Klinikowski -Drzewo Genealogiczne

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Osoby zmarłe - Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]4839

1Abramczyk Józef  
2Abramczyk Marcin *1800 Stok  
3Abramczyk Piotr *1876 Grabownica Stara   
4Abramczyk. Anastazja /Abramczyk/ *1773 +1833 Sielc  
5Abramczyk. Antoni /Abramczyk/ *1832 Stok +1910 Grabownica stara  
6Abramowska Janina *1895 Kluki +1972 Kałuszyn  
7Adamczyk Łukasz *1984 +2000   
8Adamowicz Monika +1934 Lipsk  
9Alber Henryk /Serafinowicz/ *1948 Otwock +2008 Miedzylesie   
10Albert Marcjanna *1779 +1849 Brzózka   
11Aleksiewicz Dorora  
12Alijewicz Jan *1896 +1975  
13Ałdycka Franciszka  
14Ałdycka Rozalia   
15Ałdycki Józef  
16Ałdycki Maciej  
17Andryszczyk Adrianna  
18Andryszczyk Barbara  
19Andrzejak Maria *1962 +1962   
20Andrzejewska Leokadia *1921 Lutheran +2005 Bydgoszcz  
21Ankudowicz Antoni *1866  
22Ankudowicz Bolesław *1893 Łochów  
23Antoniak Franciszka *1819 Czuraj  
24Antoniak Julianna  *1819 Czuraj  
25Antoniak Małgorzata *1819 Czuraj  
26Antoniak Paweł *1779  
27Arażnik Urszula  
28Archacka Ewa   
29Archacka Marianna *1811 Białebłoto +1854 Kaczkowo  
30Archacki Piotr  
31Arczewska Marianna *1852 Płatków   
32Arczewski Jan   
33Ardanowski Antoni *1812 Łobdowo  
34Ardanowski Franciszek  
35Artront Katarzyna  
36Artychowska Agata *1857 Kaczkowo  
37Artychowski Michał  
38Augustyniak Adam *1884 Rogóźnia +1885 Rogóźnia  
39Augustyniak Adam *1845 Czuraj  
40Augustyniak Albina(Balbina) *1851 +1852 Czuraj  
41Augustyniak Anna *1840 Rogóźnia  
42Augustyniak Antoni *1895 Rogóźnia +1896 Rogóźnia  
43Augustyniak Dionizy +1833  
44Augustyniak Elżbieta *1856  
45Augustyniak Franciszek *1836 +1837 Czuraj  
46Augustyniak Franciszka *1880 Rogóźnia  
47Augustyniak Jakub *1876 Rogóźnia +1950 Ostrów Mazowiecka  
48Augustyniak Jan *1853 Czuraj  
49Augustyniak Józef *1886 Rogóźnia  
50Augustyniak Józef *1859 Rogóźnia +1869 Rogóźnia  
51Augustyniak Katarzyna *1891 Rogóźnia +1892 Rogóźnia  
52Augustyniak Katarzyna *1838 Czuraj +1857 Rogóźnia  
53Augustyniak Marianna *1889 Rogóźnia +1890 Rogóźnia  
54Augustyniak Piotr  
55Augustyniak Piotr *1848 +1849 Czuraj  
56Augustyniak Piotr *1813 Zawady +1877 Rogóźnia  
57Augustyniak Szczepan *1882 Rogóźnia +1891 Rogóźnia  
58Augustyniak Wiktoria *1840 +1842 Czuraj  
59Augustynik Marianna *1783  
60Augustynik Paweł  
61Auguścik Jan *1781 +1846 Lipki  
62Auguścik Ludwik *1823 Lipki +1883  
63Baca Mirosław  
64Badecka Scholastyka  
65Badurek Józef  
66Badurek Małgorzata *1833 Nagószewo  
67Bajson Bogusław *1925 Samoklęski +2013 Skoczkowo   
68Bajson Franciiszek *1886 Łoje +1979  
69Bajson Józef *1880 Łoje  
70Bajson Stanisław *1826 Łoje  
71Bakanowicz Agata *1872  
72Bakanowicz Antonina *1869 Wałycz +1936 Przydwórz   
73Bakanowicz Franciszek *1839 +1899   
74Bakanowicz Joanna *1878 Zaskocz  
75Bakanowicz Józef *1890 Łobdowo  
76Bakanowicz Julianna  *1885 Niedźwiedź +1952 Aleksandrowo k.Jarocina  
77Bakanowicz Marianna * Myśliwiec  
78Bakanowicz Pelagia *1872 Wymychowo  
79Bakanowicz Stanisława *1875 Wałycz  
80Bala Adam *1882 Brzuza   
81Bala Anna  
82Bala Anna *1875   
83Bala Antoni *1868   
84Bala Elzbieta *1878 Brzuza   
85Bala Ewa *1831 +1859   
86Bala Franciszek *1866   
87Bala Franciszek *1817 Brzuza +1868 Brzuza  
88Bala Jan *1844 Brzuza   
89Bala Józef *1885 Brzuza +1885 Brzuza   
90Bala Józefa *1886 Brzuza   
91Bala Maciej  
92Bala Marcjanna *1882 Brzuza +1888 Brzuza   
93Bala Marianna *1885 Brzuza +1885 Brzuza   
94Bala Marianna1 *1884 Brzuza +1885 Brzuza   
95Bala Marianna2 *1888 +1889   
96Bala Michał  *1851 Brzuza   
97Bala Rozalia *1879   
98Bala Stanisław *1881 Brzuza   
99Bala Stanisław *1870 Brzuza   
100Bala Stanisław  
101Bala Szymon *1886 Brzuza +1887 Brzuza   
102Bala Tekla  
103Bala Teofila   
104Bala Tomasz *1888 Brzuza   
105Bala Władysław *1876   
106Bala Władysław *1874 Łojki +1875 Łojki   
107Balik Katarzyna  
108Bałdyga Ewa  
109Banaszek Aleksander  
110Banaszek Jadwiga  
111Banaszek Janina, Helena *1929 Sławin +1985 Toruń   
112Banaszek Tomasz  
113Bandurska Katarzyna *1864  
114Bańska Teofila *1871 Łosiewice   
115Bański Antoni *1845 Łojki  
116Bański Franciszek *1814  
117Baran Bolesław *1929 Straszydło koło Rzeszowa +1982 Bolków   
118Baranowska Aleksandra  *1897 Kaczkowo +1897 Kaczkowo   
119Baranowska Anna *1899 Kaczkowo +1974 Brok   
120Baranowski Andrzej *1898 Kaczkowo   
121Baranowski Antoni, Adolf *1873 Brok   
122Baranowski Józef  
123Barch Magdalena  
124Barczak(Bórczyk) Augusta   
125Barszcz Adam *1873 Klukowo  
126Barszcz Adam *1833 Klukowo +1854 Klukowo  
127Barszcz Ambroży *1785 Łochów +1854  
128Barszcz Elżbieta *1808 +1808  
129Barszcz Feliks *1903 Klukowo  
130Barszcz Jan *1826 Małkinia Górna +1828 Klukowo  
131Barszcz Katarzyna *1790 Łochów  
132Barszcz Kazimierz *1820 Małkinia Górna  
133Barszcz Kazimierz +1843  
134Barszcz Maciej  
135Barszcz Marianna *1838 Klukowo +1838 Klukowo  
136Barszcz Marianna *1810 +1810  
137Barszcz Marianna *1778 Łochów  
138Barszcz Mikołaj *1812 +1812  
139Barszcz Piotr *1823 Małkinia Górna +1831 Klukowo  
140Barszcz Piotr1 * Klukowo +1867 Klukowo  
141Barszcz Piotr2 *1871 Klukowo +1872 Klukowo  
142Barszcz Rozalia *1900 Klukowo  
143Barszcz Stanisław  
144Barszcz Stanisław *1834 Klukowo +1899 Klukowo  
145Barszcz Stefania *1906 Klukowo  
146Barszcz Tomasz *1811 +1811  
147Barszcz Władysław *1869 Klukowo  
148Bartczak Aniela *1897 Dalekie  
149Bartczak Jan *1848 Trzcianka  
150Bartczak Marcjanna *1901 Dalekie  
151Bartczak Stanisław *1876 Trzcianka  
152Bartczak Tadeusz  
153Bartczak Wiktor1 *1899 Dalekie +1899 Dalekie  
154Bartczak Wiktor2 *1900 Dalekie  
155Bartkowicz Jan  
156Bartnik Anna *1862 Kołodziąż  
157Bartnik Franc *1869 Sokółka  
158Bartnik Jan  
159Bartnik Józef *1874 Kołodziąż  
160Bartnik Katarzyna *1876 Kołodziąż   
161Bartnik Marcin  
162Bartnik Marianna /Babeckaartnik/ *1871 Kołodziąż  
163Bartnik Rozalia *1865 Kołodziąż  
164Bartnik Stanisław *1866 Kołodziąż  
165Bartosiewicz Adam *1868 Łojki +1873 Łojki   
166Bartosiewicz Adam *1865 Burakowskie +1872 Burakowskie  
167Bartosiewicz Adam *1860 Łochów +1862 Łochów  
168Bartosiewicz Aleksander *1911 Jasiorówka +1994 Węgrów   
169Bartosiewicz Aleksandra *1891 Łochów  
170Bartosiewicz Anastazja *1911 Łojki   
171Bartosiewicz Andrzej *1947 +1991   
172Bartosiewicz Anna *1863 Łochów +1865 Łochów  
173Bartosiewicz Antoni *1881 Łojki   
174Bartosiewicz Antoni *1865 Łochów  
175Bartosiewicz Balbina *1860 Budziska +1865 Budziska  
176Bartosiewicz Bronisława *1882 Burakowskie  
177Bartosiewicz Czesław *1921 Kamionna +1944 Kamionna   
178Bartosiewicz Edward *1905 Łojki   
179Bartosiewicz Edward *1928 Łojew +2000 Malinowszczyzna   
180Bartosiewicz Elżbieta *1853 Łojki   
181Bartosiewicz Eugenia *1931 Łojew +1994 Szubin   
182Bartosiewicz Ewa *1868 Burakowskie +1875 Burakowskie  
183Bartosiewicz Ewa *1856 Łochów  
184Bartosiewicz Ewa *1858 Łojki +1858 Łojki   
185Bartosiewicz Franciszek *1863 Burakowskie +1864 Burakowskie  
186Bartosiewicz Franciszek *1846 Łochów +1848 Łochów  
187Bartosiewicz Franciszek *1835 Budziska  
188Bartosiewicz Franciszek *1840 Budziska   
189Bartosiewicz Franciszka *1838 Budziska  
190Bartosiewicz Franciszka *1843 Budziska   
191Bartosiewicz Halina *1938 Ostrówek +2013   
192Bartosiewicz Helena *1911 Jasiorówka +1979 Jasiorówka   
193Bartosiewicz Helena *1913 Kamionna +1987 Łojew   
194Bartosiewicz Henryk *1942 +2002   
195Bartosiewicz Ignacy *1848 Budziska  
196Bartosiewicz Ignacy *1822 Budziska  
197Bartosiewicz Irena *1941 Ostrówek +2014   
198Bartosiewicz Izydor *1865 Baczki  
199Bartosiewicz Jakub *1825 Budziska +1883 Budziska  
200Bartosiewicz Jan *1894 Burakowskie +1952  
201Bartosiewicz Jan *1803 Budziska +1852 Budziska  
202Bartosiewicz Jan *1843 Budziska +1861  
203Bartosiewicz Jan *1860 Łojki +1861 Łojki   
204Bartosiewicz Jan *1858 Łojki +1858 Łojki   
205Bartosiewicz Jan *1918 Kamionna +1990 Kamionna   
206Bartosiewicz Jan *1953 +1994   
207Bartosiewicz Józef *1888 Łochów +1890 Łochów  
208Bartosiewicz Józef *1864 Burakowskie  
209Bartosiewicz Józef *1818 Budziska   
210Bartosiewicz Józefa *1878 Łojki   
211Bartosiewicz Józefa *1851 Łochów +1856 Łochów  
212Bartosiewicz Julianna *1885 Burakowskie  
213Bartosiewicz Julianna1 *1858 Łojki +1858 Łojki   
214Bartosiewicz Julianna2 *1859 Łojki +1860 Łojki   
215Bartosiewicz Karolina *1855 Łochów  
216Bartosiewicz Karolina *1853 Łochów  
217Bartosiewicz Katarzyna *1849 Łochów  
218Bartosiewicz Katarzyna *1846 Budziska +1847 Budziska  
219Bartosiewicz Katarzyna *1846 Łojki +1888 Brzuza   
220Bartosiewicz Kazimierz *1894 Łojki +1894 Łojki   
221Bartosiewicz Kazimierz *1814 Budziska  
222Bartosiewicz Konstancja *1888 Burakowskie  
223Bartosiewicz Krystyna *1933 Ostrówek +2010 Ostrówek   
224Bartosiewicz Kunegunda  *1809 Budziska +1815 Budziska  
225Bartosiewicz Małgorzata *1874 Łojki   
226Bartosiewicz Małgorzata *1868 Łochów  
227Bartosiewicz Marcin *1870 Burakowskie  
228Bartosiewicz Marianna *1893 Burakowskie  
229Bartosiewicz Marianna *1873 Burakowskie  
230Bartosiewicz Marianna *1862 Łojki   
231Bartosiewicz Marianna *1843 Budziska   
232Bartosiewicz Marianna *1848 Łochów  
233Bartosiewicz Marianna *1836 Budziska  
234Bartosiewicz Marianna *1907 Miedzyleś +1996 Węgrów  
235Bartosiewicz Marianna *1851 Łojki   
236Bartosiewicz Michał *1840 Budziska +1878 Burakowskie  
237Bartosiewicz Mikołaj *1820 Budziska +1821 Budziska  
238Bartosiewicz MU *1866 Budziska +1866 Budziska  
239Bartosiewicz MU *1858 Łochów +1858 Łochów  
240Bartosiewicz Paulina  *1871 Łojki   
241Bartosiewicz Paweł *1767 +1828 Budziska   
242Bartosiewicz Pelagia *1915 Kamionna +1968 Wolice   
243Bartosiewicz Piotr *1811 Budziska +1817 Budziska  
244Bartosiewicz Rozalia *1855 Łojki   
245Bartosiewicz Rozalia *1898 Błotki  
246Bartosiewicz Stanisław *1876 Burakowskie +1876 Burakowskie  
247Bartosiewicz Stanisław *1892 Burakowskie +1893 Burakowskie  
248Bartosiewicz Stanisław *1816 Budziska  
249Bartosiewicz Stanisław *1864 Łojki   
250Bartosiewicz Stanisław *1928 Kamionna +1997 Bydgoszcz   
251Bartosiewicz Stanisław1 *1842 Budziska   
252Bartosiewicz Stanisław2 *1848 Łojki +1885 Łojki   
253Bartosiewicz Teofil *1872 Budziska  
254Bartosiewicz Teofila *1866 Łojki   
255Bartosiewicz Tomasz *1884 Łojki +1959 Kamionna   
256Bartosiewicz Wacław1 *1907 Jasiorówka +1908 Jasiorówka   
257Bartosiewicz Wacław2 *1909 Jasiorówka +1952 Zagościniec Klembów    
258Bartosiewicz Wawrzyniec *1837 Budziska  
259Bartosiewicz Wiktor *1905 Łojki   
260Bartosiewicz Wiktoria *1876 Łojki   
261Bartosiewicz Władysław *1881 Łojki   
262Bartosiewicz Wojciech *1863 Budziska +1863 Budziska  
263Bartoszewska Katarzyna *1900 Kowalewo Pomorskie  
264Baszkowska Michalina *1864 Żytowo +1934 Skoczkowo   
265Baszkowski Konstanty   
266Bącek Jan *1815 Zuzułka  
267Bącek Magdalena *1841 Wielgie Ogrodniki   
268Bącek Piotr  
269Bednarczyk Adam *1837 Kuzkowizna  
270Bednarczyk Adolf *1909 Kuskowizna  
271Bednarczyk Aleksander *1901 Kuskowizna  
272Bednarczyk Aleksandra *1887 Kaczkowo  
273Bednarczyk Anna  *1911 Kuskowizna +1911 Kuskowizna  
274Bednarczyk Antoni *1869 Kaczkowo  
275Bednarczyk Antoni *1911 Kuskowizna  
276Bednarczyk Antoni *1865 Kuskowizna  
277Bednarczyk Antoni *1800 Ostrów Mazowiecka  
278Bednarczyk Bolesław *1911 Kuskowizna  
279Bednarczyk Bronisława *1895 Kaczkowo  
280Bednarczyk Feliks *1874 Kuskowizna  
281Bednarczyk Fraciszek *1806 Kuskowizna +1843 Kuskowizna  
282Bednarczyk Franciszka *1889 Kaczkowo  
283Bednarczyk Helena *1906 Kuskowizna +1985 Kuskowizna  
284Bednarczyk Jakub *1840 Kuskowizna +1885 Kuskowizna  
285Bednarczyk Jan *1882 Kaczkowo  
286Bednarczyk Jan *1879 Kuskowizna +1886 Kuskowizna  
287Bednarczyk Jan *1809 Kaczkowo +1877 Kuskowizna  
288Bednarczyk Jan *1840 Kuskowizna   
289Bednarczyk Józef *1898 Kaczkowo +1899 Kaczkowo  
290Bednarczyk Józef *1904 Kuskowizna +1905 Kuskowizna  
291Bednarczyk Józef *1899 Kuskowizna  
292Bednarczyk Józef *1846 Błędnica +1898 Kaczkowo  
293Bednarczyk Józef *1884 Kuskowizna  
294Bednarczyk Józefa *1866 Kuskowizna +1887 Kuskowizna  
295Bednarczyk Julian *1912 Kuskowizna  
296Bednarczyk Julianna *1891 Kaczkowo  
297Bednarczyk Julianna  *1865 Kuskowizna   
298Bednarczyk Katarzyna *1845 Kuskowizna +1886 Kaczkowo  
299Bednarczyk Łucja *1834 Kuzkowizna  
300Bednarczyk Maciej  
301Bednarczyk Marcjanna *1876 Kuskowizna +1876 Kuskowizna  
302Bednarczyk Marianna *1797 +1855 Bojany  
303Bednarczyk Marianna *1879 Kaczkowo  
304Bednarczyk Marianna *1908 Kaczkowo  
305Bednarczyk Marianna *1905 Kuskowizna  
306Bednarczyk Marianna *1902 Kuskowizna  
307Bednarczyk Marianna *1899 Kuskowizna  
308Bednarczyk Marianna *1882 Kuskowizna  
309Bednarczyk Marianna *1832 Błędnica  
310Bednarczyk Marianna *1832 Kuskowizna +1902 Dudy  
311Bednarczyk Marianna *1871 Kuskowizna   
312Bednarczyk Michalina *1904 Kuskowizna  
313Bednarczyk MU *1907 Kuskowizna +1907 Kuskowizna  
314Bednarczyk Paulina  *1868 Kuskowizna   
315Bednarczyk Paweł  
316Bednarczyk Paweł *1803 Błędnica +1878 Kaczkowo  
317Bednarczyk Piotr *1896 Kuskowizna +1982 Ostrów Mazowiecka  
318Bednarczyk Roch  
319Bednarczyk Roch *1868 Kuskowizna  
320Bednarczyk Rozalia *1865 Kacpurykowo  
321Bednarczyk Rozalia *1907 Kuskowizna  
322Bednarczyk Sebastian *1761 +1820 Błędnica  
323Bednarczyk Stanisław *1871 Kaczkowo +1952  
324Bednarczyk Stanisław *1903 Kuskowizna  
325Bednarczyk Stanisław *1870 Kuskowizna +1873 Kuskowizna  
326Bednarczyk Stanisław *1819 Kuskowizna   
327Bednarczyk Stefania *1909 Kuski +1909 Kuskowizna  
328Bednarczyk Wawrzyniec *1760 Kuskowizna +1848 Kuskowizna  
329Bednarczyk Weronika *1809  
330Bednarczyk Władysław *1894 Kaczkowo +1894 Kaczkowo  
331Bednarczyk Władysław *1882 Kuskowizna  
332Bednarczyk Wojciech *1843 Kuzkowizna  
333Bednarczyk Zofia *1908 Kuskowizna +1908 Kuskowizna  
334Bejma Franciszek *1887 Żelice  
335Bejma Jan *1953 +2013 Wągrowiec   
336Bejma Kazimierz *1944 +2000   
337Bejma Marianna *1913 Żelice  
338Bejma Michał  
339Bejma Stanisław *1911 Żelice +1997 Wągrowiec   
340Bentkowska Anna *1902 Grylewo +1963 Bydgoszcz   
341Bentkowska Franciszka *1900 Grylewo +1980 Żelice   
342Bentkowska Janina *1914 Grylewo +2002 Bydgoszcz  
343Bentkowska Marianna *1898 Grylewo +1974 Bydgoszcz   
344Bentkowska Władysława *1910 Grylewo  
345Bentkowska Zofia *1933 Żelice +1934 Żelice  
346Bentkowski Jan   
347Bentkowski Józef *1877 Morakowo +1947 Żelice  
348Bentkowski Stanisław *1906 Grylewo +1983 Bydgoszcz  
349Bentkowski Wincenty *1904 Grylewo  
350Bernat Marianna  
351Beszczyńska Marianna  
352Białek Aleksander *1893 Żarnowa +1959 Toruń  
353Białek Jakub +1953  
354Białkowska Marianna *1863 Przydwórz   
355Białkowski Franciiszek *1833  
356Biegaj Marianna  
357Biegaj Marianna *1801 +1868 Glina   
358Biegaj Wojciech   
359Biel Antoni *1911 +2008  
360Biel Edward *1937 +2010  
361Biel Franciszek *1901 +1990  
362Biel Józef *1872 +1953  
363Biel Ludwik *1919 Łącko +2009 Bydgoszcz   
364Biel Maria *1904 +1957  
365Biel Paweł *1906 +1908  
366Biel Ryszard *1954 Barcin +1978 Barcin   
367Biel Szymon *1908 +1962  
368Biel Władysław *1899 +1936  
369Biel Wojciech *1915 +1917  
370Bieleńczyk Jadwiga   
371Bielicki Czesław *1905 +1979 Warszawa   
372Bielicki Dariusz *1933 Lipno +2013 USA   
373Bielińska Franciszka  
374Bielnicka Marcjanna *1888 Wielgie Ogrodniki  
375Bielska Anna *1889 Sumiężne  
376Bielska Anna, Marianna *1802 +1884 Sumiężne  
377Bielska Franciszka *1852 Bojany  
378Bielska Magdalena  
379Bielska Marianna *1875 Sumiężne  
380Bielska Marianna  
381Bielska Wiktoria2 *1881 Sumiężne +1884 Sumiężne  
382Bielski Andrzej *1878 Sumiężne  
383Bielski Jacek  
384Bielski Józef *1814 Sumiężne +1880 Sumiężne  
385Bielski Józef *1886 Sumiężne  
386Bielski Kazimierz *1845 Sumiężne   
387Bielski Piotr *1824 Sumiężne +1895 Sumiężne  
388Bielski Stanisław  
389Bienias Agata  
390Bieniek Franciszek  
391Bieniek Franciszka  
392Bieniek Jan  
393Bieniek Józefa *1839 Starowola +1863   
394Bieniek Konstancja *1885  
395Bieniek Marianna *1888  
396Bieniek Tomasz *1883  
397Biernacka Franciszka  
398Biernacki Stanisław  
399Biernat Wiktoria  
400Bilnicki Adam *1860 Topór +1890 Wielgie Ogrodniki  
401Bilnicki Szczepan  
402Blandzińska Marianna  
403Blechert Jan  
404Bloch Franciszka *1848 Kolonia Prześwit +1905 Przyjmy  
405Bloch Józef  
406Bluhm Anna *1803 +1865 Mątawy  
407Błaszczyk Aniela *1823 Małkinia Górna +1870 Klukowo  
408Błaszczyk Apolonia *1877 Brudki Nowe   
409Błaszczyk Brigida   
410Błaszczyk Marcin  
411Boberski Włodzimierz +1984 Łódź   
412Bocian Franciszek  
413Bocian Jan   
414Bocian Marcjanna  
