
3320Orszt Władysław *1900 Radzyń Domena +1901 Radzyń Domena   
3321Orszt Władysław *1924 +2009 Lipno   
3322Orszt Władysława *1933 Dobrogościce +1944   
3323Orszt Zdzisława   
3324Orszt Zofia *1910 +2006 Warszawa   
3325Orszt Zygfryda *1909 Wąbrzeźno   
3326Orsztówna Donata  
3327Oryga Józef  
3328Oryga Józefa *1839  
3329Oryga Marianna  
3330Orzechowska Małgorzat *1815 Siekluki +1856  
3331Orzechowska Zofia *1888 Rogóźnia   
3332Orzechowski Antoni *1918 +1989 Piekary Śląskie   
3333Orzechowski Franciszek *1863 Grabownica  
3334Orzechowski Józef *1843 Grabownica  
3335Orzechowski Mateusz  
3336Orzechowski Wawrzyniec *1822 Grabownica Nowa +1900 Grabownica Nowa  
3337Orzechowski Wojciech  
3338Osowicka Małgorzata  
3339Osowska Agnieszka   
3340Ostrowska Aniela *1911  
3341Ostrowski Stanisław  
3342Ostrowski Władysław *1942 Borek +2015 Grudziądz  
3343Otlewski Aleksander *1942 +2016 Bydgoszcz  
3344Otlewski Janusz *1946 +1991  
3345Otlewski Tadeusz *1919 Bydgoszcz +1985 Bydgoszcz  
3346Owczarczyk Rozalia *1855 Kaczkowo   
3347Owczarczyk(Kacała) Wojciech *1832 Kaczkowo +1896 Kaczkowo  
3348Owsianka Adam *1833  
3349Owsianka Anna *1835  
3350Owsianka Antonina  
3351Owsianka Ewa  
3352Owsianka Józefa  
3353Owsianka Józefa *1837 +1841  
3354Owsianka Katarzyna *1843  
3355Owsianka Małgorzata /Kulbicka/ *1845  
3356Owsianka Marcin *1809 Stara Wola  
3357Owsianka Marianna *1832  
3358Owsianka Mikołaj *1766 +1832  
3359Owsianka Paweł  
3360Owsianka Wiktoria *1841  
3361Ozimkowska Marianna *1826 Łobdowo  
3362Ozimkowski Bartolomeusz *1791  
3363Ozimkowski Jakub *1825 Łobdowo  
3364Ożarowska Magdalena  
3365Pachuca Izabela *1845 Sieciechów +1907 Łoje  
3366Pakoć Anna  
3367Palacz Zofia *1929 Minikowo +2008 Toruń   
3368Palicka Krystyna *1934 Gdynia +2001 Gdańsk   
3369Pałka Helena  
3370Pałuska Anna  
3371Pałuska Anna  
3372Pałuska Antoni  
3373Pałuska Jakub *1908 Ostrów Mazowiecka   
3374Pałuska Jan *1878 Przyborowie   
3375Pałuska Wiktoria *1905 Ostrów Mazowiecka +1954 Ostrów Mazowiecka   
3376Paprota Magdalena  
3377Parcheta Adam *1829 Poręba  
3378Parcheta Jakub  
3379Partyka Agnieszka  
3380Partyka Józefa  
3381Parys Franciszek *1878 Kaczkowo   
3382Parys Józefa  
3383Parys Katarzyna *1801 +1822 Kaczkowo  
3384Parys Katarzyna *1819 Kaczkowo +1855 Kaczkowo  
3385Parys Łucja  
3386Parys Łucja *1791 +1832 Kaczkowo  
3387Parys Mateusz  
3388Parys Mateusz  
3389Parys Stanisław, Mieczysław *1910 Kaczkowo +1910 Kaczkowo   
3390Parys Tomasz  
3391Parys Wojciech *1823 Kaczkowo +1903 Kaczkowo  
3392Pasek Agnieszka  
3393Pasieka Anna *1905 +1935 Trzeciewnica   
3394Pastewka Adam  *1863 Wielgie Ogrodniki  
3395Pastewka Franciszek  
3396Pastewka Ignacy  
3397Pastewka Józef  
3398Pastewka Józef *1898 Stoczek Węgrowski  