415Bodek Marianna  
416Bodus Franciszek  
417Bodus Katarzyna *1875 Konary  
418Bodus Maciej *1848 Przysieka +1933 Żelice  
419Bodus Rozalia *1889 Grylewo   
420Bodzon Adam *1836 Wielgie Ogrodniki  
421Bodzon Antoni  
422Bodzon Katarzyna  
423Bodzon Petronela *1880 Wielgie Ogrodniki  
424Bodzon Szczepan  
425Bogdan Anna  
426Bogusławski Franciszek  
427Bojarska Marcjanna  
428Bojarski Feliks  
429Bolesta Aleksander *1873 Kaczkowo   
430Bolesta Andrzej *1897 Sielc +1981 Komorowo   
431Bolesta Bronisława *1905 Sielc   
432Bolesta Katarzyna *1783 Kaczkowo +1852 Grabownica  
433Bolesta Łukasz  
434Bolesta Wojciech *1845 Kaczkowo  
435Bonarek Feliks  
436Bonarek Harriet *1929 USA +2016 USA   
437Bonarek Zofia *1894 Polska +1983 USA   
438Bonis Klara  
439Bonkowski Franciszek  
440Bonkowski Ignacy  
441Bonowicz Kazimiera *1903 +1985   
442Bonowicz Nn  
443Borcan Jan *1910 +1979   
444Borkowska Franciszka *1859 Dębowa Łąka  
445Borkowska Marianna *1855 Dębowa Łąka  
446Borkowska Rozalia *1862 Dębowa Łąka  
447Borkowski Jan  *1809 Sokołów +1885 Dębowa Łąka  
448Borowa Agnieszka  
449Borowa Aleksandera *1890 Kaczkowo +1891 Kaczkowo  
450Borowa Aleksandra *1901 Glina +1987 Morzyczyn Włościaski   
451Borowa Anna *1871 Klukowo +1872 Klukowo  
452Borowa Anna *1824 Klukowo +1904 Przewóz  
453Borowa Anna *1903 Glina   
454Borowa Antonina *1898 Malinowo   
455Borowa Antonina *1903 Glina   
456Borowa Bronisława *1876 Klukowo  
457Borowa Emilia *1902 Ostrów Mazowiecka +1986 Ostrów Mazowiecka   
458Borowa Ewa  
459Borowa Ewa  
460Borowa Ewa *1803 Kaczkowo  
461Borowa Ewa *1822 Klukowo  
462Borowa Franciszka *1864 Przewóz +1892 Klukowo  
463Borowa Franciszka *1867 Glina  
464Borowa Franciszka  
465Borowa Franciszka *1876 Glina   
466Borowa Franciszka  *1825 Klukowo  
467Borowa Helena *1903 Glina   
468Borowa Jan  
469Borowa Jan  
470Borowa Józefa *1852 Czuraj +1894 Sumiężne  
471Borowa Józefa *1907 Glina   
472Borowa Józefa *1884   
473Borowa Julianna  *1896 Glina  
474Borowa Karolina  
475Borowa Katarzyna  
476Borowa Katarzyna *1816 Przewóz  
477Borowa Katarzyna  
478Borowa Katarzyna *1889 Glina  
479Borowa Katarzyna *1855 Glina  
480Borowa Katarzyna  
481Borowa Katarzyna *1860 Niegowiec  
482Borowa Katarzyna *1808 Przywóz +1840 Przywóz  
483Borowa Katarzyna *1879   
484Borowa Leokadia *1907 Kaczkowo +1910 kaczkowo  
485Borowa Leokadia *1899 Glina   
486Borowa Małgorzata  
487Borowa Marcjanna *1866 Klukowo +1866 Klukowo  
488Borowa Marcjanna *1897 Kaczkowo  
489Borowa Marcjanna *1901 Glina   
490Borowa Marcjanna *1883 Glina +1892 Glina   
491Borowa Marianna *1878 Grabowiec  
492Borowa Marianna *1811 Klukowa  
493Borowa Marianna *1760 +1826 Błędnica  
494Borowa Marianna *1865 Glina  
495Borowa Marianna *1813 Kaczkowo  
496Borowa Marianna *1835 Przewóz  
497Borowa Marianna  
498Borowa Marianna  
499Borowa Marianna *1814 Orło +1855 Orło  
500Borowa Marianna *1809 Borowe  
501Borowa Marianna *1885 Kaczkowo +1885 Kaczkowo   
502Borowa Marianna *1875 Klukowo +1909 Sielc   
503Borowa Marianna *1897 Glina +1910 Glina   
504Borowa Paweł  
505Borowa Paweł  
506Borowa Rozalia *1860 Glina  
507Borowa Rozalia  
508Borowa Rozalia *1881 Sielc   
509Borowa Stanisława /Kulesza / *1902 Ostrów Mazowiecka +1902 Ostrów Mazowiecka   
510Borowa Stanisława *1909 Glina   
511Borowa Weronika *1881 Glina   
512Borowa Wiktoria *1867 Klukowo  
513Borowa Wiktoria *1840 Przewóz +1843  
514Borowa Wiktoria *1873   
515Borowa Wiktoria *1872 Glina +1873 Glina   
516Borowa Wiktoria1 *1873 Sumiężne +1874 Sumiężne  
517Borowa Zofia *1876 Klukowo +1877 Klukowo  
518Borowa Zofia *1904 Ostrów Mazowiecka   
519Borowska Franciszka  
520Borowska Katarzyna *1814 Czuraj  
521Borowski Blanche *1893 +1987 USA  
522Borowski Jan +1814  
523Borowski Jan *1896 Polska  
524Borowski Ludwik, Kaolrol *1802 Czuraj  
525Borowy Aleksander *1878 Klukowo  
526Borowy Aleksander *1906 Kaczkowo +1907 Kaczkowo   
527Borowy Aleksander *1909 Kaczkowo +1909 Kaczkowo  
528Borowy Andrzej *1873 Klukowo  
529Borowy Andrzej *1893 Glina +1894 Glina  
530Borowy Andrzej *1798  
531Borowy Andrzej *1874   
532Borowy Andrzej *1874 Glina   
533Borowy Andrzej *1870 Glina +1904 USA Boltimore   
534Borowy Antoni  
535Borowy Antoni *1905 Klukowo  
536Borowy Antoni *1895 Malinowo   
537Borowy Antoni *1888 Glina +1963 Brok  
538Borowy Antoni *1893 Glina  
539Borowy Balcer  
540Borowy Błażej *1794  
541Borowy Bronisław *1898 Glina +1898 Glna   
542Borowy Czesław *1910 Ostrów Mazowiecka   
543Borowy Feliks *1835 Przewóz +1898 Klukowo  
544Borowy Franciszek  
545Borowy Franciszek *1894 Kaczkowo  
546Borowy Franciszek *1861 Glina   
547Borowy Franciszek *1898 Glina   
548Borowy Franciszek *1885   
549Borowy Franciszek *1866 Glina +1867 Glina   
550Borowy Franciszek1 *1857 Glina +1857 Glina  
551Borowy Franciszek2 *1862 Glina   
552Borowy Hipolit *1899 Kaczkowo +1908 Kaczkowo  
553Borowy Ignacy *1878 Glina   
554Borowy Jakub  
555Borowy Jakub *1870 Glina   
556Borowy Jan *1902 Klukowo  
557Borowy Jan *1879 Klukowo +1883 Klukowo  
558Borowy Jan  
559Borowy Jan *1895 Glina +1895 Glina  
560Borowy Jan *1892 Kaczkowo  
561Borowy Jan *1827  
562Borowy Jan *1890   
563Borowy Jan *1842 Kaczkowo   
564Borowy Józef *1905 Ostrów Mazowiecka   
565Borowy Józef *1903 Kaczkowo +1908 Kaczkowo   
566Borowy Józef  
567Borowy Józef  
568Borowy Józef *1892 Glina +1892 Glina  
569Borowy Józef *1831 Czuraj +1905 Glina  
570Borowy Józef *1882   
571Borowy Józef *1843 Klukowo +1903 Sielc   
572Borowy Józef *1868 Glina   
573Borowy Józef *1896 Glina   
574Borowy Konstanty *1905 Brok  
575Borowy Marcin  
576Borowy Marcin  
577Borowy Mikołaj  
578Borowy MU *1904 Malinowo +1904 Malinowo   
579Borowy Paweł  
580Borowy Paweł  
581Borowy Paweł *1825 Żachy  
582Borowy Paweł  
583Borowy Piotr *1900 Klukowo +1902 Klukowo  
584Borowy Piotr *1892 Glina +1963 Glina  
585Borowy Piotr *1858 Glina +1858 Glina  
586Borowy Piotr *1818 Klukowo  
587Borowy Piotr *1902 Kaczkowo  
588Borowy Piotr  
589Borowy Roch  
590Borowy Stanisław *1821 Klukowa  
591Borowy Stanisław *1908 Brok  
592Borowy Stanisław *1901 Kaczkowo +1903 Kaczkowo   
593Borowy Stanisław *1880   
594Borowy Stanisław *1902 Glina +1907 Glina   
595Borowy Stanisław *1900 Glina   
596Borowy Szymon *1899 Glina   
597Borowy Tomasz  
598Borowy Tomasz *1887   
599Borowy Wacław *1910 Glina   
600Borowy Wawrzyniec *1856 Kaczkowo   
601Borowy Władysław *1904 Kaczkowo  
602Borowy Wojciech *1881 Klukowo +1892 Klukowo  
603Borowy Wojciech  
604Borowy Wojciech *1809 Kaczkowo +1885 Glina  
605Borys Stanisława *1904 Radgoszcz +1985 Wrocław   
606Borza Marianna  
607Borzeszkowska Łucja *1881 +1964 Zablewo  
608Borzeszkowski Ignacy   
609Borzeszkowski Paweł *1846 +1904  
610Borzymek Katarzyna  
611Bosiek Katarzyna  
612Bosiek Rożek Katarzyna  
613Brandt Jan *1914 Wapno +1994 Gdańsk   
614Brandt Krystyna *1947 Gdańsk +2010 Gdynia   
615Brechczyńska Franciszka *1822 Kąty Parysie   
616Brejnak Agnieszka  
617Brenda Jan  
618Brischke Katarzyna *1823 +1868  
619Brodka Rozalia  
620Brodzik Jan +1863  
621Brodzik Katarzyna  
622Browa Ewa  
623Brudek Ignacy *1840 Wilczegęby  
624Brudek Katarzyna *1849 Rogóźnia Majdan +1876 Rogóźnia  
625Brudek Wojciech  
626Bryl Bogdan *1951 Koneck + Bydgoszcz  
627Bryl Stanisława + Koneck  
628Bryl Władysław *1938 Osięciny +2005 Bydgoszcz  
629Bryl Władysław *1913 Przybranowo + Koneck  
630Brzezińska Anastazja *1902 Skoczkowo +1977 Skoczkowo   
631Brzezińska Kazimiera + Sierpc   
632Brzezińska Marianna *1905 Skoczkowo +1984 Bydgoszcz   
633Brzezińska Mirosława +2009 Płock   
634Brzezińska Stanisława *1893 + USA   
635Brzezińska Stefania   
636Brzeziński Antoni   
637Brzeziński Jan *1849 +1922 Skoczkowo   
638Brzeziński Józef   
639Brzeziński Lucjan *1910 Skoczkowo +1984 Sierpc   
640Brzeziński Marcin *1779   
641Brzeziński Nn + USA   
642Brzeziński Stanisław + USA   
643Brzostek Adam *1902 Grądy   
644Brzostek Adelajda , Józefa *1851 Turku +1851 Turku  
645Brzostek Agnieszka *1854 Ruda Śląska  
646Brzostek Aleksander  
647Brzostek Aleksander *1894 Laskowizna  
648Brzostek Aleksander *1894 Grądy   
649Brzostek Aleksandra *1882 Grądy   
650Brzostek Andrzej  
651Brzostek Andrzej *1901 Laskowizna   
652Brzostek Anna  
653Brzostek Anna *1877 Laskowizna  
654Brzostek Antoni *1823 Laskowizna  
655Brzostek Antoni *1826 Laskowizna +1856 Bojany  
656Brzostek Antoni  
657Brzostek Antoni *1880 Laskowizna   
658Brzostek Balbina *1878 Laskowizna  
659Brzostek Balbina *1870 Brudki   
660Brzostek Barbara  
661Brzostek Franciszek *1809 Lskowizna  
662Brzostek Franciszek1 *1818 Kuskowizna  
663Brzostek Franciszek2 *1834 Kuskowizna  
664Brzostek Franciszka *1831 Kuskowizna  
665Brzostek Franciszka *1888 Grady +1889 Grądy   
666Brzostek Grzegorz *1828 Laskowizna  
667Brzostek Idzi *1854 Turku  
668Brzostek Ignacy *1825 Laskowizna +1906 Laskowizna  
669Brzostek Jadwiga /Śladewska/ *1845 Laskowizna +1847 Laskowizna  
670Brzostek Jan  
671Brzostek Jan *1812 Laskowizna +1815 Laskowizna  
672Brzostek Jan  
673Brzostek Jan  
674Brzostek Jan *1771 +1841  
675Brzostek Jan *1907 Laskowizna +1976 Ostrów Mazowiecka   
676Brzostek Jan *1840 Laskowizna  
677Brzostek Jan *1795 Laskowizna +1854 Laskowizna  
678Brzostek Jan *1808  
679Brzostek Jan1 *1843 Bojany  
680Brzostek Jan2 *1856 Turku  
681Brzostek Józef *1838 Laskowizna +1843 Laskowizna  
682Brzostek Józef  
683Brzostek Józef *1859 Turku  
684Brzostek Józef *1850 Grądy   
685Brzostek Józefa *1887 Grabownica Stara   
686Brzostek Józefa *1885 Laskowizna  
687Brzostek Józefa1 *1878 Grądy +1878 Grądy   
688Brzostek Józefa2 *1890 Grądy   
689Brzostek Julianna  *1889 Laskowizna  
690Brzostek Julianna  *1829 Kuskowizna  
691Brzostek Karol *1830 Laskowizna  
692Brzostek Katarzyna *1800 Laskowizna +1874 Puzdrowizna  
693Brzostek Katarzyna  
694Brzostek Katarzyna  
695Brzostek Katarzyna *1875 Grądy +1901 Grądy   
696Brzostek Katarzyna *1825 Kuskowizna +1848 Grabownica   
697Brzostek Klara *1816 Laskowizna  
698Brzostek M U *1901 Grądy +1901 Grady   
699Brzostek Maciej *1805 Laskowizna  
700Brzostek Małgorzata *1816 Kuskowizna  
701Brzostek Marcin *1820 Laskowizna  
702Brzostek Marianna *1843 Laskowizna +1844 Laskowizna  
703Brzostek Marianna  
704Brzostek Marianna *1848 Bojany  
705Brzostek Marianna *1873 Kuskowizna  
706Brzostek Marianna *1887 Laskowizna  
707Brzostek Marianna *1879 Grądy   
708Brzostek Mateusz *1818 Laskowizna  
709Brzostek Mateusz  
710Brzostek Nn  
711Brzostek Paweł *1872 Grądy   
712Brzostek Paweł1 *1815 Laskowizna +1815 Laskowizna  
713Brzostek Paweł2 *1821 Laskowizna  
714Brzostek Piotr *1840 Laskowizna  
715Brzostek Piotr  
716Brzostek Piotr *1893 Grądy +1893 Grądy   
717Brzostek Rozalia *1851 Turku  
718Brzostek Rozalia *1895 Laskowizna  
719Brzostek Rozalia *1901 Laskowizna   
720Brzostek Rozalia *1885 Grądy   
721Brzostek Rozalia  *1840 Kuskowizna  
722Brzostek Satunin *1868 Ostrów Mazowiecka  
723Brzostek Scholastyka *1814 Laskowizna +1814 Laskowizna  
724Brzostek Stanisław *1833 Laskowizna  
725Brzostek Stanisław *1846 Bojany  
726Brzostek Stanisław  *1845 Kuskowizna  
727Brzostek Tekla *1922 Kuskowizna  
728Brzostek Tomasz *1818 Laskowizna  
729Brzostek Tomasz *1820 Kuskowizna  
730Brzostek Waleria *1890 Laskowizna  
731Brzostek Wiktoria *1883 Lskowizna  
732Brzostek Wojciech *1836 Laskowizna +1837 Laskowizna  
733Brzostek Wojciech  
734Brzostek Wojciech *1865 Grabownica  
735Brzostek Wojciech *1785  
736Brzostek Zofia  
737Brzozowska Balbina *1863 Rogóźnia  
738Brzozowski Franciszek *1835  
739Brzozowski Jakub  
740Brzózka Franciszka *1814 Daniłowo +1882 Orło  
741Brzózka Protazy *1780 +1850 Daniłowo  
742Bubr Marianna  
743Bubrowicz Anna  
744Budna Antonina  
745Budna Petronela  
746Budnik Konstanty  
747Burakowska Aleksandra *1887   
748Burda Władysław *1917 Lisów +1993 Olsztyn   
749Burec Bolesław *1949  
750Burec Wincenty *1922 +2010 Bydgoszcz  
751Burrows Carl *1920 +1999 USA  
752Byra Karolina *1902 +1956  
753Bysikiewicz Zofia *1911 +2002 Bydgoszcz  
754Całkowski Tadeusz *1926 +1999 Bydgoszcz   
755Camlet Wiktoria  
756Celmer Julianna   
757Centała Ewa *1910 +1970  
758Centała Stanisława *1894 Pleszew +1929 Żelazno k.Sadek  
759Chachulski Feliks *1910 Zbiczno  
760Chachulski Jakub * Zbiczno  
761Chachulski Józef  
762Chaciński Jerzy   
763Chaciński Marian   
764Chlubicka Leokadia *1904 Klukowo +1905 Klukowo  
765Chlubicka Rozalia *1896 Klukowo  
766Chlubicki Antoni *1894 Klukowo  
767Chlubicki Franciszek *1868 Grabownica  
768Chlubicki Jan  
769Chlubicki Jan *1892 Klukowo +1892 Klukowo  
770Chlubicki Józef *1837 Grabownica  
771Chlubicki Stanisław *1899 Klukowo +1900 Klukowo  
772Chmielecka Józefina  
773Choinka Ewa  
774Choinka Katarzyna  
775Chojnowska Anna *1878 Małkinia   
776Chojnowska Ewa  
777Chojnowska Rozalia  *1815 Sielc  
778Chojnowski Franciszek  
779Chojnowski Paweł  
780Chojnowski Wojciech  
781Chorabik Ryszard   
782Chrapkowska Anna *1852 Pusta Dabrówka +1909 Książki   
783Chronik Marianna  
784Chronik Paweł  
785Chruszcz Maria   
786Chrzanowska Katarzyna *1817 Wielgie Ogrodniki  
787Chrzanowski Jan  
788Chudzik Katarzyna *1824 Lipki +1891  
789Chudzik Łukasz +1837 Lipki  
790Chyła Antoni *1909 Świekatowo +1967  
791Chyła Feliks  
792Chyła Franciszek *1921 Świekatowo +1939 Świekatowo  
793Chyła Stanisław *1915 +2005 Bydgoszcz  
794Chyła Stanisław  
795Chyła Wiktor *1913 Jania Góra +1990  
796Chyła Benigna *1921 Jania Góra +1951 Bydgoszcz   
797Chyła Wiktoria *1911 Świekatowo +1995 Bydgoszcz   
798Ciachorowski Jan  
799Ciachorowski Jan *1862   
800Cibek Franciszka  
801Cichocki Franciszek *1864 Dębowa Łąka  
802Cichoracka Franciszka , Helena *1895 Starogard Gdański +1904  
803Cichoracki Antoni  
804Cichoracki Franciszek *1869 +1905 Starogard Gdański  
805Cichoracki Leon +1935 Tczew  
806Cichoracki Leon, August *1901 Starogard Gdański +1950 Tczew  
807Cichoracki Władysław, Franciszek *1899 Starogard Gdański +1967 Bydgoszcz  
808Cichowska Weronika *1891 Biel +1899 Dudy   
809Cichowski Aleksander *1870   
810Cichowski Antoni *1867 Biel  
811Cichowski Bolesław *1893 Biel   
812Cichowski Franciszek *1900 Biel   
813Cichowski Franciszek  
814Cichowski Jan *1896 Biel   
815Cichowski Józef *1898 Biel   
816Cichowski Józef *1861 Wiśniewo +1895 Biel   
817Cichowski M U *1905 Biel +1905 Biel   
818Cichowski Piotr *1877 Biel  
819Ciećko Jan  
820Ciećko Ludwik   
821Cieplińska Agata  
822Ciepliński Franciszek  
823Cieszyńska Antonina *1893 Jankowo gmina Jastrzębie pow. Lipno +1945 Obóz koncentracyjny Ravensbruck   
824Cieszyński Ignacy * Śląśk Cieszyński  
825Ciszewska Bogumiła  
826Ciszewski Jan  
827Cymerman Karol  
828Cyrklaff Marian *1954 +2011  
829Cyrklaff Waleria *1910 Wąbrzeźno  
830Czachorowska Emilia   
831Czaczyk Antoni *1922 Żelice +1922 Żelice   
832Czaczyk Antonina *1856 Cerekwica k.Jarocina +1866 Paprotnik k.Konina   
833Czaczyk Bronisława + Szczecin   
834Czaczyk Feliks *1864 Aleksandrowo k.Jarocina   
835Czaczyk Franciszek *1920 Żelice   
836Czaczyk Gabriel   
837Czaczyk Ignacy *1890 +1973   
838Czaczyk Jan *1963 Bydgoszcz +1963 Bydgoszcz   
839Czaczyk Jan *1922 Żelice +2008 Bydgoszcz   
840Czaczyk Janina *1927 Żelice +1927 Żelice   
841Czaczyk Ludwik *1889 Rząstkowo +1936 Wagrowiec   
842Czaczyk Łucja   
843Czaczyk Małgorzata *1963 Bydgoszcz +1963 Bydgoszcz   
844Czaczyk Maria(Mania)  
845Czaczyk Marianna *1849 Cerekwica k.Jarocina +1849   
846Czaczyk Marianna *1913 Żelice +2000 Wagrowiec   
847Czaczyk Mikołaj *1859 Aleksandrowo k.Jarocina +1936 Srebrnogóra   
848Czaczyk Regina *1925 Żelice +2012 Wagrowiec   
849Czaczyk Roman *1892 Gozdanin +1942 Sękocin Nowy   
850Czaczyk Stanisław *1917 Żelice   
851Czaczyk Teresa *1951 Bydgoszcz +1951 Bydgoszcz   
852Czaczyk Tomasz +1866 Paprotki k.Konina   
853Czaczyk Wiktoria *1920 Żelice +2008 Gdańsk   
854Czaczyk Wincenty  
855Czaczyk Władysław *1925 Żelice +2007 Bydgoszcz   
856Czaczyk Wojciech *1854 Cerekwica k.Jarocina   
857Czajkowska Katarzyna  
858Czapiewski Józef  
859Czarnecka Mariola   
860Czarnecka Wictoria *1875 Golub  
861Czarnecki Hieronim *1908 Toruń +1983 Bydgoszcz   
862Czarnecki Józef *1839  
863Czarnecki Leopold, Piotr *1944 Toruń +2014 Bydgoszcz   
864Czarnecki Stefan  
865Czarnecki Wojciech, Stefan *1947 Jelenia Góra +1993 Bydgoszcz   
866Czech Maria, Józefa *1901 Zwierzyniec +1979 Bydgoszcz   
867Czechowski Andrzej *1948 Bydgoszcz  +1949 Bydgoszcz   
868Czechowski Henryk  
869Czechowski Kazimierz *1924 Chełmiczki +1977 Bydgoszcz   
870Czechowski Leszek *1947 Bydgoszcz  +1947 Bydgoszcz   
871Czechowski Stanisław   
872Czerniejewska Feliksa, Marianna *1928 Konradowo +2001 Aleksandrów Kuj.  
873Czerniejewski Stanisław  
874Czerwińska Anastazja *1899 Karczewo  
875Czerwińska Brigida  +1837  
876Czerwińska Julianna  *1897 Przeszkoda  
877Czerwińska Marta *1904 Łobdowo  
878Czerwińska Stanisława  *1894 Anielewo +1900 Łobdowo  
879Czerwiński Jan *1865 Pułkowo Małe +1923  
880Czerwiński Jan *1893 Przeszkoda +1893 Przeszkoda  
881Czerwiński Jan   
882Czerwiński M U *1905 Łobdowo +1905 Łobdowo  
883Czmok Barbara *1936 Rybnik +1986 Rybnik   
884Czopek Franciszka *1860 Glina +1895 Glina  
885Czopek Jakub  
886Czopek Mateusz *1838 Białebłoto  
887Czyżewska Bogumiła  *1795 +1837 Glina  
888Czyżewski Jan  
889Dana Franciszka  
890Danielska Magdalena  
891Danio Franciszek *1939 Łodzinka Górna +1979 Żory   
892Dawidczyk Adam *1901 Malinowo +1901 Malinowo   
893Dawidczyk Agata  
894Dawidczyk Aniela *1865 Osuchowa  
895Dawidczyk Anna *1859 Osuchowa  
896Dawidczyk Antoni, Telesfor *1904 Malinowo   
897Dawidczyk Błażej *1867 Osuchowa   
898Dawidczyk Fabian *1834 Osuchowa  
899Dawidczyk Feliksa *1900 Malinowo   
900Dawidczyk Franciszek *1826 Osuchowa +1828 Osuchowa  
901Dawidczyk Jakub  
902Dawidczyk Józef *1839 Osuchowa  
903Dawidczyk Józef1 *1854 Osuchowa +1855 Osuchowa  
904Dawidczyk Józef2 *1870 Osuchowa +1874 Osuchowa  
905Dawidczyk Józefa *1895 Malinowo +1898 Malinowo   
906Dawidczyk Julianna  *1893 Malinowo +1898 Malinowo   
907Dawidczyk Katarzyna  
908Dawidczyk Katarzyna  
909Dawidczyk Katarzyna *1835 Osuchowa  
910Dawidczyk Kazimierz *1852 Osuchowa  
911Dawidczyk Marianna *1829 Osuchowa  
912Dawidczyk Marianna *1857 Osuchowa  
913Dawidczyk Marianna *1892 Malinowo +1892 Malinowo   
914Dawidczyk Mikołaj *1789 +1849 Osuchowa  
915Dawidczyk Paweł *1862 Osuchowa +1872 Osuchowa  
916Dawidczyk Piotr *1831 Osuchowa +1889 Osuchowa  
917Dawidczyk Razalia *1897 Malinowo   
918Dawidczyk Satanisław *1906 Malinowo   
919Dawidczyk Tomasz *1844 Osuchowa  
920Dawidczyk Walenty *1824 Osuchowa  
921Dąbek Anna  
922Dąbek Bolesława *1910 Przewóz   
923Dąbek Marianna  
924Dąbek Stanisława *1907 Przewóz +2005 Prostyń   
925Dąbkowska Ewa *1819 Czuraj +1824 Czuraj  
926Dąbkowska Franciszka *1854  
927Dąbkowska Franciszka *1817 Czuraj +1853 Kaczkowo  
928Dąbkowska Julianna *1850 Czuraj +1910 Kańkowo  
929Dąbkowska Katarzyna *1812 Czuraj +1818 Czuraj  
930Dąbkowska Marianna *1814 Czuraj +1877 Kuskowizna  
931Dąbkowski Antoni *1810 Czuraj +1811 Czuraj  
932Dąbkowski Michał *1782 +1852 Czuraj  
933Dąbkowski Mikołaj  
934Dąbkowski Stanisław *1823 Czuraj +1903 Glina  
935Dąbkowski Tomasz  
936Dąbkowski Wojciech *1808 Czuraj +1826 Czuraj  
937Dąbrowska Anna *1837 Klukowa  
938Dąbrowska Katarzyna *1849 Klukowa +1853 Klukowa  
939Dąbrowska Marcjanna /Dabrowska/ *1842 Klukowa  
940Dąbrowska Marianna   
941Dąbrowska Zofia  
942Dąbrowski Fraciszek *1860 Klukowo  
943Dąbrowski Jakub *1834 Klukowa  
944Dąbrowski Jan  *1831 Klukowo +1863 Klukowo  
945Dąbrowski Michał, Adam *1829 Klukowa +1829 Klukowa  
946Dąbrowski Mikołaj *1857 Klukowo  
947Dąbrowski Mikołaj *1801 +1856 Klukowo  
948Dąbrowski Stanisław  
949Dąbrowski Wojciech  
950Deja Alfons   
951Dejewska Anna *1856 + Golub-Dobrzyń   
952Dejnowska Marianna *1860 +1923   
953DeLong Artur  
954DeLong Doris *1930 Allentown USA +2011 USA  
955Deluga Agata  
956Deluga Katarzyna *1774 +1812 Sumiężne  
957Denis Adam *1883 Barchów  
958Denis Adam *1859 Burakowskie  
959Denis Andrzej *1837 Barchów  
960Denis Grzegorz *1808 Barchów +1863 Burakowskie  
961Denis Ignacy *1871 Burakowskie  
962Denis Jan  
963Denis Józef *1839 Laski +1861  
964Denis Leokadia *1916 Strachów +2013 Warszawa  
965Denis Szczepan  
966Denis Walenty *1838  
967Deptuła Marianna  
968Derejczyk Halina *1946 Wołów +2007   
969Derejczyk Irena *1935 +1968  
970Derejczyk Roman *1913 +1979  
971Derkowska Maria *1911 Wąbrzeźno +1986 Wąbrzeźno   
972Dębek Adam *1842 Morzyczyn  
973Dębek Balbina  
974Dębek Barbara  
975Dębek Genowefa  
976Dębek Józef  
977Dębek Katarzyna  
978Dębek Katarzyna  
979Dębek Marcin  
980Dębek Rozalia *1904 Klukowo +1985 Klukowo   
981Dębek Władysław *1875 Morzyczyn   
982Dębski Mikołaj   
983Dixa Robert *1964 +2014   
984Dobies Helena  
985Dobieszak Ryszard *1913 +1990 Warszawa   
986Dobkowska Anna  
987Dobosz Adam   
988Dobosz Edward   
989Dobosz Mateusz   
990Dobosz Piotr   
991Dobosz Ryszard   
992Dobosz Wacław, Jerzy *1933 Grabowiec +2015 Warszawa   
993Dobosz Zofia   
994Dobroś Anastazja  
995Dobrowolska Stanisława *1901 Widawa +1989  
996Dobrowolski Franciszek *1811 Klukowo +1839 Klukowo  
997Dobrowolski Jan  
998Dobrowolski Kazimierz  
999Dobrzeńska Brigida  *1796 +1856 Kaczkowo  
1000Dobrzeński Jerzy  
1001Dobrzyński Kazimierz *1951 Ruda ŚLąska +2012 Bochum/Niemcy  
1002Dolak Marianna   
1003Dołżyńska Franciszka  
1004Domalewska Katarzyna  
1005Domalewski Szymon  
1006Donarska Krystyna *1940 +2006   
1007Donarski Alfred *1942 +1994   
1008Donarski Franciszek *1911 +1974   
1009Donarski Józef *1947 +2003   
1010Dódek Bartłomiej  
1011Draszawka Antoni Junior *1931 Jankowo  +1989  
1012Draszawka Antoni Senior  
1013Draszawka Felicyta, Petronela  
1014Draszawka Marianna  
1015Draszawka Marta  
1016Draszawka Sabina *1957 +1976  
1017Dreśliński Henryk *1941 +1969 Rypin   
1018Druzd Marianna  
1019Drużba Adam  
1020Drużba Weronika *1871 Grygrów  
1021Dryzda Katarzyna  
1022Duchnowska Tekla  
1023Duda Andrzej *1909 Grabownica Stara   
1024Duda Aniela *1885 Dudy +1889 Dudy   
1025Duda Anna *1832 Dudy  
1026Duda Antoni *1912 Grabownica Stara   
1027Duda Antoni *1838 Dudy  
1028Duda Antoni *1785 Dudy +1830 Dudy  
1029Duda Eugenia *1901 Dudy   
1030Duda Feliks *1904 Dudy +1972 Dudy   
1031Duda Florian *1866 Dudy   
1032Duda Franciszek *1796 Dudy  
1033Duda Franciszek *1874 Dudy +1912 Dudy   
1034Duda Franciszek *1840 Dudy   
1035Duda Franciszka *1771 Dudy +1851 Sulencin  
1036Duda Grzegorz *1848 Dudy  
1037Duda Helena *1911 Ostrów Mazowiecka   
1038Duda Hipolit *1898 Biel   
1039Duda Jan *1817 Dudy +1878 Dudy  
1040Duda Józef *1907 Stok   
1041Duda Józef *1869 Dudy   
1042Duda Julianna  *1845 Dudy  
1043Duda Karolina *1844 Dudy   
1044Duda Leokadia *1902 Stok +1966 Stok   
1045Duda Ludwik *1908 Ostrów Mazowiecka +1965 Ostrów Mazowiecka   
1046Duda Ludwik *1877 Dudy +1953 Grabownica   
1047Duda Marcin  
1048Duda Marcin *1850 Dudy  
1049Duda Marcjanna *1880 Dudy +1964   
1050Duda Marianna *1864 Dudy +1905 Biel   
1051Duda Michał *1909 Stok +1998 Stok   
1052Duda Onufry *1853 Dudy +1854  
1053Duda Piotr  
1054Duda Piotr *1882 Dudy +1885 Dudy   
1055Duda Roman *1907 Dudy   
1056Duda Rozalia  
1057Duda Stanisław *1843 Dudy  
1058Duda Stefan *1906 Ostrów Mazowiecka +1963 Ostrów Mazowiecka   
1059Duda Szczepan *1872 Dudy   
1060Duda Teodozja *1905 Grabownica Stara +1961   
1061Duda Wacław *1904 Ostrów Mazowiecka   
1062Duda Waleria *1902 Ostrów Mazowiecka +1984   
1063Duda Władysław *1899 Dudy   
1064Dudek Józefa *1838 Myślibory    
1065Dukalik Lipka Marianna +1842 Lipki  
1066Dul Jadwiga /Dabrowskula/  
1067Dybałowski Henryk   
1068Dykowski Antoni *1920 +1993 Warszawa   
1069Dzieciątko Agnieszka  
1070Dzieciątko Magdalena  
1071Dzieciątko Stefan  
1072Dziełak Jakub  
1073Dziełak Łucja +1899 Kolonia Brzeźno  
1074Dzieniszewska Franciszka  
1075Dzieniszewska Franciszka  
1076Dzieniszewska Marianna  
1077Dzięcioł Anna  
1078Dzięcioł Cyprian  
1079Dzięcioł Katarzyna *1804 Barchów  
1080Dzięgielewska Magdalena  
1081Dziurgot Jadwiga  
1082Elert Marcjanna  
1083Elert Szymon  
1084Elert Zofia *1805 +1860 Nagoszewo  
1085Erdmann Anna +1863   
1086Fabiańska Anna *1888 Grabownica   
1087Fabiańska Anna *1888 Grabownica Stara +1947 Ostrów Mazowiecka   
1088Fabiańska Ewa  
1089Fabiańska Katarzyna  
1090Fabiański Paweł  
1091Fabiański Paweł *1826 Grabownica  
1092Fabiański Wojciech  
1093Fabiański Wojciech  
1094Fabiszewski Janusz  
1095Falkowska Aleksandra *1894 Wielgie Ogrodniki +1895 wielgie Ogrodniki  
1096Falkowska Halina  
1097Falkowska Irena  
1098Falkowska Jadwiga  
1099Falkowska Krytyna  
1100Falkowska Marianna *1817   
1101Falkowska Nn  
1102Falkowska Nn  
1103Falkowska Stefania *1899 Wielgie Ogrodniki +1899 Wielgie Ogrodniki  
1104Falkowska Weronika  
1105Falkowski Franciszek *1896 Wielgie Ogrodniki +1896 Wielgie Ogrodniki  
1106Falkowski Henryk  
1107Falkowski Jan  
1108Falkowski Jan *1897 Wielgie Ogrodniki  
1109Falkowski Jan  
1110Falkowski Nn  
1111Falkowski Piotr *1866 Wielgie Ogrodniki  
1112Falkowski Piotr  
1113Falkowski Ryszard  
1114Falkowski Stanisław *1892 Wielgie Ogrodniki  
1115Falkowski Stanisław  
1116Falkowski Witold  
1117Fałek Jan *1927 +2004   
1118Fanzelau Marianna *1873  
1119Fatańska Józefa  
1120Fedorczyk Józefa  
1121Felska Augusta, Bertha *1886  
1122Ferenc Paweł  
1123Ferenc Wawrzyniec  
1124Fidura Barbara *1826 Nagoszewo +1898 Glina  
1125Fidura Maciej *1835 Nagoszewo +1899 Nagoszewo  
1126Fidura Mikołaj  
1127Fidura Rozalia *1886 Nagoszewo   
1128Fidura Wawrzyniec  
1129Figat Anna *1813 Kaczkowo +1871 Kaczkowo  
1130Figat Maciej  
1131Figat Marianna  
1132Figat Mikołaj  
1133Figat Paweł  
1134Figurska Marianna  
1135Fischer Henryka *1838 +1905 Wielki Komorsk  
1136Flor Marianna  
1137Florczak Eugenia *1950 Wałbrzych +1991 Wałbrzych   
1138Florowska Aniela *1868  
1139Florowski Wojciech  
1140Fogt? Ludwika +1887  
1141Frackiewicz Halina *1950 +1972  
1142Francyk Marianna  
1143Franiewska Helena *1847 Pieńków parafia Łomna +1900  
1144Franiewski Franciszek  
1145Frąckiewicz Anastazja *1938 Zagrodniki +2006 Ogrodniki   
1146Frąckiewicz Bronisław *1905   
1147Frąckiewicz Paweł *1917 +2003  
1148Froncek Teresa  
1149Froncek Teresa  
1150Frydrych Urszula *1802 Błędnica  
1151Frydrych Wojciech  
1152Frydych Agata /Frydrych/ *1795  
1153Furmańska Bronisława  
1154Fydrych Marianna *1805 Błędnica  
1155Fydrych Walenty  
1156Fydrych Wojciech +1851 Błędnica  
1157Gacke Matylda *1903 +1990 Lipno  
1158Gajewska Genowefa *1930 +1993  
1159Gajewska Magdalena *1807  
1160Gajewska Władysława *1927 +1997  
1161Gajewski Piotr *1901 +1984 Łopatki  
1162Galązka Józef  
1163Galązka Józefa *1877 Stok   
1164Galązka Kamila *1912 Dudy +2006   
1165Galązka Konstanty *1850  
1166Gałąbek Magdalena  
1167Gałązka Agnieszka  
1168Gałązka Anna  
1169Gałązka Józef  
1170Gałązka Józefa +1890 Brzezienko  
1171Gałązka Tekla  
1172Gałązka Tekla  *1843 Rząśnik  
1173Gałązka Tomasz  
1174Gałecka Anastazja +1851  
1175Gantkowska Frasnciszka *1887 Podzamek Golubski +1971 Toruń  
1176Gantkowska Helena *1910 Wąbrzeźno +1979 Wąbrzeźno   
1177Gantkowski Edmund   
1178Gantkowski Franciszek  
1179Gantkowski Henryk *1926 Polska +2010 USA   
1180Gantkowski Jan   
1181Gantkowski Jan I *1880 Golub  
1182Gantkowski Jan II *1892 Golub-Dobrzyń  
1183Gantkowski Józef *1914 Wąbrzeźno +1989 Wąbrzeźno   
1184Gantkowski Klemens *1912 Polska +1975 USA   
1185Gantkowski Stanisław *1872 Golub +1955 Wąbrzeźno   
1186Gantkowski Stanley, Henry *1953 Pennsylvania +2006 USA   
1187Garczyński Adalbert  
1188Gaś Katarzyna  
1189Gawronek Marianna   
1190Gawrysiak Ludwika  
1191Gąsiewska Justyna  
1192Gąsiorek Hilary +1847  
1193Gąsiorek Marianna *1801 +1865 Korytnica   
1194Gero Franciszka  
1195Gęsina Andrzej  
1196Gęsina Franciszek  
1197Gęsina Jadwiga   
1198Gęsina Marianna  
1199Gęsina Marianna *1831 Kiełczew +1894 Klukowo  
1200Gielnik Adalbert *1861  
1201Gielnik Jan *1887 Granowo/Kąkolewo +1939  
1202Gielnik Jan Junior *1917 Berlin +1945 Dippach-Niemcy  
1203Gielnik Józef *1868  
1204Gielnik Nn  
1205Gielnik Tekla, Maria  *1908 Berlin +2008 Bydgoszcz   
1206Gierak Andrzej  
1207Gierak Konstancja *1803 +1838  
1208Gill Gertruda *1914 +2003 Bydgoszcz  
1209Gill Leon *1914 Bydgoszcz +1994 Bydgoszcz   
1210Gill Stanisław *1888 +1944 Bydgoszcz   
1211Gill Zygmunt *1916 +1979 Bydgoszcz  
1212Giziński Tomasz *1863   
1213Gliniecka Katarzyna  
1214Głowacka Antonina *1830 +1877 Malinowo  
1215Głowacka Józefa  
1216Głowacki Gerzegorz  
1217Głowacki Kacper  
1218Godawska Katarzyna  
1219Godlewska Agnieszka  
1220Gołębiewska Bronisława *1900 Drgicz  
1221Gołębiewska Józefa *1872 Drgicz +1873 Drgicz  
1222Gołębiewska Marianna *1892 Drgicz  
1223Gołębiewska Monika *1882 Drgicz +1887 Drgicz  
1224Gołębiewska Rozalia *1896 Drgicz  
1225Gołębiewska Stefania *1893 Drgicz +1897 Drgicz  
1226Gołębiewski Adolf *1865 +1944 Starogard Gdański  
1227Gołębiewski Aleksander *1874 Drgicz +1875 Drgicz  
1228Gołębiewski Feliks  
1229Gołębiewski Franciszek  
1230Gołębiewski Józef *1890 Drgicz +1890 Drgicz  
1231Gołębiewski Julian *1886 Drgicz +1886 Drgicz  
1232Gołębiewski Ludwik *1879 Drgicz +1898 Drgicz  
1233Gołębiewski Stanisław *1876 Drgicz  
1234Gołębiowska Franciszka *1898 Drgicz +1981 Ogrodniki   
1235Gonsiorowska Marta *1874 Lignowy Szlacheckie  
1236Gorczyca Julianna  
1237Gorczyca Szczepan  
1238Gorczyńska Anna *1820 Łobdowo  
1239Gorsiorowski August +1898  
1240Gosiewska(gajewska Marianna /Gosiewska(Gajewska)/  
1241Goś Andrzej *1828 Borowe +1886 Jelonki  
1242Goś Jan  
1243Goś Maciej  
1244Gościeniec Anna *1814 +1854 Budziska  
1245Gościeniec Michał  
1246Gowor Andrzej *1953 +1989  
1247Gowor Zbigniew *1960 + Bydgoszcz  
1248Goździeniak Eugeniusz *1948 Kol.Gaj  +1993 Lublin   
1249Góral Magdalena *1998 +1998   
1250Górecka Anna  
1251Górecka Antonina   
1252Górska Antonina *1802 Rabiny +1876 Sufczyn  
1253Górska Elżbieta +1971   
1254Górska Magdalena  
1255Górski Bronisław Junior +2001   
1256Górski Franciszek  
1257Górski Franciszek *1936 +1985   
1258Górski Jan *1754 +1814 Korytnica  
1259Górski Stefan *1949 +1992   
1260Górzyńska Monika *1919 +2004  
1261Grabiec Antoni, Józef *1916 +1976  
1262Grabowska Apolonia  
1263Grabowska Emilia  
1264Grabowska Ewa *1851 Nagoszewo  
1265Grabowska Jsadwiga *1880 Niewierz  
1266Grabowska Marianna  
1267Grabowska Marianna *1808 Przywóz  
1268Grabowska Marianna *1829 Nagoszewo +1855   
1269Grabowska Marianna /Gerabowska/  
1270Grabowska Wiktoria *1816 Nagoszewo +1870 Nagoszewo  
1271Grabowski Błażej  
1272Grabowski Idzi  
1273Grabowski Jan  
1274Grabowski Jan   
1275Grabowski Józef *1789 +1831 Nagoszewo  
1276Grabowski Józef  
1277Grabowski Stanisław  *1911 + Kupce  
1278Grabska Katarzyna   
1279Graczyk Augustyn *1828 Kańkowo +1828 Kańkowo  
1280Graczyk Hieronim  
1281Graczyk Jan *1801 Kańkowo +1852 Kańkowo  
1282Graczyk Józef *1829 Kańkowo  
1283Graczyk Kacper *1836 Kańkowo  
1284Graczyk Marcin *1838 Kańkowo +1841 Kańkowo  
1285Graczyk Marianna *1832 Kańkowo  
1286Graczyk Marianna *1875 Niegowiec   
1287Graczyk Mu *1834 Kańkowo +1834 Kańkowo  
1288Grala Jan  
1289Grala Józef *1871 Wywłoka   
1290Gramsa Anna  
1291Grądzka Małgorzata  
1292Greenwood E.Dilvenna *1907 USA +1965 USA  
1293Griuszka Marianna  
1294Grodek Apolonia *1909 Małkinia   
1295Grodek Bronisław *1868 Glina  
1296Grodek Bronisław *1908 Glina +1908 Małkinia   
1297Grodek Czesława *1911 Małkinia   
1298Grodek Franciszek  
1299Grodek Marianna *1912 Małkinia +1912 Zawisty   
1300Grodek Szczepan *1878 Glina   
1301Grodzicka Antonina *1938 Paryż +2010 Nowa Ruda  
1302Gromczewski Konstanty   
1303Gromek Anna  
1304Gromek Antoni  
1305Gromek Franciszka  
1306Gromek Jan *1854 Wola Korytnicka +1911 Wola Korytnicka   
1307Gromek Jan *1834 Wola Korytnicka   
1308Grotkowska Katarzyna *1848  
1309Grotkowski Henryk *1940 +1999 Ogrodniki   
1310Gruba Janina *1940 +2008 Warszawa  
1311Gruszczyńska Franciszka *1902 Grądy   
1312Gruszczyńska Petronela *1795 Komorowo  
1313Gruszczyński Adam *1840 Komorowo  
1314Gruszczyński Józef *1881 Komorowo +1966 Ostrów Mazowiecka   
1315Gruszczyński Waerzyniec  
1316Gruszczyński Walenty  
1317Grykis Grażyna, Teresa *1956 Bydgoszcz  + Bydgoszcz   
1318Grykis Jarosław *1984 Bydgoszcz +2007 Warszawa   
1319Grykis Jerzy *1947 Bydgoszcz +2003 Oborniki   
1320Grykis Julian *1921 Wilno-Litwa +1978 Bydgoszcz   
1321Grykis Zdzisław, Bogdan *1948 Bydgoszcz  +1950 Bydgoszcz   
1322Grzegorowski Edmund *1933 +2001 Bydgoszcz  
1323Guss Marianna  
1324Gut Marianna  
1325Gutowska Janina *1909 Guty +1911 Guty  
1326Gutowska Józefa *1912 Guty  
1327Gutowska Stefania *1905 Guty +1905 Rogóźnia  
1328Gutowski Jan  
1329Gutowski Stefan *1881 Guty  
1330Guttmann Rozalia  
1331Guzek Adam *1864 Wieliczna +1864 Wieliczna  
1332Guzek Adela *1909 Stoczek  
1333Guzek Franciszka1 *1866 Wieliczna +1866 Wieliczna  
1334Guzek Franciszka2 *1880 Wieliczna +1967 Stoczek Węgrowski  
1335Guzek Jan *1874 Wieliczna  
1336Guzek Jan *1838 Wieliczna +1902   
1337Guzek Józef *1887 Stoczek +1887 Stoczek  
1338Guzek Katarzyna  
1339Guzek Maciej *1812   
1340Guzek Magdalena *1877 Wieliczna +1953 Ostrówek   