3399Pastewka Józef *1830 Wielgie Ogrodniki  
3400Pastewka Małgorzata *1861 Grabowiec  
3401Pastewka Michał  
3402Pastewka Stanisław *1895 Stoczek Węgrowski  
3403Pastewski Jacek *1968 +1994   
3404Paszczyk Katarzyna  
3405Paszczyk Kazimierz  
3406Paśnik Katarzyna  
3407Pawicka Magdalena +1891 Drgicz  
3408Pawicki Adam *1827 Stoczek Węgrowski  
3409Pawicki Aleksander *1848 Stoczek Węgrowski  
3410Pawicki Michał  
3411Pawlak Antoni  
3412Pawlak Grzegorz +2010   
3413Pawlak Ignacy *1930 Piotrowo Pierwsze + Swarzędz   
3414Pawlak Jan  
3415Pawlak Marianna *1838 Przewóz +1897 Majdan Koziki  
3416Pawlak Tadeusz   
3417Pawleńczyk Małgorzata *1950 +2002   
3418Pawłowska Janina *1914 +2006  
3419Pawłowska Marianna *1870 Jarczechowo gmina Kikół +1932   
3420Pawłowski Walenty +1889   
3421Pazik Anna *1902 Brzezienko   
3422Pazik Antoni +1894 Brzezienko  
3423Pazik Apolonia +1874 Brzezienko  
3424Pazik Ewa +1887 Brzezienko  
3425Pazik Jan +1890 Brzezienko  
3426Pazik Kazimiera *1898 Brzezienko   
3427Pazik Leon *1875 Rząśnik   
3428Pazik Marianna *1900 Brzezienko   
3429Pazik Marianna  
3430Pazik Mikołaj  
3431Pazik Stanisław  
3432Pazik Szymon  
3433Pazik Wawrzyniec +1887 Brzezienko  
3434Pazińska Marianna *1829 Sochocin +1897 Sochocin  
3435Paziński Antoni  
3436Pazula Katarzyna  
3437Pączkowska Marianna *1919 +2001 Toruń   
3438Pełka Franciszek *1885   
3439Pełka Jan  
3440Pełtak Katarzyna  
3441Peplan Anna /Peplaun/ *1843 Łukaszewo +1883 Kikół k/Lipna   
3442Peplan Krystian +1863   
3443Perzyna Franciszka  
3444Perzyna Franciszka  
3445Pesta Franciszek  
3446Pesta Jan *1939 Jonne +2009 Sierpc   
3447Pędzich Agnieszka  
3448Pękala Agnieszka  
3449Piasecka Antonina  
3450Piasecka Emilia *1871 Topór  
3451Piasecka Katarzyna  
3452Piasecki Bonifacy  
3453Piasecki Stanisław  
3454Pieczyńska Antonina *1850 Króle  
3455Pieczyński Antoni  
3456Pieczyński Walenty  
3457Piekarska Anna *1871 Suwała  
3458Piekarska Franciszka  
3459Piekarska Marianna *1876 Wrocki +1877 Wrocki  
3460Piekarski Franciszek *1874 Wrocki  
3461Piekarski Jan *1864 Pusta Dabrówka  
3462Piekarski Józef *1837  
3463Pielech Katarzyna  
3464Pielech Magdalena  
3465Pielech Mikołaj  
3466Pieńkos Marianna  
3467Pieńkowska Anna *1788 +1856  
3468Pierzchała Joanna  
3469Pierzchanowska Agnieszka *1800 +1813 Koliszewo  
3470Pierzchanowska Aleksandra *1865 Kaczkowo +1874 Malinowo   
3471Pierzchanowska Anna *1870 Glina +1881 Glina   
3472Pierzchanowska Anna *1841 Glina   
3473Pierzchanowska Anna *1891 Malinowo   
3474Pierzchanowska Anna *1836 Kaczkowo +1846 Kaczkowo   
3475Pierzchanowska Anna *1802 Glina +1847 Kaczkowo   
3476Pierzchanowska Anna *1822 Grabownica   
3477Pierzchanowska Anna  
3478Pierzchanowska Antonina *1795 +1865 Glina  