1341Guzek Marianna *1870 Wieliczna  
1342Guzek Stanisław *1867 Wieliczna +1872 Wieliczna  
1343Guzek Stanisława *1905 Stoczek  
1344Guzek Stanisława1 *1904 Stoczek +1904 Stoczek  
1345Guzek Stanisława2 *1906 Stoczek +1994 Stoczek  
1346Guzek Stefania *1902 Stoczek  
1347Hardewang Emma, Joanna *1863  
1348Hartzell Edna  
1349Herdzina Nn +2000  
1350Heronimek Andrzej *1888 Małkinia   
1351Heronimek Helena *1911 Małkinia   
1352Heronimek Jakub *1795 +1849 Małkinia Górna  
1353Heronimek Mateusz  
1354Heronimek Stanisław *1912 Małkinia   
1355Heronimek Wojciech *1835 Małkinia Górna +1909 Małkinia Górna  
1356Hertmanowski Stefan *1910 +1985   
1357Hetmańska Eleonora *1946 Szczepowice +1946   
1358Hetmański Jan *1917 Szczepowice +1999 Swarzędz   
1359Hieronimek Mateusz  
1360Hieronimek Tomasz *1802 Małkinia Górna +1874 Puzdrowizna  
1361Hieronimek Wojciech *1834 Puzdrowizna  
1362Hoffman Sarah  
1363Holopienko Stefan  
1364Holopienko Tatiana *1921 Ratendorf +2003 Bydgoszcz  
1365Ignerowicz Karolina *1983 Piotrków Trybunalski +2015   
1366Iwanicka Agnieszka  
1367Iwanowska Agnieszka *1787   
1368Izydorczak Edward *1900 +1974  
1369Jabłońska Marianna  
1370Jabłoński Antoni *1867 Frydrychowo   
1371Jabłoński Bronisław *1894 Wałycz   
1372Jabłoński Henryk, Marian *1933 Czerwonka pow.Sochaczew +1999 Bydgoszcz  
1373Jachna Konstancja  
1374Jaczewska Franciszka  
1375Jadczyk Małgorzata  
1376Jagodzińska Marianna   
1377Jakacka Rozalia  
1378Jakubczyk Karol  
1379Jakubczyk Magdalena *1832 Stoczek Węgrowski  
1380Jakubisiak Brygida *1874  
1381Jakubisiak Marianna  
1382Jakubisiak Marianna *1828 Matoły  
1383Jakubisiak Sylwester *1938 +1998   
1384Jakubisiak Wincenty  
1385Jamrowska Agnieszka   
1386Jamrowska Bronisława *1882 Barłożno   
1387Jamrowska Elżbieta   
1388Jamrowska Melania *1892 Barłożno   
1389Jamrowska Waleria *1884 Barłożno   
1390Jamrowski Aleksander *1900 Barłożno +1902   
1391Jamrowski Aleksy *1902 Barłożno   
1392Jamrowski Franciszek *1889 Barłożno +1933   
1393Jamrowski Jan *1886 Barłożno   
1394Jamrowski Józef *1895 Barłozno +1917   
1395Jamrowski Kazimierz, Franciszek *1931 Mierzyn +1986 Bydgoszcz   
1396Jamrowski Korneliusz *1897 Barłozno   
1397Jamrowski Teofil *1893 Barłożno   
1398Jamrowski Teofil *1852 +1926   
1399Janicka Józefa *1901 Czerlin  
1400Janicki Erwin  
1401Janicki Franciszek  
1402Janitzka Albina *1923  
1403Janitzka Lida  
1404Janitzka Marta  
1405Janitzki Henryk +1941  
1406Janitzki Waldemar  
1407Janitzki Wanda  
1408Jankowska Anna  
1409Jankowska Anna *1825 Trynosy  
1410Jankowska Elżbieta  
1411Jankowska Franciszka  
1412Jankowska Gertruda *1925 Kotomierz +2009  
1413Jankowska Joanna *1975 Wąbrzeźno +2012 Wabrzeźno  
1414Jankowska Łucja *1796  
1415Jankowska Urszula *1935 +2009 Wąbrzeźno   
1416Jankowski Łucjan *1937 Wąbrzeźno +2004 Wąbrzeźno   
1417Jankowski Mateusz  
1418Jankowski Michał *1902 +1973 Wąbrzeźno   
1419Janowska Jadwiga, Kazimiera *1908 Łosiaki +1988 Krapkowice   
1420Janowska Władysława +1952   
1421Jarosz Magdalena  
1422Jaroś Anna  
1423Jarząbek Józefa  
1424Jasieńska Marianna  
1425Jaskółka Jadwiga  
1426Jaskółka Nn   
1427Jaskulska Józefa *1864 Sochocin +1864 Sochocin  
1428Jaskulska Julianna *1861 Sochocin +1862 Sochocin  
1429Jaskulska Teofila *1825 Kaliszewo  
1430Jaskulska Waleria *1859 Sochocin +1860 Sochocin  
1431Jaskulski Franciszek *1869 Sochocin  
1432Jaskulski Józef *1822 Wierzbówiec  
1433Jaskulski Julian *1866 Sochocin +1890 Sochocin  
1434Jaskulski Piotr  
1435Jaskulski Stanisław *1833 +1883 Sochocin  
1436Jaskulski Tomasz  
1437Jastrzębska Wiktoria *1832 +1870 Przyborowie  
1438Jastrzębski Adam  
1439Jaśkiewicz Franciszek  
1440Jaśkiewicz Wiktoria   
1441Jaźwiński Jakub *1826 Laski +1867 Łochów  
1442Jednorowska Józefa *1832 Patków  
1443Jezierski Adam  
1444Jezierski Barbara *1811 Płotnica  
1445Jędryszczyk Agata  
1446Jędryszczyk Andrzej *1796 +1830 Puzdrowizna  
1447Jędryszczyk Andrzej  
1448Jędryszczyk Barbara *1821 Puzdrowizna  
1449Jędryszczyk Ewa1 *1818 Puzdrowizna +1818 Puzdrowizna  
1450Jędryszczyk Ewa2 *1819 Puzdrowizna  
1451Jędryszczyk Grzegorz  
1452Jędryszczyk Jan *1827 Puzdrowizna  
1453Jędryszczyk Marianna *1802  
1454Jędryszczyk Walenty1 *1824 Puzdrowizna +1824 Puzdrowizna  
1455Jędryszczyk Walenty2 *1825 Puzdrowizna  
1456Jędrzejczak Nn  
1457Jędrzyński Mateusz *1990 Starogard Gdański   
1458Jędrzyński Paweł *1984 Starogard Gdański +1984 Starogard Gdański   
1459Joachimiak Ewa *1848 Prosienica  
1460Joachimiak Józef  
1461Jordan Rozalia  
1462Józefczak Małgorzata  
1463Józwik Antoni  
1464Józwik Jakub  
1465Józwik Marianna *1869   
1466Jóźwiak Stanisław + Wągrowiec   
1467Jóźwik Andrzej  
1468Jóźwik Teresa *1816 Osuchowa +1862 Kuskowizna  
1469Jurczyk Salomea  
1470Jurek Antoni *1946 +2014 Gdańsk cm Garnizonowy   
1471Jurkiewicz Marianna  
1472Kacpura Katarzyna *1818 Kacpury  
1473Kacpura Marianna  
1474Kacpura Szczepan  
1475Kaczmarczyk Katarzyna  
1476Kaczmarczyk Marcjanna  
1477Kaczmarska Anna *1914 +1960  
1478Kaczor Konstancja   
1479Kaflik Barbara  
1480Kaja Aleksandra *1884 Kaczkowo  
1481Kaja Antoni  
1482Kaja Wojciech  
1483Kajo Andrzej *1811 Orło +1852 Orło  
1484Kajo Augustyn  
1485Kajo Teofila *1852 Orło +1891  
1486Kalata Agata  
1487Kalata Andrzej  
1488Kalata Andrzej  
1489Kalata Anna  
1490Kalata Antoni  
1491Kalata Franciszek  
1492Kalata Idzi +1845 Sumiężne  
1493Kalata Jakub *1821 Sumiężne  
1494Kalata Magdalena *1824 Kańkowo  
1495Kalata Marianna  
1496Kalata Marianna *1848 Sumiężne +1882 Glina  
1497Kalata Marianna  
1498Kalata Marianna  
1499Kalata Mateusz  
1500Kalbarczyk Andrzej  
1501Kalbarczyk Antoni *1860  
1502Kalbarczyk Józef *1884  
1503Kalbarczyk Leokadia *1892  
1504Kalbarczyk Marianna *1890 +1891  
1505Kalbarczyk Stanisław *1883 +1883  
1506Kalbarczyk Stefan *1899  
1507Kalbarczyk Wiktor *1902  
1508Kalbarczyk Władysław *1896 Wielgie Ogrodniki  
1509Kalbarczyk Zofia  *1887 +1889  
1510Kalinowska Franciszka  
1511Kalisiak Ewa  
1512Kalisz Adam *1841 +1844  
1513Kalisz Franciszek *1840 +1843  
1514Kalisz Jakub *1846 +1847  
1515Kalisz Jan *1803 Zawiszyn +1851  
1516Kalisz Karol *1844 +1845  
1517Kalisz Katarzyna *1848  
1518Kalisz Marcjanna  
1519Kalisz Marcjanna *1843 +1843  
1520Kalisz Paweł *1850 +1874  
1521Kalisz(Kaliś) Mikołaj  
1522Kaliściak Jakub *1877 Prosienica   
1523Kaliściak Jan  
1524Kaliściak Jan *1903 Prosienica +1904 Prosienica   
1525Kaliściak Józef *1908 Prosienica +1983 Ostrów Mazowiecka   
1526Kaliściak Józefa *1911 Prosienica +1997 Ostrów Mazowiecka   
1527Kaliściak Marianna *1902 Prosienica +1902 Prosienica   
1528Kaliściak Piotr *1905 Prosienica   
1529Kaliściak Roch *1844 Prosienica  
1530Kaliściak Stanisław *1910 Prosienica +1910 Prosienica   
1531Kalkowski Czesław *1936 Barbarka  
1532Kalkowski Ignacy *1905 Uciąż +1963 Kwidzyn  
1533Kalkowski Jerzy *1949 Wrzosy +1979 Kwidzyn  
1534Kalkowski Kazimierz *1934 Wąbrzeźno +2010 Kwidzyn  
1535Kałuska Agnieszka *1953 +1974 Ostrówek   
1536Kałuska Karolina  
1537Kałuska Katarzyna *1860 Ruda  
1538Kałuski Aleksander *1838 Majdan +1909 Żulin  
1539Kałuski Czesław *1901 Łojewo +1978 Łojewo   
1540Kałuski Franciszek  
1541Kamińska Bronisława /Kamińska/ *1903 +1935   
1542Kamińska Bogumiła *1933 Występ +2013 Bydgoszcz    
1543Kamińska Bożena *1940 +1941 Potulice k.Nakła  
1544Kamińska Halina *1935 +2008   
1545Kamińska Katarzyna  
1546Kamińska Marianna *1935 +2016 Warszawa   
1547Kamińska Stanisława *1929 +1996 Świecie   
1548Kamińska Teofila  
1549Kamińska Zygfryda + Koszalin   
1550Kamiński Henryk *1927 +1985 Bydgoszcz   
1551Kamiński Jan *1909 Dąbrówka +1961   
1552Kamiński Jan  *1883 Dębowa Łąka  
1553Kamiński Józef  
1554Kamiński Piotr *1874 Dąbrówka +1953 Karnowo   
1555Kamiński Roman *1945 +1946  
1556Kamiński Stanisław  
1557Kamiński Stanisław *1901 Dąbrówka koło Dynowa +1979 Występ   
1558Kamiński Stanisław *1908 +1960  
1559Kamiński Tadeusz *1934 Sierakowo +2006 Wąbrzeźno  
1560Kamiński Wawrzyniec *1914 +2003 Sanok   
1561Kamiński Wojciech   
1562Kantorski Grzegorz  
1563Kańkowska Marianna *1819 Brok +1865 Brok  
1564Kańkowski Franciszek  
1565Karaszewska Katarzyna *1843  
1566Karczewska Marianna  
1567Karczmarczyk Anna  
1568Karczmarczyk Jan *1819 Przyborowie  
1569Karczmarczyk Józef  
1570Karczmarczyk Józefa * Przyborowie  
1571Karkosa Adam *1844 +1869  
1572Karkosa Jan +1866  
1573Karkosa Józefa *1867  
1574Karpińska Antonina *1898 Brzuza   
1575Karpiński Fraciszek  
1576Karpiński Leopold  
1577Karpiński Szymon *1866 Pałapus  
1578Karpowicz Anna  
1579Karska Antonina *1840 Wrocki   
1580Karski Jan   
1581Karszewska Rozalia *1822 Łobdowo  
1582Karszewski Adalbert  
1583Karwacka Jadwiga , Celina *1909 Lwów +1990 Warszawa  
1584Kasprzak Henryk *1935 +2006 Warszawa   
1585Kasprzycka Paulina  *1862 +1947  
1586Kasprzycki Franciszek  
1587Kaszkurski(Kaszkur) Jan *1914 Mielowce +1996 Gdańsk   
1588Kaszycka Anastazja *1909 Ożanna +1984 Bydgoszcz  
1589Kaszycki Jakub  
1590Kawka Tekla  
1591Kazimierczal Urszula  
1592Kaźmierczak Janina +1944   
1593Kempf Halina, Maria *1911 +1992 Bydgoszcz  
1594Kempf Paweł *1881 +1961 Bydgoszcz  
1595Kendzior Tekla  
1596Kędzior Małgorzata *1858 Komorowo  
1597Kędzior Piotr  
1598Kiełek Kazimiera   
1599Kieszonka Feliksa *1910 Kikół k/Lipna +1998 Toruń   
1600Kitowski  + Bydgoszcz  
1601Kiżewska Marianna  
1602Klamecka Konstancja  
1603Klebba Elżbieta   
1604Klepacka Magdalena *1781 +1841  
1605Klepacki Jan  
1606Klesiewicz Katarzyna  
1607Klimkiewicz Antoni *1919 Chąśno +2008 Wtelno  
1608Klimkiewicz Ludwik  
1609Klinikowska Agnieszka *1887 Małe Pułkowo   
1610Klinikowska Agnieszka *1838 Brodnica ???  
1611Klinikowska Anna *1775 Wrocki  
1612Klinikowska Anna *1865 Makowska Wola  
1613Klinikowska Anna  
1614Klinikowska Anna  
1615Klinikowska Anna, Teresa *1901 Mały Komórsk  
1616Klinikowska Augusta *1870 Wielki Komorsk  
1617Klinikowska Barbara *1782 Wrocki  
1618Klinikowska Berta *1885 Grudziądz +1885 Szumiłowo  
1619Klinikowska Bertha *1882 Piaski(Blumberg)  
1620Klinikowska Bronisława *1877 Sosnówka +1963 Sobiałkowo   
1621Klinikowska Cecylia *1897 Łosiaki   
1622Klinikowska Cecylia *1880 Zbiczno  
1623Klinikowska Czesława *1926 Podzamek Golubski +1934 Podzamek Golubski   
1624Klinikowska Dorota *1843 Brodnica ???  
1625Klinikowska Eleonora *1852 radzyń Chełmiński  
1626Klinikowska Elżbieta  
1627Klinikowska Elżbieta *1919 +2004 USA   
1628Klinikowska Emma, Małgorzata *1904 Wielki Wełcz +1905 Wielki Wełcz  
1629Klinikowska Ewa *1835  
1630Klinikowska Ewa *1958 Szczecin +1958 Szczecin   
1631Klinikowska Feliksa, Bronisława *1924 Wąbrzeźno +1997 Bydgoszcz   
1632Klinikowska Franciszka *1889 Karbowo(Kriegersdorf)  
1633Klinikowska Genowefa *1934 Wąbrzeźno +1934 Wąbrzeźno  
1634Klinikowska Genowefa   
1635Klinikowska Genowefa, Danuta *1935 Wąbrzeźno +2013 Toruń  
1636Klinikowska Gertruda *1906 Wielki Wełcz  
1637Klinikowska Halina   
1638Klinikowska Helena *1925 Podzamek Golubski +1934 Podzamek Golubski   
1639Klinikowska Helena *1895 Ryńsk +1972 Lubliniec   
1640Klinikowska Henryka, Elżbieta *1866 Wielki Komorsk  
1641Klinikowska Jadwiga *1939 +1939  
1642Klinikowska Jadwiga *1946 +1963 Bydgoszcz   
1643Klinikowska Janina *1923 Podzamek Golubski +1934   
1644Klinikowska Joanna *1837 Gawłowice +1897 Szewa   
1645Klinikowska Józefa *1882 Żałe   
1646Klinikowska Julianna  *1886 Sosnówka   
1647Klinikowska Julianna  *1904 Kiełpiny  
1648Klinikowska Julianna   
1649Klinikowska Julianna1 *1877 Sitno +1877 Sitno   
1650Klinikowska Julianna2 *1882 Małe Pułkowo   
1651Klinikowska Justyna  
1652Klinikowska Karolina *1839  
1653Klinikowska Katarzyna *1822 Dąbrówka  
1654Klinikowska Katarzyna *1871 Wrocki  
1655Klinikowska Klara *1904 Grudziądz +1980 USA   
1656Klinikowska Krystyna, Marta *1944 Wąbrzeźno +2006 Toruń  
1657Klinikowska Leokadia *1889 Lipowiec Bartniki +1889 Lipowiec Bartniki   
1658Klinikowska Leokadia *1904 Radzyń Domena   
1659Klinikowska Magdalena  
1660Klinikowska Maria *1905 Radzyń Domena   
1661Klinikowska Marianna *1775 Wrocki  
1662Klinikowska Marianna *1883 Żałe   
1663Klinikowska Marianna *1830 Buczek  
1664Klinikowska Marianna *1905 Piątkowo  
1665Klinikowska Marianna *1884 Płużnica   
1666Klinikowska Marianna *1878 Zbiczno +1879 Zbiczno  
1667Klinikowska Marianna *1831 Wielki Komorsk +1886 Wielki Wełcz  
1668Klinikowska Marianna *1833 Brodnica ???  
1669Klinikowska Marianna *1879 Sosnówka +1967 Wąbrzeźno   
1670Klinikowska Marianna *1896 Karczewo +1896 Karczewo  
1671Klinikowska Marianna  *1880 Wrocki +1954 Chełmża  
1672Klinikowska Marta *1905 Grudziądz +1905 Grudziądz   
1673Klinikowska Marta *1909 Karczewo +1988 Toruń  
1674Klinikowska Marta *1883 Wrocki +1937 USA  
1675Klinikowska Marta  
1676Klinikowska Marta *1903 Glina +1903 Glina  
1677Klinikowska Marta *1882 Płużnica   
1678Klinikowska Marta1 *1883 Sosnówka +1883 Sosnówka   
1679Klinikowska Marta2 *1892 Sosnówka +1894 Ryńsk   
1680Klinikowska Melania *1940 Zaskocz +2010 Chełmża   
1681Klinikowska Monika *1921 USA +2008 USA   
1682Klinikowska Monika *1894 Ryńsk +1975 Szczecin   
1683Klinikowska Monika *1878 Sitno   
1684Klinikowska Nn *1901 Sosnówka   
1685Klinikowska Paulina   
1686Klinikowska Paulina  *1844   
1687Klinikowska Pelagia *1898 Sosnówka +1973 Szczecin   
1688Klinikowska Petronela *1893 Owieczkowo   
1689Klinikowska Renata *1938 Zaskocz +1994   
1690Klinikowska Rozalia  
1691Klinikowska Rozalia  
1692Klinikowska Scholastyka *1796  
1693Klinikowska Stanisława *1900 Karczewo +1945 Przydwórz  
1694Klinikowska Stanisława *1901 Sosnówka +1989 Hamburg Niemcy   
1695Klinikowska Stefania, Helena *1927 Wąbrzeźno +1988 Bydgoszcz   
1696Klinikowska Wanda *1902 Sosnówka   
1697Klinikowska Wilhelmina *1862 Wielki Komorsk  
1698Klinikowska Władysława *1912 Karczewo +1983 Kwidzyn  
1699Klinikowska Władysława *1914 +1998   
1700Klinikowska Władysława, Ewa +1952 Łódź   
1701Klinikowski Adolf, Franciiszek *1823  
1702Klinikowski Alfons *1909 Niedźwiedź +1909 Niedźwiedź   
1703Klinikowski Alojzy *1894 Bartniki   
1704Klinikowski Alojzy *1916 Karczewo +1998 Bydgoszcz  
1705Klinikowski Anastazy *1905 Karczewo +1951 Pieniężno  
1706Klinikowski Andrzej *1948 +2005 Legnica   
1707Klinikowski Antoni *1849 Łapinóż-Rumunki +1930 Sierpc lub Golub-Dobrzyń   
1708Klinikowski Antoni *1892 Łosiaki   
1709Klinikowski Antonius *1777 Wrocki  
1710Klinikowski August, Adolf *1808  
1711Klinikowski Barry, Henry *1945 USA +2013 USA   
1712Klinikowski Bernard *1878 Przydwórz +1956 USA   
1713Klinikowski Bernard Junior *1908 +1986 USA   
1714Klinikowski Bronisław *1907 +1950 Łopatki   
1715Klinikowski Bronisław *1908 Karczewo +1988 Bydgoszcz  
1716Klinikowski Bronisław *1896 Ryńsk   
1717Klinikowski Bronisław(Adam) *1940 Przydwórz +1941 Toruń  
1718Klinikowski Chester *1914 USA +1937 USA   
1719Klinikowski Clarence(Clemence) *1906 USA +1970 USA   
1720Klinikowski Czesław *1911 Świekatowo +1957 Grudziądz   
1721Klinikowski Czesław *1895 Łosiaki +1951 Pelpin   
1722Klinikowski Czesław *1926 Wąbrzeźno +2002 Bydgoszcz   
1723Klinikowski Czesław *1931 Podzamek Golubski +2002 Golub-Dobrzyń   
1724Klinikowski Damian *1989 Krosno +2008 Dobieszyn   
1725Klinikowski Edward *1915 USA +1991 USA   
1726Klinikowski Franciszek *1837 Chmielno  
1727Klinikowski Franciszek *1875 Lipowiec Bartniki   
1728Klinikowski Franciszek *1903 Piątkowo  
1729Klinikowski Franciszek *1885 Sosnówka +1958 USA   
1730Klinikowski Franciszek *1881 Płużnica   
1731Klinikowski Franciszek *1890 Adamowo +1931 USA   
1732Klinikowski Franciszek  
1733Klinikowski Franciszek *1902 Karczewo +1957 Srebrniki  
1734Klinikowski Franciszek *1862 Wrocki +1866 Wrocki   
1735Klinikowski Franciszek *1908 Świekatowo +1949 Świekatowo   
1736Klinikowski Franciszek *1934 Przydwórz +1986 Bydgoszcz  
1737Klinikowski Franciszek *1868  
1738Klinikowski Franciszek *1845 Brodnica ???  
1739Klinikowski Franciszek  *1939 +1997  
1740Klinikowski Franciszek, Herman *1903 Mały Wełcz +1905 Wielki Wełcz  
1741Klinikowski Franciszek, Józef *1930 Wąbrzeźno +1987 Ciechocinek  
1742Klinikowski Franciszek, Juliusz *1869  
1743Klinikowski Franciszek, Juliusz *1901 Wielki Wełcz  
1744Klinikowski Franciszek Schmid *1850 Stary Folwark +1934   
1745Klinikowski Gustawus, Herman *1876 +1940 Nowe-parafia  
1746Klinikowski Henry, A *1919 USA +1988 USA   
1747Klinikowski Henryk *1945 Wąbrzeźno +2014 Toruń  
1748Klinikowski Herman, Gustaw *1873 Morgi  
1749Klinikowski Ignacy *1856 Brodnica ???  
1750Klinikowski Jakub *1781  
1751Klinikowski Jakub *1836 Brodnica ???  