3479Pierzchanowska Apolonia *1836 Glina +1836 Glina   
3480Pierzchanowska Barbara *1877 Malinowo   
3481Pierzchanowska Bolesława *1901 Malinowo   
3482Pierzchanowska Bolesława *1902 Malinowo   
3483Pierzchanowska Czesława *1920 Trzcianka +1983 Bydgoszcz   
3484Pierzchanowska Czesława *1910 Brzózka +2005 Węgrów   
3485Pierzchanowska Elżbieta *1893 Glina   
3486Pierzchanowska Elżbieta *1842 Glina +1894 Glina   
3487Pierzchanowska Eugenia * Wielgie Ogrodniki + Warszawa   
3488Pierzchanowska Ewa *1867 Kaczkowo   
3489Pierzchanowska Felicja *1904 Ogrodniki +1945 Ogrodniki   
3490Pierzchanowska Franciszka *1896 Glina   
3491Pierzchanowska Franciszka *1862 Glina   
3492Pierzchanowska Franciszka *1850 Kaczkowo   
3493Pierzchanowska Franciszka *1892 Malinowo   
3494Pierzchanowska Franciszka *1879 Glina   
3495Pierzchanowska Franciszka *1768 Brok  
3496Pierzchanowska Franciszka *1902 Ogrodniki +1904 Ogrodniki   
3497Pierzchanowska Franciszka *1765 +1813 Glina  
3498Pierzchanowska Franciszka   
3499Pierzchanowska Helena *1904 Jelenie +1905   
3500Pierzchanowska Helena *1905 Ruda   
3501Pierzchanowska Irena   
3502Pierzchanowska Jadwiga *1866 Kaczkowo +1866 Kaczkowo   
3503Pierzchanowska Janina *1909 Stawek   
3504Pierzchanowska Janina *1950 Ogrodniki +2009 Warszawa   
3505Pierzchanowska Józefa *1886 Glina   
3506Pierzchanowska Józefa *1898 Malinowo   
3507Pierzchanowska Józefa *1818 Koliszewo  
3508Pierzchanowska Józefa *1882 Malinowo   
3509Pierzchanowska Józefa *1895 Orzełek   
3510Pierzchanowska Józefa *1847 Kaczkowo +1853 Kaczkowo   
3511Pierzchanowska Józefa *1907 Brzózka +1909 Brzózka   
3512Pierzchanowska Julianna  *1870 Kaczkowo +1871 Kaczkowo   
3513Pierzchanowska Karolina *1885 Malinowo +1891 Malinowo   
3514Pierzchanowska Karolina *1854 Kaczkowo +1888 Kaczkowo   
3515Pierzchanowska Katarzyna *1891 Malinowo   
3516Pierzchanowska Katarzyna *1846 Kaczkowo +1898 Malinowo   
3517Pierzchanowska Katarzyna *1773 +1814 Glina  
3518Pierzchanowska Katarzyna *1845 Kaczkowo +1853 Kaczkowo   
3519Pierzchanowska Katarzyna *1860 Brzózka +1908 Lipki   
3520Pierzchanowska Katarzyna *1896 Malinowo   
3521Pierzchanowska Katarzyna *1884 Glina   
3522Pierzchanowska Katarzyna *1790 +1870 Grabownica   
3523Pierzchanowska Katarzyna *1865 Glina   
3524Pierzchanowska Kazimiera *1909 Brzózka +2002 Lipki Stare   
3525Pierzchanowska Leokadia *1906 Czesin   
3526Pierzchanowska M U *1901 Jelonki +1901 Jelonki   
3527Pierzchanowska Magdalena *1847 Glina   
3528Pierzchanowska Małgorzata *1813 Glina +1829 Glina   
3529Pierzchanowska Marcjanna *1833 Kaczkowo +1902 Kaczkowo   
3530Pierzchanowska Marcjanna *1878 Glina   
3531Pierzchanowska Maria, Regina *1924 Ogrodniki +2012 Warszawa   
3532Pierzchanowska Marianan *1875 Glina   
3533Pierzchanowska Marianna *1895 Brzózka   
3534Pierzchanowska Marianna *1891 Malinowo +1893 Malinowo   
3535Pierzchanowska Marianna *1889 Glina +1892 Glina   
3536Pierzchanowska Marianna *1899 Glina +1900 Glina   
3537Pierzchanowska Marianna *1880 Glina   
3538Pierzchanowska Marianna *1777  
3539Pierzchanowska Marianna *1837 Glina +1854 Glina   
3540Pierzchanowska Marianna *1904 Jerzyska   
3541Pierzchanowska Marianna *1778 +1835 Zaręby  
3542Pierzchanowska Marianna *1843 Kaczkowo   
3543Pierzchanowska Marianna  
3544Pierzchanowska Marianna *1818 Kaczkowo +1879 Rogóźnia  
3545Pierzchanowska Marianna *1842 Kaczkowo +1842 Kaczkowo   
3546Pierzchanowska Marianna1 *1872 Kaczkowo +1873 Kaczkowo   
3547Pierzchanowska Marianna2 *1876 Malinowo +1882 Malinowo   
3548Pierzchanowska Marianna3 *1889 Malinowo +1890 Malinowo   
3549Pierzchanowska Michalina *1906 Glina   
3550Pierzchanowska Mu *1890 Malinowo +1890 Malinowo   
3551Pierzchanowska Mu *1906 Malinowo +1906 Malinowo   
3552Pierzchanowska Rozalia *1862 Małkinia Górna   
3553Pierzchanowska Rozalia *1843 Kaczkowo   
3554Pierzchanowska Rozalia *1883 Malinowo   
3555Pierzchanowska Rozalia *1891 Glina   
3556Pierzchanowska Rozalia *1831 Glina +1903 Glina   
3557Pierzchanowska Rozalia *1897 Orzełek   
3558Pierzchanowska Rozalia *1884 Malinowo   
3559Pierzchanowska Scholastyka *1852 Kaczkowo   
3560Pierzchanowska Stefania *1902 Glina +2007 Ostrów Mazowiecka   
3561Pierzchanowska Stefania *1909 Malinowo   
3562Pierzchanowska Tekla  
3563Pierzchanowska Teofila *1883 Malinowo   
3564Pierzchanowska Urszula *1959   
3565Pierzchanowska Waleria *1901 Malinowo   
3566Pierzchanowska Wanda *1945 Ogrodniki +2016 Warszawa   
3567Pierzchanowska Weronika *1912 Czesin +1913 Czesin   
3568Pierzchanowska Weronika *1850 Kaczkowo +1851 Kaczkowo   
3569Pierzchanowska Weronika *1874 Brzózka +1890 Brzózka   
3570Pierzchanowska Wiktoria *1869 Kaczkowo +1877 Malinowo   
3571Pierzchanowska Wiktoria *1902 Glina +1903 Glina   
3572Pierzchanowska Wiktoria *1870 Glina +1910 Nagoszewo   
3573Pierzchanowska Władysława *1896 Malinowo   
3574Pierzchanowski Adam1 *1879 Malinowo +1880 Malinowo   
3575Pierzchanowski Adam2 *1881 Malinowo   
3576Pierzchanowski Aleksander *1901 Malinowo +1901 Malinowo   
3577Pierzchanowski Andrzej *1902 Glina +1902 Glina   
3578Pierzchanowski Andrzej *1896 Glina   
3579Pierzchanowski Andrzej *1844 Bojany +1857 Glina   
3580Pierzchanowski Andrzej *1864 Glina   
3581Pierzchanowski Andrzej *1948 Ogrodniki +1999 Warszawa   
3582Pierzchanowski Andrzej *1849 Glina   
3583Pierzchanowski Antoni *1894 Orzełek +1894 Orzełek   
3584Pierzchanowski Antoni *1840 Glina +1865 Grabownica   
3585Pierzchanowski Antoni *1834 Glina +1876 Glina   