1752Klinikowski Jakub *1874 Wrocki +1876 Wrocki  
1753Klinikowski Jakub *1776 +1811  
1754Klinikowski James *1931 Catasauqua USA +2010 USA  
1755Klinikowski Jan *1805  
1756Klinikowski Jan  
1757Klinikowski Jan *1765 +1830 Kamionki  
1758Klinikowski Jan *1863 Gziki  
1759Klinikowski Jan *1834 Plemięta   
1760Klinikowski Jan *1906 Karczewo  
1761Klinikowski Jan *1826 Buczek +1826 Buczek  
1762Klinikowski Jan *1823 Łobdowo  
1763Klinikowski Jan   
1764Klinikowski Jan *1883 Lipowiec Bartniki +1914 Duisburg   
1765Klinikowski Jan *1836 +1905   
1766Klinikowski Jan *1881 Sosnówka +1955 Podzamek Golubski   
1767Klinikowski Jan *1744 +1811   
1768Klinikowski Jan *1850 Stary Folwark   
1769Klinikowski Jan *1920 Zieleń +2007 Anglia   
1770Klinikowski Jan *1845 Kruszyn   
1771Klinikowski Jan *1789 Wrocki   
1772Klinikowski Jan *1897 Wrocki +1978 Bydgoszcz   
1773Klinikowski Jan  *1890  
1774Klinikowski Jan (John) *1852 Polska  
1775Klinikowski Jan, Alexander *1887 Polska +1970 USA  
1776Klinikowski Jan I *1850 Radzyń Chełmiński  
1777Klinikowski Jan I *1864 Wrocki +1864 Wrocki  
1778Klinikowski Jan II *1858 Zakrzewo  
1779Klinikowski Jan II *1866 Wrocki  +1868 Wrocki  
1780Klinikowski Jan(Johann) *1844  
1781Klinikowski Jan(Johann) +1916 Świekatowo  
1782Klinikowski Jerzy, Rafał *1971 Ryńsk +2005 Wąbrzeźno  
1783Klinikowski Joanes *1780 Wrocki  
1784Klinikowski Josef *1926 Polska +1944 Holandia  
1785Klinikowski Joseph *1895 +1980 USA  
1786Klinikowski Joseph A "Joe" *1970 +2015   
1787Klinikowski Józef  
1788Klinikowski Józef *1890 Żmijewo +1890 Żmijewo  
1789Klinikowski Józef *1811 Mierzanowo  
1790Klinikowski Józef  
1791Klinikowski Józef *1908 Karczewo  
1792Klinikowski Józef +1874   
1793Klinikowski Józef *1851 Zbiczno  
1794Klinikowski Józef * Wąbrzeźno +1942  
1795Klinikowski Józef *1906 Karczewo +1960 Bydgoszcz  
1796Klinikowski Józef *1877 Wrocki  
1797Klinikowski Julian *1949 +2005   
1798Klinikowski Julian *1869 Wrocki +1940 Przydwórz   
1799Klinikowski Kazimierz *1929 Czaple +1951 Wąbrzeźno  
1800Klinikowski Kazimierz *1928 Wąbrzeźno +1934 Bydgoszcz   
1801Klinikowski Kazimierz *1950 Przydwórz +1979 Bydgoszcz  
1802Klinikowski Konrad *1930 +1959 Kraków   
1803Klinikowski Konrad *1924 Gdańsk +1969 Gdańsk   
1804Klinikowski Leon *1915 +1978 Książki   
1805Klinikowski Marian *1879 Zbiczno +1880 Zbiczno  
1806Klinikowski Mary *1911 USA +1935 USA   
1807Klinikowski Michael *1774 Wrocki  
1808Klinikowski Michał *1850 Wrocki +1908 Książki   
1809Klinikowski Michał, August *1817  
1810Klinikowski Mikołaj  
1811Klinikowski Mikołaj *1880 Małe Radowiska +1880 Małe Radowiska   
1812Klinikowski Nn +1998  
1813Klinikowski Norman, Gerald *1933 Reading USA +2014 USA   
1814Klinikowski Paweł, Ernest *1899 Wielki Wełcz  
1815Klinikowski Piotr *1870  
1816Klinikowski Piotr, Adam *1982 Bydgoszcz +1982 Bydgoszcz   
1817Klinikowski Robert *1969 +2014   
1818Klinikowski Ronald , Francisk *1939 USA +2008 USA   
1819Klinikowski Ryszard *1951 Legnica +1997 Legnica   
1820Klinikowski Stanisław *1845  
1821Klinikowski Stanisław *1907 Świekatowo +1974 Świekatowo   
1822Klinikowski Stanisław *1925 +1999   
1823Klinikowski Stanisław *1946 Ratenburg Hann NRF +2007 Bydgoszcz  
1824Klinikowski Stefan *1922 +1961 Wolin   
1825Klinikowski Stefan *1945 Przydwórz +1993 Bydgoszcz  
1826Klinikowski Szymon *1874 Wrocki   
1827Klinikowski Teofil *1854 Radzyń Chełmiński  
1828Klinikowski Thaddeus (Ted) *1919 +1974 USA  
1829Klinikowski Tomasz *1842   
1830Klinikowski Walter *1921 Catasauqua USA +2011 USA  
1831Klinikowski Wiesław *1928 +1944 Warszawa  
1832Klinikowski Wilhelm *1866 Fletnowo +1903 Wielki Wełcz  
1833Klinikowski Willy, Paweł *1905 Wielki Wełcz +1906 Wielki Wełcz  
1834Klinikowski Wincenty *1887 Małe Pułkowo +1887 Małe Pułkowo   
1835Klinikowski Witold   
1836Klinikowski Władysław *1904 Karczewo +1904 Karczewo  
1837Klinikowski Władysław *1911 Niedźwiedź +1994 Zaskocz   
1838Klinikowski Wojciech *1852  
1839Klinikowski Wojciech *1828 Buczek +1829 Buczek  
1840Klinikowski Zbigniew *1969 Wąbrzeźno +2012 Toruń  
1841Klinikowski Zbigniew *1950 +1990 Legnica   
1842Klinikowski(Klinke) Ernest , Karol *1891 Wielki Wełcz  
1843Kluziński Jan *1918 +2006 Suradówek  
1844Kłos Katarzyna  
1845Kłosek Ludwika  
1846Kłosowska Agnieszka +1874   
1847Kobiella Rozalia  
1848Kobryń Jakub  
1849Kobryń Sylwester  
1850Kobryń Wiktoria *1876 Złotoria   
1851Kobus Benedykt *1768 +1839 Brzózka   
1852Kobus Jadwiga *1838 Brzózka +1907 Brzózka   
1853Kobus Jan *1805   
1854Kobus Katarzyna  
1855Kobus Marianna  
1856Kobus Szymon  
1857Kobylińska Marianna  
1858Kochanowska Dorota  
1859Kochanowska Julianna  
1860Kochanowska Klara  
1861Kochańska Agnieszka *1824 Sumiężne +1866 Małkinia Górna  
1862Kochańska Jadwiga *1908 Glina   
1863Kochańska Marianna *1906 Glina +1996 Sumiężne   
1864Kochańska Rozalia  
1865Kochański Adam *1839 Sumiężne  
1866Kochański Franciszek *1910 Glina   
1867Kochański Jan  
1868Kochański Jan *1865 Glina   
1869Kochański Maciej  
1870Kochański Wojciech  
1871Kodym Anna *1802 +1826 Wola Korytnicka   
1872Kodym Jan  
1873Kokocińska Czesława *1931 +2013 Osiek n/Notecią  
1874Koliński Wacław  
1875Kołodziejczak Aniela *1930 Żelice + Gdańsk   
1876Kołodziejczak Anna *1932 Żelice +2004 Wągrowiec   
1877Kołodziejczak Henryk *1935 +1996   
1878Kołodziejczak Jakub   
1879Kołodziejczak Józef *1896 Żelice +1936 Żelice   
1880Kołodziejczak Józef *1927 +1977   
1881Kołodziejczak Kazimierz *1927 Żelice +2010 Bydgoszcz   
1882Kołodziejczak Łukasz *1984 +1984   
1883Kołodziejczak Marek   
1884Kołodziejczak Stanisław *1902 +1981 Bydgoszcz    
1885Kołodziejczak Walenty *1855 Żelice   
1886Kołodziejczak Zenon *1954 +1976   
1887Kołodziejczyk Anna  
1888Kołodziejczyk Jan  
1889Kołodziejczyk Józefa   
1890Kołodziejek Elżbieta  
1891Kołodziejek Jan  
1892Kołota Antonina   
1893Kołota Nn   
1894Komendowska Marianna *1781  
1895Komud Marianna  
1896Konarzewska Jadwiga  
1897Konarzewska Marianna  
1898Konieczna Franciszka *1791 +1869 Kaczkowo  
1899Konik Edward *1922 +1999 Kraków  
1900Konik Franciszek  
1901Kop Józefa  
1902Kopania Justyna  
1903Kopania Marianna  
1904Kopania Marianna *1785 +1835 Budziska   
1905Kopaniarz Krystyna   
1906Kopeć Jan  
1907Kopeć Mateusz  
1908Kordek Elżbieta +1854 Błędnica  
1909Kordek Elżbieta   
1910Kordek Jakub  
1911Koreń Kazimierz *1939 +2010 Wąbrzeźno  
1912Korinth Robert *1880 Trzew  
1913Korszlak Scholastyka  
1914Korzeb Adam  
1915Korzeb Adam *1890 Malinowo   
1916Korzeb Adam *1848 Kaczkowo +1901 Malinowo  
1917Korzeb Adam *1775 +1833 Kaczkowo  
1918Korzeb Aleksander *1868 Kaczkowo +1882 Orło  
1919Korzeb Aleksandra *1880 Malinowo   
1920Korzeb Anna *1867 Kaczkowo  
1921Korzeb Anna *1887 Malinowo   
1922Korzeb Antoni  
1923Korzeb Antonina  
1924Korzeb Elżbieta *1819 Kaczkowo  
1925Korzeb Ewa *1849 Kaczkowo +1849 Kaczkowo  
1926Korzeb Franciszka  
1927Korzeb Franciszka  
1928Korzeb Jadwiga   
1929Korzeb Jakub  
1930Korzeb Jan *1864 Kaczkowo  
1931Korzeb Jan *1837 Kaczkowo +1843 Kaczkowo  
1932Korzeb Jan *1826 Kaczkowo +1826 Kaczkowo  
1933Korzeb Jan, Andrzej *1871 Kaczkowo   
1934Korzeb Józef  
1935Korzeb Józef *1866 Kaczkowo  
1936Korzeb Karol +1834 Kaczkowo  
1937Korzeb Karol  
1938Korzeb Karol  
1939Korzeb Katarzyna *1811 Kaczkowo  
1940Korzeb Katarzyna *1820 Kaczkowo +1824 Kaczkowo  
1941Korzeb Katarzyna *1897 Brok  
1942Korzeb Katarzyna *1797  
1943Korzeb Katarzyna  
1944Korzeb Katarzyna *1838 Kaczkowo  
1945Korzeb Kazimierz  
1946Korzeb Kazimierz *1843 Kaczkowo   
1947Korzeb Maciej *1810 Kaczkowo  
1948Korzeb Małgorzata  
1949Korzeb Małgorzata *1808 Kaczkowo +1853 Glina   
1950Korzeb Marcin *1835 Kaczkowo +1839 Kaczkowo  
1951Korzeb Marcjanna *1810 Bojany +1872 Sumiężne  
1952Korzeb Marianna *1841 Glina  
1953Korzeb Marianna *1792 +1855 Kaczkowo  
1954Korzeb Marianna  
1955Korzeb Marianna *1884 Malinowo   
1956Korzeb Marianna *1815 Kaczkowo +1842 Kaczkowo   
1957Korzeb Marianna1 *1831 Kaczkowo +1832 Kaczkowo  
1958Korzeb Marianna2 *1833 Kaczkowo +1833 Kaczkowo  
1959Korzeb Mateusz *1813 Kaczkowo  
1960Korzeb Paweł  
1961Korzeb Paweł *1796 Kaczkowo +1849 Kaczkowo  
1962Korzeb Piotr *1878 Malinowo   
1963Korzeb Roch *1845 Kaczkowo +1848 Kaczkowo  
1964Korzeb Rozalia   
1965Korzeb Stanisław *1817 Kaczkowo  
1966Korzeb Stanisław *1840 Kaczkowo  
1967Korzeb Stanisław *1840 Kaczkowo +1861 Kaczkowo  
1968Korzeb Stanisław *1829 Kaczkowo +1830 Kaczkowo  
1969Korzeb Walenty  
1970Korzeb Walenty *1828 Kaczkowo +1828 Kaczkowo  
1971Korzeb Walenty  
1972Korzeb Wawrzyniec *1823 Kaczkowo  
1973Korzeb Wiktoria *1872 Malinowo   
1974Korzeb Wiktoria *1816 Kaczkowo +1856 Kaczkowo   
1975Kosicka Marcjanna *1836 Dobre +1895 Żulin  
1976Kosicki Stanisław  
1977Kosińska Elżbieta  
1978Kosińska Rozalia *1850 Nagoszewo  
1979Kosińska Stefania *1914 Kościelna Wieś + Koneck  
1980Kosiński Antoni  
1981Kosiński Józef *1790  
1982Kosiński Tomasz *1824 Nagoszewo +1875 Nagoszewo  
1983Kostro Teresa  
1984Kostuszeńska Marianna *1782  
1985Kostuszeński Piotr  
1986Koszczyńska Marianna  *1849 Ugoszcz   
1987Koszczyński Albrecht +1874   
1988Kośnik Nn   
1989Kośnik Tekla  
1990Kot Wiktoria  
1991Kotomska Franciszka  
1992Kott Eugeniusz *1910 +1983 Poznań   
1993Kott Tomasz *1940 +1971 Poznań   
1994Kowacka Apolonia  
1995Kowal Weronika  *1921 Ochodza +2000 Gdynia   
1996Kowalak Błażej  *1850 Grądy +1906 Grądy  
1997Kowalak Marianna *1881 Stok   
1998Kowalak Michał *1806 Grądy +1864 Grądy  
1999Kowalczyk Aleksandra *1853 Kaczkowo +1854 Kaczkowo  
2000Kowalczyk Andrzej *1860 Przewóz +1860 Przewóz  
2001Kowalczyk Aniela *1831 +1873 Grądy  
2002Kowalczyk Anna *1965 Łochów +2008 Warszawa   
2003Kowalczyk Apolonia  
2004Kowalczyk Błażej  
2005Kowalczyk Franciszek *1862 Klukowo +1862 Przewóz  
2006Kowalczyk Helena  
2007Kowalczyk Ignacy *1824 Rażny +1862 Przewóz  
2008Kowalczyk Jan  
2009Kowalczyk Jan *1861 Przewóz +1862 Przewóz  
2010Kowalczyk Jan  
2011Kowalczyk Jan  
2012Kowalczyk Józef *1922 +1978  
2013Kowalczyk Julianna *1863 Matały  
2014Kowalczyk Katarzyna  
2015Kowalczyk Katarzyna *1818  
2016Kowalczyk Kazimierz *1810  
2017Kowalczyk Kazimierz  
2018Kowalczyk Marianna  
2019Kowalczyk Marianna  
2020Kowalczyk Marianna *1856 Glina  
2021Kowalczyk Marianna  
2022Kowalczyk Michał  
2023Kowalczyk Piotr  
2024Kowalczyk Rozalia *1858 Klukowo  
2025Kowalczyk Rozalia *1854 Kaczkowo +1854 Kaczkowo  
2026Kowalczyk Stanisław *1837 Matały  
2027Kowalczyk Stanisław  
2028Kowalczyk Stanisława *1893 Łochów  
2029Kowalczyk Stefan *1937 Puste Łąki +2001   
2030Kowalewska Anna +1887 Komorowo  
2031Kowalewska Beata *1991 Starogard Gdański   
2032Kowalewski Grzegorz  
2033Kowalewski Piotr  
2034Kowalska Antonina *1851  
2035Kowalski Jan *1884 +1929 Bydgoszcz  
2036Kowalski Leon  
2037Kowalski Marian *1928 +1988 Bydgoszcz  
2038Kowolik Krystian *1953 +2001   
2039Koza Katarzyna *1834  
2040Koza Szymon  
2041Kozak Marianna *1858 Kosztowo k.Wyrzyska +1901   
2042Kozak Stanisław   
2043Koziara Adam *1841 Glina  
2044Koziara Aleksandra *1885 Glina  
2045Koziara Antonina *1899 Glina +1973  
2046Koziara Jan +1853 Glina  
2047Koziara Jan *1886 Glina +1958 Brok  
2048Koziara Jan *1805 +1878 Glina  
2049Koziara Józef *1896 Glina  
2050Koziara Józef *1909 Glina   
2051Koziara Józefa *1868 Glina   
2052Koziara Kalist *1893 Glina  
2053Koziara Karol *1907 Glina +1986 Daniłówka   
2054Koziara Katarzyna *1878 Glina  
2055Koziara Kazimierz *1850 Glina  
2056Koziara Mateusz *1770 +1839 Glina  
2057Koziara Piotr *1891 Glina  
2058Koziara Stanisław *1883 Glina   
2059Kozik Marianna *1799 +1867 Małkinia Górna  
2060Kozik Michał  
2061Kozik Petronella  
2062Kozioł Julianna  
2063Kozioł Małgorzata  
2064Kozioł Piotr  
2065Kozioł Piotr  
2066Kozłowska Leokadia  
2067Kozłowska Marianna  
2068Kozłowska Władysława  
2069Kozłowski Józef  
2070Kozłowski Marcin *1841 Łobdowo  
2071Kraczyńska Genowefa   
2072Krajewska Jadwiga  *1789   
2073Krajewski Antoni *1766  
2074Krajewski Jan *1754  
2075Krajewski Nn   
2076Krajewski Tomasz  +1811   
2077Krajnik Franciszek *1894  
2078Krajnik Jan *1867 +1932 Toruń  
2079Krajnik Marta *1891 Biskupiec +1983 Toruń   
2080Krak Aleksander  
2081Krak Antoni  
2082Krak Stanisław *1888 Stok  
2083Krak Wiktoria *1891 Komorowo  
2084Kraszkiewicz Franciszek *1902 +1960   
2085Kraszkiewicz Teresa *1930 +2012   
2086Krawczyk Adam *1905 Ostrów Mazowiecka   
2087Krawczyk Agnieszka  
2088Krawczyk Antoni *1863 Komorowo +1863 Komorowo   
2089Krawczyk Bolesław *1899 Komorowo +1899 Komorowo   
2090Krawczyk Czesław *1904 Komorowo +1940 Ostaszków   
2091Krawczyk Franciszek *1843 Komorowo   
2092Krawczyk Jan *1880 Komorowo +1952 Ostrów Mazowiecka   
2093Krawczyk Józef *1788  
2094Krawczyk Józefa *1877 Komorowo   
2095Krawczyk Marcin *1821 Komorowo  
2096Krawczyk Marcjanna1 *1869 Komorowo +1871 Komorowo   
2097Krawczyk Marcjanna2 *1871 Komorowo +1892 Komorowo   
2098Krawczyk Marianna  
2099Krawczyk Marianna *1866 Komorowo   
2100Krawczyk Michał *1874 Komorowo   
2101Krawczyk MMU *1897 Komorowo +1897 Komorowo   
2102Krawczyk MU *1891 Komorowo +1891 Komorowo   
2103Krawczyk MU *1890 Komorowo +1890 Komorowo   
2104Krawczyk MU *1902 Komorowo +1902 Komorowo   
2105Krawczyk MU *1895 Komorowo +1895 Komorowo   
2106Krawczyk Piotr *1864 Komorowo   
2107Krawczyk Roch  
2108Krawczyk Stanisław *1884 Komorowo +1893 Komorowo   
2109Krayza Anna  
2110Kresa Grzegorz  
2111Kresa Urszula  
2112Kresa Wawrzyniec  
2113Krol Julianna  *1821 +1863   
2114Król Maria(Marlena), Magdalena *1947 Poniec +1999 Sobiałkowo   
2115Król Stanisław *1899 Dzielice +1973 Sobiałkowo   
2116Krucieńska Urszula  
2117Krucieński Franciiszek  
2118Krug William *1878 +1935 USA  
2119Krug William, Albert  *1903 USA +1958 USA  
2120Kruk Eżbieta  
2121Kruk Franciszka  
2122Kruk Tomasz  
2123Krupa Józef  
2124Krupa Rozalia  
2125Krupa Stanisław  
2126Krupiński Andrzej *1963 Rypin +2013 Bydgoszcz   
2127Krupiński Franciszek *1910 +1995 Długie   
2128Krupiński Leszek *1956 +1960   
2129Krupiński Stanisław *1940 Długie +2013 Bydgoszcz    
2130Krupiński Zbigniew *1966 +1967   
2131Krużyńska Władysława *1920 +1989 Wolin   
2132Krygier Antonina *1901 Klukowo   
2133Krygier Jan *1851 Klukowo +1892 Klukowo  
2134Krygier Lorenc Adam *1827 Klukowo  
2135Krygier Lorenc Franciszek *1795 +1855 Klukowo  
2136Krygier Wawrzyniec *1871 Przewóz +1901 Przewóz   
2137Krynicka Marianna  
2138Krysiak Adam *1843  
2139Krysiak Andrzej *1859 +1867  
2140Krysiak Barbara  
2141Krysiak Bartłomiej  
2142Krysiak Ewa *1816 Bojany +1867 Kaczkowo   
2143Krysiak Franciszek  
2144Krysiak Franciszek *1830 Bojany +1907 Kaczkowo   
2145Krysiak Franciszka *1862  
2146Krysiak Jakub *1846 +1848  
2147Krysiak Jan *1835 Przewóz +1904  
2148Krysiak Katarzyna *1838 Przewóz +1853  
2149Krysiak Maciej *1808 Bojany +1885 Przewóz  
2150Krysiak Marcjanna *1849  
2151Krysiak Marcjanna  
2152Krysiak Marianna *1856  
2153Krysiak Marianna *1854 Klukowo +1854 Klukowo   
2154Krysiak Rozalia *1851  
2155Krysiak Wiktoria *1820 Bojany  
2156Krysiak Wojciech *1833 Przwóz +1834  
2157Krzyżaniak Zofia    
2158Książkiewicz Józefa *1849   
2159Kubacki Cecylia , H *1910 +2010 USA   
2160Kubacki John  
2161Kubaszkiewicz Franciszek *1910 Wąbrzeźno  
2162Kubaszkiewicz Jan *1908 Wąbrzeźno  
2163Kubaszkiewicz Józef  
2164Kubaszkiewicz Władysław *1905 Wąbrzeźno  
2165Kubat Agnieszka  
2166Kubat Bartłomiej  
2167Kubat Bartłomiej  
2168Kubat Franciszek  
2169Kubat Franciszka *1797 Kozikii  
2170Kubat Franciszka  
2171Kubat Franciszka *1797 Koziki  
2172Kubat Józefa *1883 Sielc +1963 Ostrów Mazowiecka  
2173Kuchaj Alfons *1931 +1981   
2174Kuchaj Mariusz *1967 +2010   
2175Kucharek Zofiaia  
2176Kucińska Franciszka  
2177Kuczora Juliusz  
2178Kuczorra Franciszka *1898 Świekatowo +1987  
2179Kuczorra Jan *1863 +1902 Świekatowo  
2180Kuczorra Jan *1902 Świekatowo +1903 Świekatowo  
2181Kuczorra Kazimierz *1895 Świekatowo  
2182Kuczorra Marianna *1901 Świekatowo +1902 Świętochłowice  
2183Kuczorra Marta *1897 Świekatowo +1897 Świekatowo  
2184Kuczyńska Barbara  
2185Kuczyńska Magdalena  
2186Kuczyńska Maria *1931 +2008 Kanada  
2187Kuczyński Edmund *1933 Szuszalewo +1961 Nowa Ruda   
2188Kuczyński Jan  *1894 Lipsk +1973 Dąb  
2189Kuczyński Stanisław *1929 +1980 olsztyn  
2190Kuczyński Zbigniew *1953 Nowa Ruda +1954 Nowa Ruda   
2191Kudyba Ewa  
2192Kujawa Barbara   
2193Kujawa Filip *1826   
2194Kujawa Henryk *1956 Swarzędz +1957 Swarzędz   
2195Kujawa Kazimierz   
2196Kujawa Marianna  
2197Kujawa Marianna *1871 Lubiewo +1969 Świekatowo   
2198Kujawa Nn  
2199Kukawka Nn   
2200Kukuć Antoni *1886 Komorowo   
2201Kukuć Józef  
2202Kukuć Józefa *1849 Sielc +1884 Sielc  
2203Kukuć Marianna  
2204Kukuć Muchał  
2205Kukuć Rozalia *1854 Sielc  
2206Kukuć Stanisław *1865 Komorowo +1891 Komorowo  
2207Kukuć Wawrzyniec  
2208Kukwa Kazimiera   
2209Kulbicka Agnieszka *1846  
2210Kulbicka Aleksandra *1884 Jasiorówka  
2211Kulbicka Aleksandra *1882 Jasiorówka   
2212Kulbicka Anna *1829 Korytnica   
2213Kulbicka Anna *1814 +1848   
2214Kulbicka Antonina *1819 +1887   
2215Kulbicka Bolesława *1896 Łojew   
2216Kulbicka Czesława *1906 Jasiorówka  
2217Kulbicka Eleonora *1883 Jasiorówka +1883 Jasiorówka   
2218Kulbicka Elżbieta, Jadwiga *1950 Nowa Ruda +2015 Wrocław   
2219Kulbicka Ewa *1872 +1883 Jasiorówka   
2220Kulbicka Franciszka *1879 Łochów  
2221Kulbicka Helena *1785 Nowe   
2222Kulbicka Jadwiga *1949 Ogrodniki + Ogrodniki   
2223Kulbicka Józefa *1823 Wola Korytnicka   
2224Kulbicka Józefa *1807 Warmiaki  
2225Kulbicka Józefa *1862 Warmiaki +1898 Jasiorówka   
2226Kulbicka Józefa *1869  
2227Kulbicka Józefata *1829 Rabiany  
2228Kulbicka Józefata *1834 Korytnica   
2229Kulbicka Katarzyna *1832 Korytnica +1885 Wola Korytnicka   
2230Kulbicka Katarzyna *1839  
2231Kulbicka Katarzyna *1802 Warmiaki +1850 Stanisławów  
2232Kulbicka Małgorzata *1829 +1836   
2233Kulbicka Marcjanna *1821 Rabiany  
2234Kulbicka Marianna *1853  
2235Kulbicka Marianna *1878 Jasiorówka  
2236Kulbicka Marianna *1906 Ostrówek +1987 Ostrówek   
2237Kulbicka Marianna *1915 Zambrzyniec +1999 Zambrzyniec   
2238Kulbicka Rozalia *1856  
2239Kulbicka Rozalia /Klepacka/ *1799 Warmiaki  
2240Kulbicka Stanisława *1910 Ostrówek +1931 Ostrówek   
2241Kulbicka Tekla *1835 Korytnica +1836 Korytnica   
2242Kulbicka Wiktoria *1864 +1864  
2243Kulbicka Wiktoria *1859   
2244Kulbicka Wiktoria *1884 Jasiorówka +1885 Jasiorówka   
2245Kulbickaka Rozalia /Kulbicka/ *1832 Rabiany  
2246Kulbicki Adam *1849 +1862   
2247Kulbicki Adam *1862 Warmiaki +1881 Jasiorówka   
2248Kulbicki Andrzej, Franciszek *1870 Warmiaki +1870   
2249Kulbicki Andrzej, Franciszek *1881 Jasiorówka +1943 Zambrzyniec  
2250Kulbicki Antoni *1790 Warmiaki +1854   
2251Kulbicki Antoni *1901 Ostrówek +1901 Ostrówek   
2252Kulbicki Franciszek *1897 Jasiorówka +1897 Jasiorówka   
2253Kulbicki Franciszek *1903 Ostrówek +1943 Ogrodniki   
2254Kulbicki Grzegorz *1776 +1837 Korytnica   
2255Kulbicki Grzegorz *1760 Nowa  
2256Kulbicki Grzegorz, Józef *1808 Warmiaki  
2257Kulbicki Hilary *1825 Warmiaki   
2258Kulbicki Ignacy, Franciszek *1811 +1866  
2259Kulbicki Jakub  
2260Kulbicki Jan *1883 Burakowskie   
2261Kulbicki Jan  
2262Kulbicki Jan *1827 Wola Korytnicka   
2263Kulbicki Jan *1821 Wola Korytnicka +1825 Wola Korytnicka   
2264Kulbicki Jan *1859  
2265Kulbicki Jan *1838 +1838  
2266Kulbicki Jan *1887 Jasiorówka +1889 Jasiorówka   
2267Kulbicki Jan *1864 Warmiaki +1873   
2268Kulbicki Jan *1874  
2269Kulbicki Jan, Teodor *1800 Warmiaki +1874 Rudzienko  
2270Kulbicki Józef *1816 +1872   
2271Kulbicki Józef *1868 Tartak +1926 Ostrówek   
2272Kulbicki Józef, Eugeniusz *1927 Ogrodniki +1927 Ogrodniki   
2273Kulbicki Józef1 *1836 +1839  
2274Kulbicki Józef2 *1842 +1911 Łopianka  
2275Kulbicki Kazimierz *1911 Łopianka +1911 Łopianka  
2276Kulbicki Kazimierz *1928 Ogrodniki (kiedyś Wielgie Ogrodniki) +2010 Nowa Ruda   
2277Kulbicki Leon *1877 +1878 Jasiorówka   
2278Kulbicki Maciej *1744 +1820   
2279Kulbicki Marceli *1886 Jasiorówka  
2280Kulbicki Marcin *1833 Warmiaki +1905 Szewnica   
2281Kulbicki Mateusz, Michał *1770 Dzierżanów +1837  
2282Kulbicki Michał *1826 Rabiany  
2283Kulbicki Mieczysław, Jerzy *1925 Ostrówek +1967 Ogrodniki   
2284Kulbicki Mu *1881 Jasiorówka +1881 Jasiorówka   
2285Kulbicki Paweł *1826 +1845   
2286Kulbicki Piotr *1858 Borki   
2287Kulbicki Piotr *1805 Warmiaki +1834  
2288Kulbicki Piotr, Błazej  *1783 Nowe +1841   
2289Kulbicki Robert *1980 +1980   
2290Kulbicki Stanisław *1901 Łopianka +1902 Łopianka  
2291Kulbicki Stanisław *1898 Tartak +1898 Tartak   
2292Kulbicki Stanisław *1866 Warmiaki   
2293Kulbicki Stanisław I *1868  
2294Kulbicki Stanisław II *1872  
2295Kulbicki Szymon *1765 Nowa +1837  
2296Kulbicki Szymon *1823 +1833   
2297Kulbicki Tadeusz *1850 +1851  
2298Kulbicki Tadeusz, Jan *1939 Ogrodniki +1940 Ogrodniki   
2299Kulbicki Wacław *1908 Łopianka  
2300Kulbicki Władysław *1899 Tartak +1900 Łojew   
2301Kulbicki Wojciech *1758 Kąty Plewnickie +1831  
2302Kulbicki Wojciech *1812 +1812   
2303Kulesza Agata  
2304Kulesza Andrzej  
2305Kulesza Anna *1898 Sielc  
2306Kulesza Anna  
2307Kulesza Anna *1862 Udrzyn   
2308Kulesza Balbina *1891 Sielc +1892 Sielc  
2309Kulesza Bronisława *1911 Sielc +1912 Sielc   
2310Kulesza Feliksa *1908 Sielc   
2311Kulesza Leokadia *1906 Sielc +1980 Stok   
2312Kulesza Marianna  
2313Kulesza Marianna *1896 Sielc +1980 Lipniki  
2314Kulesza Marianna *1875 Polki +1959 Ostrów Mazowiecka   
2315Kulesza Michał *1838 Osuchowa  
2316Kulesza Rozalia *1841 Osuchowa  
2317Kulesza Rozalia *1902 Sielc +1903 Sielc  
2318Kulesza Tomasz  
2319Kulesza Tomasz  
2320Kulesza Wawrzyniec  
2321Kulesza Wawrzyniec  
2322Kulesza Wiktoria  
2323Kulesza Zofia *1904 Sielc +1904 Sielc   
2324Kulesza Anna  *1877 Malinowo   
2325Kulesza Antoni *1894 Sielc  
2326Kulesza Feliksa *1886 Malinowo  
2327Kulesza Franciszek *1873 Malinowo +1875 Malinowo  
2328Kulesza Jan *1875 Malinowo  
2329Kulesza Jan  
2330Kulesza Józef *1900 Sielc +1901 Sielc  
2331Kulesza Julianna *1889 Malinowo +1967  
2332Kulesza Marcel *1847 Osuchowa  
2333Kulesza Marcin *1863 Wiśniewo   
2334Kulesza Marcin +1899 Malinowo  
2335Kulesza Marianna *1856 Osuchowa +1901 Malinowo   
2336Kulesza MU *1894 Malinowo +1894 Malinowo  
2337Kulesza MU *1891 Malinowo +1891 Malinowo  
2338Kulesza Wiktor *1881 Malinowo  
2339Kulesza Zygmunt  
2340Kulińska(Kulesza) Małgorzata *1815 Glina +1854 Glina   
2341Kuliński Jan *1808 Sumiężne +1828 Glina  
2342Kuliński Maciej *1810 Sumiężne  
2343Kuliński Paweł +1834 Glina  
2344Kuliński Wawrzyniec *1812 Sumiężne +1813 Nagoszewo  
2345Kupiec Rozalia   
2346Kupis Ignacy   
2347Kupis Marianna *1820 Łojki +1859 Łojki   
2348Kupisz Helena  
2349Kupisz Rozalia  
2350Kur Franciszek  
2351Kur Jadwiga *1817 Sekłak   
2352Kuropatwa Petronela  
2353Kurowska Marta *1904 +1984 Starogard Gdański  
2354Kurowski Fraciszek  
2355Kuszaj Mateusz *1992 Bydgoszcz +1992 Bydgoszcz   
2356Kuszpiel Józefa  
2357Kuszpiel Marianna  
2358Kuś Agata  
2359Kuśpiel Anna *1829 Kaczkowo +1891 Malinowo   
2360Kuśpiel Katarzyna  
2361Kuśpiel Kazimierz  
2362Kuśpiel Marianna  
2363Kuśpiel Marianna  
2364Kuśpiel Marianna  
2365Kuśpiel Mikołaj +1853 Kaczkowo  
2366Kut Marianna  
2367Kuta Krystyna  *1923 Kozołupy +2002 Kamionna   
2368Kuta Marianna *1807 Kaczkowo  
2369Kuta Wawrzyniec  
2370Kuziak Stanisław  
2371Kuziak Wiktoria *1831 Pruska Kępa +1896 Biel  
2372Kuźniarska Julianna   
2373Kwara Teresa   
2374Kwiatkowska Cecylia *1902  
2375Kwiatkowska Marianna *1903 Trzcianno  
2376Kwiatkowska Teofila *1906  
2377Kwiatkowska Wanda *1909  
2378Kwiatkowski Antoni *1912  
2379Kwiatkowski Jan *1911 Trzcianno +1978 Przydwórz  
2380Kwiatkowski Marian *1905 Trzcianno +1980 Wąbrzeźno  
2381Kwiatkowski Marian *1873  
2382Kwiatkowski Wiktor *1919  
2383Kwietniewska Feliksa *1930 Rembertów +1998 Malinowszczyzna   
2384Lasecka Anna  
2385Laska Marianna  
2386Laska Wojciech  
2387Laskowiecka Franciszka  
2388Laskowski Franciszek *1845 Brodnica???  
2389Laskowski Jan   
2390Lazarczyk Jan  
2391Lazarczyk Józef *1795 Przetycz  
2392Lenczewska Teodozja  
2393Leonarczyk Janina *1917 +1997 Płock  
2394Leonik Andrzej  
2395Leonik Anna *1849 Przyjmy +1893 Glina   
2396Leonik Jan  
2397Lerkowska Wiktoria *1898 Liszkowo +1983 Fordon  
2398Leszczyńska Józefa  
2399Leszczyńska Marianna  
2400Leszyński Nn +1877  
2401Lewandowska Anna *1867 Węgrów-Wangeran(nazwa niemiecka)parafia Okonin +1917 Wąbrzeźno   
2402Lewandowska Daniela, Genowefa *1951 Osowo +2016   
2403Lewandowska Janina  
2404Lewandowska Marianna   
2405Lewandowska Nn  
2406Lewandowska Stefania *1903 Wólne +1987 Bydgoszcz  
2407Lewandowski Ryszard  
2408Lewandowski Alojzy + Dźwierzno  
2409Lewandowski Ignacy *1900 +1982  
2410Lewandowski Józef +1934 Sierpc  
2411Lewandowski Kazimierz *1927 Zalesie +1998   
2412Lewandowski Nn  
2413Lewandowski Nn  
2414Lewandowski Nn  
2415Lewandowski Stanisław + USA  
2416Lewandowski Wojciech *1869  
2417Linkowska Maria  
2418Lipińska Katarzyna *1972 Bydgoszcz +2013 Bydgoszcz   
2419Lipińska Teresa  
2420Lipiński Jacek *1974 +1975 Bydgoszcz ul.Lotników cm paraf św trójcy  
2421Lipiński Mieczysław *1941 +2014  
2422Lipka Aleksander *1858 Lipki   
2423Lipka-Chudzik Edward +2006  
2424Lipka-Chudzik Klemens *1883 +1969  
2425Lipka-Chudzik Wiesław *1956 Stoczek Węgrowski +1995 Stoczek Węgrowski   
2426Lipkowska Ludwika *1926 Karnowo +2011 Więcbork  
2427Lipkowska Marcjanna  
2428Lipkowska Marianna *1911 +1997 Toruń  
2429Lipkowska Prakseda *1916 Rokutów +2007 Karnowo   
2430Lipkowski Franciszek *1885 Kocewka +1972  
2431Lipkowski Józef *1912 Suchary  
2432Lipkowski Stanisław *1915 Rokutów +1998 Karnowo  
2433Lipkowski Stefan *1924 Karnowo +2003  
2434Lipska Albina *1853 Kaczkowo  
2435Lipska Elżbieta *1829 Kaczkowo  
2436Lipska Marcjanna *1827 Kaczkowo  
2437Lipska Wiktoria *1851 Kaczkowo  
2438Lipski Błażej *1822 Kaczkowo +1856 Kaczkowo  
2439Lipski Jan  
2440Lipski Józef *1849 Kaczkowo +1910 Kaczkowo  
2441Lipski Józef *1796  
2442Lipski Maciej *1822 Kaczkowo  
2443Lis Stefania +1985 Olsztyn  
2444Lisewska Helena *1906 Wąbrzeźno  
2445Lisewska Klara *1908 Wąbrzeźno +1994 Grudziądz  
2446Lisewska Maria *1910 Wąbrzeźno  
2447Lisewska Wanda *1908 Wąbrzeźno  
2448Lisewski Feliks *1905 Wąbrzeźno +1946 Chełmża  
2449Lisewski Franciiszek *1910 Wąbrzeźno +1934  
2450Lisewski Józef  
2451Lisewski Maksymilan *1906 Wąbrzeźno +1934  
2452Lisewski Zbigniew *1936 +1961 Bydgoszcz   
2453Lorbiecka Marzena *1990 Bydgoszcz +1990 Bydgoszcz   
2454Lorenc Franciszek  
2455Lorenc Katarzyna *1820 Klukowo +1880 Laskowizna  
2456Lubolak Antoni +1814  
2457Lubolak Antoni *1768 +1813 Koliszewo  
2458Lubolak Jan *1812 Koliszewo +1813 Koliszewo  
2459Lubolak Jan, Chrzciciel *1812 Koliszewo  
2460Lubolak Marcin *1810 Koliszewo +1813 Koliszewo  
2461Lutowska Julianna   
2462Łabich Jan *1907 Nakło n.Notecią +1984 Bydgoszcz Smukała  
2463Łabich Maria  
2464Łabich Stanisław  
2465Łada Wiktoria  
2466Łapińska Łucja  
2467Łaska Cecylia  
2468Łączyński Jan *1949 Dzierzęga +1997 Nowa Ruda   
2469Łochowicz Regina *1924 Margonin +2012  
2470Łojek Katarzyna *1795  
2471Łojek Katarzyna   
2472Łukasiak Józef  
2473Łukasiak Michał  
2474Łukasiewicz Józef   
2475Łukawiec Robert *1971 +1988   
2476Łysiak Bartłomiej  
2477Łysiak Leon *1914 Dortmund-Niemcy +2001 Bydgoszcz  
2478Maciak Marianna  
2479Maciejewska Wiktoria *1884   
2480Mackowiak Casimir, Franc *1901 USA +1975 USA   
2481Maczyńska Wilhelmina *1864  
2482Maćkowska Marianna  
2483Madara Henrry  
2484Madara Raymond  *1930 +2014 USA   
2485Madzelan Marianna  
2486Majewska Anastazja + Turzno  
2487Majewska Anna  
2488Majewska Anna  
2489Makowska Anna  
2490Makowski Jan *1859 Popielarnia  
2491Makowski Józef  
2492Maksiak Teresa  
2493Malak Katarzyna *1878 Oleszno   
2494Malak Walenty *1845   
2495Malec Franciszka  
2496Malinowska Klara  
2497Malinowski Adam  
2498Małecka Franciszka *1866 Kaczkowo   
2499Małecki Józef  
2500Małkińska Marianna  
2501Małkowski Nn   
2502Margenfeld Nn  
2503Markowska Elżbieta  
2504Marks Jannie S *1924 +2008 USA  
2505Markuszewska Helena *1885 Linowiec   
2506Marszał Jan   
2507Marszał Stanisław  
2508Marszałkowska Genowefa + Toruń  
2509Matecka Irena *1940 +1940   
2510Matecki Antoni *1915 +1997 Swarzędz   
2511Matecki Jerzy *1944 +2010 Swarzędz   
2512Matusik Katarzyna  
2513Matusik Katarzyna  
2514Matusik Małgorzata   
2515Matusik Marianna  
2516Matusik Mateusz  
2517Matusik Tomasz   
2518Matuszewicz Anna *1904 Turzno +1984 Bydgoszcz  
2519Matuszewicz Bronisław *1898 Turzno  
2520Matuszewicz Franciszek *1869 Małe Kamionki +1935 Szerokopas  
2521Matuszewicz Marianna *1906 Lipniczki  
2522Matuszewicz Nn  
2523Matuszewicz Nn  
2524Matuszewicz Roch *1843 Młyniec  
2525Matuszewicz Teofila *1897 Turzno +1897 Turzno  
2526Mazurkiewicz Anna *1879   
2527Mazurkiewicz Franciszek  
2528Męzińska Józefa  
2529Męziński Karol  
2530Michalik Antonina  
2531Michalik Feliks *1903 Grądziki +1908 Grądziki   
2532Michalik Franciszek *1877 Grądziki +1905 Grądziki   
2533Michalik Gertruda  
2534Michalik Helena  
2535Michalik Jan  
2536Michalik Łucja  
2537Michalik Marcjanna  
2538Michalik Marianna  
2539Michalik Marianna  
2540Michalik Tekla  
2541Michalik Tekla  
2542Michalska Ewa *1813 Trynosy +1849 Laskowizna  
2543Michalski Mateusz  
2544Michna Franciszek *1877 +1937 Zblewo  
2545Michna Jan  
2546Michna Józefa *1900 +1946  
2547Miętkiewicz Marianna  
2548Miklikowska Antonina *1874 Blizienko  
2549Miklikowski Bronisław *1907 Książki   
2550Miklikowski Franciszek *1871 Blizienko  
2551Miklikowski Jan *1886 Dąbrówka Królewska +1908  
2552Miklikowski Jan *1882 Blizienko   
2553Miklikowski Józef *1884   
2554Miklikowski Stefan  
2555Miklikowski Wincenty *1905 Rywałd +1907 Książki   
2556Miklikowski Władysław *1907 Książki   
2557Mikołajczyk Adam  
2558Mikołajczyk Agnieszka  
2559Mikołajczyk Anna  
2560Mikołajczyk Elżbieta *1873 Sumiężne  
2561Mikołajczyk Franciszek *1868 Sumiężne  
2562Mikołajczyk Franciszka *1884 Sumiężne  
2563Mikołajczyk Franciszka *1893 Sumiężne   
2564Mikołajczyk Franciszka +1890   
2565Mikołajczyk Jan  
2566Mikołajczyk Jan *1885 Sumiężne  
2567Mikołajczyk Józef  
2568Mikołajczyk Józef *1844 Sumiężne +1903 Sumiężne   
2569Mikołajczyk Józefa *1832 Sumiężne   
2570Mikołajczyk Katarzyna *1857 Sumiężne  
2571Mikołajczyk Kazimierz +1872 Sumiężne  
2572Mikołajczyk Marianna  
2573Mikołajczyk Marianna  
2574Mikołajczyk Marianna1 *1871 Sumiężne  
2575Mikołajczyk Marianna2 *1887 Sumiężne  
2576Mikołajczyk Paweł  
2577Mikołajczyk Szymon  
2578Mikołajczyk Wiktoria *1888 Sumiężne  
2579Mikołajczyk Wojciech *1797 +1852 Sumiężne  
2580Miller Marianna   
2581Miszczuk Alexander *1786  
2582Miszczuk Jan *1850 Łojewo  
2583Miszczuk Józef *1861   
2584Miszczuk Marcjanna *1870 Łojew +1901 Ostrówek   
2585Miszczuk Stanisław  
2586Miszczuk Wojciech *1826 Wieliczna  
2587Młynarczyk Elżbieta  
2588Modzela Andrzej  
2589Modzelan Anna *1871 Brok  
2590Modzelan Paweł  
2591Modzelan Waleria  
2592Modzelewska Marianna  
2593Molska Katarzyna *1823 Gwizdały  
2594Molska Marianna  
2595Molska Marianna *1825 Gwizdały  
2596Molska Monika *1928 +1995 Grabowiec  
2597Molski Adam *1814  
2598Molski Antoni *1821 Gwizdały  
2599Molski Jacenty *1817 Gwizdały  
2600Molski Jan  
2601Molski Józef *1873 Gwizdały +1944   
2602Molski Wojciech *1816 Gwizdały  
2603Mrowińska Barbara  
2604Mrowińska Halina  
2605Mrowińska Henryka *1939 +1972 Płock  
2606Mrowiński Adam  
2607Mrowiński Jakub  
2608Mrowiński Jan *1909 Chrapoń +1972 Płock   
2609Mrowiński Wojciech  
2610Mroz Marianna  
2611Mrozińska Marianna  +1811   
2612Mrówczyńska Helena *1932 Skoczkowo +2010 Bydgoszcz   
2613Mrówczyński Artur  
2614Mróz Anna  
2615Muchewicz Marianna  +1811   
2616Mudry Michał *1895 +1970  
2617Mudry Teodor *1929 Bór Zajaczyński +2016 Legnica  
2618Mularska Wiktoria *1837 Smolechy  
2619Mularski Stanisław  
2620Murawski Andrzej  
2621Murawski Antoni *1822 Wierzbówiec  
2622Murawski Jakub *1819 Koliszewo  
2623Murawski Jan *1816 Zielechy  
2624Murawski Marcin *1814 Koliszewo  
2625Murawski Nn *1934 +1973  
2626Murawski Piotr *1824 Wierzbówiec  
2627Murcyk Teresa  
2628Musiał Marianna   
2629Musiał Nn   
2630Mustalewski Jan +1876  
2631Mustalewski Jan *1852  
2632Nadolska Marianna   
2633Nagrabska Julianna *1842 Sagaje Stok +1893 Ostrów Mazowiecka  
2634Nagrabski Jan  
2635Nagrabski Tomasz  
2636Najmoła Adam *1862 Ogrodniki  
2637Najmoła Antonina *1884 +1971  
2638Najmoła Franciszek *1832 +1887 Wielgie Ogrodniki   
2639Najmoła Józef *1857  
2640Najmoła Marcjanna *1873 Ogrodniki +1951 Ogrodniki   
2641Najmoła Marian   
2642Najmoła Marianna *1864 Ogrodniki  
2643Najmoła Zofia /Nn/  
2644Nalewaj (Naliwaj) Michał   
2645Nalewaj Marianna *1872 Darnowo   
2646Napierała Anna *1914 Potulice  
2647Napierała Franciszek  
2648Napierała Franciszka *1873 Potulice  
2649Napłosek Adam *1885 Jasiorówka +1885 Jasiorówka   
2650Napłosek Jan *1851   
2651Napłosek Konstaty *1890 Jasiorówka   
2652Napłosek Mikołaj  
2653Napłosek Teofila *1886 Jasiorówka   
2654Nasiadka Adam  
2655Nasiadka Adam  
2656Nasiadka Franciszka *1792  
2657Nasiadka Katarzyna +1874 Kaczkowo  
2658Nasiadka Marianna  
2659Naturzonka Zuzanna   
2660Nawrocka Michalina  
2661Niedzielska Rozalia    
2662Niemojewska Justyna  
2663Nierychlewski Jan *1938 Kobyloch k.Lekowa +2006 Poznań   
2664Niewiadomska Waleria   
2665Niewiadomski Maciej  
2666Nitecka Helena *1784 +1823 Czuraj  
2667Niżnik Błażej *1841   
2668Niżnik Fabian *1849 +1849   
2669Niżnik Józef *1847   
2670Niżnik Józefa *1853   
2671Niżnik Klemens  
2672Niżnik Leon *1857 +1858   
2673Niżnik Ludwik *1817 +1881 Rynia Nowa   
2674Niżnik Wiktoria *1867   
2675Nn A.Helen *1906 +1992 USA   
2676Nn Agnieszka  
2677Nn Agnieszka  
2678Nn Alexandria *1891 +1926   
2679Nn Anna   
2680Nn Anna  
2681Nn Anna   
2682Nn Anna   
2683Nn Anna  
2684Nn Antonina  
2685Nn Apolonia  
2686Nn Apolonia  
2687Nn Bronisława *1900 +1972  
2688Nn Danuta  
2689Nn Elżbieta  
2690Nn Elżbieta *1954 +2013   
2691Nn Eufemia  
2692Nn Ewa  
2693Nn Ewa  
2694Nn Feliksa *1904 +1987  
2695Nn Florentyna *1893 +1977 Bydgoszcz  
2696Nn Franciszka  
2697Nn Franciszka  
2698Nn Franciszka *1767 +1847 Żachy  
2699Nn Franciszka +1825   
2700Nn Franciszka *1887 +1964 Bydgoszcz  
2701Nn Genowefa +1945 Ogrodniki  
2702Nn Genowefa *1941 +2014  
2703Nn Genowefa *1912 +1990  
2704Nn Gertruda  
2705Nn Gertruda  
2706Nn Harlotte  
2707Nn Helena  
2708Nn Helena *1924 +1992  
2709Nn Helena + Syberia  
2710Nn Helena  
2711Nn Jadwiga  
2712Nn Jadwiga  
2713Nn Jadwiga *1807 +1852 Wrocki  
2714Nn Jadwiga *1933  
2715Nn Jan + Toruń  
2716Nn Jolanta +2011 Łódź   
2717Nn Józef  
2718Nn Józefa  
2719Nn Józefa  
2720Nn Julianna  *1873 +1955  
2721Nn Katarzyna  
2722Nn Katarzyna  
2723Nn Katarzyna  
2724Nn Katarzyna  
2725Nn Katarzyna  
2726Nn Katarzyna  
2727Nn Katarzyna   
2728Nn Katarzyna *1725  
2729Nn Konstancja  
2730Nn Krystyna  
2731Nn Krystyna  
2732Nn Ludwika *1895 +1970   
2733Nn Łucja *1930 +2004   
2734Nn Magdalena  
2735Nn Małgorzata  
2736Nn Małgorzata  
2737Nn Margaret, Peggy *1921 +2007 USA  
2738Nn Maria *1913 +1998   
2739Nn Marianna  
2740Nn Marianna +1820   
2741Nn Marianna  
2742Nn Marianna  
2743Nn Marianna  
2744Nn Marianna  
2745Nn Marianna  
2746Nn Marianna  
2747Nn Marianna  
2748Nn Marianna  
2749Nn Marianna  
2750Nn Marianna  
2751Nn Marianna  
2752Nn Marta  
2753Nn Michał  
2754Nn Nn  
2755Nn Nn  
2756Nn Nn  
2757Nn Nn  
2758Nn Nn   
2759Nn Nn  
2760Nn Nn +2008  
2761Nn Nn  
2762Nn Nn  
2763Nn Nn  
2764Nn Nn  
2765Nn Nn  
2766Nn Nn   
2767Nn Nn  
2768Nn Nn  
2769Nn Nn  
2770Nn Nn  
2771Nn Nn   
2772Nn Nn   
2773Nn Nn  
2774Nn Nn  
2775Nn Nn  
2776Nn Nn  
2777Nn Nn   
2778Nn Nn  
2779Nn Petronela  
2780Nn Regina   
2781Nn Rozalia  
2782Nn Rozalia  
2783Nn Rozalia  
2784Nn Rozalia  
2785Nn Salomea  
2786Nn Stanisława  
2787Nn Stanisława  
2788Nn Stanisłwa  
2789Nn Stefania   
2790Nn Teresa  
2791Nn Teresa  
2792Nn Teresa +1854 Kaczkowo  
2793Nn Teresa  
2794Nn Urszula  
2795Nn Valentina *1900 +1978 USA  
2796Nn Zofia  
2797Nn Zofia  
2798Nn Zofia  
2799Nn Zofia  
2800Nn Zofia *1930 +1994  
2801Nn Zofia   
2802Nowaczak Marianna   
2803Nowaczkowa Anna  
2804Nowak Andrzej  
2805Nowak Aniela  
2806Nowak Antonina  
2807Nowak Franciszka  
2808Nowak Franciszka  
2809Nowak Franciszka *1863  
2810Nowak Hieronim + Gdańsk   
2811Nowak Józefa *1894 Modrze +1972   
2812Nowak Kazimiera *1920 +1997 Poniatowo  
2813Nowak Małgorzata  
2814Nowak Marcjanna  
2815Nowak Mikołaj  
2816Nowak Nn   
2817Nowak Piotr  
2818Nowicki Rajmund *1927 +2002   
2819Nowicki Władysław   
2820Nowotka Ewa *1842 Laski  
2821Nowotka Ewa *1863 Laski  
2822Nowotka Franciszek *1813 Budziska  
2823Nowotka Wojciech  
2824Nowotko Adam *1844 Laski  
2825Nowotko Adam  
2826Nowotko Adam *1867 Laski  
2827Nowotko Aleksander *1882 Laski +1947 Karczewizna  
2828Nowotko Ewa *1842 Laski  
2829Nowotko Franciszek *1869 Laski  
2830Nowotko Franciszka *1879 Laski  
2831Nowotko Jan *1839 Laski  
2832Nowotko Józef *1873 Laski +1874 Laski  
2833Nowotko Karolina *1861 Laski  
2834Nowotko Kazimiera *1904  
2835Nowotko Kazimierz *1865 Laski  
2836Nowotko Krystyna *1929 +2010 Łódź   
2837Nowotko Marianna *1858 Łojew  
2838Nowotko Stanisława *1902 Łojew +1903 Łojew  
2839Nowotko Władysław *1905 Łojew +1991 Łojew   
2840Nowowiejski Antoni *1864 Ostrów Mazowiecka  
2841Nowowiejski Franciszek  
2842Nowowiejski Piotr *1895 Ostrów Mazowiecka +1957 Ostrów Mazowiecka   
2843Nowowiejski Stanisław  
2844Ochman Agnieszka *1813 Czosnów +1848 Łosia Wólka  
2845Ochman Grzegorz *1780 +1813 Czosnów  
2846Ochman Jakub  
2847Oksiędzki Tadeusz *1933 Karczewizna +1990 Poniatowo   
2848Oksiędzki Franciszek *1915 +1954 Poniatowo  
2849Okuń Jakub  
2850Olbryś Adam *1791 Rażny +1849 Ruda  
2851Olbryś Jakub  
2852Olbryś Konstancja  
2853Olbryś Marcjanna  
2854Olbryś Marianna  
2855Olbryś Marianna *1792 Poręba +1823 Udrzynek  
2856Olbryś Marianna *1836 Kaczkowo +1896 Kaczkowo  
2857Olbryś Tomasz  
2858Oldach Juliusz +1943  
2859Olewnik Cecylia *1927 Skoczkowo +1944 Sierpc   
2860Olewnik Czesław  
2861Olewnik Edward *1933 Skoczkowo +2003 Starogard Gdański   
2862Olewnik Janina  
2863Olewnik Józef  
2864Olewnik Józefa *1912  
2865Olewnik Julian *1896 Zgagowo +1974 Skoczkowo   
2866Olewnik Marian  
2867Olewnik Teresa *1930 Skoczkowo +2015   
2868Olewnik Wiesław *1962 Zblewo +1968 Czarna Woda   
2869Oljasz Adam *1853 Matały  
2870Oljasz Genowefa *1926 Grabowiec +2000 Warszawa   
2871Oljasz Grzegorz *1862 Wielgie Ogrodniki + Ogrodniki  
2872Oljasz Leszek, Jan *1961 Jadów +2017 Węgrów  
2873Oljasz Ludwika *1899 Ogrodniki +1980 Poniatowo  
2874Oljasz Ryszard *1928 Grabowiec +1989 Grabowiec  
2875Oljasz Stanisław  
2876Oljasz Stanisław *1825 Dąbrowa  
2877Oljasz Wawrzyniec  
2878Oljasz Władysław *1889 Grabowiec +1970 Grabowiec  
2879Olszewska Rozalia  
2880Olszewski Stanisław  
2881Olszewski Wiesław *1967 Łochów +1998   
2882Olszta Antoni * Wieldządz  
2883Olszta Julia *1889 Cholewice  
2884Olszta Zofia *1887 Cholewice  
2885Ołdakowska Scholastyka  
2886Oniszk Adam  
2887Oniszk Elżbieta *1791 +1849 Łojew  
2888Oniszk Franciszka *1869  
2889Oniszk Franciszka  
2890Oniszk Katarzyna *1810  
2891Oniszk Magdalena  
2892Oniszk Marianna *1826 Laski  
2893Oniszk Tomasz  
2894Oniś Zuzanna  
2895Oniś Zuzanna  
2896Opałka Anna *1906 +1959  
2897Orlikowska Anna  
2898Orłowska Apolonia  
2899Orłowska Zofia *1851 Pecyna  
2900Orłowski Andrzej +1897 Długosiodło  
2901Orłowski Stanisław  
2902Orst Berta *1872 Kikół k/Lipna +1876 Kikół k/Lipna   
2903Orst Elżbieta(Elisabeth) *1754 Tryl  
2904Orst Jan  *1725  
2905Orst Jan(Joannes)  
2906Orst Joannes *1766  
2907Orst Julian *1878 Kikół k/Lipna +1878 Kikół k/Lipna   
2908Orst Julianna  *1866 Kikół k/Lipna +1866 Kikół k/Lipna   
2909Orst Karol 1 *1816 +1863   
2910Orst Karol 2 *1841 Kikół k/Lipna +1890   
2911Orst Karol 3 *1867 Kikół k/Lipna   