3586Pierzchanowski Antoni1, Andrzej *1819 Koliszewo +1823 Koliszewo  
3587Pierzchanowski Antoni2 *1824 Koliszewo  
3588Pierzchanowski Balcer(Baltazar) *1770 +1823 Glina   
3589Pierzchanowski Benedykt *1860 Kaczkowo   
3590Pierzchanowski Bernard *1878 Glina   
3591Pierzchanowski Błażej *1811 Glina +1853 Glina   
3592Pierzchanowski Błażej *1867 Glina   
3593Pierzchanowski Bronisław *1876 Glina   
3594Pierzchanowski Bronisław *1905 Malinowo +1983 Czerwin   
3595Pierzchanowski Bronisław *1904 Jerzyska +1996 Brzózka   
3596Pierzchanowski Czesław *1909 Czesin   
3597Pierzchanowski Edward *1911 Warszawa +1963 Warszawa   
3598Pierzchanowski Edward *1910 Glina   
3599Pierzchanowski Franciszek *1872 Glina   
3600Pierzchanowski Franciszek *1877 Malinowo +1882 Malinowo   
3601Pierzchanowski Franciszek *1805 Glina +1844 Glina   
3602Pierzchanowski Franciszek *1865 Brzózka +1943 Ogrodniki   
3603Pierzchanowski Franciszek *1829 Glina +1856 Glina   
3604Pierzchanowski Franciszek *1899 Malinowo +1900 Malinowo   
3605Pierzchanowski Franciszek *1889 Glina   
3606Pierzchanowski Franciszek *1879 Malinowo +1893 Malinowo   
3607Pierzchanowski Franciszek *1887 Glina +1889 Glina   
3608Pierzchanowski Hieronim *1897 Wielgie Ogrodniki +1982 Ogrodniki   
3609Pierzchanowski Jakub *1865 Kaczkowo   
3610Pierzchanowski Jan *1838 Glina   
3611Pierzchanowski Jan *1837 Glina +1837 Glina   
3612Pierzchanowski Jan *1895 Malinowo +1898 Malinowo   
3613Pierzchanowski Jan *1863 Brzózka +1949   
3614Pierzchanowski Jan *1799 Brok +1868 Glina   
3615Pierzchanowski Jan *1910 Ogrodniki +1995 Ogrodniki   
3616Pierzchanowski Jan *1882 Glina   
3617Pierzchanowski Jan *1959   
3618Pierzchanowski Jan *1900 Brzózka +1901 Brzózka   
3619Pierzchanowski Jan *1853 Glina +1867 Glina   
3620Pierzchanowski Jan *1898 Malinowo +1899 Malinowo   
3621Pierzchanowski Jan, Chrzciciel *1809 Koliszewo +1809 Koliszewo  
3622Pierzchanowski Jan1 *1888 Malinowo +1893 Malinowo   
3623Pierzchanowski Jan2 *1894 Malinowo   
3624Pierzchanowski Józef *1843 Glina +1845 Glina   
3625Pierzchanowski Józef *1826 Glina +1899 Glina   
3626Pierzchanowski Józef *1881 Brzózka +1942 Warszawa   
3627Pierzchanowski Józef *1882 Glina +1887 Glina   
3628Pierzchanowski Józef *1874 Malinowo   
3629Pierzchanowski Józef *1873 Glina +1877 Glina   
3630Pierzchanowski Józef *1896 Malinowo +1898 Malinowo   
3631Pierzchanowski Józef1 *1848 Bojany +1851 Glina   
3632Pierzchanowski Józef2 *1858 Glina   
3633Pierzchanowski Konstanty *1882 Glina   
3634Pierzchanowski Ludwik *1858 Kaczkowo +1859 Kaczkowo   
3635Pierzchanowski M U *1906 Malinowo +1906 Malinowo   
3636Pierzchanowski M U *1887 Malinowo +1887 Malinowo   
3637Pierzchanowski Maciej *1840 Glina   