2912Orst Karolina, Emilja *1870 Kikół k/Lipna   
2913Orst Krystyna(Christina) *1747 Mały Komórsk  
2914Orst Michael  
2915Orst Nn *1888 Kikół k/Lipna +1888 Kikół k/Lipna   
2916Orst Olga *1875 Kikół k/Lipna +1878 Kikół k/Lipna   
2917Orst Rudolf *1864 Kikół k/Lipna   
2918Orszt Alfons *1905 Wąbrzeźno +1977 Wąbrzeźno   
2919Orszt Anastazy *1905 Radzyń Domena +1905 Fijewo   
2920Orszt Anna *1894 Wąbrzeźno +1894 Wąbrzeźno   
2921Orszt Anna *1911 +1994   
2922Orszt Anna *1907 Wąbrzeźno   
2923Orszt Anna(Alina) *1836 Chełmica Duża  
2924Orszt Antonina *1878 Wałycz   
2925Orszt Antonina  
2926Orszt Barbara, Zofia *1923 Skępe +2011   
2927Orszt Bernard *1884 Wałycz   
2928Orszt Bernard Junior, Franciszek  *1921 Toruń +1962 Wałbrzych   
2929Orszt Bernard Senior *1896 Fijewo +1962 Toruń   
2930Orszt Bogusław *1951 Wałbrzych +2003 Wałbrzych   
2931Orszt Bolesław *1902 Radzyń Domena +1903 Radzyń Domena   
2932Orszt Czesława *1901 KIKół k/Lipna +1920   
2933Orszt Edmund *1924 Toruń +2002 Toruń   
2934Orszt Edward +2010 Grudziądz   
2935Orszt Elizabetha *1745 Wielki Komursk  
2936Orszt Elżbieta *1860 Wronie  
2937Orszt Felicja *1933 Mosina +2005 Poznań   
2938Orszt Felicja *1932 Wąbrzeźno +1961 Wąbrzeźno   
2939Orszt Franciszek *1881 Wałycz +1918   
2940Orszt Franciszek *1931 Wąbrzeźno +1998 Toruń   
2941Orszt Hedwig *1902 Wielkie Radowiska   
2942Orszt Hedwig(Jadwiga)  
2943Orszt Helena *1897 Niedźwiedź   
2944Orszt Helena  
2945Orszt Helena *1893 Wąbrzeźno +1975 Bydgoszcz   
2946Orszt Helena *1912 Kikół k/Lipna +1995 Lublin   
2947Orszt Henryk *1904 Kikół k/Lipna +1995 Toruń   
2948Orszt Henryk *1906 Wąbrzeźno +1906 Wąbrzeźno   
2949Orszt Henryk *1933 Wąbrzeźno +1994 Wąbrzeźno   
2950Orszt Iwona *1957 Poznań +1978 Poznań   
2951Orszt Izabella *1971 Bydgoszcz +1971 Bydgoszcz  
2952Orszt Jadwiga   
2953Orszt Jakub +1851  
2954Orszt Jan +1833 Tąsewy  
2955Orszt Jan *1899 Radzyń Domena +1901 Radzyń Domena   
2956Orszt Jan *1875 Wałycz +1946   
2957Orszt Jan *1896 Niedźwiedź +1896 Niedźwiedź   
2958Orszt Jan(Janusz) *1940 +1998 Wąbrzeźno   
2959Orszt Jan(Żan) *1902 Wąbrzeźno +1982 Grudziądz   
2960Orszt Janusz *1925 Lipno +1926 Lipno   
2961Orszt Józef *1899 Kikół k/Lipna +1939 pod Sochaczewem   
2962Orszt Józef *1905 Wąbrzeźno +1943 Poznań   
2963Orszt Józefa *1827 Chełmica Duża  
2964Orszt Julianna  *1873 Wałycz   
2965Orszt Kazimiera *1895 Jarczechowo gmina Kikół +1974 Poznań   
2966Orszt Kazimierz *1911 +1986   
2967Orszt Leon *1904 Wąbrzeźno +1904 Wąbrzeźno   
2968Orszt Leon *1903 Radzyń Domena   
2969Orszt Ludwik Junior *1892 Jarczechowo gmina Kikół +1945 więzienie Radogoszcz   
2970Orszt Ludwik Senior *1868 Kikół k/Lipna +1935   
2971Orszt Łucja *1908 Wąbrzeźno +1979 Wąbrzeźno   
2972Orszt M U *1910 Niedźwiedź +1910 Niedźwiedź   
2973Orszt M U *1906 Wąbrzeźno +1906 Wąbrzeźno   
2974Orszt M U *1905 Niedźwiedź +1905 Niedźwiedź   
2975Orszt Marcin *1904 Wielkie Radowiska +1904 Wielkie Radowiska   
2976Orszt Marcin *1836 +1900   
2977Orszt Maria *1939 Bydgoszcz +1939 Bydgoszcz   
2978Orszt Maria(Maryla), Mirosława *1939 Poznań +2011 Poznań   
2979Orszt Marianna *1821 Tąsewy  
2980Orszt Marianna *1897 Jarczechowo gmina Kikół +1962 Warszawa   
2981Orszt Marianna  
2982Orszt Mieczysław *1927 +2014   
2983Orszt Polikarp *1901 Niedźwiedź   
2984Orszt Roch *1907 Wąbrzeźno +1907 Wąbrzeźno   
2985Orszt Roman *1955 Rybnik +2007   
2986Orszt Roman *1898 Jarczechowo gmina Kikół +1912   
2987Orszt Roman, Henryk *1946 Bydgoszcz +2007 Bydgoszcz    
2988Orszt Ryszard *1953 Toruń +2005 Wałbrzych   
2989Orszt Stanisław *1899 Niedźwiedź + Bydgoszcz   
2990Orszt Stanisław *1891 Jarczechowo gmina Kikół +1907   
2991Orszt Stanisław *1866 Wałycz +1940 Bydgoszcz   
2992Orszt Stanisław +1969 Anglia   
2993Orszt Stanisława *1862 Warszawa +1863 Warszawa  
2994Orszt Stanisława *1895 Wąbrzeźno +1897 Radzyń Domena   
2995Orszt Stanisława *1907 Kikół k/Lipna +1930   
2996Orszt Stanisława +1863 Warszawa  
2997Orszt Stanisława *1909 Wąbrzeźno +1960 Wąbrzeźno   
2998Orszt Sylwester *1934 Poznań +1935 Poznań   
2999Orszt Tomasz *1971 Bydgoszcz +1971 Bydgoszcz  
3000Orszt Tomasz *1869 +1869   
3001Orszt Urszula *1917 Wąbrzeźno +1993 Bydgoszcz   
3002Orszt Urszula *1936 Poznań +2013 Poznań   
3003Orszt Waldemar *1961 Wąbrzeźno +1961 Wąbrzeźno   
3004Orszt Waleria *1898 Fijewo +1898 Radzyń Domena   
3005Orszt Weronika *1859 Kurkocin +1900 Wałycz   
3006Orszt Wiktor   
3007Orszt Władysław   
3008Orszt Władysław *1900 Radzyń Domena +1901 Radzyń Domena   
3009Orszt Władysław *1870 +1929   
3010Orszt Władysław *1924 +2009 Lipno   
3011Orszt Władysława *1933 Dobrogościce +1944   
3012Orszt Zdzisława   
3013Orszt Zofia *1910 +2006 Warszawa   
3014Orszt Zygfryda *1909 Wąbrzeźno   
3015Orsztówna Donata  
3016Orzechowska Zofia *1888 Rogóźnia   
3017Orzechowski Antoni *1918 +1989 Piekary Śląskie   
3018Orzechowski Franciszek *1863 Grabownica  
3019Orzechowski Józef *1843 Grabownica  
3020Orzechowski Wawrzyniec *1822 Grabownica Nowa +1900 Grabownica Nowa  
3021Orzechowski Wojciech  
3022Osowska Agnieszka   
3023Ostrowska Aniela *1911  
3024Ostrowski Stanisław  
3025Ostrowski Władysław *1942 Borek +2015 Grudziądz  
3026Otlewski Aleksander *1942 +2016 Bydgoszcz  
3027Otlewski Janusz *1946 +1991  
3028Otlewski Tadeusz *1919 Bydgoszcz +1985 Bydgoszcz  
3029Owczarczyk Rozalia *1855 Kaczkowo   
3030Owczarczyk(Kacała) Wojciech *1832 Kaczkowo +1896 Kaczkowo  
3031Owsianka Adam *1833  
3032Owsianka Anna *1835  
3033Owsianka Antonina  
3034Owsianka Ewa  
3035Owsianka Józefa *1837 +1841  
3036Owsianka Józefa  
3037Owsianka Katarzyna *1843  
3038Owsianka Małgorzata /Kulbicka/ *1845  
3039Owsianka Marcin *1809 Stara Wola  
3040Owsianka Marianna *1832  
3041Owsianka Mikołaj *1766 +1832  
3042Owsianka Paweł  
3043Owsianka Wiktoria *1841  
3044Ozimkowska Marianna *1826 Łobdowo  
3045Ozimkowski Bartolomeusz *1791  
3046Ozimkowski Jakub *1825 Łobdowo  
3047Ożarowska Magdalena  
3048Pachuca Izabela *1845 Sieciechów +1907 Łoje  
3049Palacz Zofia *1929 Minikowo +2008 Toruń   
3050Palicka Krystyna *1934 Gdynia +2001 Gdańsk   
3051Pałka Helena  
3052Pałuska Anna  
3053Pałuska Anna  
3054Pałuska Antoni  
3055Pałuska Jakub *1908 Ostrów Mazowiecka   
3056Pałuska Jan *1878 Przyborowie   
3057Pałuska Wiktoria *1905 Ostrów Mazowiecka +1954 Ostrów Mazowiecka   
3058Paprota Magdalena  
3059Partyka Agnieszka  
3060Partyka Józefa  
3061Parys Franciszek *1878 Kaczkowo   
3062Parys Józefa  
3063Parys Katarzyna *1801 +1822 Kaczkowo  
3064Parys Łucja  
3065Parys Mateusz  
3066Parys Stanisław, Mieczysław *1910 Kaczkowo +1910 Kaczkowo   
3067Parys Tomasz  
3068Parys Wojciech *1823 Kaczkowo +1903 Kaczkowo  
3069Pasieka Anna *1905 +1935 Trzeciewnica   
3070Pastewka Adam  *1863 Wielgie Ogrodniki  
3071Pastewka Franciszek  
3072Pastewka Ignacy  
3073Pastewka Józef *1898 Stoczek Węgrowski  
3074Pastewka Józef *1830 Wielgie Ogrodniki  
3075Pastewka Józef  
3076Pastewka Małgorzata *1861 Grabowiec  
3077Pastewka Michał  
3078Pastewka Stanisław *1895 Stoczek Węgrowski  
3079Pastewski Jacek *1968 +1994   
3080Paszczyk Katarzyna  
3081Paszczyk Kazimierz  
3082Paśnik Katarzyna  
3083Pawicka Magdalena +1891 Drgicz  
3084Pawicki Adam *1827 Stoczek Węgrowski  
3085Pawicki Aleksander *1848 Stoczek Węgrowski  
3086Pawicki Michał  
3087Pawlak Antoni  
3088Pawlak Grzegorz +2010   
3089Pawlak Ignacy *1930 Piotrowo Pierwsze + Swarzędz   
3090Pawlak Jan  
3091Pawlak Marianna *1838 Przewóz +1897 Majdan Koziki  
3092Pawlak Tadeusz   
3093Pawleńczyk Małgorzata *1950 +2002   
3094Pawłowska Janina *1914 +2006  
3095Pawłowska Marianna *1870 Jarczechowo gmina Kikół +1932   
3096Pawłowski Walenty +1889   
3097Pazik Anna *1902 Brzezienko   
3098Pazik Antoni +1894 Brzezienko  
3099Pazik Apolonia +1874 Brzezienko  
3100Pazik Ewa +1887 Brzezienko  
3101Pazik Jan +1890 Brzezienko  
3102Pazik Kazimiera *1898 Brzezienko   
3103Pazik Leon *1875 Rząśnik   
3104Pazik Marianna  
3105Pazik Marianna *1900 Brzezienko   
3106Pazik Mikołaj  
3107Pazik Stanisław  
3108Pazik Szymon  
3109Pazik Wawrzyniec +1887 Brzezienko  
3110Pazińska Marianna *1829 Sochocin +1897 Sochocin  
3111Paziński Antoni  
3112Pazula Katarzyna  
3113Pączkowska Marianna *1919 +2001 Toruń   
3114Pełka Franciszek *1885   
3115Pełka Jan  
3116Pełtak Katarzyna  
3117Peplan Anna /Peplaun/ *1843 Łukaszewo +1883 Kikół k/Lipna   
3118Peplan Krystian +1863   
3119Perzyna Franciszka  
3120Perzyna Franciszka  
3121Pesta Franciszek  
3122Pesta Jan *1939 Jonne +2009 Sierpc   
3123Pędzich Agnieszka  
3124Piasecka Emilia *1871 Topór  
3125Piasecka Katarzyna  
3126Piasecki Bonifacy  
3127Piasecki Stanisław  
3128Pieczyńska Antonina *1850 Króle  
3129Pieczyński Antoni  
3130Pieczyński Walenty  
3131Piekarska Anna *1871 Suwała  
3132Piekarska Franciszka  
3133Piekarska Marianna *1876 Wrocki +1877 Wrocki  
3134Piekarski Franciszek *1874 Wrocki  
3135Piekarski Jan *1864 Pusta Dabrówka  
3136Piekarski Józef *1837  
3137Pielech Katarzyna  
3138Pielech Magdalena  
3139Pielech Mikołaj  
3140Pieńkos Marianna  
3141Pierzchała Joanna  
3142Pierzchanowska Agnieszka *1800 +1813 Koliszewo  
3143Pierzchanowska Aleksandra *1865 Kaczkowo +1874 Malinowo   
3144Pierzchanowska Anna *1891 Malinowo   
3145Pierzchanowska Anna  
3146Pierzchanowska Anna  
3147Pierzchanowska Anna *1822 Grabownica   
3148Pierzchanowska Anna *1836 Kaczkowo   
3149Pierzchanowska Anna *1870 Glina +1881 Glina   
3150Pierzchanowska Anna *1802 Glina +1847 Kaczkowo   
3151Pierzchanowska Anna *1841 Glina   
3152Pierzchanowska Antonina *1795  
3153Pierzchanowska Apolonia *1836 Glina +1836 Glina   
3154Pierzchanowska Barbara *1877 Malinowo   
3155Pierzchanowska Bolesława *1902 Malinowo   
3156Pierzchanowska Bolesława *1901 Malinowo   
3157Pierzchanowska Czesława *1910 Brzózka +2005 Węgrów   
3158Pierzchanowska Czesława *1920 Trzcianka +1983 Bydgoszcz   
3159Pierzchanowska Elżbieta *1893 Glina   
3160Pierzchanowska Elżbieta *1842 Glina +1894 Glina   
3161Pierzchanowska Eugenia * Wielgie Ogrodniki + Warszawa   
3162Pierzchanowska Ewa *1867 Kaczkowo   
3163Pierzchanowska Felicja *1904 Ogrodniki +1945 Ogrodniki   
3164Pierzchanowska Franciszka *1768 Brok  
3165Pierzchanowska Franciszka *1850 Kaczkowo   
3166Pierzchanowska Franciszka *1902 Ogrodniki +1904 Ogrodniki   
3167Pierzchanowska Franciszka *1896 Glina   
3168Pierzchanowska Franciszka *1892 Malinowo   
3169Pierzchanowska Franciszka *1862 Glina   
3170Pierzchanowska Franciszka *1879 Glina   
3171Pierzchanowska Franciszka   
3172Pierzchanowska Helena *1904 Jelenie +1905   
3173Pierzchanowska Helena *1905 Ruda   
3174Pierzchanowska Irena   
3175Pierzchanowska Jadwiga *1866 Kaczkowo   
3176Pierzchanowska Janina *1909 Stawek   
3177Pierzchanowska Janina *1950 Ogrodniki +2009 Warszawa   
3178Pierzchanowska Józefa *1907 Brzózka +1909 Brzózka   
3179Pierzchanowska Józefa *1818 Koliszewo  
3180Pierzchanowska Józefa *1898 Malinowo   
3181Pierzchanowska Józefa *1882 Malinowo   
3182Pierzchanowska Józefa *1886 Glina   
3183Pierzchanowska Józefa *1847 Kaczkowo +1853 Kaczkowo   
3184Pierzchanowska Józefa *1895 Orzełek   
3185Pierzchanowska Julianna  *1870 Kaczkowo   
3186Pierzchanowska Karolina *1885 Malinowo +1891 Malinowo   
3187Pierzchanowska Karolina *1854 Kaczkowo +1888 Kaczkowo   
3188Pierzchanowska Katarzyna *1896 Malinowo   
3189Pierzchanowska Katarzyna *1865 Glina   
3190Pierzchanowska Katarzyna *1891 Malinowo   
3191Pierzchanowska Katarzyna *1846 Kaczkowo +1898 Malinowo   
3192Pierzchanowska Katarzyna *1773 +1814 Glina  
3193Pierzchanowska Katarzyna *1884 Glina   
3194Pierzchanowska Katarzyna *1845 Kaczkowo +1853 Kaczkowo   
3195Pierzchanowska Katarzyna *1790 +1870 Grabownica   
3196Pierzchanowska Katarzyna *1860 Brzózka +1908 Lipki   
3197Pierzchanowska Kazimiera *1909 Brzózka +2002 Lipki Stare   
3198Pierzchanowska Leokadia *1906 Czesin   
3199Pierzchanowska M U *1901 Jelonki +1901 Jelonki   
3200Pierzchanowska Magdalena *1847 Glina   
3201Pierzchanowska Małgorzata *1813 Glina +1829 Glina   
3202Pierzchanowska Marcjanna *1878 Glina   
3203Pierzchanowska Marcjanna *1833 Kaczkowo +1902 Kaczkowo   
3204Pierzchanowska Maria, Regina *1924 Ogrodniki +2012 Warszawa   
3205Pierzchanowska Marianan *1875 Glina   
3206Pierzchanowska Marianna  
3207Pierzchanowska Marianna *1891 Malinowo +1893 Malinowo   
3208Pierzchanowska Marianna *1880 Glina   
3209Pierzchanowska Marianna *1778 +1835 Zaręby  
3210Pierzchanowska Marianna *1818 Kaczkowo +1879 Rogóźnia  
3211Pierzchanowska Marianna *1777  
3212Pierzchanowska Marianna *1843 Kaczkowo   
3213Pierzchanowska Marianna *1889 Glina +1892 Glina   
3214Pierzchanowska Marianna *1837 Glina +1854 Glina   
3215Pierzchanowska Marianna *1842 Kaczkowo +1842 Kaczkowo   
3216Pierzchanowska Marianna *1899 Glina +1900 Glina   
3217Pierzchanowska Marianna *1904 Jerzyska   
3218Pierzchanowska Marianna *1895 Brzózka   
3219Pierzchanowska Marianna1 *1872 Kaczkowo +1873 Kaczkowo   
3220Pierzchanowska Marianna2 *1876 Malinowo +1882 Malinowo   
3221Pierzchanowska Marianna3 *1889 Malinowo +1890 Malinowo   
3222Pierzchanowska Michalina *1906 Glina   
3223Pierzchanowska Mu *1890 Malinowo +1890 Malinowo   
3224Pierzchanowska Mu *1906 Malinowo +1906 Malinowo   
3225Pierzchanowska Rozalia *1862 Małkinia Górna   
3226Pierzchanowska Rozalia *1883 Malinowo   
3227Pierzchanowska Rozalia *1884 Malinowo   
3228Pierzchanowska Rozalia *1891 Glina   
3229Pierzchanowska Rozalia *1843 Kaczkowo   
3230Pierzchanowska Rozalia *1831 Glina +1903 Glina   
3231Pierzchanowska Rozalia *1897 Orzełek   
3232Pierzchanowska Scholastyka *1852 Kaczkowo   
3233Pierzchanowska Stefania *1909 Malinowo   
3234Pierzchanowska Stefania *1902 Glina +2007 Ostrów Mazowiecka   
3235Pierzchanowska Tekla  
3236Pierzchanowska Teofila *1883 Malinowo   
3237Pierzchanowska Urszula   
3238Pierzchanowska Waleria *1901 Malinowo   
3239Pierzchanowska Wanda *1945 Ogrodniki +2016 Warszawa   
3240Pierzchanowska Weronika *1874 Brzózka +1890 Brzózka   
3241Pierzchanowska Weronika *1850 Kaczkowo +1851 Kaczkowo   
3242Pierzchanowska Wiktoria *1902 Glina +1903 Glina   
3243Pierzchanowska Wiktoria *1869 Kaczkowo +1877 Malinowo   
3244Pierzchanowska Wiktoria *1870 Glina +1910 Nagoszewo   
3245Pierzchanowska Władysława *1896 Malinowo   
3246Pierzchanowski Adam1 *1879 Malinowo +1880 Malinowo   
3247Pierzchanowski Adam2 *1881 Malinowo   
3248Pierzchanowski Aleksander *1901 Malinowo +1901 Malinowo   
3249Pierzchanowski Andrzej *1896 Glina   
3250Pierzchanowski Andrzej *1864 Glina   
3251Pierzchanowski Andrzej *1902 Glina +1902 Glina   
3252Pierzchanowski Andrzej *1844 Bojany +1857 Glina   
3253Pierzchanowski Andrzej *1849 Glina   
3254Pierzchanowski Andrzej *1948 Ogrodniki +1999 Warszawa   
3255Pierzchanowski Antoni *1840 Glina +1865 Grabownica   
3256Pierzchanowski Antoni *1894 Orzełek +1894 Orzełek   
3257Pierzchanowski Antoni *1834 Glina +1876 Glina   
3258Pierzchanowski Antoni1, Andrzej *1819 Koliszewo +1823 Koliszewo  
3259Pierzchanowski Antoni2 *1824 Koliszewo  
3260Pierzchanowski Balcer(Baltazar) *1770 +1823 Glina   
3261Pierzchanowski Benedykt *1860 Kaczkowo   
3262Pierzchanowski Bernard *1878 Glina   
3263Pierzchanowski Błażej *1867 Glina   
3264Pierzchanowski Błażej *1811 Glina +1853 Glina   
3265Pierzchanowski Bronisław *1904 Jerzyska +1996 Brzózka   
3266Pierzchanowski Bronisław *1905 Malinowo +1983 Czerwin   
3267Pierzchanowski Bronisław *1876 Glina   
3268Pierzchanowski Czesław *1909 Czesin   
3269Pierzchanowski Edward *1910 Glina   
3270Pierzchanowski Edward *1911 Warszawa +1963 Warszawa   
3271Pierzchanowski Franciszek *1899 Malinowo +1900 Malinowo   
3272Pierzchanowski Franciszek *1877 Malinowo +1882 Malinowo   
3273Pierzchanowski Franciszek *1879 Malinowo +1893 Malinowo   
3274Pierzchanowski Franciszek *1889 Glina   
3275Pierzchanowski Franciszek *1872 Glina   
3276Pierzchanowski Franciszek *1805 Glina +1844 Glina   
3277Pierzchanowski Franciszek *1887 Glina +1889 Glina   
3278Pierzchanowski Franciszek *1829 Glina +1856 Glina   
3279Pierzchanowski Franciszek *1865 Brzózka +1943 Ogrodniki   
3280Pierzchanowski Hieronim *1897 Wielgie Ogrodniki +1982 Ogrodniki   
3281Pierzchanowski Jakub *1865 Kaczkowo   
3282Pierzchanowski Jan   
3283Pierzchanowski Jan *1900 Brzózka +1901 Brzózka   
3284Pierzchanowski Jan *1898 Malinowo +1899 Malinowo   
3285Pierzchanowski Jan *1882 Glina   
3286Pierzchanowski Jan *1895 Malinowo +1898 Malinowo   
3287Pierzchanowski Jan *1853 Glina +1867 Glina   
3288Pierzchanowski Jan *1837 Glina +1837 Glina   
3289Pierzchanowski Jan *1838 Glina   
3290Pierzchanowski Jan *1799 Brok +1868 Glina   
3291Pierzchanowski Jan *1910 Ogrodniki +1995 Ogrodniki   
3292Pierzchanowski Jan *1863 Brzózka +1949   
3293Pierzchanowski Jan, Chrzciciel *1809 Koliszewo +1809 Koliszewo  
3294Pierzchanowski Jan1 *1888 Malinowo +1893 Malinowo   
3295Pierzchanowski Jan2 *1894 Malinowo   
3296Pierzchanowski Józef *1896 Malinowo +1898 Malinowo   
3297Pierzchanowski Józef *1874 Malinowo   
3298Pierzchanowski Józef *1873 Glina +1877 Glina   
3299Pierzchanowski Józef *1843 Glina +1845 Glina   
3300Pierzchanowski Józef *1882 Glina +1887 Glina   
3301Pierzchanowski Józef *1826 Glina +1899 Glina   
3302Pierzchanowski Józef *1881 Brzózka +1942 Warszawa   
3303Pierzchanowski Józef1 *1848 Bojany +1851 Glina   
3304Pierzchanowski Józef2 *1858 Glina   
3305Pierzchanowski Konstanty *1882 Glina   
3306Pierzchanowski Ludwik *1858 Kaczkowo +1859 Kaczkowo   
3307Pierzchanowski M U *1906 Malinowo +1906 Malinowo   
3308Pierzchanowski M U *1887 Malinowo +1887 Malinowo   
3309Pierzchanowski Maciej *1840 Glina   
3310Pierzchanowski Marceli *1909 Malinowo  
3311Pierzchanowski Marcin *1839 Kaczkowo +1909 Malinowo   
3312Pierzchanowski Marcin *1839 Kaczkowo +1841 Kaczkowo   
3313Pierzchanowski Marcin *1838 Glina +1838 Glina   
3314Pierzchanowski Marcin1 *1810 Glina +1810 Glina   
3315Pierzchanowski Marcin2 *1816 Glina +1871 Kaczkowo   
3316Pierzchanowski Mateusz  
3317Pierzchanowski Mikołaj *1894 Malinowo   
3318Pierzchanowski MU *1892 Brzózka +1892 Brzózka   
3319Pierzchanowski MU *1900 Ogrodniki +1900 Ogrodniki   
3320Pierzchanowski Piotr *1903 Malinowo   
3321Pierzchanowski Piotr *1884 Glina   
3322Pierzchanowski Piotr *1820 Glina +1892 Malinowo   
3323Pierzchanowski Piotr *1868 Glina   
3324Pierzchanowski Roch *1903 Glina   
3325Pierzchanowski Roch *1888 Malinowo +1891 Malinowo   
3326Pierzchanowski Roch *1844 Glina   
3327Pierzchanowski Roch *1869 Brzózka +1942   
3328Pierzchanowski Stanisław  
3329Pierzchanowski Stanisław *1900 Malinowo +1900 Malinowo   
3330Pierzchanowski Stanisław *1886 Malinowo   
3331Pierzchanowski Stanisław *1862 Kaczkowo   
3332Pierzchanowski Stanisław   
3333Pierzchanowski Stanisław *1902 Jerzyska   
3334Pierzchanowski Stanisław *1948 Ogrodniki +1948   
3335Pierzchanowski Stanisław1 *1832 Kaczkowo +1832 Kaczkowo   
3336Pierzchanowski Stanisław2 *1842 Kaczkowo +1842 Kaczkowo   
3337Pierzchanowski Stefan *1927 Ogrodniki +2016 Łochów   
3338Pierzchanowski Stefan *1909 Warszawa   
3339Pierzchanowski Szymon *1852 Glina +1853 Glina   
3340Pierzchanowski Szymon *1873 Glina +1885 Glina   
3341Pierzchanowski Tomasz *1898 Glina   
3342Pierzchanowski Walenty *1902 Jerzyska   
3343Pierzchanowski Walenty *1871 Glina +1871 Glina   
3344Pierzchanowski Wawrzyniec *1835 Glina +1900 Brzózka   
3345Pierzchanowski Wiktor *1894 Malinowo   
3346Pierzchanowski Wincenty *1851 Glina +1852 Glina   
3347Pierzchanowski Władysław *1907 Malinowo   
3348Pierzchanowski Władysław *1907 Stawek   
3349Pierzchanowski Władysław *1911 Brzózka   
3350Pierzchanowski Władysław *1938 Ogrodniki +1979 Ogrodniki   
3351Pierzchanowski Wojciech *1848 Glina +1854 Glina   
3352Pierzchanowski Wojciech *1807 Glina +1855 Kaczkowo   
3353Pierzkowska Marianna  
3354Pietrak Franciszka  
3355Pietruszczyński Ignacy   
3356Piętak Magdalena  
3357Pikorska Franciszka  
3358Pilarski Roman  
3359Piotrowska Agnieszka  
3360Piotrowska Helena  
3361Piotrowska Julianna *1840 Twarogi  
3362Piotrowska Marianna *1879 Laski  
3363Piotrowski Kazimierz  
3364Piókowska Ewa  
3365Piórkowska Agnieszka  
3366Piórkowska Ewa  
3367Piórkowska Ewa  
3368Piórkowska Magdalena *1819 Osuchowa  
3369Piórkowski Marcin  
3370Pisanko Ewa  
3371Pisanko Jakub  
3372Piwnicki Henryk   
3373Piwowarski Jan  
3374Placek Maria   
3375Pląska Łukasz *1782 Wójty  
3376Pląska Rozalia *1811 +1852  
3377Pląski Kazimierz  
3378Podemska Apolonia  
3379Podemska Ewa  
3380Podemska Franciszka  
3381Podemska Kazimiera *1917 Żelazno k.Sadek +1964 Nakło n.Notecią  
3382Podemska Zofia *1934  
3383Podemski Alfons *1923 Żelazno k.Sadek +2009 Piła  
3384Podemski Alojzy  
3385Podemski Bernard *1945 +1992  
3386Podemski Feliks  
3387Podemski Feliks *1890 +1949 Żelazno k.Sadek  
3388Podemski Kazimierz *1932 +2013 Nakło n.Notecią kościół Św.Wawrzyńca  
3389Podemski Konrad *1921 Żelazno k.Sadek  
3390Podemski Ludwik *1914 Żelazno k.Sadek + Piła  
3391Podemski Władysław  
3392Podgórska Katarzyna *1836 Wilczegęby +1890 Rogóźnia  
3393Podgórska Marianna  
3394Podgórski Jan  
3395Podleś Franciszek  
3396Podleś Jan *1852  
3397Pokorowski Mieczysław   
3398Polak Agata *1796 +1833 Kaczkowo  
3399Polak Agata  
3400Polak Anna *1808 Kańkowo +1841 Kańkowo  
3401Polak Józef  
3402Polak Kalikst  
3403Polak Paweł *1835 Kańkowo +1856  
3404Polak Stanisław  
3405Polakiewicz Gertruda *1911 +1990   
3406Polcyn Walenty  
3407Polcyn Walentyna *1903 Kołodrąb +1980 Bydgoszcz ul.Artyleryjska   
3408Polewczyńska Weronika *1908 Mrocza +1981 Bydgoszcz  
3409Polewczyński Juliusz  
3410Pomaska Anna  
3411Ponichter Katarzyna  
3412Ponichtera Anna +1881 Glina  
3413Ponichtera Anna  
3414Ponichtera Cecylia *1846 Małkinia Górna  
3415Ponichtera Jan  
3416Ponichtera Rozalia *1835 Małkinia Górna +1903 Glina  
3417Ponichtera Stanisław  
3418Ponigtar Ewa  
3419Popławska Ewa  
3420Popławski Franciszek  
3421Powierża Antonina  
3422Powierża Józef  
3423Pożyczów Helena  
3424Prabucka Gertruda *1941 +2007  
3425Prabucka Irena *1930 Sucumin +2008 Starogard Gdański   
3426Prabucka Jadwiga *1928 +2006  
3427Prabucki Franciszek *1899 Łążek +1987 Starogard Gdański  
3428Prabucki Józef  
3429Prabucki Władysław *1863 +1933  
3430Prabucki Zygmunt *1934 +1995  
3431Prochno Marianna *1811 Mrozowa Wola   
3432Prochno Szczepan *1776   
3433Prusak Rozalia *1815  
3434Prusakiewicz Florian *1934 Poznań +2008 Poznań   
3435Prusakiewicz Renata *1964 Poznań +1996 Poznań   
3436Prusiecki Wincenty *1789 Mlewo  
3437Przastek Franciszek  
3438Przastek Józefa  
3439Przastek Paweł  
3440Przeciechowski Piotr *1989 +1989   
3441Przedzinkowska Danuta *1959 Golub-Dobrzyń +1989 Toruń    
3442Przedzinkowski Konrad *1931 Lisewo +1985 Lipnica   
3443Przekurat Michalina  
3444Przesak Karolina  
3445Przewoźna Anna  
3446Przewoźna Marcjanna *1841 Glina +1874 Kaczkowo  
3447Przewoźna Rozalia *1821 Glina  
3448Przewoźna Urszula *1827 Glina +1829 Glina  
3449Przewoźna Wiktoria *1832 Przewóz  
3450Przewoźny Andrzej  
3451Przeździecka Marianna  
3452Przyborowska Józefa  
3453Przybylska Julianna  *1913 Duisburg-Niemcy  
3454Przybylska Wanda *1911 Duisburg-Niemcy  
3455Przybylski Szczepan *1881 Dysiek  
3456Przybylski Tadeusz *1915 Duisburg-Niemcy  
3457Przybylski Wawrzyn  
3458Przybyłowska Anna *1824 Bojany  
3459Przybyłowska Elżbieta *1829 Bojany  
3460Przybyłowska Franciszka *1821 Bojany +1898 Malinowo   
3461Przybyłowska Julianna *1826 Bojany  
3462Przybyłowska Katarzyna *1819 Bojany  
3463Przybyłowska Rozalia *1832 Bojany  
3464Przybyłowska Zofia *1837 Bojany  
3465Przybyłowska Zofia *1898  
3466Przybyłowski Adam *1828 Bojany  
3467Przybyłowski Andrzej *1817 Bojany  
3468Przybyłowski Ludwik *1816 Bojany  
3469Przybyłowski Maciej *1835 Bojany  
3470Przybyłowski Szczepan *1839 Bojany   
3471Przybyłowski Tomasz *1789 +1849 Bojany  
3472Przybyłowski Wincenty  
3473Przybysz Helena  
3474Przybysz Karolina  
3475Przybysz Marianna  
3476Przybysz Stanisława *1919 +2003  
3477Przybyszewska Jadwiga *1870 Dębowa Łąka  
3478Przybyszewska Jadwiga *1870 Dębowa Łąka  
3479Przybyszewska Katarzyna *1867 Dębowa Łąka  
3480Przybyszewski Walenty +1870  
3481Przybyszewski Walenty +1870  
3482Przychodzeń Antoni, Marceli *1910 Przyjmy   
3483Przychodzeń Franciszek *1840 Jelonki   
3484Przychodzeń Jakub  
3485Przychodzeń Karol  
3486Przychodzeń Marianna  
3487Przychodzeń Marianna *1865 Przyjmy +1866 Przyjmy  
3488Przychodzeń Rozalia  
3489Przygoda Ewa  
3490Przygoda Marianna  
3491Przystawska Bronisława *1921 +1991 Poznań   
3492Przystawska Helena *1908 Pruska Łąka +2003 Toruń   
3493Przystawska Marta *1905 Sosnówka   
3494Przystawska Pelagia *1907 Pruska Łąka +1997 Sobiałkowo   
3495Przystawski Bernard *1904 Sosnówka +1904 Sosnówka   
3496Przystawski Jan *1870 Piątkowo +1962 Sobiałkowo   
3497Przywoźna Anna *1837 Glina  
3498Przywoźna Elzbieta *1808 Glina +1808 Glina  
3499Przywoźna Ewa  
3500Przywoźna Ewa *1801 Glina +1848  
3501Przywoźna Ewa1 *1814 Glina +1814 Gaćlina  
3502Przywoźna Ewa2 *1824 Glina +1824 Glina  
3503Przywoźna Jadwiga *1834 Glina  
3504Przywoźna Jadwiga  
3505Przywoźna Katarzyna *1830 Glina +1834 Glina  
3506Przywoźna Łucja1 *1823 Glina +1824 Glina  
3507Przywoźna Łucja2 *1824 Glina +1824 Glina  
3508Przywoźna Marianna *1817 Glina  
3509Przywoźna Marianna *1810 Glina +1810 Glina  
3510Przywoźna Marianna  
3511Przywoźna Marianna  
3512Przywoźna Marianna *1818 Przewóz  
3513Przywoźna Marianna *1778 +1854 Glina   
3514Przywoźna Rozalia *1860 Kaczkowo  
3515Przywoźna Rozalia  *1850 Glina  
3516Przywoźna Wiktoria *1832 Glina +1834 Glina  
3517Przywoźny Andrzej *1815 Glina +1889 Glina  
3518Przywoźny Andrzej   
3519Przywoźny Franciszek *1828 Przewóz  
3520Przywoźny Franciszek *1820 Glina +1823 Glina  
3521Przywoźny Jan *1837 Glina  
3522Przywoźny Jan  
3523Przywoźny Józef *1842 Przywóz  
3524Przywoźny Józef  
3525Przywoźny Kazimierz  
3526Przywoźny Kazimierz *1798 Glina +1843 Przewóz  
3527Przywoźny Łukasz  
3528Przywoźny Łukasz *1771  
3529Przywoźny Łukasz *1766 Glina  
3530Przywoźny Mateusz  
3531Przywoźny Mateusz  
3532Przywoźny Mateusz  
3533Przywoźny Mikołaj *1812 Glina +1812 Glina  
3534Przywoźny Piotr  
3535Przywoźny Szymon *1825 Glina +1826 Glina  
3536Przywoźny Tomasz *1811 Glina +1811 Glina  
3537Przywoźny Tomasz  
3538Pszkit Nn  
3539Puchta Agata *1819 Laski  
3540Puchta Agata  
3541Puchta Stanisław  
3542Purpuro? Antonina  
3543Puścian Marianna  
3544Puzdrowska Katarzyna *1822 Brok +1874 Sumiężne  
3545Puzdrowski Karol  
3546Radomska Franciszka  
3547Radomski Adam   
3548Radomski Andrzej  
3549Radulska Julianna  
3550Radulski Stanisław  
3551Radzio Jadwiga  
3552Radzka Katarzyna  
3553Rafalski Zdzisław +2002  
3554Rakowiecka Franciszka  
3555Rakowiecka Rozalia *1890 Sulęcin   
3556Rakowiecki Franciszek  
3557Rakowiecki Jan  
3558Rakowiecki Michał *1860 Wulka  
3559Rakowiecki Michał  
3560Rakowska Anastazja  
3561Rakowska Anastazja  
3562Rakowska Ewa *1798 Grabownica  
3563Rakowska Rozalia  
3564Rakowski Antoni  
3565Rakowski Ignacy *1853  
3566Ratyńska Ewa *1875 Rogóźnia  
3567Ratyńska Franciszka *1861 Rogóźnia  
3568Ratyńska Józefa *1862 Rogóźnia  
3569Ratyńska Marcjanna *1858 Rogóźnia  
3570Ratyńska Marianna *1864 Rogóźnia  
3571Ratyńska Paulina  *1870 Rogóźnia  
3572Ratyńska Rozalia *1867 Rogóźnia  
3573Ratyńska Wiktoria *1873 Rogóźnia  
3574Ratyński Jakub *1836 Nadiezierze  
3575Ratyński Maciej  
3576Regulska Helena  
3577Rekus Antoni  
3578Rekus Apolonia  
3579Rekus Franciszka *1853 Kołodziąż  
3580Rekus Ignacy *1831  
3581Rekus Jan  
3582Rekus Jan  
3583Reluga Franciszek  
3584Reluga Franciszka *1826 Nagoszewo  
3585Reluga Marianna  
3586Rezmer Bolesław *1902  
3587Rezmer Jan  
3588Rezmer Kazimierz *1869 +1947  
3589Rezmer Leon *1909  
3590Rezmer Piotr, Paweł *1913  
3591Rezmer Stanisław *1907  
3592Rezmer Teresa, Jadwiga *1929 Zblewo +2014 Bydgoszcz  
3593Rezmer Wanda *1911  
3594Rezmer Władysław *1904 +1950  
3595Rifińska Rozalia *1822 Koliszewo  
3596Risop Isidor  
3597Risop Jan(Johann) *1865 Tuchola  
3598Ritter Jean, Evelyn *1919 USA +2002 USA   
3599Robak Agata  
3600Rogala Ewa *1896 Wieliczna +1979 Grabowiec  
3601Rogala Józef  
3602Rogala Katarzyna *1835 Dąbrowa  
3603Rogala Łukasz  
3604Rogala Paweł *1808  
3605Rogala Stanisław  
3606Rogala Zofia  
3607Rogalska Ewa *1851 Przyjmy  
3608Rogalski Erazm  
3609Rogawska Anna *1877 Kaczkowo +1900 Kaczkowo   
3610Rogawska Barbara *1849 Kaczkowo +1855 Kaczkowo   
3611Rogawska Bronisława *1889 Kaczkowo   
3612Rogawska Elzbieta *1852 Kaczkowo +1855 Kaczkowo   
3613Rogawska Józefa *1852 Kaczkowo +1852 Kaczkowo  
3614Rogawska Julianna /Rogawsak/ *1850 Kaczkowo +1856 Kaczkowo  
3615Rogawska Małgorzata *1832 Kaczkowo +1899 Kaczkowo   
3616Rogawska Marianna *1900 Brok +1905 Zalesie  
3617Rogawska Marianna *1859 Kaczkowo   
3618Rogawska Marianna *1863 Kaczkowo  
3619Rogawska Marianna  
3620Rogawska Rozalia *1885 Kaczkowo   
3621Rogawska Wiktoria *1880 Kaczkowo   
3622Rogawska Wiktoria *1860 Kaczkowo +1886 Kaczkowo  
3623Rogawski Aleksander *1904 Komorowo  
3624Rogawski Aleksander *1893 Kaczkowo   
3625Rogawski Franciszek *1856 Kaczkowo +1907 Kaczkowo   
3626Rogawski Jan *1881 Kaczkowo   
3627Rogawski Jan *1864 Kaczkowo  
3628Rogawski Jan *1828 Kaczkowo +1888 Czuraj   
3629Rogawski Józef  
3630Rogawski Józef *1887 Kaczkowo +1914   
3631Rogawski Józef *1840 Kaczkowo   
3632Rogawski Józef *1799 +1856 Kaczkowo   
3633Rogawski Marcin *1857 Kaczkowo +1859 Kaczkowo  
3634Rogawski Marcin  
3635Rogawski Michał *1826 Kaczkowo +1832   
3636Rogawski MU *1906 Komorowo +1906 Komorowo  
3637Rogawski Piotr *1854 Kaczkowo  
3638Rogawski Piotr *1831 Kaczkowo +1831   
3639Rogawski Roch *1822 Kaczkowo  
3640Rogawski Stanisław *1897 Antoniewo Huta  
3641Rogawski Stanisław *1900 Kaczkowo   
3642Rogawski Stanisław *1853 Kaczkowo  
3643Rogawski Stefan *1907 Komorowo +1908 Zalesie  
3644Rogawski Władysław *1895 Kaczkowo   
3645Rogawski Wojciech *1868 Kaczkowo +1905 Laskowizna  
3646Rogawski Wojciech *1841 Kaczkowo +1843   
3647Rogowska Katarzyna *1861 Kaczkowo +1861 Kaczkowo   
3648Rogowska Marianna *1837 Kaczkowo +1855   
3649Rogowska Pelagia *1911 Cieszewko +1976 Ogrodniki   
3650Rojek Tomasz *1825 Korytnica +1890 Korytnica   
3651Rojewska Katarzyna *1842 Brok +1899 Kuskowizna  
3652Rojewski Jan  
3653Rojewski Julian *1816 Pruszkowo +1894 Brok  
3654Rokicki Mirosław *1956 Baczki +2000 Baczki   
3655Rokicki Paweł *1987 Węgrów +1988 Baczki   
3656Rolek Anna  
3657Rolek Rozalia *1840 Wilczogęby  
3658Rolek Tomasz  
3659Rolek Wawrzyniec  
3660Rolk Wiktoria  
3661Romanik Antoni *1861 Grabownica  
3662Romanik Jakub *1757 Grabownica +1831 Grabownica  
3663Romanik Jan  
3664Romanik Józef  
3665Romanik Józefa *1820 Grabownica   
3666Romanik Marcin *1825 Grabownica +1883 Kuskowizna  
3667Romanik Marianna *1839 Grabownica  
3668Romanik Mateusz  
3669Romanik Nn   
3670Romanik Piotr  
3671Romaniszyn Kazimiera  
3672Rosiak Józef   
3673Rosieńska Marianna *1770 +1840 Udrzynek  
3674Rosińska Antonina /Rsińska/ *1873 Malinowo  
3675Rosińska Józefa *1851 Białebłoto  
3676Rosińska Józefa *1836 Polki  
3677Rosińska Marianna *1853 Białebłoto  
3678Rosińska Marianna *1843 Polki +1879 Polki  
3679Rosińska Paulina  *1856 Polki  
3680Rosińska Rozalia *1859 Białebłoto   
3681Rosiński Aleksander *1864 Białebłoto  
3682Rosiński Franciszek *1857 Białebłoto  
3683Rosiński Hilary *1832 Białebłoto +1877 Malinowo  
3684Rosiński Jakub  
3685Rosiński Jan  
3686Rosiński Józef *1856 Białebłoto  
3687Rosiński Michał *1866 Białebłoto  
3688Rosiński Piotr *1861 Białebłoto  
3689Rosiński Piotr  
3690Rosiński Piotr  
3691Rosiński Stanisław *1868 Białebłoto  
3692Rostek Agnieszka *1804 Komorowo +1860 Grądy  
3693Rostek Anna  
3694Rostek Bartłomiej  
3695Rotzol Emil  
3696Rowicka Ludwika *1815 Grabiny Wielkie  
3697Rowicka Tekla *1809 Wielądki  
3698Rowicki Ignacy  
3699Rowicki Karol  
3700