3638Pierzchanowski Marceli *1909 Malinowo  
3639Pierzchanowski Marcin *1839 Kaczkowo +1909 Malinowo   
3640Pierzchanowski Marcin *1839 Kaczkowo +1841 Kaczkowo   
3641Pierzchanowski Marcin *1838 Glina +1838 Glina   
3642Pierzchanowski Marcin1 *1810 Glina +1810 Glina   
3643Pierzchanowski Marcin2 *1816 Glina +1871 Kaczkowo   
3644Pierzchanowski Mateusz  
3645Pierzchanowski Mikołaj *1894 Malinowo   
3646Pierzchanowski MU *1892 Brzózka +1892 Brzózka   
3647Pierzchanowski MU *1900 Ogrodniki +1900 Ogrodniki   
3648Pierzchanowski Piotr *1884 Glina   
3649Pierzchanowski Piotr *1868 Glina   
3650Pierzchanowski Piotr *1820 Glina +1892 Malinowo   
3651Pierzchanowski Piotr *1903 Malinowo   
3652Pierzchanowski Roch *1888 Malinowo +1891 Malinowo   
3653Pierzchanowski Roch *1903 Glina   
3654Pierzchanowski Roch *1844 Glina   
3655Pierzchanowski Roch *1869 Brzózka +1942   
3656Pierzchanowski Stanisław   
3657Pierzchanowski Stanisław  
3658Pierzchanowski Stanisław *1948 Ogrodniki +1948   
3659Pierzchanowski Stanisław *1862 Kaczkowo   
3660Pierzchanowski Stanisław *1886 Malinowo   
3661Pierzchanowski Stanisław *1902 Jerzyska   
3662Pierzchanowski Stanisław *1900 Malinowo +1900 Malinowo   
3663Pierzchanowski Stanisław1 *1832 Kaczkowo +1832 Kaczkowo   
3664Pierzchanowski Stanisław2 *1842 Kaczkowo +1842 Kaczkowo   
3665Pierzchanowski Stefan *1927 Ogrodniki +2016 Łochów   
3666Pierzchanowski Stefan *1909 Warszawa   
3667Pierzchanowski Szymon *1852 Glina +1853 Glina   
3668Pierzchanowski Szymon *1873 Glina +1885 Glina   
3669Pierzchanowski Tomasz *1898 Glina   
3670Pierzchanowski Walenty *1902 Jerzyska   
3671Pierzchanowski Walenty *1871 Glina +1871 Glina   
3672Pierzchanowski Wawrzyniec *1835 Glina +1900 Brzózka   
3673Pierzchanowski Wiktor *1894 Malinowo   
3674Pierzchanowski Wincenty *1851 Glina +1852 Glina   
3675Pierzchanowski Władysław *1907 Malinowo   
3676Pierzchanowski Władysław *1911 Brzózka   
3677Pierzchanowski Władysław *1907 Stawek   
3678Pierzchanowski Władysław *1938 Ogrodniki +1979 Ogrodniki   
3679Pierzchanowski Wojciech *1848 Glina +1854 Glina   
3680Pierzchanowski Wojciech *1807 Glina +1855 Kaczkowo   
3681Pierzkowska Marianna  
3682Pietrak Franciszka  
3683Pietruszczyński Ignacy   
3684Piętak Magdalena  
3685Pikorska Franciszka  
3686Pilarski Roman  
3687Piorkowska Marianna  
3688Piotrowska Agnieszka  
3689Piotrowska Helena  
3690Piotrowska Julianna *1840 Twarogi  
3691Piotrowska Marianna *1879 Laski  
3692Piotrowski Kazimierz  
3693Piókowska Ewa  
3694Piórkowska Agnieszka  
3695Piórkowska Ewa  
3696Piórkowska Ewa  
3697Piórkowska Magdalena *1819 Osuchowa  
3698Piórkowski Marcin  
3699Pióro Marianna  
3700Pisanko Ewa  
3701Pisanko Jakub  
3702Piwnicki Henryk   
3703Piwowarski Jan  
3704Placek Maria